29 Marca 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Klara Klara
2 dni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
2 dni Offline
swistak swistak
3 tygodni Offline
Alia Alia
3 tygodni Offline
Anderson_81 Anderson_81
3 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Anderson_81
Ogółem Użytkowników:2,201
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
Czy to może być związane z ChAD?
Danzig
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 15/01/2016 12:38
Rozgrzewający się


Postów: 14
Data rejestracji: 07.12.15

Już kiedyś tutaj pisałem o mojej partnerce, tylko jest coraz gorzej. Za bardzo nie wiem jak opisać jej zachowanie, ale będę się starać jak najjaśniej przedstawić sytuację. Ostatnio stwierdziła, że nic nie czuje do mnie od kilku miesięcy, w okresie kiedy zaczęła się jesień. Często mówi głosem... Czuć w nim pogardę i zdenerwowanie. Potrafi raz być kochana, przytulać się i być spokojna, lecz po jakimś czasie (czasami to kwestia kilku godzin, innym razem 2/3 dni) stwierdza, że mnie nie kocha i udawała. Zazwyczaj w tych miłych chwilach posiada myśli samobójcze. Jak już wcześniej pisałem, po czasie potrafi stwierdzić, że mnie nie kocha. Właśnie w tych dniach zachowuje się wobec mnie jak do wroga. Również były sytuacje takie jak np. twierdziła, że zniszczyłem jej życie i tym podobne. Czy to możliwe, że jest to jakaś przeplatająca się mania z depresją? Czytałem, że niektórzy działają na pogodę. Brak uczuć ponoć zaczął się u niej od jesieni, lecz zauważalny był dopiero w okresie kiedy powoli nadchodziła zima.
 
tomi
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 16/01/2016 21:13
Rozgrzewający się


Postów: 33
Data rejestracji: 07.01.16

Właściwie nie wiem czy to jest coś związanego ze mną, ale ja latem miałem podwyższone libido i ogólne potrzebę zauroczenia do kobiety, a zimą sprawa ma się na odwrót, jesienią jest gdzie pośrodku, a wygląda to tak latem czułem zauroczenie i zwiększony popęd płciowy do określonych kobiet, a zimą to jest obojętnie podobno dwubiegunówka ma się tak, że w fazie depresji czuje się zmniejszoną motywację obniżony nastrój itp. a w fazie mani na odwrót, a ja zimą czuje się tak samo jak latem z wyjątkiem libido no może latem jest większa chęć do życia, ale latem i zimą czuje ogólną anhedonię i też mam obniżony nastrój, a wykryto u mnie dwubiegunówkę.
 
mosia
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 18/01/2016 02:47
Awatar

Rozgrzany


Postów: 69
Data rejestracji: 08.10.15

Danzig, jestem kobietą i mam podobnie ale z biegiem lat, wizyt u psychiatry nauczylam sie troszkę dawać na wstrzymanie, niestety tu musi zbadać osobę psychiatra, nikt z nas nie zdiagnozuje Twojej kobiety, moge przytoczyć swoj przykład gdzie początkowo psychiatra stwierdził u mnie ChAD, zaś w momencie kiedy przestałam być zadowolona z wizyt u takowego zmieniłam lekarza który skłania się bardziej ku zaburzeniom osobowości ale żeby to stwierdzić zażądał badania EEG głowy które robię niebawem Smile

Jedyne co mogę polecić to pomoc specjalistyczną i dużo zrozumienia i rozmów, trzymaj się Smile)
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Praca a chad Choroba afektywna dwubiegunowa 32 25/09/2022 14:08
Bezsennosc w Chad Choroba afektywna dwubiegunowa 20 22/11/2021 00:36
czy po ed można się odchudzać? Zaburzenia odżywiania 12 06/09/2021 20:51
Trójmiasto:Poszukiwana Grupa wsparcia dla partnerów osob z Chad Przedstaw się 9 22/08/2021 22:21
Czy z diagnozą F20 można być szczęśliwym ? Schizofrenia 34 06/07/2021 06:05

50,117,577 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024