02 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
Na żywo Na żywo
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 tydzień Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Mathews A...
Ogółem Użytkowników:2,203
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: O psychiatrii :: Zaburzenia lękowe
 Drukuj temat
Dlaczego
Nieustraszona
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 20/04/2010 21:56
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

Dlaczego moich bliskich obchodzi tylko moja szkola i ewentualnie waga. Dlaczego wszyscy uwazaja ze jak studiuje to jest dobrze. Dupa nie jest dobrze jest fatalnie, wszystkich obchodza tylko te kola, a nie moje samopoczucie. Dopoki spełniam oczekiwania wszystkich w okolo*(studiuje, zapisuje sie na oboz) to wszystko jest w porzadku.Jak mówie ze nie to caly czas slysze ze przesadzam. Juz nie mam na to sily.





Zalamka
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
Kati
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 20/04/2010 22:30
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

A bo tak wiele osób lubi święty spokój i pozory. Niestety, jak się wywali problem na wierzch, to często brzydko wygląda, a jeszcze gorzej pachnie. No i wtedy już nie można udawać, że go nie ma, a co gorsza, wypadałoby się nim zająć... A na to, żeby być obecnym mimo chwilowej bezradności, stań niestety niewielu.
Na pocieszenie Ci powiem Wystraszona, że ja do dzisiaj słyszę, że przesadzam, za to w tym momencie mojego życia wiem, że to JA mam rację, a nie powierzchwni zwolennicy bułki przez bibułkę.
 
Nieustraszona
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 21/04/2010 17:10
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

jak nie masz nogi to udawaj ze ja masz?
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
Karla90
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 30/07/2013 08:54
Awatar

Finiszujący


Postów: 262
Data rejestracji: 24.07.13

Moi rodzice to wlasciwie w ogole nie akceptuja tego i nie rozumieja co sie ze mna dzieje, kiedy przyznalam im sie ze mam isc do szpitala to najpierw sie wydzierali ojciec stwierdzil ze jestem egoistka bo przeciez ja moge sie spokojnie uczyc mam dach nad glowa i co jest wiec jest super i czego mi wiecej trzeba i powinnam sie cieszyc z tego co mam i ze jestem tylko uzalezniona od lekow ze nic mi nie jest, a matka stwierdzila ze teraz wie jak sie czuje rodzic narkomana.kiedy sie pakowalam do szpitala to do nich w ogole nie docieralo ze tam sie tam wybieram ze tego potrzebuje bo przecie ja sama wymyslam sobie problemy, dala mi na bilet miesieczny zebym jezdzila na uczelnie bo przeciez studia studia bo bez studiow jestes nikim "no nie musisz studiowac olej to i lec na kase do reala",kiedy wrocilam ze szpitala to najwazniejsze pytanie kiedy wrocisz na studia idz podbij legitymacje studia, studia, studia...co z tego ze to juz moj drugi kierunek i ze licencjat mam, nie wazne ze ich corka jest chora wazne zeby sie umiechala zeby nikt nie wiedzial o chorobie i zeby miala studia,meza ze slaska zeby pieknie wygladala ,chodzila do kosciola i zawsze sie usmiechala.
Mam taka znajoma ktora nic nie rozumie, kiedy jej powiedzialam ze nie potrafie jej to ona do mnie "i znowu masz te swoje schizy?" a teraz kiedy chce jej opowiedziec o swoim stanie to ona mnie ciagle porownuje do ludzi chorych na raka, bez rak, bez nog itd "zobacz oni sa tacy schorowani a jakos zyja"...znam takich ludzi i obcowanie z nimi uczy wiele pokory ale nienawidze takiego porownywania
[i][b]Ile było chwil samotności bez sił
jak długo jeszcze zegar będzie bił[/b][/i]

F50.8, F60.8
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dlaczego tu jesteście? Porozmawiajmy 65 25/10/2021 14:20
dlaczego ja? CHAD Przedstaw się 4 21/05/2018 20:40
Dlaczego zaczęliście brać leki? Choroba afektywna dwubiegunowa 2 22/05/2015 22:55
Dlaczego akurat jedzenie? Zaburzenia odżywiania 13 13/08/2013 15:50
Dlaczego w moim domu nie ma luster? Porozmawiajmy 34 03/06/2011 23:53

50,347,162 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024