18 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


sasta sasta
1 tydzień Offline
mamswojswiat mamswojswiat
1 tydzień Offline
Mirbla Mirbla
1 tydzień Offline
Mathews Arleen Mathews Arleen
2 tygodni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
4 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: sasta
Ogółem Użytkowników:2,206
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: O psychiatrii :: Zaburzenia odżywiania
 Drukuj temat
Walczę czy się poddaję???
Helga
Dodany dnia 05/03/2010 18:07
Startujący


Postów: 175
Data rejestracji: 25.01.10

Nadi, Ty masz problem z postrzeganiem swojego wyglądu, a nie z wyglądem..
[i][b][color=#990033]vanitas vanitatum, et omnia vanitas[/color][/b][/i]
 
Nadzieja
Dodany dnia 05/03/2010 20:10
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Wiesz Helga tak naprawdę to ja już nie wiem, z czym mam problem? Chyba ze wszystkim z całym tym pieprzonym życiem.JA I MOJE ŻYCIE TO JEST JEDEN WIELKI PROBLEMSad
Własnie wróciłam z aerobiku, nie wiem co sie dzieje bo zupełnie straciłam kondycję, kiedyś mogłam ćwiczyć bez wytchnienia, a teraz jak stara baba...
W ogóle jakiegoś doła mam, chce mi się płakać i wyć. Mam dość wszystkiego i siebie głównieDobani
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
anima
Dodany dnia 05/03/2010 22:07
Startujący


Postów: 157
Data rejestracji: 25.03.09

[quote][b]Nadzieja napisał/a:[/b]
Własnie wróciłam z aerobiku, nie wiem co sie dzieje bo zupełnie straciłam kondycję, kiedyś mogłam ćwiczyć bez wytchnienia, a teraz jak stara baba...
[/quote]
No a czego się spodziewasz Nadi? Dobra kondycja to objaw zdrowego organizmu. Twój zmęczony organizm sam z siebie sił nie posiądzie. Niestety, wiele starszych pań może się cieszyć o wiele lepszym zdrowiem fizycznym i kondycją, śmiganiem po górach i joggingami po parku, niż niejedna anorektyczka.
Edytowane przez anima dnia 05/03/2010 22:08
 
Nadzieja
Dodany dnia 06/03/2010 08:23
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Ja jestem zdrowa,wcale nie chodzę niedożywiona, potrzebuję tylko mniej jedzenia. A moja kondycja spadła odkąd wyszłam ze szpitala...
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
martyna
Dodany dnia 06/03/2010 08:31
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Nadi wiesz, że do końca nie jest to prawdą. Zniszczony organizm musi się odbudować, by można było w ogóle mówić o kondycji.Można ćwiczyć ze szkodą dla siebie, im więcej się ćwiczy tym gorzej się człowiek czuje, zdrowi ludzie tak nie mają. Ich kondycja i samopoczucie sie poprawia, u Ciebie jest odwrotnie.
Nie mam prawa Ci doradzać, ale proszę zadbaj o siebie.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Nadzieja
Dodany dnia 06/03/2010 08:44
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Ja nie mam wyniszczonego organizmu!!!
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
martyna
Dodany dnia 06/03/2010 09:02
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Wiesz, zawsze jak mój szef jak nie radzi sobie z sytuacją zaczyna krzyczeć, dotyczy to wielu osób, tak reagują. Wydaje im się że podniesienie głosu ukryje ich prawdziwe emocje.
Nadi nie znam Cię i nie oceniam czy masz wyniszczony organizm, czy nie, ale czym bardziej krzyczysz " że nie" tym bardziej to podpada pod chore spostrzeganie siebie.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
anima
Dodany dnia 06/03/2010 10:44
Startujący


Postów: 157
Data rejestracji: 25.03.09

Wymiotowanie czyni tak samo wiele, o ile nie więcej szkód w organizmie jak głodowanie. Chyba, że już nie wymiotujesz? Nie wiem, wydawało mi się, że pisałaś, że masz złe wyniki badań. Popraw mnie, jeżeli się mylę.
 
verdemia
Dodany dnia 06/03/2010 11:45
Złoty Forumowicz


Postów: 1809
Data rejestracji: 29.07.09

przecież chodzisz na aerobik tak? i logiczne by było zebyś nabierała formy, a skoro tak nie jest to jak dla mnie oznacza, ze organizm wcale zadowolony ni jest i wcale nie jest tak super.
 
Makro
Dodany dnia 06/03/2010 13:30
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Kilka małych uwag ciśnie mi się na klawiaturę. Rzeczywiście nie można wymagać kompletnego wyzdrowienia od ciebie, jednak z drugiej strony minęło trochę czasu - zatem mam wrażenie że pewne zachowania i myśli powinnaś dostrzegać jako chorobowe. Z tego więc wynika, że mając świadomość możesz się im przeciwstawiać - lepiej lub gorzej, ale próbować.
Co do aerobiku - ciekawy jestem w jakim stopniu jest motywowany chorobowo?
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Nadzieja
Dodany dnia 06/03/2010 14:28
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Zrozumcie, ja już mam dość. Dość mojej świadomości i nieświadomości tego wszystkiego ???Chcę żeby, to wszystko skończyło się raz na zawsze ,albo żeby o tym zapomnieć. Ja już nie mam siły. Mam dość wszystkiego.
Aerobik- kiedyś bardzo dawno temu chodziłam bo lubiałam, potem chodziłam, bo musiałam. A, teraz też muszę, jak nie pójdę to dręczą mnie wyrzuty sumienia..
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
anjo1984
Dodany dnia 06/03/2010 18:18
Awatar

Rozgrzany


Postów: 64
Data rejestracji: 17.02.10

Nadzieja, nie poddawaj się. Walcz o samą siebie. Wiem, że jest to trudne. Rozumiem to, bo sama przez to codziennie przechodzę. Często wydaje nam się, że nie czeka nas w życiu nic dobrego. że nic nie ma sensu, ale tak nie jest. Proszę cię, nie daj się złym myślom. Zrób dla siebie coś przyjemnego, coś co naprawdę lubisz, albo może idź na spacer, zaczerpnij powietrza, zrelaksuj się...Ściskam cię mocno. Trzymaj się jasnej strony życia. Pocieszacz
 
Nadzieja
Dodany dnia 07/03/2010 10:50
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Anjo tylko to takie trudneSad Dziękuję też Cię mocno ściskamPocieszacz

Bardzo martwię się o przyjaciółkę. Nie wiem jak jej mogę pomóc, Ona tyle dla mnie zrobiła, a ja...Sad
Władowałam w siebie wczoraj te puste kalorie, na chwilę zrobiło się lepiej, zapomniałam... A dzisiaj ból głowy i wyrzuty sumienia...
Edytowane przez Nadzieja dnia 07/03/2010 10:51
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
Makro
Dodany dnia 14/03/2010 22:19
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Uwielbiam taki stwierdzenia, które na starcie są nieprawdziwe. Wybacz Nadziejo, ale zawsze mi się pojawia chęć obalania stwierdzeń:
- ja na [b]nic[/b] nie mam siły;
- [b]nic[/b] nie ma sensu;
- już [b]nic[/b] mi nie pomoże;
Listę pewnie można by dowolnie wydłużać. Natomiast wydaje mi się, że próba racjonalizowania tego typu stwierdzeń ma sens.


Oops - zniknął twój świeży post. Cóż swój zostawię - chociaż pewnie nie za bardzo tu pasuje Wink
Edytowane przez Makro dnia 14/03/2010 22:20
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Kati
Dodany dnia 14/03/2010 23:29
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

O, wracamy do znikających postów. Jak cudnie...
 
Nadzieja
Dodany dnia 15/03/2010 08:39
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Tak post wykasowałam, ale zrobiłam to dość szybko myślałam, że nikt nie zdążył przeczytać. Przepraszam. Nie chciałam zawracać Wam głowy swoją marną osobą.
Napisałam w nim, że nic nie ma sensu i jest źle. Bo tak jest. Z każdym dniem coraz bardziej widzę, że moje istnienie na tym świecie jest nikomu niepotrzebne. Mam dość życia i wszystkiego chciałabym zniknać z tego swiata jak najszybciej. Czuję się coraz wiekszym zerem i nieudacznikiem.
Nie piszę ani tu ani na blogu stwierdziłam, że nie ma sensu wylewac czegos co i tak sie nie zmieni. Jestem w stanie, który trudno mi nazwać słowami, nie chcę nikomu mówić co sie we mnie dzieje. Nieraz po prostu lepiej zachować coś dla siebie i milczeć.Po co męczyć innych.Zasługuję na to wszystko, więc...Dobani
Edytowane przez Nadzieja dnia 15/03/2010 08:40
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
Makro
Dodany dnia 15/03/2010 10:01
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Pięknie paskudne zaburzenie postrzegania rzeczywistości. Jak dla mnie definiujesz swoim postem depresję (oczywiście mogę się mylić). Pociesz mnie - przyjmujesz obecnie leki i systematycznie chodzisz do lekarza?
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
anjo1984
Dodany dnia 15/03/2010 10:03
Awatar

Rozgrzany


Postów: 64
Data rejestracji: 17.02.10

Nadziejka, zasługujesz na wszystko to, co najlepsze. Zasługujesz na to, żeby być szczęśliwą. Uwierz w to. Zrób krok do przodu. Wiem, że to trudne...Też przez to przechodzę. Warto dla siebie zrobić coś dobrego, a nie tylko się karać. Ściskam cię mocno Pocieszacz
 
Nadzieja
Dodany dnia 15/03/2010 12:36
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

[b]Makro[/b] nie wiem? Może i jest to depresja, która nasiliła się ostatnio? Po prostu, nie widzę sensu dalszego ciągnięcia tego wszystkiego. Nie, nie mam nasilonych myśli samobójczych. Po prostu, wiem, że moje dalsze życie, nie ma sensu... Jestem zmęczona i nie mam siły, dosłownie na nic. W pracy muszę się jakoś trzymać, w tym tygodniu mam drugą zmianę od 14 do 22 nie lubię jej, ale cóż. Dobrze, że jest ta praca. Chce mi się płakać, nad sobą i nad wszystkim..
Tak biorę leki, tylko nie mogę się zmusić do tej dawki jaką karze mi brać lekarz.
Do lekarza zapisana jestem za tydzień we wtorek, po ostatniej wizycie nie mam szczególnej ochoty tam isć, ale pewnie pójdę, tylko po co? Będę zajmować mu tylko czas. Taki nieudacznik ze mnie..
Jutro jadę do psycholog po prawie 2 miesiecznej przerwie. Zastanawiam sie po co??? Czy ja już zawsze będę innym musiała zawracać głowę i czas??? Jestem zerem i nikim..

[b]Anjo[/b]- dziękuję i też Cię przytulamPocieszacz


[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
modliszka
Dodany dnia 15/03/2010 15:40
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 2327
Data rejestracji: 26.10.09

Nadzieja przykro mi, że u Ciebie tak zle..Nie wiem co napisać..Może jutro u psycholog trochę z Ciebie uleci..I proszę grzecznie leki braćPfft
[i]Złamać można praktycznie wszystko, nawet
serce.
Lekcje, których udziela nam życie, nie przynoszą
mądrości, lecz blizny i zrosty.[/i]
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zaczęło się Przedstaw się 10 03/09/2023 13:57
czy po ed można się odchudzać? Zaburzenia odżywiania 12 06/09/2021 20:51
Czy z diagnozą F20 można być szczęśliwym ? Schizofrenia 34 06/07/2021 06:05
czy można rozładować ogromne napięcie w borderline? Zaburzenia osobowości 3 28/05/2021 13:44
Przedstaw się Przedstaw się 4 28/11/2020 18:50

50,510,893 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024