02 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 tydzień Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline
Alia Alia
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
Kati we mgle
Gloria
Dodany dnia 13/05/2011 13:34
Awatar

Finiszujący


Postów: 471
Data rejestracji: 21.03.11

Doskonale wiesz, że nie jestem internetową maniaczką i gg odpalam średnio raz w tygodniu. Poza tym miałaś na mnie kilka innych namiarów, jeżeli naprawdę chciałabyś, mogłaś znaleźć ze mną kontakt w każdym momencie. Za niedojrzałe uważam, że od tego, czy zobaczyłam na gg wiadomość od Ciebie , czy nie, uzależniasz mój stosunek do Ciebie.
 
Kati
Dodany dnia 13/05/2011 13:45
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Nie wiem, o czym piszesz. Napisałam dziś, po ok. 10 minutach dostałam odpowiedź od Ciebie. Gloria, nie będę tego kontynuować, bo Twoje manipulacje powodują we mnie niechęć do dalszych rozmów. Tyle. Nie pisz proszę więcej, ani tu, ani prywatnie, bo ja nie zamierzam odpisywać. Serio, mam teraz ważniejsze sprawy na głowie niż Twoje manipulacje. Nie chcę Cie diagnozować online, jednak wiedz, że nie jest mi obojętne, co mi robisz. Komukolwiek to na mojej osobie nie robisz.
 
Gloria
Dodany dnia 13/05/2011 13:58
Awatar

Finiszujący


Postów: 471
Data rejestracji: 21.03.11

Nie, kochana, to JA nie dam się wrobić w Twoje manipulacje. Jak tylko z Twojej nazwijmy to 'wypowiedzi' w SB wywnioskowałam, że jesteś wściekła, to otworzyłam gg i weszłam, żeby POROZMAWIAĆ. Niestety rzuciły mi się w oczy teksty, które do mnie wysyłałaś jakiś czas temu więc zaczęłam się ustosunkowywać do nich. To TY mi napisałaś, że po moim poście w Twoim wątku wszystko odwołujesz i nie chcesz ze mną gadać.
Sorry ale ja tego nie rozumiem, nie rozumiem dlaczego jesteś jedynym użytkownikiem Efki, z którym mam, a chyba większość miała przynajmniej raz "na pieńku".
Ale zawsze dało się wszystko załagodzić przeprosinami, tłumaczeniem, że nie chciało się naszej Księżniczki urazić.
Ale teraz miarka się już chyba przebrała, nie życzę pod swoim adresem oskarżeń o manipulację, tylko dlatego, że piszę to, co myślę.
Tobie zawsze wolno było reagować zgodnie z tym co czujesz, choćby to miało komuś sprawić przykrość.
Dlaczego nie pozwalasz innym na coś, co sama robisz?

Powiem tak: dobrze, że zaczęłaś brać leki. Mam nadzieję, że Ci pomogą, bo nie jesteś póki co, tą samą osobą, którą byłaś.
 
martyna
Dodany dnia 13/05/2011 14:57
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

po przeczytaniu tego co napisałaś Gloria poczułam ulgę, ze nie tylko ja czuję się tak w kontaktach z Kati i to głównie tych prywatnych.Oczekiwaniach, które zazwyczaj to JA sie nie sprawdzam, i innych relacjach.
Starałam sie omijać wątek Kati bo mam taki a nie inny stosunek na dzień dzisiejszy do jej osoby ale dobrze, że ktoś na głos napisał coś pod czym mogę się podpisać.

Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Gloria
Dodany dnia 13/05/2011 15:09
Awatar

Finiszujący


Postów: 471
Data rejestracji: 21.03.11

[quote][b]Kati napisał/a:[/b]
Super. Czyli teraz możesz pic na umór.[/quote]

Oto Twoje słowa z wątku modliszki. Czy naprawdę sądzisz, Kati, że moje w stosunku do Ciebie były ostrzejsze...?
Nie chcę już niczego komentować, zastanów się tylko.

[b]Martyna[/b], trudno mi się do tego odnieść, nie chcę urządzać publicznego 'linczowania' Kati, chociażby ze względu na trudną sytuację rodzinną, w jakiej się teraz znajduje.
Chciałabym, żeby tylko się nad sobą zastanowiła. Tylko tyle.
Dzięki, Martyna, że się odezwałaś.
 
Kati
Dodany dnia 13/05/2011 15:10
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Bawcie się dobrze, dziewczynki.
 
martyna
Dodany dnia 13/05/2011 15:14
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

nie chce by ktoś sie odnosił do tego co napisałam. Wiem że Kati ma trudną sytuację ale czy to tym da się usprawiedliwić wszystko?
dzis już poszła Sensitive - choć uważam że nic złego nie napisała, Gloria , modliszka i kto jeszcze musi by do Kati dotarło?
No tak teraz sie obrazi i pójdzie sobie ... ech
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Kati
Dodany dnia 13/05/2011 15:20
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Nie ma tak łatwo, Martyna, zostaję. Naprawdę traktujesz te wszystkie osoby, które wymieniłaś po równo? Serio, serio? A widzisz, o czym piszesz, czy tylko chcesz mi dowalić?
 
Life
Dodany dnia 13/05/2011 15:24
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3356
Data rejestracji: 26.02.10

Mam wrażenie, że się zaraz tutaj pożrecie, tylko nie wiem jaki macie w tym cel. Proponuję zostawić dzisiaj ten temat, [b]ochłonąć[/b] i wrócić do niego jak emocje Wam opadną.
[b][color=#00cc00]Bój się i idź do przodu Wink[/color][/b]

Dla odmiany szczęśliwa Grin
i wkur@@@na... Aaa... Już mi przeszło Pfft
 
martyna
Dodany dnia 13/05/2011 15:38
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Kati ochłoń, wiem że chcesz sobie dowalić tracąc każdą Ci życzliwą osobę by później móc napisać " zostałam sama wszyscy są be" i móc użalać się nad sobą do woli. I nie pisz mi że to przez 1/2 tab leku bo tak to nie działa.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Nadzieja
Dodany dnia 13/05/2011 16:11
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Kati 1/2 tabletki leku i stany lekowe.ŚCIEŁO MNIE Z NÓG SERIO..
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
Czader
Dodany dnia 13/05/2011 18:31
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

Dziewczęta, wdech, wydech, wdech, wydech, a jak nie, to zapraszam do kisielu, będzie chociaż na co popatrzeć, bo z takiego bicia piany nic dobrego nie wynika.

Weźcie poprawkę na to że WSZYSCY (KATI, CZADER, TEŻ) mamy jakiś problem. To że uważacie nas za MĄDRZEJSZYCH nie oznacza że tak naprawdę nimi jesteśmy. WSZYSCY Jesteśmy Mądrzy Wspólną Mądrością. Bo każdy może się od każdego CZEGOŚ nauczyć. Trzeba tylko chcieć.

 
Gloria
Dodany dnia 13/05/2011 19:03
Awatar

Finiszujący


Postów: 471
Data rejestracji: 21.03.11

Yyy..nie uważam ani Ciebie, anie Kati za mądrzejszą od siebie, oczywiście z całym szacunkiem Kwiatek
Czaderq, nie w tym rzecz.
No ale ja już nie chcę się więcej wypowiadać w wątku Kati, która sobie tego wyraźnie zażyczyła.
 
hadassa
Dodany dnia 13/05/2011 20:41
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1611
Data rejestracji: 13.03.10

dziewczyny proszę, spokojnieSmile...
[color=#660099][i]" A ja jestem proszę Pana na zakręcie
moje prawo, to jest pańskie lewo.
Pan widzi krzesło, ławkę, a ja rozdarte drzewo.(...)
Ode mnie widać niebo przekrzywione..."[/i][/color]
 
Makro
Dodany dnia 13/05/2011 22:03
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Proszę, nie kłótnia trwa . Z Czaderem usiądziemy sobie wygodnie i wyobrazimy sobie to jako bójkę w kisielu Grin
To był oczywiście żart.
Czy idzie coś mądrego napisać? Chyba nie. Jeżeli są złe emocje między wami rozładujcie je teraz i tu, to może jutro będzie ciut zdrowiej.
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
martyna
Dodany dnia 13/05/2011 22:06
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

no tak bójka w kisielu Smile to coś jak miss mokrego podkoszulka Pfft

nie sądzę by dało się ot tak rozładować, przynajmniej ja mam określone emocje w stosunku do Kati które nie da się tutaj napisać bez szkody dla kogoś, prześpię sie z tym i będzie ok.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
sigma
Dodany dnia 13/05/2011 22:09
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Przykro się to czyta...
A przenoszenie spraw z rozmów prywatnych do wątku na publicznym forum jest dla mnie niesmaczne.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Czader
Dodany dnia 13/05/2011 22:13
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

[b]A przenoszenie spraw z rozmów prywatnych do wątku na publicznym forum jest dla mnie niesmaczne.[/b]

sigma: bingo Smile

I stąd ten kisiel. Może mokre kisielowe podkoszulki wpłyną na większy smak, bo jak na razie to głodny się robię a lodówka tak daleko...
 
modliszka
Dodany dnia 14/05/2011 10:37
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 2327
Data rejestracji: 26.10.09

Nie mogę patrzeć na to co robicie.Co poniektórzy nie są 'poprawnymi użytkownikami' częściej i nic się z tego nie robi.
Kati może rzeczywiście ostatnio trochę przesadza i gada od rzeczy ale właśnie wali się jej cały świat.Kobieta jest w rozsypce i może nie kopmy jej dodatkowo..
[i]Złamać można praktycznie wszystko, nawet
serce.
Lekcje, których udziela nam życie, nie przynoszą
mądrości, lecz blizny i zrosty.[/i]
 
martyna
Dodany dnia 14/05/2011 11:02
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

modliszka, w porządku każdy ma prawo do własnego zdania, ja swoje podtrzymuje. Nie każdy komu sypie się świat obraża innych pisząc od czapy " banda chorych egoistów" . Zauważ że Kati jest administratorem czyli ma czuwać nad bezpieczeństwem forum,( w stosunku do jej osoby są większe wymagania niż pod kątem zwykłego użytkownika) a nie sama łamać regulamin obrażając bo ma się taki kaprys.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ilu wrogów ma Kati Nasze wątki - część otwarta 26 11/06/2011 22:17
wątek Kati Nasze wątki - część otwarta 507 05/10/2010 12:00

50,345,866 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024