14 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


sasta sasta
5 dni Offline
mamswojswiat mamswojswiat
6 dni Offline
Mirbla Mirbla
1 tydzień Offline
Mathews Arleen Mathews Arleen
1 tydzień Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
3 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: sasta
Ogółem Użytkowników:2,206
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Sprawy organizacyjne :: Przedstaw się
 Drukuj temat
Witam. 4R RubyRubyRubyRuby. Czy też się boicie związkówq?
RubyRubyRubyRuby
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 05/01/2012 18:51
Rozgrzewający się


Postów: 5
Data rejestracji: 05.01.12

Cześć. ZAczęłam lapać informację o chorobie afektywno-dwubiegunowej, bo prawdopodobnie jestem w tym. Każdy ma wypracowane metody bycia i życia z tym syndromem. Ja mam pytanie. Czy wy też boicie się związków ????? Bo ja tak. Dwa razy się rozwodziłam i teraz jestem sama. Daję sobie radę, lubię to nawet ale.....cholera, nie jestem żadną stalową rożą czy inną passiflorą. Tyle, że boję się, żę w związku znowu zaczną graĆ MOJE EMOCJE I ZNOWU BĘDĘ CIERPIEĆ I BĘDZIE TO SAMO....
powiedzcie ludzie z forum jak to jest????
4Rmyśliciel
 
Czader
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 05/01/2012 19:01
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

Matko Kochana Dłuższego Nicka To Ty Już Nie Mogłaś Wymyśleć ? Grin Witaj wyczekiwana diablico Smile ( czekałem na 666 i jej/jego historię fajnie że się przywitałaś i coś o "przypadłości" napisałaś)

A teraz się będę czepiał:
[i]bo prawdopodobnie jestem w tym. [/i]
"Prawdopodobnie" bo tak sobie wymyśliłam, czy "prawdopodobnie" bo mam to na piśmie stwierdzone od lekarza ?

[i]Czy wy też boicie się związków ?????[/i]

My (w sensie ja) się związków nie boimy Grin
Ale to dłuższa historia.

[i]Dwa razy się rozwodziłam i teraz jestem sama.[/i]

A nie dało Ci to do myślenia ? Najwidoczniej albo Ty robisz coś "nie tak" albo dobierasz się w "nieodpowiednią" parę.

[i] znowu zaczną graĆ MOJE EMOCJE I ZNOWU BĘDĘ CIERPIEĆ I BĘDZIE TO SAMO....[/i]

Warto się przyjrzeć swoim emocjom. Warto przerobić swoje emocje na terapii z Terapeutą. Można się ciekawych rzeczy o sobie dowiedzieć Smile Żeby w końcu przestać cierpieć.

4R to będzie dobry skrót Grin
Witaj na Forum Smile
 
RubyRubyRubyRuby
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 05/01/2012 19:39
Rozgrzewający się


Postów: 5
Data rejestracji: 05.01.12

Mistrzuniu,

na razie jeszcze nie na piśmie, jestem po rozmowie z lekarzem, który taką diagnozę wstępnie postawił.. Pierwszą terapię miałam po pierwszym nieudanym związku (nie znaczy - malżeństwie, związków było więcej). Ja jestem wiesz, taka femme fatale....Kogo sobie dobieram... wiesz - faceta nie prześwietlę przed. Pewnie sobie dobieram osoby, podobne do mnie i tyle. 4 Ruby są z kaisers Chiefs, bardzo lubię. na razie odstawiłam antydepresanty - jakiś czas temu i zaczynam po 3 królach antylękowe środki. Bo lęki też mam. Dziś byłam u tego lekarza. Tak ogólnie - to leczę się z rozmaitych epizodów od kilkunastu lat ale zawsze była mowa o depresji i stanach lękowych. Teraz ten lekarz, do którego chodzę powiedział, że to może być to. Sorry, piszę dość chaotycznie, ale trochę jestem zmęczona, pracuję na uczelni, dziś mialam kupę zajęć i jeszcze tego lekarza. Przed sesją też i my mamy trochę roboty. Fajnie żę się odezwałeś Smile
RubyRubyRubyRuby
 
Nadzieja
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 05/01/2012 19:55
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Witaj Smile
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
RubyRubyRubyRuby
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 05/01/2012 22:25
Rozgrzewający się


Postów: 5
Data rejestracji: 05.01.12

Miło mi Smile
 
Wojowniczka
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 05/01/2012 23:38
Rozgrzewający się


Postów: 13
Data rejestracji: 26.12.11

Witaj! Niech po tych wiatrach szybko zaswieci Ci slonce Smile
 
villeemo1987
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 06/01/2012 23:43
Startujący


Postów: 137
Data rejestracji: 06.01.12

Hej.
Związki. Temat rzeka. I tak, boję się. Za każdym razem gdy istnieje ryzyko zainteresowania moją osobą, robię w tył zwrot. Dostałam po łbie wystarczająco i teraz boję się wpakować w cokolwiek. Miałam taki epizod, w którym miałam kilka relacji opartych tylko na seksie ale skończyło się to kiepsko. Generalnie nie polecam.
Z drugiej strony jednak, myślę że nie można się zamykać kompletnie. Nie można odrzucić wszystkich. Niestety nie dam Ci recepty na to, jak to zrobić bo sama nie wiem. Mogę tylko trzymać za Ciebie kciuki Smile

It's better to burn out than fade away
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zaczęło się Przedstaw się 10 03/09/2023 13:57
Witam Przedstaw się 5 30/12/2021 13:00
czy po ed można się odchudzać? Zaburzenia odżywiania 12 06/09/2021 20:51
Czy z diagnozą F20 można być szczęśliwym ? Schizofrenia 34 06/07/2021 06:05
czy można rozładować ogromne napięcie w borderline? Zaburzenia osobowości 3 28/05/2021 13:44

50,418,792 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024