27 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 tydzień Offline
Klara Klara
4 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
4 tygodni Offline
swistak swistak
7 tygodni Offline
Alia Alia
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Hyde park :: Porozmawiajmy
 Drukuj temat
depilacja, kobiecość, kosmetyki i tym podobne
Pogodna
Dodany dnia 15/03/2013 19:51
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Odkryłam niedawno lakiery termiczne do paznokci. Działa to tak, że jeśli ktoś ma długie to tam, gdzie paznokieć wychodzi za opuszek (nie jest odgrzewany ciepłem) ma inny kolor i inny w części, gdzie jest - wygląda jakby był wycieniowany na różne kolory. Tak samo jak wychodzę na dwór to momentalnie całe paznokcie zmieniają kolor. Lubię takie głupoty Pfft [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d824b8c82eddc4e1.html][IMG]http://images36.fotosik.pl/415/d824b8c82eddc4e1m.jpg[/IMG][/URL]
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
RedKate
Dodany dnia 15/03/2013 20:28
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

Fajne to!Smile ChcęWink Idę pomyszkować na allegro.
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
Pogodna
Dodany dnia 15/03/2013 20:29
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Ja kupiłam na allegro z 5,50 zł - nie mogłam się zdecydować na kolor to wzięłam 10 Grin
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
RedKate
Dodany dnia 15/03/2013 20:35
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

"Lubię sobie czasem kupić lakier do paznokci, albo dwa, ewentualnie dziesięć" GrinGrinGrin
Pogodna, jesteś mistrz GrinGrinGrin
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
Jaskolka
Dodany dnia 15/03/2013 20:50
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2580
Data rejestracji: 13.10.10

Pogodna, miałam Cię pytać o to, bo mi mignęło gdzieś na SB, jak pisałaś. Ale ostatecznie spytać zapomniałam, fajnie, że piszesz Smile

Ja na moje ogryzki już nawet gorzkiego lakieru kłaść nie próbuję, ale może coś takiego bym mamie do np. urodzinowego prezentu dorzuciła, tylko wolałabym taki najpierw zobaczyć w jakiejś drogerii (po tym, jak pisałaś, do Rossmanna się przeszłam, ale tam nic takiego nie zauważyłam, a sądzę, że w jakichś niesieciowych drogeriach cena może mnie zabić). W sensie koloru, ja ogólnie na kolorach się nie znam, a jeszcze na monitorze lub opisane jakimiś nazwami innymi niż "fioletowy" - to już zupełnie.
 
Pogodna
Dodany dnia 15/03/2013 21:37
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Jaskółka ja tych lakierów w żadnej drogerii ani sklepie nie widziałam, przedstawiciel kosmetyczny u którego zaopatruję w pracy mi je pokazał ale dużo droższe niż na allegro. Najlepiej jeśli jakiś Ci się podoba to wpisać w google np. lakier termiczny nr 3 i daj grafikę - być może jakaś bloggerka dodała zdjęcie "na żywo" na swoich paznokciach i będziesz mogła zobaczyć jak to wygląda.
Zawsze możesz mamie jeśli lubi manicure kupić prezent usługę u kosmetyczki wtedy wybierze sobie lakier jaki chce. U mnie w mieście są już takie usługi jak hybrydowe paznokcie termiczne - czyli to samo co proponują lakiery tylko trwalsze no i żele pod UV termiczne.
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
Jaskolka
Dodany dnia 15/03/2013 22:15
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2580
Data rejestracji: 13.10.10

Nooo, do kosmetyczki na pazury to moja mama czasem chodzi, ale chciałam tak bardziej oryginalnie (i nieco taniej jednak Zawstydzony ) Ale to tak w ramach dodatku raczej, więc jak nie będzie to się świat nie zawali Smile (mam jeszcze miesiąc na przemyślenia, do dnia matki 2 miesiące... coś wykombinuję xD)
 
RedKate
Dodany dnia 24/03/2013 03:22
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

A ja jestem ciekawa Waszej opinii i doświadczeń w temacie kolczyki/tatuaże. O tatuażach już coś tam marudziłam, o kolczykach jeszcze nie. Macie, lubicie? Chodzi za mną tatuaż. Kolczyków już się trochę dorobiłam (nos, pępek, ozór i w uszach komplet ponadnormatywny). Miałam na to fazę w wieku lat nastu, myślałam, że na starość mi przejdzie, ale okazuje się, że podobają mi się nadal, a może nawet coraz bardziej.
Mimo, że ogólnie to wątek babski, to oczywiście wypowiedzi panów tez mile widzianeWink.
Edytowane przez RedKate dnia 24/03/2013 03:23
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
yanshee
Dodany dnia 24/03/2013 07:51
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 43
Data rejestracji: 15.03.13

Mi kolczyki i tatuaże się straaaasznie podobają. Kiedyś nawet chciałam sobie zrobić kolczyk w wardze albo w policzku, ale do mnie nie pasują. Szkoda.
Ale - wybacz RedKate Grin - w pępku i w języku to... no, jakoś w ogóle do mnie nie przemawiają.
A z tatuaży to najbardziej mi się podobają takie subtelne, prawie-nic (np. coś [url=http://1.bp.blogspot.com/-PZ1F7aiaB2w/T_SZEDz4KcI/AAAAAAAAAnk/swS11E4u1Uw/s1600/e7_500x640.png]takiego[/url]).
[i]Im więcej dostajesz po buzi, tym więcej możesz wytrzymać.[/i]
 
RedKate
Dodany dnia 24/03/2013 08:10
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

Ptaszki to ostatnio popularny motyw, widziałam sporo w galeriach salonów tatuaży - zwłaszcza na plecach albo właśnie nadgarstkach. Co do miejsc kolczykowania - te o których mówisz siedzą tam już kupę lat - w czasie kiedy je robiłam to było wielkie łaaał (a było to w zeszłym stuleciu Grin). A teraz są sobie nadal - przyzwyczaiłam się do nichWink. Osobiście z kolczyków bardzo podobają mi się tzw. surfacebar, od dłuższego czasu chodzi za mną taki pomysł: [url]http://i.pinger.pl/pgr478/d8c0e38a002b88024b81ba0e/s2.JPG[/url]
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
sigma
Dodany dnia 25/03/2013 01:08
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Nie znoszę kolczyków i tatuaży. Nie ogarniam idei dziurawienia czy tam innego nakłuwania sobie ciała dla ozdoby. I szlag mnie trafia, jak widzę dwuletnie dziewczynki zakolczykowane Angry
I szczerze - nie wyobrażam sobie, że mogłabym iść do łóżka z kimś zakolczykowanym, fizycznie mnie to odrzuca w bliższym kontakcie.

karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
RedKate
Dodany dnia 25/03/2013 01:28
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

Oj na te dwuletnie dziewczynki to mnie też szlag trafia ciężki... Głupota rodziców nie zna granic, powinien być ustawowy zakaz kolczykowania osób poniżej pewnego wieku.
Pomijając tą kwestię - to już rzecz upodobań i jak najbardziej je szanuję, a na wszelki wypadek nie będę wytykać języka w Twoją stronę, żebyś nie zwiała z krzykiem i wstrętem Grin.
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
girl interrupted
Dodany dnia 25/03/2013 01:43
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

Ja co do kolczykowania się innych ludzi jestem tolerancyjna, bo to nie moje ciało Pfft Generalnie to nie rozumiem tylko dziurawienia sobie płatków uszu w ten sposób, że wkłada się tam takie kółko i ta dziura robi się coraz większa, bo moim zdaniem akurat to wygląda nieestetycznie (nie znam profesjonalnej nazwy tegoż).

Oglądałam kiedyś program, że w USA są maniacy dziurawienia, którzy sobie przecinają język na pół (sigma wybacz opis hehe) żeby przypominał język jaszczurki, ale jak rozumiem to dość duża skrajność myśliciel
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
RedKate
Dodany dnia 25/03/2013 04:03
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

To o czym mówisz w uszach, to tzw. "tunele". Też nie lubię, bo nie wyobrażam sobie co zostaje z ucha, kiedy stwierdzisz, że jednak chcesz to wyciągnąć... Shock
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
yanshee
Dodany dnia 25/03/2013 08:16
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 43
Data rejestracji: 15.03.13

Słyszałam, że po wyciągnięciu tunelu ucho wraca do normalnego stanu - ale coś nie chce mi się w to wierzyć Grin
Duże tunele - absolutnie nie. Małe jeszcze zniosę, ale też mi się nie podobają. Albo w nosie - no ludzie, naprawdę się to komuś podoba? o.o
A co myślicie o kolczykach w miejscach intymnych? ...brrr... Ehmm
[i]Im więcej dostajesz po buzi, tym więcej możesz wytrzymać.[/i]
 
Jaskolka
Dodany dnia 25/03/2013 11:19
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2580
Data rejestracji: 13.10.10

Moja kuzynka jest wykolczykowana że hej, u niej jakoś mi to w sumie nie przeszkadza. Gorzej rzeczywiście z tymi "tunelami" - teraz już też się przyzwyczaiłam, ale jak pierwszy raz zobaczyłam coś takiego na ulicy, to było jedno wielkie brrrrrrrrrrr.

Jeśli chodzi o mnie, to kolczyki w uszach mam od 3. czy 4. roku życia, bo będąc w sanatorium się uparłam, że chcę takie jak mają dziewczynki, które mieszkały naprzeciwko Wink I nie żałuję, ale jeśli chodzi o kolczyki u dzieci, które sobie siedzą w wózeczku i ich komunikacja polega jeszcze tylko na "gugugu!".
Od jakiegoś czasu rozważam dodatkowy kolczyk w uchu, ale to tak niedaleko tego pierwszego. W chrząstce zdecydowanie bym nie chciała.
 
Pogodna
Dodany dnia 25/03/2013 15:21
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Ja przechodziłam kolczykowanie: uszy mam po kilka dziurek, noszę jednak po jednym kolczyku, w nosie kolczyk noszę (mały), miałam nad ustami tak po boku - nie noszę - ale blizna została, w języku mam, miałam w pępku i też nie noszę. Nie podobają mi się tunele i kolczyki na karku, na rękach na sutkach na miednicy bleee.
Tatuaże mam i lubię. Kolorowe takie jako obrazy, a nie więzienne czy tribale - to mi się nie podoba.
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
Rat
Dodany dnia 26/03/2013 17:09
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

Ten kolczyk na karku ... zastanawiam się jak się śpi , czy nie zahaczy o coś .
Nie mniej nie wygląda to źle , wręcz fajnie Smile .
Tunele ... zdecydowanie nie . ani małe ani te wielkie . Myślę ,że po wyjęciu tych dużych to chyba operacyjna rekonstrukcja ucha ? .... przecież cała struktura ucha ulega zmianie ... to tak samo nie wróci do normalności ... nie wiem myśliciel
Tatuaże ... zależy gdzie i jakie Pfft
Miałam w wardze dolnej (usta Pfft ) po prawej stronie , został ślad .... z chęcią bym znów mogła mieć takiego myśliciel
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
Pogodna
Dodany dnia 26/03/2013 18:05
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Rat może nie zarosła dziura spróbuj wsadzić Pfft
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
martyna
Dodany dnia 06/04/2013 13:40
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

czy ktoś wie coś na temat mezoterapii skóry głowy by zagęścić włosy?
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
o tym, że psychiatra nie gryzie Znalezione w sieci 1 06/09/2020 22:43
w tym swiecie jestem jeszcze ja Przedstaw się 4 23/07/2020 18:12
wiertarka, męskość, piłka i tym podobne Porozmawiajmy 19 22/09/2019 23:20
O szukaniu męża / żony i podobne sprawy Znalezione w sieci 3 04/10/2014 10:05
Brak empatii i tym podobne. Zaburzenia osobowości 21 22/09/2014 13:54

50,302,095 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024