29 Marca 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Klara Klara
2 dni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
3 dni Offline
swistak swistak
3 tygodni Offline
Alia Alia
3 tygodni Offline
Anderson_81 Anderson_81
4 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Anderson_81
Ogółem Użytkowników:2,201
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Sprawy organizacyjne :: Przedstaw się
 Drukuj temat
Jak często myślisz o ludziach, których skrzywidzłeś?
YouCantStopMe
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 01/03/2015 17:52
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 28
Data rejestracji: 01.03.15

http://www.forumowisko.pl/topic/218537-po-6-pobytach-w-szpitalu-p-i-8-latach-leczenia-dowiedzia%C5%82em-si%C4%99%C5%BCe-by%C5%82em-zdrowy/

Na tym forum znajdziecie historie mojej "choroby", którą usilnie stara mi się wmówić jak słuszność teorii ewolucji albo słuszność teorii heliocentrycznej.
Co jest oczywiście bzdurą jak np. to że kanapka zawsze spada posmarowaną stroną. Bzdura, ale się sprawdza i ma uzasadnienie.

Na forum się zarejestrowałem, żeby sprawdzić czy to że jestem zdrowy znaczy, że jestem normalny. I żeby sprawdzić jak szybko mnie zbanują... więc odliczamy 1.,2.,3.,4.....

Tylko wtedy kiedy czerpię z tego przyjemność.
Edytowane przez YouCantStopMe dnia 01/03/2015 17:56
 
Makro
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 01/03/2015 18:00
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Banować nie mam zamiaru, póki nie szkodzisz. Od startu piszę, że nie czuję się przekonany do twojej historii - mam oddział pełny ludzi twierdzących, że są zdrowi i to pomimo pełnej gamy typowych i oczywistych dla otoczenia objawów.
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
YouCantStopMe
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 01/03/2015 18:02
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 28
Data rejestracji: 01.03.15

Bo nie przeczytałeś jej do końca. Głosy których nie słyszę - to oczywisty objaw dla otoczenia? please. Kto tu jest chory.

Jak jesteś lekarzem to dlaczego jesteś "anonimowy". Czy to nikogo nie dziwi?
Edytowane przez YouCantStopMe dnia 01/03/2015 18:04
 
Makro
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 01/03/2015 18:17
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Anonimowość jest z jasnych i prostych powodów. Pozwolę sobie ich nie tłumaczyć.
Wystarczy przeczytać kryteria ICD - 10 lub DSM IV - obecność głosów nie jest niezbędne do rozpoznania. Jednakże, ty czujesz się w roli eksperta, więc dyskusja będzie bezowocna.
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
YouCantStopMe
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 01/03/2015 18:20
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 28
Data rejestracji: 01.03.15

Tak czuje się w roli eksperta, bo udaje lekarza dla jaj na forum i po przeczytaniu fragmentu jednego posta z 3 wydaje opinie, że jestem nie do końca przekonany.

Przykład z głosami miał wykazać absurd mojej diagnozy ( skoro wpisano takie bzdury, to inne też mogli wpisać ), a nie stwierdzić, że jest to jeden z elementów, który nie wyklucza choroby.
Edytowane przez YouCantStopMe dnia 01/03/2015 18:23
 
Makro
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 01/03/2015 18:32
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Proszę o okazywanie elementarnego szacunku innym użytkownikom.
P.S nie planuję nic udowadniać Grin
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
YouCantStopMe
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 01/03/2015 18:36
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 28
Data rejestracji: 01.03.15

Bo nie jesteś w stanie.

"Oto ja was posyłam jako owce między wilki" (Łk 10,3)

 
aja
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 01/03/2015 19:36
Awatar

Rozgrzany


Postów: 57
Data rejestracji: 07.01.15

YouCantStopMe dlaczego tak Ci zależy, żeby udowodnić obcym ludziom, na forach internetowych, że jesteś zdrowy?
 
YouCantStopMe
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 01/03/2015 19:50
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 28
Data rejestracji: 01.03.15

Bo mam świadomość jak bardzo zostałem skrzywdzony. Dopiero teraz. Jak Ci ludzie zrujnowali moje życie udając troskliwych. Więc chce się bronić przed skutkami ich "miłości". Po mimo, że narażam się na śmieszność i niezrozumienie, ale nie widze innej opcji. Jeżeli nie będę o tym pisał, to dalej będę miał status chorego. A tak przynajmniej jest nadzieja, że ktoś uwierzy w moją "niewiarygodną" historie.
 
Innocentia
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 01/03/2015 19:54
Awatar

Medalista


Postów: 694
Data rejestracji: 14.09.14

Daj klikamy link bo z telefonu nie mogę wejsc
[b][i]"Zdolność człowieka do dawania siebie innym ludziom jest poezją w prozie życia." - Zygmunt Freud[/i][/b]
 
aja
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 01/03/2015 20:13
Awatar

Rozgrzany


Postów: 57
Data rejestracji: 07.01.15

Rozumiem, że czujesz się skrzywdzony. Mogę sobie też wyobrazić, że to pisanie to takie wirtualne wykrzyczenie swojego żalu do świata.
Ale nadal nie rozumiem, dlaczego to takie ważne, żeby ktoś obcy uwierzył w Twoją historię.
W moim odczuciu Twój, jak to nazwałeś status- nie zależy od tego czy ktoś wierzy czy nie. Zwłaszcza, że skoro uwierzyć mają obcy ludzie, nie będzie to miało przełożenia na Twoją realną sytuację.
 
YouCantStopMe
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 01/03/2015 20:28
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 28
Data rejestracji: 01.03.15

Jakbyś czytała uważnie to nie musiałabyś zadawać takich pytań albo jak chcesz to ode mnie usłyszeć to nie usłyszysz. Jeżeli nie zrozumiałaś to przeczytaj jeszcze raz CAŁOŚĆ. Jak myślisz dlaczego moja rodzina mnie zamyka w psychiatryku, a lekarze leczą na "urojoną chorobę"? Tak dla zabawy i bez celu? Czy raczej chcą czemuś zapobiec?
Edytowane przez YouCantStopMe dnia 01/03/2015 20:32
 
aja
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 01/03/2015 20:39
Awatar

Rozgrzany


Postów: 57
Data rejestracji: 07.01.15

YouCantStopMe ja w ogóle nie muszę zadawać żadnych pytań, czytać całości ani nawet fragmentów.
Nie mam zwyczaju snucia domysłów, jak nie wiem to pytam, a jeśli nie uzyskuję odpowiedzi to zakładam, że druga strona nie jest zainteresowana kontynuowaniem rozmowy.
 
Nix
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 01/03/2015 21:03
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1056
Data rejestracji: 13.11.14

YouCantStopMe, zainteresuj się jakąś psychoterapią. Widać jak na dłoni, że potrzebujesz wsparcia w radzeniu sobie z negatywnymi emocjami.

Odnosisz się do ludzi, którzy zdecydowali Ci się odpisać, nieprzyjemnie. Nikt Ci nie musi odpisywać, nikt nie musi brać pod uwagę Twojego zdania, przekonywać Cię do czegokolwiek.

Mnie bawi retoryka Twoich wypowiedzi. I możesz mnie opluć, ja i tak się do Ciebie uśmiechnę. Dlaczego...? Bo nikt zdrowy nie rejestruje się na forum tylko po to, żeby być niemiły dla innych ludzi.

Nie obrażaj ludzi, którzy niczego Ci nie zrobili i postanowili się do Ciebie odezwać. To nie jest ok.
[b][i]Ale z przeszkodami jest tak jak z pokrzywą - trzeba je uchwycić i wznieść się ponad nie[/i][/b]
 
YouCantStopMe
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 01/03/2015 21:30
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 28
Data rejestracji: 01.03.15

To że masz problem ze zrozumieniem problemu, bo wydaje Ci się odległy i ciebie nie dotyczy nie znaczy że masz prawo do wygłaszania podobnych tez.

Jeżeli Cię opluwam, to grzecznie zaczekaj aż dorosnę i zmądrzeje i wtedy Cię przeproszę.
Ale do takiej postawy jaką prezentujesz potrzebne jest zaparcie i mądrość, którą nie wszyscy rozumieją.
Edytowane przez YouCantStopMe dnia 01/03/2015 21:30
 
Nix
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 01/03/2015 21:50
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1056
Data rejestracji: 13.11.14

Sam problem rozumiem. Nie rozumiem tylko odnoszenia się po chamsku do ludzi, którzy nic Ci nie zrobili.
I nie potrzebuję przeprosin od kogoś, kto nie jest osobą kulturalną. Przykro mi. Szanuję Twój ból i Twoje emocje. Ale cieszę się, że Cię nie znam.

Każesz mi czekać? Mój drogi, czeka się tylko na to, co jest ważne. Jak dorośniesz, zrozumiesz. Ale to sam zauważyłeś Smile

A, i jeszcze jedno - mam prawo do wygłaszania "podobnych tez". Dzielisz się tym na forum, dajesz innym prawo do wyrażania własnej opinii. Tak samo jak konstytucja.

Życzę Ci wszystkiego najlepszego. I pozytywnych emocji, bo najwyraźniej Ci ich brakuje. I tego byś nie odpychał ludzi, którzy mogliby wyciągnąć do Ciebie rękę.


[b][i]Ale z przeszkodami jest tak jak z pokrzywą - trzeba je uchwycić i wznieść się ponad nie[/i][/b]
 
RedKate
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 01/03/2015 23:27
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

Rodzice krzywdzą i dążą do ubezwłasnowolnienia, lekarze spiskują, sądy mataczą... dużo tego myśliciel
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
Makro
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 01/03/2015 23:37
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Też mi coś za dużo tego wydaje - brzmi jak niezły spisek
A na poważnie - rzeczywiście nie ma tu nic do śmiechu. Jeżeli lekarze się nie mylą, to ten opór jest wielką walką przeciwko "wrogiemu" światu, a w razie akceptacji choroby ... świat też nie byłby po tym pewnie dużo prostszy, zniknąłby ten cel polegający na przekonywaniu o zdrowiu. Ciekawe co by zostało?
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
RedKate
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 02/03/2015 00:14
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

Mnie w ogóle nie jest do śmiechu, gdy czytam podobne rzeczy. Nie wiem w ogóle co powiedzieć w takiej sytuacji, bo wszystko wydaje się nieodpowiednie.
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
Brego
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 02/03/2015 02:30
Awatar

Finiszujący


Postów: 412
Data rejestracji: 04.09.14

No ok, ja nie chcę przesądzać kto tu ma rację- Ty czy wszyscy Ci wokół Ciebie, którzy myślą inaczej. Bo dla mnie akurat to, że jest ich więcej nie oznacza, że mają rację... Tylko... Czy jeśli chcesz udowodnić swoją wersję nie sięgasz aby po niewłaściwe środki? Jak niby mielibyśmy Ci pomóc? Sam napisałeś parę postów wyżej, że nie jesteśmy w stanie nic udowodnić.
To w jaki sposób odnosisz się na tym forum do innych też raczej nie pomaga. Przedstawiasz nam pewną okrojoną historię, gdy ktoś zwyczajnie dopytuje o szczegóły od razu zarzucasz ignorancję i niezrozumienie. Tylko jak my Cię mamy zrozumieć jak nie dajesz nam tej możliwości? Jeśli nie ufasz wszystkim wokół siebie to łatwo czuć się oszukiwanym, podejrzliwość rośnie. Ale czy aby na pewno jest ona uzasadniona?

Jeśli nie zgadzasz się z tym wszystkim czemu nie skorzystasz z normalnych ścieżek odwoławczych? Wyczerpałeś już wszystkie? Mam wrażenie, że buntujesz się dla samego buntu, a nawet w neutralnych wypowiedziach doszukujesz się ataku. I pisząc to kieruję się nie opiniami tych wszystkich psychiatrów o Twojej chorobie, ale Twoim zachowaniem na tym forum- tu i teraz. A to jest coś co ja sama bezpośrednio obserwuję i czego prawdziwości akurat jestem pewna.

Skoro wszystko zaczęło się od Twoich problemów z rodzicami to co sprawiło, że do tego wszystkiego doszło?
Edytowane przez Brego dnia 02/03/2015 02:48
[i]Istnieje taka cierpienia granica, za którą czekać może już tylko spokój...[/i]
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
jak sobie radzicie z m.s ? Depresja 80 23/03/2022 06:54
Jak zaczynacie swój dzień? Porozmawiajmy 40 16/11/2021 16:16
Jak sobie radzicie z chorobą? Schizofrenia 19 24/07/2020 18:49
Jak sobie poradzić w związku z CHAD Przedstaw się 4 24/04/2020 19:04
Jak przerwać błędne koło objadania się? Zaburzenia odżywiania 10 17/08/2019 15:23

50,117,836 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024