04 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
2 dni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: O psychiatrii :: Psychoterapia
 Drukuj temat
partner osoby z borderline
Mikka
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 11/05/2011 00:23
Rozgrzewający się


Postów: 6
Data rejestracji: 09.05.11

Witam, szukam osób po przejściach w związku z osobą z zaburzeniami.
Które same też już mają zaburzenia.
W realnym, zewnętrznym, pozazwiązkowym świecie jesteśmy tymi którzy mają pomóc. W realnym codziennym jesteśmy udręczeni słabością Partnerów.
Ja zerwałam związek. Niestety jestem jedyną osobą, która rozumie i może pomóc. Więc mój mały codzienny koszmarek trwa. Szukam wsparcia, kontaktu. Ci którzy znają zagadnienie wiedzą o czym piszę. Jeżeli jest ktoś taki jak ja szuka pewnie tak samo normalności i uznania swoich do normalności praw może napisze.
To jak zawieszenie pomiędzy 2 światami. Nigdzie u siebie.
smutas
 
Perfidia
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 11/05/2011 00:33
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Nie pomogę Ci, choć w pewnym sensie jestem w stanie zrozumieć. Byłam kiedyś świadkiem "związku", w którym jedna osoba miała właśnie osobowość borderline, tyle, że nie przyjmowała tego do wiadomości i choć leczyła się psychiatrycznie, to na coś zupełnie innego. Słowo związek umieściłam w cudzysłowie, bo nie była to relacja partner-partnerka tak jak u Ciebie. To co widziałam jest trudne do ogarnięcia, ale na pewno było w tym dużo manipulacji, destrukcji, gniewu, wymierzonych w każdego, kto się nawinął pod rękę.
Jak najbardziej masz prawo do normalności i na pewno jest Ci ciężko, bo jesteś trochę w pułapce. Dobrze, że szukasz wsparcia, pomagając innym nie wolno zapominać o sobie.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
sigma
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 11/05/2011 00:54
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Ja jestem w związku z osobą z borderline. Choć to jest borderline wyglądające mało typowo, bo bez ataków złości np. Przynajmniej takich bezpośrednich. Bo tłumiona i wyrażana pośrednio złość gra w tym związku ogromną rolę.
I oczywiście jest manipulacja, autoagresja (nie tylko taka prosta, bezpośrednia, również dużo bardziej wysublimowana), jest skrajnie nasilona zazdrość o wszystkich i wszystko... sporo tego jest.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Mikka
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 04/09/2011 22:14
Rozgrzewający się


Postów: 6
Data rejestracji: 09.05.11

Od roku staram się przetrwać. Niestety sama już jestem prawie niezdolna funkcjonować. Zaliczyłam naprawdę ostry atak paniki? lęku? rozpaczy? Nie mogłam wrócić z pracy do domu. Nie byłam w stanie. Nie chciałam aby moje dziecko było świadkiem takiego załamania. Do tej pory trzymałam się bo myślałam, że lepiej będzie jak będę jakoś udawać normalność. Ale widzę że nie dam rady. Więc dosyć bycia bohaterem. Muszę jakoś zarabiać pieniądze i zacząć wszystko od zera. To przerażające. Ale jest to jedyny sposób na uratowanie resztek siebie a z czasem, mam nadzieję, odzyskania radości. Teraz patrzę na spokojnych, uśmiechniętych ludzi i m zazdroszczę. Kiedyś taka byłam;/
smutas
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
czy można rozładować ogromne napięcie w borderline? Zaburzenia osobowości 3 28/05/2021 13:44
Borderline Zaburzenia osobowości 1 01/10/2019 17:43
strach przed samodzielną egzystencją w borderline Zaburzenia osobowości 3 23/12/2018 11:29
Witam- borderline z ośrodka Bednarska w Warszawie Przedstaw się 8 22/11/2018 23:34
Partner osoby z CHAD Choroba afektywna dwubiegunowa 6 25/03/2018 22:21

50,361,511 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024