29 Marca 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Klara Klara
2 dni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
2 dni Offline
swistak swistak
3 tygodni Offline
Alia Alia
3 tygodni Offline
Anderson_81 Anderson_81
3 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Anderson_81
Ogółem Użytkowników:2,201
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Sprawy organizacyjne :: Przedstaw się
 Drukuj temat
Jeszcze żona chłopaka z chad
Justbez
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 26/07/2020 14:43
Rozgrzewający się


Postów: 8
Data rejestracji: 26.07.20

Cześć. Czytam od jakiegoś czasu to forum i znalazłam wiele cennych informacji i przeżyć osób w podobnej sytuacji do mojej. Mój mąż ma chad. Pierwsza mania (zdiagnozowana) po której mąż otrzymał diagnozę wystąpiła 3 lata temu. Jeszcze wtedy nie byliśmy małżeństem ale za 3 miesiace miał byc nasz ślub po 9 latach związku. Życie na chwilę sie rozpadło, wtedy nawet nie wiedziałam o tej chorobie. Odwołaliśmy ślub, rozstaliśmy sie, ale po tylu latach nie mogłam go zostawic samego w depresji. No i tak jednak byliśmy dalej razem.. Depresja trwała rok i gdy juz traciłam nadzieję go on wydobrzał. Wrócił do pracy, wszystko sie ukaładało. Gdzieś dowiedzieliśmy sie ze jesli po roku nie wystąpi kolejny epizod manii to znaczy ze diagnoza była zła. Narzeczony odstawił leki i żyliśmy dalej. Po 3 latach zdecydowalismy sie na ślub, potem przyszło dziecko, wzielismy kredyt na dom, maz rezygnował z pracy bo dostał dużo lepsza ofertę i wtedy jak mozna sie domyślić.. kolejna mania.. dużo gorsza. Wielkość zniszczeń i problemów jakie ze sobą przyniosła jest ogromna. Nie będę ich opisywać bo pewnie większość "żon" wie o czym mówię . Z fajnego poukładanego życia nic nie zostało. Obecnie mąż jest w szpitalu na leczeniu bez zgody (dopiero 4 wezwane pogotowie zauważyło jak źle jest i go zabrali) a ja z 8 miesięczny synem wróciłam do moich rodziców skąd wyprowadziłam sie na studiach. Teraz oprócz "sprzątania" po mężu czekam az trochę wydobrzeje żeby coś ustalić.. miał juz psychozę więc leczenie trwa.. Nie wiem co robić ale chyba muszę go zostawić :/ podczas tej manii moje zdrowie psychiczne też ucierpiało a muszę tez myśleć o dziecku.. Nie chcę rozwodu ale chyba czas żeby mąż wziął za siebie odpowiedzialność i świadomie sie leczył a potem zobaczymy co będzie. Bardzo go kocham i marzyłam że się razem zestarzejemy ale ostatnie miesiące to byla moja wegetacja a nie życie. Obecnie i tak on mnie nienawidzi i mówi o rozwodzie ale wiem ze mu to przejdzie wraz z manią. Problemem tez jest to ze mieszkaliśmy razem w jego własnościowym mieszkaniu a dom który kupiliśmy na kredyt i pochłonął moje wszystkie oszczędności nie jest jeszcze wykończony.. A nawet gdyby był to sama nie jestem w stanie go utrzymać i zapłacić ratę kredytu.. Zylismy w bajce a tetaz zostałam z niczym ale nie załamuje sie.. muszę żyć dalej.. mam dla kogo Smile To taka moja historia po krótce.. Witajcie Wink
 
Nieustraszona
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 26/07/2020 14:48
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

Część, dostajesz dostęp do dalszej części forum.
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
Clara32
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 04/11/2020 23:34
Rozgrzewający się


Postów: 1
Data rejestracji: 04.11.20

Cześć, ja riwniwz jestem żoną chadowca. Jyz bardzo długi. Jestem wykonczona psychicznie. Nie ma co zbierać. Jestem z natury osoba wrażliwą wiec płace wlasnym zdrowiem za meza chorobe. Corka tez ma problemy emocjonalne z powodu choroby taty. Nie mam juz siły. Doszlam do wniosku, ze zmarnowalam zycie zostajac z nim. Swoje i córki. Leczenie slabe efekty przynosi. Niestety....
 
Alia
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 05/11/2020 18:48
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2831
Data rejestracji: 01.09.09

Clara, zgodnie z zasadami forum powinnaś założyć swój własny wątek powitalny.
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Praca a chad Choroba afektywna dwubiegunowa 32 25/09/2022 14:08
Bezsennosc w Chad Choroba afektywna dwubiegunowa 20 22/11/2021 00:36
Ciągle jeszcze ten świat jest piękny Nasze wątki - część otwarta 988 17/10/2021 13:18
Trójmiasto:Poszukiwana Grupa wsparcia dla partnerów osob z Chad Przedstaw się 9 22/08/2021 22:21
Żona Przedstaw się 10 04/08/2020 12:29

50,117,527 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024