19 Wrzesień 2017
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie

Jaskolka Jaskolka
00:08:49 Offline
Klara Klara
01:05:36 Offline
sigma sigma
01:41:17 Offline
Life Life
01:53:03 Offline
Alia Alia
03:33:30 Offline
Ostatnio zarejestrował się: Julia
Ogółem Użytkowników:1,797
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

14/09/2017
Ten moment, kiedy cieszysz się, że masz taki króciutki dzień pracy i w końcu trochę odpoczniesz... po czym uświadamiasz sobie, że ten króciutki dzień to jest 9 godzin Pfft

04/08/2017
Nie musialamcalejbatal
i uruchamiac wystarczylo moje odwolanie.

04/08/2017
Zlozylam odwolanie laborant napisalam. Miedzy czasie uruchomilam rzecznika konsumenta oraz wojwodzki urzad telekomunikacyjny czy jakos tak sie to nazywa.

03/08/2017
Ale w negocjacjach z nimi wygrałaś? Czy w sądzie?

03/08/2017
Jestem genialna wygralam z Orange zacieszacz naliczyli mi kare za wypowiedzenie umowy na ponad 300 zl.

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Czy osoba z chad zawsze wraca?
ramirez_vip
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 03/09/2016 23:21
Rozgrzewający się

Data rejestracji: 03.09.16

Czy osoba z chad, która się nie leczy po subdepresji i następującym po nim epizodzie hipomani, gdy poznała kogoś nowego, to wchodząc później w remisję, bądź depresję wróci do mnie? Czy zostanie w nowym związku? Czy się w nim odkocha? Jak to jest zazwyczaj...

Oczywiście mnie traktuje jak najgorszego śmiecia na dzień dzisiejszy.
Edytowane przez ramirez_vip dnia 04/09/2016 01:12

Yennefer
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 04/09/2016 08:13
Awatar

Rozgrzewający się

Data rejestracji: 21.08.16

Nie wiem co Ci napisać...ale jakoś tak bardzo poruszyło mnie to co napisałeś...
Musisz ją bardzo kochać...
Myślę, że nie da się odpowiedzieć na Twoje pytanie. Zachowanie osób z nieleczoną CHAD jest raczej nie do przewidzenia...
Ale pamiętaj o jednym...to nie jest tak, że emocje, które ona przeżywa są nieprawdziwe, bo choruje...

mika
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 07/09/2016 15:15
Rozgrzany

Data rejestracji: 30.01.15

Ja kiedy się nie leczyłem i nie wiedziałem, że jestem chory - nowe okresy były dla mnie często nowym życiem. Zapominałem o poprzednim związku, znajomych .....
Dopóki żyję będę walczył, aby kiedy umrę coś po sobie pozostawić.

Utracjusz
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 19/09/2016 23:37
Awatar

Rozgrzewający się

Data rejestracji: 14.12.15

Miłość zawsze zwycięża. Brzmi romantycznie, ale tak jest. Jak ja szalałem w manii, mogłem mieć każdą. Do niczego nie doszło na szczęście, ale żona stała się największym zagrożeniem, na moją wolność, na rozwijanie pasji. W ogóle to według mnie w manii - miała depresję i nie radziła sobie z życiem. Jeszcze w pierwszych 2 tygodniach w szpitalu, gdy mnie hamowali lekami - wrzeszczałem do niej, obwiniając że mnie zamknęła w wariatkowie, a ja przecież jestem zdrowy. Cuda robiłem, żeby jej dokopać. Nie wierzyłem jej i nie ufałem. To znów stawałem się łagodny, ale nadal podejrzliwy.

Nie ma reguły. ChAD ma niszczycielską moc, ale z drugiej strony może spowodować, że kochamy bardziej, doceniamy bardziej te wszystkie momenty, gdy jest "normalnie".

Walcz o niego. On później będzie Ci za to bardzo wdzięczny. Gdy będzie w remisji - wspólnie zdecydujecie jak sobie z tym poradzić, bo wtedy zdrowiej popatrzy na sytuację. Teraz ma zaburzony ogląd rzeczywistości.

kwiatek4
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 20/09/2016 10:50
Rozgrzany

Data rejestracji: 06.01.15

Witaj Utracjusz !
W pełni się z Tobą zgadzam ,że miłość zawsze zwycięża !!Byłam żoną chadowca Tak jest znam z autopsji zachowanie agresywnego słownie chadowca -te wrzaski to dokopywanie i to zainteresowanie kobietami ....żona w manii jest wrogiem nr 1 ale w depresji jest przyjacielem i opiekunką .Mąż mój zmarł prawie rok temu ,bardzo byliśmy do siebie przywiazani ( to była prawdziwa miłość) Obecnie bardzo tęsknię za mężem mimo ,że nasze małżeństwo ze względu na chad miało pewną dozę szaleństwa!!Na zawsze zapamiętam ostatnie słowo męża kiedy był jeszcze przytomny powiedział "Przepraszam"po prostu przeprosił mnie za wszystko bo wiedział ,że wkrótce odejdzie ....Piękne romantyczne uczucia są bezcenne i miłość potrafi przezwyciężyć wszystko.Masz zupełną rację Utracjusz .pozdrawiamPapa
"Kochać kogoś ,to przede wszystkim pozwalać mu na to,żeby był,jaki jest."

KokiSordino
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 17/10/2016 21:09
Awatar

Rozgrzewający się

Data rejestracji: 14.10.16

Nie wiem czy to co teraz napiszę jest prawdą...ale wydaje mi się < piszę to biorąc pod uwagę siebie >, że my CHADOWCY, jesteśmy w pewnym stopniu pozbawieni cechy przywiązywania się do kogoś. O co chodzi dokładniej? - szybko zapominamy...a czemu? Bo mamy ważniejsze sprawy na głowie; czyli samych siebie Smile
Wiem, to jest śmieszne i paradoksalne ale tak jest.
Chwytamy się kogoś kto zapewnia nam bezpieczeństwo; kiedy przestajemy je czuć;automatycznie przestajemy też czuć miłość do danej osoby i jesteśmy w stanie szybko przeskoczyć na drugi kwiatek.
Tzw. łapczywość na uczucia, te które Nam pasują i zdolność do szybkiego zapominania nawet o najukochańszej osobie.
Z jednej strony jest to zbawienne z drugiej zaś przerażające.
...beauty from pain...

Utracjusz
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 25/10/2016 00:07
Awatar

Rozgrzewający się

Data rejestracji: 14.12.15

KokiSordino: ciekawe wnioski. Nie wiem tylko czy to ChAD jest tu problemem (choć może potęgować sytuację), czy raczej charakter Wink

Przeskocz do forum: