02 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
05:11:09 Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 tydzień Offline Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
potknal sie kamel, ale jak ladnie wstal
kamelowy
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 11/06/2011 21:32
Awatar

Rozgrzany


Postów: 79
Data rejestracji: 04.06.11

Rozgosc sie Czader!
Kawa na MAD ... chyba zartujesz! Zaraz zamowie ... tak nigdzie nie pala kawy na swiecie (doslownie) Smile Taka prawdziwie malgaska jest slodzona surowym sokiem, ze swierzo wycisnietej trzciny cukrowej (na nieswieza idzie na produkcje "toaka" - malgaskiego bimbru, ale tu imprezy nie bede rozkrecal dzis ...

Dobra kawa na poczatek! Prooosze! Tak, tak Czaderko, tu sie w kucki siada Smile Toz to malgaska chata ... Inona no vaovao? Bez tego pytania by sie nie obeszlo, bo to pytanie o wiadomosci: Co u Ciebie ... ?
 
kamelowy
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 11/06/2011 21:36
Awatar

Rozgrzany


Postów: 79
Data rejestracji: 04.06.11

Mandroso i Nadziejo! Prosze wejsc! Mam "nadzieje" Smile , ze uslysze tu pare dobrych slow, bo juz w swym imieniu nosisz niesamowity potencjal!

Witaj Re ! Milo poznac! I nie ma co tam tylko czytac, bo Cie oczy rozbola. Daj sie poznac! I bardzo mi sie podoba tekst o skarpetkach ... Smile
 
Czader
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 11/06/2011 21:49
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

No i mi zapachniało paloną kawą słodzoną surowym sokiem ze swieżo wyciśniętej trzciny cukrowej...

Kawa tak, bimber nie, i raczej nie polecaj tego bimbru (tak między nami mówiąc), nie zmienię płci i nicka na Czaderka ( ale widzę pozytywne zakręcenie i to się chwali)

Co u mnie ? Bywało lepiej.
Ale ja to bardziej voodoo niż vaovao Pfft Grin
 
kamelowy
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 11/06/2011 22:01
Awatar

Rozgrzany


Postów: 79
Data rejestracji: 04.06.11

No z nicku i avatara ciezko odczytac, ze to lwica, a nie lew Grin tak wiec staram sie odmieniac, bo juz znam plec, he he. Lepiej sobie poukladac w glowie, bo juz mialem z tym tu przygody, a potem mi cytuja ... No nic ... zrozumialem oczywiscie! A zamiast ryzu to moze ... mofomamy - slodkie ciasteczka drozdzowe z maki ryzowej Smile ... poranny przysmak do kawy ...
 
Czader
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 11/06/2011 22:08
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

No nie... Angry
Jakoś dziewczęta od razu rozpoznały w avatarza Króla Lwa Pfft
Ale rozumiem, rozumiem, jesteś tylko facetem, nie mogę od Ciebie zbyt wiele wymagać Pfft

Słodka kawa tak, ale darujmy sobie ciasteczka, zwłaszcza ryżowe (mąka ryżowa to też ryż Grin )

A nie macie na tym Madagaskarze jakiś cygar ?
W sensie lokalny tytoń ? ;-)
Pod kawę - idealne rozwiązanie Pfft Grin
 
kamelowy
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 11/06/2011 22:17
Awatar

Rozgrzany


Postów: 79
Data rejestracji: 04.06.11

Och sorki totalne! Jednak sie pomylilem Czader ... za duzo nowych lwow Smile teraz sie zorientowalem, ze jestes jedna "ten" i "on". Sporo tu osob sie przewija ... wybacz. Coby sie zrehabilitowac znajde zaraz dobrego liscia tytoniu i piekna Malgaszka Ci go od razu ladnie zwinie ... i poda. Z cygarami slabiej B)
 
Czader
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 11/06/2011 22:19
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

Piękną Malagaszkę z dobrym liściem tytoniu biorę w ciemno ;-)
Może być zwijająco podająca ;-)))

 
kamelowy
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 11/06/2011 22:46
Awatar

Rozgrzany


Postów: 79
Data rejestracji: 04.06.11

Ktos pytal o Madagaskar i moje przygody. Dla wytrwalych podaje stronke, ktora prowadzi (chyba prowadzila, bo sie zmeczyla Smile ) moja siostra. Troche tam stanelo na 2010 ... ale zamieszczala tam moje relacje "wiesci-opowiesci" z Madagaskaru, mojego terenu misyjnych przezyc.

[url]http://madagaskar-lemur.blog.onet.pl/[/url]
 
Ptak Niebieski
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 12/06/2011 19:52
Rozgrzany


Postów: 98
Data rejestracji: 06.04.11

A ja załapałabym się na sok z ananasa. Jak z ofertą?
P>s odpisałam Ci w wątku" Przedstaw się".
Przypadek to Bóg przechadzający się po ziemi incognito. A.Einstein
 
nie posiadam
kamelowy
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 12/06/2011 20:11
Awatar

Rozgrzany


Postów: 79
Data rejestracji: 04.06.11

Alez oczywiscie Ptaszku nasz ... Prosze sok z ananasow ... Mamy go czasem cale pirogi na kanale Pangalana ... az cierpna wargi z przesytu ...

Odnosnie naszej pogawedki ... Wiem, ze lekarz mi tego nie zabroni ... bardziej obawiam sie, ze strony wspolbraci, tych ktorzy cos maja do powiedzenia. Wiecie jaka jest ogolna swiadomosc o takich chorobach. Dla niektorych to czysta matematyka: psychiatra, terapia, leki, urlop, male zadania, = NIECH LEPIEJ ZOSTANIE
lub tez "My sie tak o niego martwimy ... niech zostanie, nie ryzykuje", "niech nie wariuje" ... "przeciez jest powaznie chory!"
a prawie nikt z nich nawet nie zadzwoni (tak nieformalnie), nie zapyta jak sie czujesz, co robisz i jak Ci to wszystko idzie? Jestesmy z Toba! ... Nic tylko totalna posucha ... strzepy przyzwoitosci, strach przed "tredowatym" ?! ... nie to ze mam zal i sie tu rozklejam, ale ... Dobrze, ze mamy na MAD patrona tredowatych: Ojca Beyzyma ... westchnac trza Smile

Wiem, ze pojade ... takie jest moje rozeznanie, ale czuje, ze nie obejdzie sie bez konfrontacji ... ale przeciez ja JA uwielbiam (tzn. ucze sie jej i choc przynosi mi spore trudnosci, to wiem, ze jest lepsza niz to, co bylo ... wycofanie, chowanie w sobie, mowienie, ze i tak wiem swoje ...)
KONFRONTACJA - wspanialy pojedynek o swoje dobro. Taka moja definicja z leksza ...
 
Ptak Niebieski
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 12/06/2011 20:29
Rozgrzany


Postów: 98
Data rejestracji: 06.04.11

Z własnego ogródka wiem jak to jest.Moja własna matka wstydzi się tego,że jestem chora. Gdy po raz drugi wylądowałam w szpitalu po kolejnej próbie s...... na pytania sąsiadów i znajomycho mnie, odpowiadała,że jestem na wsi.
O siebie trzeba walczyć, chociaż bywa trudno. Mi się czasem udaje. Całkiem niedawno wyzwoliłam się z toksycznego związku,gdzie łatwo było o przemoc słowną nękanie,poniżanie,manipulowanie, kontrolowanie.
Do końca życia będę pamiętać słowa:"Jej się nie złamie". Teraz tylko zostało mi zabrać rzeczy, gdy wrócę do PL.
Przypadek to Bóg przechadzający się po ziemi incognito. A.Einstein
 
nie posiadam
martyna
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 12/06/2011 20:34
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

to przykre gdy bliscy się odsuwają jak usłyszą diagnozę a przecież to cały czas jest ten sam człowiek, który teraz musi zaakceptować życie z chorobą Pocieszacz

Kamelowy a zastanawiałeś sie co będzie gdy żle sie poczujesz tam na wyspie? możesz liczyć na jakieś wsparcie medyczne itp?
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
kamelowy
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 12/06/2011 21:06
Awatar

Rozgrzany


Postów: 79
Data rejestracji: 04.06.11

Zazdroszcze Ci troche tej Bolonii, PN. Moim marzeniem jest wizyta we Florencji ... Czytalem "Udreke i ekstaze" Irvinga Stone i po prostu uwielbialem dzieje Michala Aniola.

To Ty tez taki uparciuch! Uwazaj, bo z tego sie bierze euforia Smile
 
kamelowy
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 12/06/2011 21:10
Awatar

Rozgrzany


Postów: 79
Data rejestracji: 04.06.11

Tak Martyno ... Moj lekarz mowi, ze lekarstwa raczej tam znajde, ale czy fachowcow to nie wiem ... Na dzis mysle, ze bedzie to trudne, ale Madagaskar zaskakuje i sie rozwija ...
A jak sie zle poczuje, ... na tyle zle, ze mi sie czerwona lampka zapali (na bazie doswiadczenia z 2009-2010) to zawsze moge wrocic, zmienic miejsce ...
Ale tez jestem bogatszy w te doswiadczenia, wiedze, i mocniej stanalem duchowo na nogi ... Jednym slowem mam poszerzona "apteczke podreczna'
 
Ptak Niebieski
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 12/06/2011 21:17
Rozgrzany


Postów: 98
Data rejestracji: 06.04.11

Kamelowy, lit w dawce 2-1-2 nie pozwala na euforię Shock. Po prostu żyje się.
Przypadek to Bóg przechadzający się po ziemi incognito. A.Einstein
 
nie posiadam
Czader
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 12/06/2011 21:23
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

Ptaszyno Niebieska jesteś tego pewna ? ;-)
To ile tego litu się trzeba nałykać aby nie być euforycznym ???
Pytanie z czystej ciekawości.
 
Ptak Niebieski
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 12/06/2011 21:28
Rozgrzany


Postów: 98
Data rejestracji: 06.04.11

Hmmm, stopka jak najbardziej adekwatna Pfft.
Dawka dla mnie 2-1-2 w dosłownym tłumaczeniu 2 rano 1 w południe 2 wieczorem. Zero euforii.
Przypadek to Bóg przechadzający się po ziemi incognito. A.Einstein
 
nie posiadam
Nadzieja
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 12/06/2011 21:51
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

[quote]Mam "nadzieje" Smile , ze uslysze tu pare dobrych slow, bo juz w swym imieniu nosisz niesamowity potencjal![/quote]

Postaram się, a bloga chętnie poczytamWink
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
kamelowy
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 12/06/2011 23:33
Awatar

Rozgrzany


Postów: 79
Data rejestracji: 04.06.11

Ja litu nie biore. Jestem na lekach stabilizacyjnych (lamitrin, symla) i na razie jest dobrze. Po tak mocnej depresji, jak juz nie potrzebowalem antydepresyjnych to mialem taki czas euforii, nie wiem czy juz manii, czy hipo ... dlatego chce sie zobaczyc z mym lekarzem i pogadac .. Teraz to on sie musi przygotowac, bo mam duuuzooo pytan Smile
A od pol roku jest w miare ... ostatnio dobrze, ale to zasluga raczej "terapii duchowej", bo to jak widze tez ma znaczenie Smile
 
Perfidia
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 12/06/2011 23:39
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

kamelowy, czy mogę Cię pochwalić? Oczywiście, że mogę Pfft

Fantastycznie, że chcesz wypytać swojego lekarza o różne sprawy. Po to on jest. Już ostatnio wspominałam o tym w moim wątku, ale powtórzę się tutaj. Ostatnio obserwuję jak regularnie wzrasta liczba maili, które dostajemy ze stron mam eFkowych, maili, w których padają pytanie, które powinny być adresowane do lekarza prowadzącego, a nie do przypadkowych ludzi w sieci.

Pozdrawiam!
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zaczęło się Przedstaw się 10 03/09/2023 13:57
jak sobie radzicie z m.s ? Depresja 80 23/03/2022 06:54
Jak zaczynacie swój dzień? Porozmawiajmy 40 16/11/2021 16:16
czy po ed można się odchudzać? Zaburzenia odżywiania 12 06/09/2021 20:51
Przedstaw się Przedstaw się 4 28/11/2020 18:50

50,348,725 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024