06 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
3 dni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline
swistak swistak
9 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
czy to, że zrobiło mi się sito z mózgu jest odwracalne?
Asia
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 14/04/2013 19:55
Rozgrzany


Postów: 69
Data rejestracji: 08.04.13

nie chcę nikogo prowokować tym pytaniem, ale:
1. Jakieś kilka miesięcy temu zauważyłam, że mam problemy z klawiaturą - pisałam płynnie teraz strasznie mieszam, robię DZIWNE błędy
2. Jakieś kilka miesięcy temu zauważyłam, że robię podstawowe błędy ortograficzne i interpunkcyjne - co nigdy się nie zdarzało.
3. Brakuje mi słów, mówię np - włącz talerze, zamiast złóż talerze.
4.Jestem chaotyczna - idę się uczesać, po drodze mijam suszarkę, zbieram pranie, gubię szczotkę, ceruję skarpety - nic do końca
5.Czytając swoje prace sprzed miesięcy nie poznaję ich - wydają mi się zbyt błyskotliwe jak na moją osobę i nie do powtórzenia na tym samym poziomie.
Pisząc ten tekst musiałam poprawić około 40 błędów. Mam też problem z pamięcią.
Oczywiście zapytam psychiatry, ale czy ktoś z was też tak miał, i czy po odstawieniu leków poprzednia bystrość mi wróci?
Martwię się.
 
Em
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 15/04/2013 11:19
Awatar

Finiszujący


Postów: 222
Data rejestracji: 10.01.12

hejka! No, mi się pogorszyło kojarzenie, pamieć i słownictwo. Po lekach, ale czasami jest gorzej, czasami lepiej. Myślę że to nie na stałe! :-D
 
Hania
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 15/04/2013 12:05
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 47
Data rejestracji: 14.04.13

nie wiem jak w przypadku innych, ale patrząc tylko na samą siebie, to obawiam się, że to nieodwracalne. kiedyś, jak jeszcze nie brałam leków byłam mądrzejsza. dziś czuję się pusta, głupia i nie wiem co tam jeszcze. to jest właśnie ten moment... brak mi słów. pomijając oczywiście okresy kiedy dopada mnie mania. wtedy jestem najładniejsza i najmądrzejsza na świecie Grin
 
Rat
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 15/04/2013 17:55
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

O SSRI / SNRI /TLPD / neuroleptykach / etc . pisać nie chcę .
Na pewno po benzodwuazepinach pamięć leci na pysk na szyję - krótkotrwała.
Co do reszty leków się , napisze jedynie - obojętne te leki nie są na kojarzenie , pamięć , inicjatywę etc.
Tylko bez przesady , proszę bez interpretacji , że leki są be .
Wystarczy wspomnieć siebie sprzed brania leków i terapii i po .
Edytowane przez Rat dnia 15/04/2013 17:57
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
Pogodna
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 15/04/2013 18:05
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Ja to mam wrażenie, że u mnie leki nic nie zmieniają jeśli chodzi o myślenie, jak robiłam błędy tak dalej robię Grin a jeśli chodzi o koncentrację to wydaje mi się, że leki antydepresyjne pomogły mi osiągnąć spokój nie przerażać się i tak jakoś wyciszyły. Co nie znaczy, że zamuliły tylko pozwoliły robić coś spokojnie po kolei. Będąc na lekach skończyłam 3 kierunki studiów więc o wpływie jakimś upośledzającym na psychikę i że mi coś zrobiły z mózgiem to powiedzieć nie mogę. Jedynie z osiągnięciem orgazmu miałam problemyfoch ale odstawiając stwierdzam, że to odwracalneZawstydzony
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
Hania
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 15/04/2013 18:12
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 47
Data rejestracji: 14.04.13

w kwestii orgazmu zgadzam się w 100%. po odstawieniu leków wszystko wraca do normy. ale muszę przyznać, że Ketilept, który teraz biorę nie odebrał mi tej przyjemności Grin jeśli reszta skutków ubocznych minie, to powiem, że to doskonały lek dla mnie.
 
Asia
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 15/04/2013 18:24
Rozgrzany


Postów: 69
Data rejestracji: 08.04.13

Ha, ha, ha...Pogodna no dobrze, że mnie i w tej sferze nie zamroczyłoGrin
Muszę sobie znaleźć pracę, a jakoś sobie nie wyobrażam co mogłabym wydukać na rozmowie kwalifikacyjnej. Dwa lata temu byłam na kilkugodzinnym assesmencie po części w języku angielskim i się udało. Dzisiaj obawiam się, że nie mam szans na żadną pracę.
Już widzę jak za parę lat będę starego dziabać widelcem żeby mi jedzenie podał do buzi, bo zapomnę jak się używa łyżkiSmile
Nic to.
Może zapiszę się na jakieś studia zaoczne, coś co nie pozwoliłoby spocząć na laurach.
 
Asia
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 18/04/2013 20:31
Rozgrzany


Postów: 69
Data rejestracji: 08.04.13

Zauważyłam jeszcze jeden objaw. Kiedy czytam moje posty widzę, że w każdym następnym zdaniu powtarzam słowo ze zdania poprzedniego.
Tak jakby mi brakowało słów. O, buuuuuuuuuuuu...Zalamka
 
Nadzieja
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 18/04/2013 20:42
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Niestety moja pamięć,koncentracja, spostrzegawczość etc. są w strasznym stanie i np komuś wydaje się, że go nie słucham, bo nie pamiętam czegoś,co mi mówił, a mi to po prostu ulatuje z pamięci....Sad tak jak wiele innych rzeczy...ostatnio jak byłam u lekarza i czekałam na USG spotkałam kobietę nawet pierwsza dzień dobry powiedziała, a ja z chiny do dzisiaj nie mogę sobie przypomnieć kto to był skąd ja ją znam.... straszne i niestety mam obawy, że to jest po lekach...
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
bp
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 09/03/2014 12:10
Awatar

Rozgrzany


Postów: 86
Data rejestracji: 24.01.13

Moim zdaniem jesteś rozkojarzona. I to mija. Mnie się często zdarza zapominać gdzie np. położę klucze, notatki,... i latam po chacie jak wariat.
Można trenować: starać się skupiać na rzeczach co się wykonuje, a nie odlatywać gdzieś indziej.
 
slant
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2014 21:59
Rozgrzewający się


Postów: 42
Data rejestracji: 24.07.14

Asia. No mam dokładnie to samo z wyj szczotki do włosów. Tzn. moje objawy są szerokie i osobiste więc ich tu nie streszczę. Czy Ci wróci bystrość, to zależy od kilku czynników, także od regularnego wysypiania się. Ujawniając intymnych moich szczegółów d wspomnę, że ja ze spaniem wtedy miałem pewne kłopoty. A brak snu powoduje właśnie takie rozedrganie, prawda?

 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zaczęło się Przedstaw się 10 03/09/2023 13:57
Ciągle jeszcze ten świat jest piękny Nasze wątki - część otwarta 988 17/10/2021 13:18
czy po ed można się odchudzać? Zaburzenia odżywiania 12 06/09/2021 20:51
Czy z diagnozą F20 można być szczęśliwym ? Schizofrenia 34 06/07/2021 06:05
czy można rozładować ogromne napięcie w borderline? Zaburzenia osobowości 3 28/05/2021 13:44

50,370,914 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024