03 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
1 dzień Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Hyde park :: Porozmawiajmy
 Drukuj temat
Pogadajmy sobie cz.3
martyna
Dodany dnia 15/11/2009 21:24
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

no pięknieGrin
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Makro
Dodany dnia 15/11/2009 22:17
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

tfu, trzeba wprowadzić mam eFkę od 18+ Grin
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
martyna
Dodany dnia 18/11/2009 09:33
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Jak przystało na mnie - znowu chora . Podniosę statystyki chorujących. Szaleństwo pandemii mnie nie ruszyło by sięgnąć po szczepionkę , wiec sama choroba się pofatygowała. Wink
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
irian
Dodany dnia 18/11/2009 09:47
Finiszujący


Postów: 278
Data rejestracji: 16.11.09

nie ty sama Smile ja już drugi tydzień siedze w domu :/ i doszedł antybiotyk... no ale jak dziecko nie szczepi sie od paru lat to widac efekty ^^ na szczescie nie grypa Wink
 
http://pamietnikirian.blog.pl
Kati
Dodany dnia 18/11/2009 10:04
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Oj dziewczyny, to w takim razie leżeć w łóżkach i nie wychodzić proszę. W tym roku to już naprawdę niebezpiecznie przechodzić przeziębienie.
Zdrówka życzęSmile
 
irian
Dodany dnia 18/11/2009 10:31
Finiszujący


Postów: 278
Data rejestracji: 16.11.09

dzięki Wink kurcze martwi mnie tylko to ze chyba jutro nici z terapii :/ no ale cóż... wychodzenie z domu i jazda autobusem w taka pogodę i z niewyleczonym przeziebieniem moze sie zle skonczyc :/ a za tydzień próbne matury więc trzeba porządnie dojść do siebie...
 
http://pamietnikirian.blog.pl
Kati
Dodany dnia 18/11/2009 10:44
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Sama widzisz... Terapia nie zając, nie ucieknie - szczególnie psychodynamiczna, nomen omenWink
 
Artystyczna Dusza
Dodany dnia 18/11/2009 11:24
Awatar

Medalista


Postów: 711
Data rejestracji: 31.05.09

Witam w klubie chorowitek.SmileNie pamiętam kiedy byłam tak chora jak teraz.No ale jak się lekceważy objawy przeziębienia,leczy na własną rękę z nadzieją że przejdzie bo to nic groźnego i jeszcze przy tym chodzi do pracy to takie potem są skutki,że trzeba leżeć w łóżku.W moim przypadku zadziałała zasada do trzech razy sztuka i leżę teraz w łóżku-cała obolała i z gorączką.
Ja chcę być wreszcie zdrowa!!!Angry
[b]"Nie ten jest odważny, kto nie czuje strachu, ale ten, kto potrafi go pokonać"[/b]
 
http://monia-art.blogspot.com/
irian
Dodany dnia 18/11/2009 12:17
Finiszujący


Postów: 278
Data rejestracji: 16.11.09

nie pozostaje nam nic innego jak teraz wyleżeć choróbsko do końca, bo inaczej się nie odczepi, a wirusy teraz szaleja :/ pozostałym chorującym zycze szybkiego powrotu do zdrowia Wink a zdrowym żeby się nie dali położyc i dbali o siebie Smile siedzenie w domu na dłuzsza mete wcale nie jest takie fajne :/ zwłaszcza jak sie choruje...
 
http://pamietnikirian.blog.pl
Kati
Dodany dnia 18/11/2009 12:18
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

To napisz coś dla nas. Jakąś bajkę?...
 
irian
Dodany dnia 18/11/2009 21:15
Finiszujący


Postów: 278
Data rejestracji: 16.11.09

chyba nie jestem aż tak kreatywna Wink
 
http://pamietnikirian.blog.pl
irian
Dodany dnia 18/11/2009 22:18
Finiszujący


Postów: 278
Data rejestracji: 16.11.09

nie daj sie wirusowi Wink ja dzisiaj poprosilam mame o postawienie baniek... jak to tez nie pomoze to chyba czeka mnie kolejna wizyta u lekarza :/
 
http://pamietnikirian.blog.pl
Artystyczna Dusza
Dodany dnia 18/11/2009 22:42
Awatar

Medalista


Postów: 711
Data rejestracji: 31.05.09

[quote][b]czern napisał/a:[/b]
To witajcie w klubie- ja też chora, tzn. coś mnie bierze, ale nie może się zdecydować. Nie mam czasu wyleżeć, więc na noc profilaktycznie coś na wygrzanie i do robotyGrin[/quote]

Czern ja właśnie tak postępowałam i gdzie mnie to zaprowadziło???-do łóżkaEhmm

Pozdrowienia dla wszystkich chorujących-aby szybko wrócili do zdrowia.
Ci co nie chorują niech się trzymają zdrowo i dbają o siebie.Wink
[b]"Nie ten jest odważny, kto nie czuje strachu, ale ten, kto potrafi go pokonać"[/b]
 
http://monia-art.blogspot.com/
Makro
Dodany dnia 20/11/2009 23:47
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Może jakiś pomysł na konkurs? Dzisiaj nie mam głowy, bo cały wolny czas poświęciłem naprawie komputera, co mnie skutecznie wyprało intelektualnie. Jakieś propozycje?
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
tajfunek
Dodany dnia 21/11/2009 12:08
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

Czerń Tyś to jest pomysłowa kobitkaGrin
A mogę wkleić swoje zdjęcie hehe pewnie bym wygrała Pfft
Nie tylko Ty nie masz życia prywatnego...
Miałam fajowy dzionek zaplanowany: bilard, dart, piffko ale oczywiście mój wspaniały mężczyzna odwołał spotkanieAngry
 
Makro
Dodany dnia 21/11/2009 13:31
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

A może konkurs na kartkę świąteczną? Sezon świąteczny zbliża się przecież wielkimi krokami. Odpocząłem trochę i się mi poprawiły funkcje poznawcze Smile
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
martyna
Dodany dnia 21/11/2009 20:56
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Ja ostatnio robiłam znaki drogowe. Wycinane i malowane przez dziecko, przyklejane do wykałaczek i mocowane na kasztanie. Układane w taki sam sposób sygnalizacje świetlne, kilka resoraków i zabawa jest na całego. Pfft
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
szara
Dodany dnia 26/11/2009 01:53
Awatar

Startujący


Postów: 124
Data rejestracji: 11.11.09

No dobra, oto szara wywleka swoje flaki. Chodzę na tę terapię i... nic. Byłam przywiązana do poprzedniej terapeutki, jakoś nie mogę się przekonać do tej. I włącza mi się cholerna kontrolka "jestem fajna i wszystko ze mną ok" akurat jak do niej idę. A zwykle nie jest ok. Sprawy, które mnie do niej sprowadziły, są nadal aktualne. Nadal jestem nakierowana na szkodzenie sobie. Nadal nie wiem, kim jestem. Spróbuję o tym gadać. Ale tak w ogóle, to nie podoba mi się to, i jestem zła, że znowu ktoś mnie poznaje, od początku, że wszystko trzeba od początku, że czuję się sama znowu na początku, i już nie wiem sama, czy mi się zdawało, że przez tamte pół roku coś zdziałałam- czy na serio coś było, ale się zbyło.
 
Kati
Dodany dnia 26/11/2009 14:23
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Szara droga, tak sobi pomyślałam, ze zaproponuję Ci, żebys założyła własny wątek - jak niejeden tutaj. Może niekoniecznie tytuł "Szare flaki" Grin
Wiem, jakie to wkurzające od nowa opowiadać o sobie, od nowa mieć wrażenie, że oan mnie nie rozumie i że to bez sensu, że się cofam... Potem już jest łatwiej. Z drugiej strony ja na przykład już nie potrezbuję tak bardzo bliskości, jak w pierwszej terapii - heh, mam wrażenie, że terapeutka potrzebuje jej bardziej niż ja. No i raczej tym raezm mowy nie ma o zaprzyjaźnianiu się. A może to i lepiej. przynajmniej nie mama pokusy, żeby taką osobę "oszczędzać".
 
martyna
Dodany dnia 26/11/2009 18:54
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Wczoraj byłam na spektaklu grupy terapeutycznej pt" Więzy życia". W moim mieście odbywa się właśnie kampania "16 dni Akcji Przeciwko Przemocy za względu na Płeć".Spektakl terapeutycznej grupy teatralnej złożonej z kobiet osadzonych w Zakładzie Karnym w Lublińcu. Scenariusz jest po części autobiograficzny, oparty na doświadczeniach kobiet, które same doświadczały przemocy; były bite, poniżane i maltretowane przez mężów, partnerów czy inne bliskie osoby( matki). Ostatecznie doprowadziło to do tragedii prześladowane przez lata kobiety zabiły sprawców tej przemocy. Spektakl przedstawia dwie historie: kobiety bitej przez męża oraz córki, która przez wiele lat była ofiara swojej adopcyjnej matki. Sztuka została napisana i wyreżyserowana przez jedna z osadzonych kobiet.
Statystyki są zatrważające, mimo że spotykam się z ofiarami przemocy dość często, spektakl zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Te panie, które tą sztukę wystawiały były takie
" zwyczajne " jak każdy z nas, widziałam w nich sąsiadkę .. osoby żyjące tuż obok. Po spektaklu była dyskusja z
" aktorkami" ,dzieliły się przeżyciami. Mnie nasuwa się pytanie czy długo jeszcze będzie prawo karne przeciwko ofiarom? One dostały wyroki, a mąż / partner, za uszkodzenie ciała tylko wyrok w zawieszeniu na kilka lat. I gdzie tu sprawiedliwość? Ta właśnie " sprawiedliwość " doprowadziła do tragedii.
Edytowane przez martyna dnia 26/11/2009 18:54
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
jak sobie radzicie z m.s ? Depresja 80 23/03/2022 06:54
Pogadajmy sobie cz 4 Porozmawiajmy 1590 30/12/2021 17:07
Niebezpieczni, nieprzewidywalni, z rozdwojeniem jaźni. Tak wyobrażamy sobie schizofreników Schizofrenia 12 24/10/2021 01:01
Jak sobie radzicie z chorobą? Schizofrenia 19 24/07/2020 18:49
Jak sobie poradzić w związku z CHAD Przedstaw się 4 24/04/2020 19:04

50,356,993 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024