27 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 tydzień Offline
Klara Klara
4 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
4 tygodni Offline
swistak swistak
7 tygodni Offline
Alia Alia
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
Czy to depresja ?
Sara
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 23/12/2013 07:46
Rozgrzewający się


Postów: 25
Data rejestracji: 02.10.13

Mam chlopaka,który uważa,ze nic mu nie jest,mimo diagnozy CHAD.
Dużo czytam na temat tej choroby.Staram się sama ocenić stan, w jakim on jest.Parę dni temu,jak się spotkalismy,zaczął sie czepiać doslownie wszystkiego.Wszystko go denerwowało.Cokolwiek powiedzialam,kontrował.Mowił,ze go denerwuję.To milczałam.Mowił,ze też go denerwuje,jak milczę.Poprzygadywał i się rozstalismy.Mineło dwa dni od tego spotkania.On zrobił się chlodny,obojetny.Rozmawiamy przez telefon albo przez facebooka.On nie proponuje spotkania,ja też nie,bo chcę zeby inicjatywa wyszla od niego.Ja jak to ja,wzielam to jego zachowanie do siebie,ze ma mnie dosyć,ze mu sie znudzialam.Ale pozniej pomyslalam,ze to moze byc depresja.Nie kazdy chory lezy i patrzy w sufit.
Mam pytanie.Jak mam się zachowywac ? Spotkac się z nim ?Jak rozmawiać,skoro go draznię ? Rok temu,tez w grudniu,rozstal sie ze mną.Robił jakieś eksperymenty z lekami,pozniej wyladowal w szpitalu psychiatrycznym.
 
e-milka
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 23/12/2013 13:13
Awatar

Medalista


Postów: 584
Data rejestracji: 28.12.12

Sara myślę, że na pytanie czy to depresja nikt tu nie odpowie. Tego nie da się stwierdzić za pośrednictwem komputera. To jak powinnaś się zachować zależy od tego co uważasz za najlepsze dla siebie. Ja bym tylko odradzała gierki w stylu "czekam na jego inicjatywę". Zależy Ci - to nie czekaj, tylko sama zaproponuj rozmowę w cztery oczy i bądź szczera. Martwisz się i myślisz, że jego zachowanie wynika z choroby, to mu o tym powiedz. Nie jesteś pewna czy Ci zależy- to zaczekaj dopóki nie przemyślisz sprawy. Sama musisz zdecydować co będzie dla Ciebie lepsze.

Jeszcze tylko parę wiosen
Jeszcze parę przygód z losem
i kłopotów będzie mniej
Ach, cierpliwość tylko miej
 
Sara
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 24/12/2013 07:41
Rozgrzewający się


Postów: 25
Data rejestracji: 02.10.13

Dziękuję Ci za odpowiedż.To nie są gierki,kiedy zapytalam,czy lepiej czekać na jego inicjatywę.Chodzilo mi o to,że on jest w stosunku do mnie wredny,nieprzyjemny( wczoraj się na chwilę z nim spotkalam,zadzwonil do niego kolega.Do kolegi był przesympatyczny).Nie chcę,żeby ewentualne spotkanie bylo przeze mnie wymuszone,bo pózniej bedzie przygadywał,że zmarnowal na mnie czas,ze miał inne plany,a nie spotykanie sie z taką wk.....cą osobą jak ja...
Rozmowa w cztery oczy nic nie da,bo nie slucha,ironizuje.
Czego ja chcę ? Chcę,zeby wrocił dawny on, ten,ktory jest teraz,jest obcym czlowiekiem,ktory tylko wyglada jak mój chlopak.Czasami mi sił brakuje...A jak już zaczynam się oddalać,wtedy on wraca,ten dobry.I tak w kólko.A jeszcze 10 dni temu było tak dobrze miedzy nami...Mowię,że się zmienił,a on mówi,ze to ja się zmieniłam...
No nic...Dziś Wigilia.Dobrych swiąt życzę Wam.Dużo ciepła,zrozumienia.I jak najmniej zmartwień.Niech wszystko co złe oddali się od nas.I niech nowo narodzone dzieciątko rozgrzeje lodowate serca niektórych ludzi.A dla siebie życzę,zebym umiała sobie poradzić z moim poblemem,tak,zeby jemu pomóc i samej się nie skrzywdzić.
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Depresja i dziwne zachowania Depresja 7 30/12/2021 13:07
czy po ed można się odchudzać? Zaburzenia odżywiania 12 06/09/2021 20:51
Czy z diagnozą F20 można być szczęśliwym ? Schizofrenia 34 06/07/2021 06:05
czy można rozładować ogromne napięcie w borderline? Zaburzenia osobowości 3 28/05/2021 13:44
czy depresja jest uleczalna? Depresja 78 16/04/2020 12:11

50,306,096 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024