02 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 tydzień Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline
Alia Alia
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
Kati we mgle
Rat
Dodany dnia 11/06/2011 21:43
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

topic [b]Katii[/b] , przenieście się do[b] Czadera[/b] będzie mniej bałaganu Smile
a co do tematu , [b] Kati [/b] wrócisz , więc żegnać się nie będę , ale chętnie niebawem powitam Smile
pozdro dziołcha
Czy to forum to tylko temat pt. -[b] Czader[/b] ? Wink
Edytowane przez Rat dnia 11/06/2011 21:51
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
girl interrupted
Dodany dnia 20/06/2011 11:55
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

Kati wracaj proszę. Brakuje mi tutaj jednego elementu - Ciebie. Nie żeby się podlizać, przysłodzić ale jesteś częścią forum, co chyba już gdzieś pisałam.
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
martyna
Dodany dnia 23/06/2011 16:56
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Pisze tutaj bo wiem Kati, że regularnie czytasz efkę bardzo Cię proszę nie szantażuj mnie już i nie obrażaj i daj mi święty spokój. Skoro komunikaty typu " daj mi spokój nie chce z Tobą kontaktu " w trybie prywatnym nie działają to może oficjalna moja deklaracja, że nie życzę sobie kontaktów z Tobą poskutkuje?. Jeśli nie zgłoszę to jako nękanie i tyle mam w tym temacie do powiedzenia. Bo przegięłaś!.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Kati
Dodany dnia 23/06/2011 17:33
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Martyna, Ty przegięłaś. Ale o tym wiemy tyklo Ty i ja. Zbieram dowody, paranoidalnie bojąc się spraw oficjalnych. Niestety albo stety, mam ich sporo. Efkowo - oficjalnie obieuję nie zajmować się ani Tobą, ani innymi osobami, które wyraźnie sobie tego nie zażyczą. Pamiętaj, że znamy się sprzed Efki. Jeśli to cokolwiek zmienia. Jest mi ogromnie przykro, że tak prowadzisz nasze sprawy. No ake jest jak jest. Żyj jak najdłużej. Pozdrawiam. Kati.
 
tajfunek
Dodany dnia 23/06/2011 17:38
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

Wow dziewczyno przerażasz mnie!!!
Zastanów się nad swoim postępowaniem i nad tym do czego tak naprawdę dążysz.
Próbujesz teraz Martynę przestraszyć...???
Przeginasz z tym co robisz.
 
Kati
Dodany dnia 23/06/2011 17:42
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Ok, zróbmy tak: ja się nie będę wypowiadać, a Wy całą żółć prelejecie w to miejsce. Myślę, że wszystkim będzie z tym dobrze. Pozdrawiam, super empatyczne panienki. Pa.
 
Nadzieja
Dodany dnia 23/06/2011 17:45
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Kati nie mogę się powstrzymać napiszę to jesteś złą, bezwzględną osobą. Ile jeszcze osób zamierzasz skrzywdzić?!
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
Kati
Dodany dnia 23/06/2011 18:01
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Neeext
 
Makro
Dodany dnia 23/06/2011 18:31
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

@Kati - nie rozwiązałaś poprzedniego konfliktu, uciekłaś od niego. Wywołujesz kolejny. Nie podoba mi się to - i to bardzo.

[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Kati
Dodany dnia 23/06/2011 18:55
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Makro, masz do tego prawo. Ja mam w tej chwili takie jazdy w realu, że histerie niedo....ych panienek naprawdę mnie nie nie ruszają. Poprzedni konflkt nie był zainicjowany przeze mnie. Nie rozumiem, w jaki sposób mialabym go rozwiązać. To, czy ktoś jest moim wrogiem, czy nie, to nie jest moja decyzja.
Ten wcale nie jest. Makro, nie zamierzam zostać kozłem ofiarnym Efki. Kto chce, ten jest ze mną w kontakcie i wierz mi, za obopólną korzyścią.
To miejsce wiele dla mnie znaczy. Jednak nie dam się przez najbliższe miesiące ciągać po wątkach, gdy któraś Pani poczuje się źle.
Mogłabym zamilnkąć na stałe ale... jest kilka osób, dla których coć znaczę. Przykro mi. Nie potrafię być cyborgiem w międzyludzkich układach.
Strasznie się na Was zawiodłam. Bardzo....
 
tajfunek
Dodany dnia 23/06/2011 19:05
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

[quote]że histerie niedo....ych panienek [/quote]
Może warto byłoby nauczyć się szanować innych uczestników. NIkt Ci Kati nie ubliża, więc i Ty tego nie czyń. Chyba już za bardzo namieszałaś, więc sobie odpuść. Miej choć troszkę honoru...
ja sobie nie pozwolę by ktoś taki ja Ty mnie obrażał!
 
Kati
Dodany dnia 23/06/2011 19:08
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

[quote]ja sobie nie pozwolę by ktoś taki ja Ty mnie obrażał![/quote]
Bardzo poproszę o wyjaśnienie. Kto taki jak ja? I jak obrażam?
 
tajfunek
Dodany dnia 23/06/2011 19:20
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

To może Ty mi wyjaśnij dlaczego tak kłamiesz, a teraz udajesz niewiniątko,biedną pokrzywdzoną Kati?
Wiesz przykro mi było jak odeszłaś z forum, nie potrafiłam uwierzyć w to co pisały dziewczyny, było mi Cie po prostu żal,ale teraz widzę jak bardzo się pomyliłam. Wolałaś wykorzystać moją naiwność do swoich celów.

[quote]Kto taki jak ja?[/quote]
KŁAMCA!!!
Kati pokaz swoją prawdziwa twarz, przecież można się dogadać..., ale po co kłamać w takich ważnych sprawach? Po co? Skoro szukałas pomocy, wsparcia, nie chciałaś być sama wystarczyło powiedzieć wprost, a nie usmiercać swojego ojca. Tak się nie robi!


 
Nadzieja
Dodany dnia 23/06/2011 19:22
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Wiesz co Kati a mnie Twoje jazdy w realu w ogóle nie interesują , wyobraź sobie, że inni także mają w życiu ciężko. Nie tylko TY. Pojawiasz się, wlaściwie po niby widowiskowym pożegnaniu jakie zrobiłaś, ciągle po kryjomu jesteś na forum, krzywdzisz innych poza forum teraz robisz następną szopkę pt" Kati biedna wyklęta przez wszystkich"
Zastanów się i przestań ranić i obrażać innych. Bo to już jest męczące. Nie trafiają do Ciebie racjonalne argumenty.
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
hadassa
Dodany dnia 23/06/2011 19:48
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1611
Data rejestracji: 13.03.10

Długo się zastanawiałam czy coś pisać, czy nie, ale stwierdziłam, że uczciowośc tego wymaga.
Powiem otwarcie co myślę:
To co robicie w stosunku do Kati jest podłe.
Ja nigdy nie zauważyłam, żeby ona kogololwiek niszaczyła, prześladowała, lub szantażowała. Jej jedyną wadą jest ostry i niewyparzony język. Po prostu nieraz bywała złośliwa, to prawda. Ale nigdy nikogo nie skrzywdziła i dlatego nie mogę patrzeć spokojnie na to co robicie.
Zaznaczam, że nie zamierzam się z nikim kłócić i nikogo nie potepiam, za to co robi. Potępiam jedynie samo postępowanie.
Długo trzymałam się w tym konflikcie na uboczu, ale już dłużej nie mogę...przykro mi...
przykro mi, bo obawiam się że stracę w ten sposób wiele z was...ale nie moge patrzeć jak się kogoś zabija. bo to jest właśnie to ZABIJANIE
[color=#660099][i]" A ja jestem proszę Pana na zakręcie
moje prawo, to jest pańskie lewo.
Pan widzi krzesło, ławkę, a ja rozdarte drzewo.(...)
Ode mnie widać niebo przekrzywione..."[/i][/color]
 
tajfunek
Dodany dnia 23/06/2011 19:56
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

hadassa masz do tego prawo, prawo do swojego zdania. Ja Cie za to nie potępiam.
Skoro masz mnie za "potencjalnego zabójcę Kati", to przykro mi.
 
martyna
Dodany dnia 23/06/2011 20:37
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Hadassa szanuję Cie i Twoje zdanie. Nie czuje się zabójcą Kati i jak dla mnie to bardzo mocno oskarżenie, nikt mnie nie nie posądził o zabijanie kogokolwiek a tym bardziej za to co napisałam. To tak jakbyś nas nazwała " mordercami" nie wiem czy wiesz jak poważne to są słowa?
Jeśli możesz wskaż mi zdanie w którym ją " zabijam" bo ja nie widzę. Przykro mi ale nie widzę tego.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Nadzieja
Dodany dnia 23/06/2011 21:14
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Hadassa napisze to co napisały dziewczyny masz prawo do swojego zdania. Ale proszę nie pisz tego że zabijamy Kati!!!
Nie pisz, że zachowujemy się wobec Kati podle. Bo to nie fair.
Bo to, że Kati może ranić to jest ok.
Wiesz widzę jak bardzo jesteś zaślepiona, jak nie widzisz tego co napisała Martyna, Tajfunek, ja wcześniej i Perfidia gdzie czarno na białym było/jest pokazane jak postępuje Kati.
To tyle.

[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
sigma
Dodany dnia 23/06/2011 21:25
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Jak kozła ofiarnego nie ma, to można spróbować go na forum ściągnąć, żeby było się na kim wyżyć?
To już jest dla mnie wyższa szkoła jazdy...
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
martyna
Dodany dnia 23/06/2011 21:32
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Sigma to znaczy?
ja napisałam pierwszego posta z komunikatem że nie chce prywatnych kontaktów z Kati.Więc to [quote]Jak kozła ofiarnego nie ma, to można spróbować go na forum ściągnąć, żeby było się na kim wyżyć?[/quote]
uważam jest za adresowane do mnie.Otóż napisze tylko, że
MAM DO TEGO PRAWO bo póki co jeszcze ja wybieram z kim chce utrzymywać kontakty a z kim nie i nie chcę. Nikogo nie ściągałam na forum bo Kati tutaj większosc czasu jest.
padło dzisiaj już, że zabijam to mogę liczyć na więcej i ok .
Ja uważam ze swojej strony za sprawę zamkniętą.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ilu wrogów ma Kati Nasze wątki - część otwarta 26 11/06/2011 22:17
wątek Kati Nasze wątki - część otwarta 507 05/10/2010 12:00

50,345,237 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024