03 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
1 dzień Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Sprawy organizacyjne :: Przedstaw się
 Drukuj temat
przypadek...Bulimia i CHAD
wojtekm
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 08/01/2016 03:23
Rozgrzewający się


Postów: 2
Data rejestracji: 07.01.16

Witajcie, zarejestrowałem się na Waszym forum, aby uzyskać kilka informacji nt Bulimii... Nie jestem na nią chory, tylko ktoś bardzo ważny w moim życiu, choć napiszę, że najważniejszy. Nie wiem od czego zacząć. Chciałbym się dowiedzieć, co robić, a czego nie robić, co mówić, a czego nie mówić. Jak nie zaszkodzić, bo pomóc musi sama chcieć, a wtedy i ja się postaram to robić. Sam wychwyciłem symptomy i objawy i to ja nazwałem rzecz po imieniu. Po jakimś czasie ona również. Przyznała się przed samą sobą, że ma problem. Dużo ją to kosztowało... krytyczna samoocena, brak chęci do życia, obwinianie się, znienawidzenie samej siebie... Wtedy i ja poczułem się winny, że jej to zasugerowałem, że powiedziałęm jej wprost, że ma problem. Wziąłem na siebie odpowiedzialność za te słowa. Wiem, że nie powinienem, ale taki już jestem.
Wiem, że to wszystko zależy od niej teraz. Była u specjalisty. Ciężko zniosła tą wizyte. Nie chce póki co, słyszeć o drugiej wizycie o leczeniu nie wspominając. Chyba Pani doktor, zbyt dotkliwie zaingerowała w jej przeszłość, choć... może o to właśnie chodziło? Wiem, że na siłe nic nie można zrobić i nie mam zamiaru bo pogorsze sprawę. Chciałbym uzyskać odpowiedzi na kilka pytań.
Jest ona dla mnie bardzo ważna, nie mieszkamy razem... baaa dzieli nas ponad 1000km, ale jesteśmy dla siebie bardzo ważni i wiemy o sobie prawie wszystko. To taki moj Anioł Stróż, tak jak i ja dla niej. Cholernie mi zależy na niej, ale nie chce zrobić nic co mogłoby zaszkodzić.

Teraz o mnie...
przeglądając forum, wszedłem w dział CHAD. Przypomniało mi się, że moja babcia, mój wujek i mój ojciec też na to cierpieli. Więc możliwe, ze i ja też jestem chory. Tak właśnie jest. Dzięki informacjom z forum i z różnych stron, doszedłem do wniosku, że mogę mieć CHAD i poszedłem do lekarza, który to zdiagnozował. Dziwnie mi się, o tym pisze, jak pewnie niejednej osobie. Mam nadzieję, że w razie jakichkolwiek pytań będę sie do Was mógł zgłosić? ewentualnie napisać o sobie i swojej chorobie więcej? Nigdy nie byłem na takim forum i też nie wiem, co wolno a czego nie oraz jak się zachować. Mam też trochę mieszane uczucia... Ale czuję, że dobrze robię...
Dobranoc.
 
Makro
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 08/01/2016 05:45
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Witaj! Możesz pisać w innych działach forum.
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Praca a chad Choroba afektywna dwubiegunowa 32 25/09/2022 14:08
Bezsennosc w Chad Choroba afektywna dwubiegunowa 20 22/11/2021 00:36
Trójmiasto:Poszukiwana Grupa wsparcia dla partnerów osob z Chad Przedstaw się 9 22/08/2021 22:21
Jeszcze żona chłopaka z chad Przedstaw się 4 05/11/2020 18:48
Chad a dalsze życie i wychowywanie razem dzieci Choroba afektywna dwubiegunowa 5 30/07/2020 20:55

50,357,079 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024