27 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 tydzień Offline
Klara Klara
4 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
4 tygodni Offline
swistak swistak
7 tygodni Offline
Alia Alia
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
marzenia sny koszmary [daydreamer-k]
daydreamer-k
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 02/04/2012 15:24
Awatar

Finiszujący


Postów: 202
Data rejestracji: 09.03.12

Już zdążyłam trochę się oswoić z diagnozą i zadomowić tutaj.
Polubiłam tu przebywać ,no i myślę sobie
Dziś jest dobry dzień, chciało się zrobić obiad, zaplanowało się wyjście towarzyskie.-oto nadeszła godzina, czas może na Mój Wątek na efce.
Moje 5 minut.
Dla tych co jeszcze nie mieli do czynienia z moją mniej lub bardziej błyskotliwą tutaj działalnością-sem od około miesiąca kolejną zdiagnozowaną czadową panienką.
Lubię zaginać czasoprzestrzeń.
Nie wiem czy ktoś mi potowarzyszy tutaj,ale ostatecznie moje emocjonalne flaki mogę wypluwać sama.Zaradność i samowystarczalność to dobre cechy,prawda?
Edytowane przez daydreamer-k dnia 02/04/2012 15:25
[i][color=#66cc66] You can do anything you want to. Follow your dreams, cause if you say you can't do it you'll spend the rest of your life proving it.[/color][/i]
 
bursztynka
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 02/04/2012 15:25
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

Witamy!Smile
[i]nie stosujesz się do zasad panujących na forum. Ono się dla ciebie nie zmieni![/i]

Grin
 
hadassa
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 02/04/2012 15:55
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1611
Data rejestracji: 13.03.10

Dreamer, już się cieszę na Twój watekSmile
Nie będziesz musiała tych flaków wypruwać sama, potowarzyszę ci Grin
Edytowane przez hadassa dnia 02/04/2012 15:56
 
Czader
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 02/04/2012 16:21
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

O.Nowy wątek Smile Super Smile

[quote]Zaradność i samowystarczalność to dobre cechy,prawda?[/quote]

Prawda Smile


 
Diuna
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 02/04/2012 17:52
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

Zaginać czasoprzestrzeń- to mi się podoba...
Bardziej nawet niż wypruwanie flaków.
Srutututu, pęczek drutu
 
daydreamer-k
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 02/04/2012 19:15
Awatar

Finiszujący


Postów: 202
Data rejestracji: 09.03.12

Miło mi to ogłosić,towarzysze, dziś nie będzie żadnego wypruwania.
Wyjście to był dobry pomysł, jestem zaskoczona jak mogłam oderwać się od wszystkiego, powspominać i nawet od kolegi usłyszałam, że ładnie wyglądam Zawstydzony
Ileż to osób można przypadkowo spotkać z 'dawnych lat' jednego dnia!

Posypało się przez to wiele wniosków, w jak innym kierunku, w innym tempie potoczyło się moje życie.Właściwie podoba mi się to co widzę, ból to jednak kształtuje charakter Smile
Edytowane przez daydreamer-k dnia 02/04/2012 19:19
[i][color=#66cc66] You can do anything you want to. Follow your dreams, cause if you say you can't do it you'll spend the rest of your life proving it.[/color][/i]
 
Jaskolka
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 02/04/2012 19:36
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2580
Data rejestracji: 13.10.10

Witaj, Daydreamer Smile
 
daydreamer-k
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 02/04/2012 19:39
Awatar

Finiszujący


Postów: 202
Data rejestracji: 09.03.12

Cześć,cześć.Powiedz mi, może Ty Jaskółko jednak tą wiosnę uczynisz, coś ciągle zimno jeszcze, a ja chciałam nowy płaszczyk przywdziać. Prosi
Edytowane przez daydreamer-k dnia 02/04/2012 19:39
[i][color=#66cc66] You can do anything you want to. Follow your dreams, cause if you say you can't do it you'll spend the rest of your life proving it.[/color][/i]
 
Jaskolka
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 02/04/2012 19:41
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2580
Data rejestracji: 13.10.10

Ech, Rada Jaskółek od dawna już mi nie powierza misji Wiosny Czynienia, jako że się nie sprawdzam w tej roli Wink Ale zagadam do reszty, może widziały Wiosnę gdzieś po drodze?
 
daydreamer-k
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 02/04/2012 19:43
Awatar

Finiszujący


Postów: 202
Data rejestracji: 09.03.12

Może niesłusznie Ci ją odebrano? Smile Będę niezmiernie wdzięczna,jeśli temperatura podskoczy Smile
[i][color=#66cc66] You can do anything you want to. Follow your dreams, cause if you say you can't do it you'll spend the rest of your life proving it.[/color][/i]
 
sensitivechild
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 02/04/2012 19:58
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2771
Data rejestracji: 04.12.10

Zapowiada się przytulny kącik Grin Smile Heloł Daydreamer-k Smile chociaż chyba już się witałyśmy....
I... ja też chcę już wiosny, rozpaczliwie! Wink
[color=#ff00cc]''Two and a half years ago, hell came to pay me a surprise visit" Andrew Solomon[/color]
[b][color=#ff9900]
"-Puchatku? -Tak Prosiaczku? -Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić,
 
daydreamer-k
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 02/04/2012 20:04
Awatar

Finiszujący


Postów: 202
Data rejestracji: 09.03.12

Ależ możemy się przywitać jeszcze raz Smile
Przytulny?Postaram się o to!
Co do wiosny to już święta jak zapowiadają wiosenne, Twoja rozpacz nie powinna zatem długo potrwać. Grin
[i][color=#66cc66] You can do anything you want to. Follow your dreams, cause if you say you can't do it you'll spend the rest of your life proving it.[/color][/i]
 
sensitivechild
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 02/04/2012 20:15
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2771
Data rejestracji: 04.12.10

Jeśli z tymi Świętami masz rację (a bardziej z pogodą im towarzyszącą), to chyba będę Ci składała wirtualne allahy! Niech będą zatrwożeni ci, którzy dziś mi mówili, że zapowiadają śniegi! Wink
A tak poza tym miły ten Twój kolega. Jakie to fajne czasem coś takiego usłyszeć Wink
[color=#ff00cc]''Two and a half years ago, hell came to pay me a surprise visit" Andrew Solomon[/color]
[b][color=#ff9900]
"-Puchatku? -Tak Prosiaczku? -Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić,
 
daydreamer-k
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 02/04/2012 20:24
Awatar

Finiszujący


Postów: 202
Data rejestracji: 09.03.12

Jakie śniegi! Ja się już pozbyłam butów zimowych.Papa

Co do kolegi to to ten typ, który dostrzega zmianę fryzury czy koloru. Smile
Przegadaliśmy ze sobą kilka razy zmieniające się światło dla pieszych, zrezygnowałam przez to spotkanie z seansu z koleżanką,bo byłyśmy i tak spóźnione, ale było miło.
Edytowane przez daydreamer-k dnia 02/04/2012 21:07
[i][color=#66cc66] You can do anything you want to. Follow your dreams, cause if you say you can't do it you'll spend the rest of your life proving it.[/color][/i]
 
daydreamer-k
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 03/04/2012 18:36
Awatar

Finiszujący


Postów: 202
Data rejestracji: 09.03.12

Coś się tu przez efkę przetoczyła rozmowa o potomstwie i przypomniała mi się chwila diagnozy ,kiedy usłyszałam,że
"jak najbardziej,Twoje emocje teraz nie są pod Twoją kontrolą.Masz chorobę afektywną dwubiegunową o podłożu genetycznym [...]ma to do siebie, że jest bardzo dziedziczna..."

wszystko jak w spowolnionym tempie, usta lekarki, szafki w tle, wszystko się zamazało, świat się zakręcił, już nic nie słyszałam tylko odgłos kopyt konia na którym uciekał mój książę z świetlanej przyszłości (no bo jaki mnie taką zechce?!) ,całej tej przyszłości, której jednym z głównych założeń było stworzenie rodziny.
Wymarzona przyszłość pękająca jak mydlana bańka.
Wielki napis [b]ANULOWANO[/b].
Ona coś mówi,a ja myślę tylko o tych dzieciach! Łoł,nie wiedziałam, że to siedzi we mnie, aż tak głęboko.
Ale teraz i tą kwestię sobie w głowie poukładałam,przecież zawsze chciałam też zaadoptować,poza tym,za wcześnie,żeby się o to martwić, a tatuś też się znajdzie.No, najwyżej do końca życia będę się oglądać za dziećmi na ulicy.

Wyszło pesymistycznie,a w sumie dobry dzień dziś.
Na terapii przedstawiłam całkiem sporo wniosków, za które zostałam pochwalona.
Wciąż jeszcze zbyt dużo oceniam, szczególnie siebie i szczególnie negatywnie, ale są postępy, świeci słońce,a ja zintegrowałam dziś serce i rozum.Hura
Edytowane przez daydreamer-k dnia 03/04/2012 18:38
[i][color=#66cc66] You can do anything you want to. Follow your dreams, cause if you say you can't do it you'll spend the rest of your life proving it.[/color][/i]
 
Diuna
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 03/04/2012 18:42
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

Integracja serca i rozumu? Tak fascynujące, że wydale się niemożliweSmile Rozwiń proszę.
Srutututu, pęczek drutu
 
daydreamer-k
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 03/04/2012 18:59
Awatar

Finiszujący


Postów: 202
Data rejestracji: 09.03.12

Hmm,może to udar słoneczny tylko Grin
bo tak siedziałam sobie na ławce w słoneczku,przed terapią,bo miałam chwilę wolną i rozmyślałam o tym co ja mam zrobić z pewną osobą,co z tym co czuję.
Wiesz jak to jest- być niedopieszczoną,kochliwą,dopiero co po dołku-ależ by się chciało wyprzytulać,tak naiwnie zaufać...

No i faktycznie odezwało się moje wygłodniałe serducho,jednak rozum wciąż bił linijką niczym srogi nauczyciel 'ile razy już tak było?!Poddawałaś się emocjom,które były bezzasadne i ginęłaś w toni łez'.
Stanęłam między nimi w zawieszeniu nie wiedząc co o tym myśleć no a dziś-eureka.Doszłam do tego,że i te uczucia mogą mieć swoje racjonalne przyczyny,trzeba było spojrzeć na sytuację w szerszym kontekście.Wiedząc czemu 'tak a nie inaczej' wpadłaś w sieć własnych uczuć, nie dajesz się bezwiednie ponieść ich falom.Ale nie musisz rezygnować z surfowania
świadomość zawsze można wykorzystać na swoją korzyść i czuć jednocześnie myśląć,tylko uczucia trzeba zrozumieć.
Mnie też to zafascynowało,Diuna.Więcej takich odkryć poproszę!!
Edytowane przez daydreamer-k dnia 03/04/2012 19:04
[i][color=#66cc66] You can do anything you want to. Follow your dreams, cause if you say you can't do it you'll spend the rest of your life proving it.[/color][/i]
 
bursztynka
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 03/04/2012 19:07
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

Tyle się opisałam i znowu znikłoSad

Pisałam, że tak dobrze Ci się zdaje temat występuje często- szczególnie jak bursztynka się nakręci.

To co pisałaś powyżej- cóż jakbym ja to pisała..

Co do adopcji- u mnie w wątku Ktoś napisał- że trzepią niemiłosiernie.

A ja na końcu napisałam- jak to jestmyśliciel u licha, u mnie w rodzinie nikt nie chodzi do psychiatry, ani w dalszej, można przyjąć że wszyscy zdrowi, a jednak ja zapadłam na CHAD, czyli może to faktycznie nie tylko geny, a struktura układu nerwowego- podatnego na tego typu zaburzenia, ale u konkretnej jednostki.Taka natura tej jednostki- " taka się udała"- nie wiem jak to opisać
[i]nie stosujesz się do zasad panujących na forum. Ono się dla ciebie nie zmieni![/i]

Grin
 
daydreamer-k
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 03/04/2012 19:34
Awatar

Finiszujący


Postów: 202
Data rejestracji: 09.03.12

No są czynniki biologiczne i somatyczne.

Wiesz to nie przekreśla posiadania dzieci, jednak wprowadza duży niepokój. Chciałabym im zagwarantować zdrowie,a nie mając pewności czy nie przekazałabym czadowego bonusu genetycznego nie wiem czy zechcę zaryzykować.No ale nie mam się co martwić, póki nie mam z kim tych dzieci mieć Grin
[i][color=#66cc66] You can do anything you want to. Follow your dreams, cause if you say you can't do it you'll spend the rest of your life proving it.[/color][/i]
 
bursztynka
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 03/04/2012 20:05
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 781
Data rejestracji: 27.12.10

[quote]a nie mając pewności czy nie przekazałabym czadowego bonusu genetycznego nie wiem czy zechcę zaryzykować.No ale nie mam się co martwić, póki nie mam z kim tych dzieci mieć
--------------------------------------------------------------------------------[/quote]

Wiem, rozumiem, zagadzam się w 100 %
[i]nie stosujesz się do zasad panujących na forum. Ono się dla ciebie nie zmieni![/i]

Grin
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Sny Porozmawiajmy 399 25/10/2021 09:51
2013 nasze marzenia, nadzieje, plany Porozmawiajmy 62 17/01/2021 18:00
Marzenia/ Fantazje Depresja 3 20/11/2016 23:45
Sny a choroba, choroba a sny. Porozmawiajmy 2 20/08/2013 13:58
Czy marzenia mogą szkodzić? Porozmawiajmy 26 28/01/2012 19:43

50,303,877 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024