04 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
2 dni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
[Gloria]Jeszcze będzie...
Gloria
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 12/04/2011 22:09
Awatar

Finiszujący


Postów: 471
Data rejestracji: 21.03.11

Life, dzięki za słowa wsparcia. Wiem, że masz rację, ale tak bardzo chciałabym widzieć sens w tym, co robię...Czekam, czekam, mobilizuję się, a jest tylko coraz gorzej.
 
Czader
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 12/04/2011 22:10
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

A ja bym połączył polonistykę z dziennikarstwem Smile

Na prawie za dużo piją, a psychologów jest aż za dużo.

Weź poprawkę na to że zawsze możesz wyjechać z PL.
 
Gloria
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 12/04/2011 22:13
Awatar

Finiszujący


Postów: 471
Data rejestracji: 21.03.11

Z polonistyką? Nie bardzo. Poza tym ja nie chcę wyjeżdżać, tylko żyć tutaj, i tutaj być szczęśliwa.
Wydział dziennikarstwa znam aż zbyt dobrze, kompletnie nie opłaca się iść na ten kierunek, zwłaszcza, że na moich studiach jest specjalizacja medialna. Nie znam chyba żadnego dziennikarza, który zrobił karierę po dziennikarstwie...
Poza tym to w moim przypadku odpada, od 2 lat nie jestem w stanie sklecić porządnego zdania. Straciłam wenę, taka jest prawda. Aktualnie chciałabym skupić się na czymś KONKRETNYM.
 
Kati
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 12/04/2011 22:28
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Zajdź w ciążę - będziesz miała konkret
 
Nadzieja
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 12/04/2011 22:32
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Gloria, teraz masz zły czas. Mam nadzieję, że z pomoca terapeuty inaczej spojrzysz na świat, to super jest mieć ambicję, ale zbyt wysokie prowadzą do destrukcji, ale to wiesz przecież. Nie potrafię Ci nic doradzić, bo jestem podobna do Ciebie, 4,5 za mało musi byc 5 ale jakim kosztem. Pocieszam się tylko tym, że ty jestes młoda, dopiero konczysz pierwszy rok studiów, ja o terapii wtedy nawet nie śniłam. Proszę Cię przychamujSadPocieszacz

Ja na swoje byki i literówki już nawet nie patrzę..Smile
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
Czader
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 12/04/2011 22:38
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

[quote][b]Kati napisał/a:[/b]
Zajdź w ciążę - będziesz miała konkret[/quote]

Kati: Buziak

Tylko do tej ciąży musi zmienić faceta, z tym obecnym to ja bym jej tego nie proponował Smile
 
Gloria
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 12/04/2011 22:41
Awatar

Finiszujący


Postów: 471
Data rejestracji: 21.03.11

Dziękuję Nadzieja.
Kati - pozwól, że nie skomentuję.
Czader - wszystko, co piszesz biorę za dobrą monetę, aczkolwiek nie prosiłam Cię o radę, z kim mam sobie zrobić dziecko. Takie teksty (wiem, że sytuację sprowokowała Kati) wg. mnie są poniżej pasa.
Nadzieja, jeszcze raz dziękuję za zrozumienie...
 
Nadzieja
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 12/04/2011 22:49
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

GloriaPocieszacz
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
Czader
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 12/04/2011 22:53
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

Gloria: Przepraszam jeżeli Cię uraziłem lub obraziłem, ale PROSZĘ popatrz na to co napisała Kati mniej emocjonalnie.
Co jest bardziej konkretnego od dziecka ?
Sama napisałaś "Aktualnie chciałabym skupić się na czymś KONKRETNYM."
W żadnym wypadku to nie był atak na Ciebie.
Masz rację, nie prosiłaś o radę, dziękuję za komplement o dobrej monecie. Przyjmij proszę to również za dobrą monetę.
 
ef
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 12/04/2011 22:58
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

Gloria,
to dopiero pierwszy rok. jak za rok zmienisz kierunek to niewiele stracisz. lepiej, że myślisz o tym po pierwszym roku niż jakbyś myślała po 2.5...
a nie myślałaś o tym, żeby przystąpić jeszcze raz do rekrutacji, zamiast spinać się tak ze średnią? masz taką możliwość?

i trochę wstrząsnęło mną to, że napisałaś, że czujesz się jak debil, który nie potrafi skończyć studiów.
wybacz, ale debile nie osiągają ocen w okolicach 4-5...

3maj się Pocieszacz
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
Gloria
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 12/04/2011 22:59
Awatar

Finiszujący


Postów: 471
Data rejestracji: 21.03.11

Tylko, że ja znam Kati trochę dłużej...Mniejsza o to.
Nie obrażam się, po prostu uważam, że kiedy żartujemy, to żartujemy, a kiedy piszemy poważnie, to powinniśmy mieć trochę wyczucia. Ja apeluję tylko o to, żeby umieć czasem powstrzymać się od głupich komentarzy. Wszystko ma swoje miejsce i czas, nie wiem, co miała na celu Kati pisząc to, co napisała. Nawet nie chce mi się w to wnikać, zrobiło mi się przykro i tyle.
 
Gloria
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 12/04/2011 23:02
Awatar

Finiszujący


Postów: 471
Data rejestracji: 21.03.11

Ef, mam taką możliwość, liczę się też poprawianiem matury za rok -teraz już nie zdążę. A ze średnią spinam się właśnie dlatego, że wynik matury raczej nie wystarczy mi na dostanie się drogą rekrutacji ogólnej.
No dobra, przepraszam, przesadziłam z tym debilem, na swoje usprawiedliwienie mam tylko podły nastrój, w związku z którym wszystko widzę w czarnych barwach.
Dzięki, ef :*
 
Czader
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 12/04/2011 23:04
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

Gloria: to że Kati jest wredna i złośliwa to i ja wiem znając Ją o wiele krócej Pfft ale taki Jej urok Smile Każdy ma swój Pfft Grin
Ale powiem Ci jedno, nawet jak się na nią wściekałem, to to co mówiła miało sens. Tylko trudno go było zrozumieć i przyjąć, dobra - nieważne.

Zmieniamy temat, co z sesją fotograficzną ?



[color=#006600]Po przemyśleniu: użyłem złego słowa w stosunku do Kati - chciałem ją przeprosić - to co napisałem mogła źle odebrać i mogło być Jej z tego powodu smutno. Lepszym słowem jest: [b]bezpośrednia [/b]
A skoro już się tłumaczę:
Wredny i Złośliwy (wielokrotnie o samym sobie słyszałem te określenia) oznaczają w "pozytywnym tego słowa znaczeniu" inteligencję i błyskotliwość. Tylko że trudno w odpowiedni sposób to wypośrodkować w feworze dyskusji.
Jeszcze raz: Kati przepraszam. Kwiatek
Koniec Tłumaczenia Się Smile
(swoją drogą dzisiaj wychodzi na to że ja jestem "dobra glina" a Ty "zła glina" Pfft ) [/color]
Edytowane przez Czader dnia 12/04/2011 23:18
 
Kati
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 12/04/2011 23:31
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

OK, wróciłam po około godzinie. Widzę, że zamieszałam, bez sensu. Przepraszam. Tylko tyle. Obiecuję nie żartować.
 
modliszka
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 13/04/2011 12:08
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 2327
Data rejestracji: 26.10.09

Gloria po pierwsze moje i zapewne większości forumowiczów poszanowanie dla Twoich ocen, starania się, celi i ambicji - to wspaniałe.
Po drugie nie gniewaj się na Nas.Czasem człowiek chciałby pomóc, coś napisać ale nie wie jak, nie wie co.Niekiedy strzeli coś od rzeczy innym razem walnie coś co wg niego jest żartobliwe a druga strona tego nie zrozumie albo ma po prostu gorszy dzień.
Zostań z NamiSmile
[i]Złamać można praktycznie wszystko, nawet
serce.
Lekcje, których udziela nam życie, nie przynoszą
mądrości, lecz blizny i zrosty.[/i]
 
Gloria
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 13/04/2011 20:43
Awatar

Finiszujący


Postów: 471
Data rejestracji: 21.03.11

Modliszka, ale ja nigdzie nie idę Grin I nie obraziłam się na Was.
Dziś dostałam za kolosa z łaciny znowu czwórkę. Kolejny pstryczek w nos, ale staram się nie łamać, będę próbować poprawiać na piątkę, gadałam już o tym z Panią od łaciny.
Postanowiłam przyjąć taktykę: zrobić wszystko, co jest możliwe, tak, żeby dać z siebie wszystko. Nawet jeśli się nie uda, to nie będę sobie pluć w brodę, że zmarnowałam szansę.
 
Gloria
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 16/04/2011 22:24
Awatar

Finiszujący


Postów: 471
Data rejestracji: 21.03.11

Proporcjonalnie do ilości promieni słonecznych moja motywacja do nauki maleje Sad Już mi się nawet nie chce analizować tego, co powinnam jeszcze opanować do sesji, bo to tylko wpływa na mnie destrukcyjnie. Sama nie wiem dlaczego, ale chyba postanowiłam trochę odpuścić. Będzie, co ma być, staram się powoli nastrajać na to, że jednak nie uda mi się uzyskać zbawiennej średniej ocen. Może jednak od tego się nie umiera? Pożyjemy, zobaczmy. Martwi mnie tylko, że ciągle muszę się 'zmuszać' do robienia czegoś, co kiedyś przychodziło mi z wielką łatwością i ... przyjemnością. Nie bardzo wiem teraz, co powinnam zrobić: spróbować szczęścia na innym kierunku, czy zacisnąć zęby i czekać na lepszy czas? Może w mojej wędrówce przez 'pustynię twórczą' napotkam jakąś 'oazę', która stanie się przełomem? Z drugiej strony na taki 'przełom' można czekać latami, a czas ucieka... Jak długo można żyć fatamorganą?
 
Czader
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 16/04/2011 22:31
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

[b] Sama nie wiem dlaczego, ale chyba postanowiłam trochę odpuścić.[/b]

...ja bym nie wpadał w panikę... czasami "napinanie się" przynosi więcej szkód niż zysków... to że odpuszczasz... nie oznacza że jesteś leniwa/niezdolna/jakaśtam... może oznaczać że po prostu łapiesz zdrowy dystans ?

[b]Może jednak od tego się nie umiera? [/b]

Od średniej ocen naprawdę się nie umiera.

[b]Nie bardzo wiem teraz, co powinnam zrobić: spróbować szczęścia na innym kierunku, czy zacisnąć zęby i czekać na lepszy czas?[/b]

Nie jestem Tobą, mogę jedynie gdybać "a co ja bym zrobił na Twoim miejscu" no to sobie wyobraźmy...
... zmiana kierunku to ucieczka... to wpakowanie się w coś nowego co niekoniecznie może być dobre...
Czyli wybieram opcję II
Zaciskam zęby i czekam na lepszy czas.
A przy okazji cieszę się wiosną, słońcem, i tym że zacząłem odpuszczać i już się tak nie przejmuję/napinam Smile
A jak bateria słoneczna się naładuje - to się od razu człowiek lepiej poczuje Smile
 
Gloria
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 16/04/2011 22:45
Awatar

Finiszujący


Postów: 471
Data rejestracji: 21.03.11

[quote][b]Czader napisał/a:[/b]

[b]Może jednak od tego się nie umiera? [/b]

Od średniej ocen naprawdę się nie umiera.
[/quote]
Zdrowa osoba na pewno nie umiera. A ja mam z tym jednak problem. Wiesz jaka była [b]bezpośrednia[/b] przyczyna mojej pierwszej próby 's' (to była druga klasa gimnazjum, oczywiście było wiele innych, bardziej złożonych przyczyn depresji, ale piszę tu o sytuacji decydującej, sytuacji, która sprawiła, że postanowiłam ze sobą skończyć)???
Nieodrobiona praca domowa z WOS-u.
Edytowane przez Gloria dnia 16/04/2011 22:46
 
Czader
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 16/04/2011 22:50
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

Gloria: rozmowa z Terapeutą i analiza Siebie.
Poważnie. Ustawienia sobie priorytetów w życiu.
Gdybym miał się zabijać z powodu nieodrobionej każdej nieodrobionej pracy domowej w swoim życiu to chyba tylko jako Nieśmiertelny ( z Christopherem Lambertem w roli głównej - film Smile )
Edytowane przez Czader dnia 16/04/2011 22:52
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ciągle jeszcze ten świat jest piękny Nasze wątki - część otwarta 988 17/10/2021 13:18
Jeszcze żona chłopaka z chad Przedstaw się 4 05/11/2020 18:48
w tym swiecie jestem jeszcze ja Przedstaw się 4 23/07/2020 18:12
Matka i (jeszcze) żona ... Przedstaw się 2 16/05/2016 15:03
O grach jeszcze raz O komputerach 21 09/03/2016 18:27

50,362,917 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024