04 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
2 dni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
Czy mam ChAD?
Zasti1
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 19/04/2014 20:29
Rozgrzewający się


Postów: 2
Data rejestracji: 19.04.14

Mam pytanie do osob cierpiacych na ChAD badz tych dla ktorych ta choroba jest dobrze znana. Czy moge podejrzewacu siebie ta chorobe? Napisze pokrotce o moich ostatnich 3 latach. Wiec zacznijmy od tego ze mam 23 lata. Jakies 3 lata temu popadlam w depresje a takze w bulimie. Z osoby ktora zawsze byla bardzo towarzyska stalam sie wrakiem czlowieka, siedzialam sama w pokoju, czulam nisamowita nienawisc do siebie, bylam osowiala, szorstka, nie spotykalam sie z przyjaciolmi. To trwalo ok poltora roku az moja przyjaciolka nie wyjechala na rok za granice. Zmienilam sie o 180 stopni. Zaczelam imprezowac, byc otwarta do ludzi, ponownie dusza towarzystwa. Bylam pelna energii, mialam problemy ze snem, strasznie duzo gadalam, nie moglam skupic mysli, co chwila angazowalam sie w jakies wydarzenia na uczelni, zaczelam szukac pracy i wyjechalam na wolontariat do Niemiec. Tam passa trwala dalej. Bylam otwarta, bardzo lubiana, wszystko mi wychodzilo. Nie mialam problemow, czulam sie wspaniale. Rzadko popadalam w zly nastroj. Dodam tez ze duzo imprezowalam no i popadlam w alkoholizm. Wrocilam do Polski. Strasznie pobudzona ale i zalamana powrotem bo te pare miesiecy bylo jednym z najlepszych okresow w moim zyciu. Po powrocie znowu imprezki, spotkania, jeszcze wieksza gonitwa mysli no i lęki ktore nie dawaly mi normalnie zyc. Przez brak skupienia oblalam egz na uczelni co zdarzalo mi sie bardzo rzadko. Teraz momentami jestem pobudzona a momentami zmeczona. Stany zlego samopoczucia przeplataja stany euforii. Gdy ktos zwraca.mi na cos uwage reaguje zloscia chociaz na ogol jestem osoba malo agresywna. Moi przyjaciele stwierdzili ze nie jestem soba. Martwia sie o mnie i moja mama tez. Dodam ze do tego wszystkiego jestem dda. Z gory dzieki za poswiecony czas i zycze udanych swiat! Smile p.s. przepraszam za bledy ale pisalam ta wiadomosc na telefonie
 
sigma
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 19/04/2014 21:03
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Jeśli twój stan cię niepokoi, to porozmawiaj o nim z lekarzem. Na forum się nie diagnozujemy, autodiagnoza też jest kiepskim pomysłem.
Edytowane przez sigma dnia 19/04/2014 21:04
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
AleksMarie
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 09/07/2015 16:01
Rozgrzewający się


Postów: 6
Data rejestracji: 06.07.15

Ciagle wydaje mi sie ze wszystko sobie wymyslilam, mam disc, msze przestac brac te leki moze one wszystko spowodowaly.

Zebym mogla normalnie zyc
 
mika
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 10/07/2015 18:32
Rozgrzany


Postów: 66
Data rejestracji: 29.01.15

Nie chce mi się dziś czytać całej wypowiedzi (jestem w tych dolnych dniach, choć na lekach przechodzę je łagodniej.
Wydaje mi się, że już to pisałem, ale co mi tam Wink
Ja się zdiagnozowałem z CHAD i poszedłem do psychiatry Grin. Po półrocznym bieganiu od psychologa do psychiatria, psychiatra zapisał mi leki, na razie jestm w fazie testowania zobaczymy za jakiś czas ... i potwierdzili mi, że mam F34.0 a nie CHAD, póki co Wink
Żyję i chce żyć, choć czasem przespałbym całe dnie ...
Dopóki żyję będę walczył, aby kiedy umrę coś po sobie pozostawić.
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Praca a chad Choroba afektywna dwubiegunowa 32 25/09/2022 14:08
Bezsennosc w Chad Choroba afektywna dwubiegunowa 20 22/11/2021 00:36
czy po ed można się odchudzać? Zaburzenia odżywiania 12 06/09/2021 20:51
Trójmiasto:Poszukiwana Grupa wsparcia dla partnerów osob z Chad Przedstaw się 9 22/08/2021 22:21
Czy z diagnozą F20 można być szczęśliwym ? Schizofrenia 34 06/07/2021 06:05

50,361,292 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024