16 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Klara Klara
2 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
2 tygodni Offline
swistak swistak
6 tygodni Offline
Alia Alia
6 tygodni Offline
Anderson_81 Anderson_81
6 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Anderson_81
Ogółem Użytkowników:2,201
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Sprawy organizacyjne :: Przedstaw się
 Drukuj temat
dlaczego ja? CHAD
krzysiek46
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 21/05/2018 18:44
Rozgrzewający się


Postów: 1
Data rejestracji: 21.05.18

mam na imie krzysiek jestem tu nowym poszukujacym wsparcia uzytkownikiem chcialbym po czesci dowiedziec sie jak inni sobie radza z CHAD
Bedac praktycznie cale zycie nie soba majac poczucie zmarnowanego czasu zaprzepaszczonych szans niespelnionych milosci itd.poczucia samotnym i odrzuconym przez wszystkich i wszystko nagle odkrywasz a diagnoza to potwierdza choroba dwubiegunowa choroba ktora tak naprawde cie zniszczyla i zabrala wszystkie radosci szkoda ze tak dlugo dochodzilem do tej bolesnej prawdy czasami mysle ze to zly sen ale prawda jest brutalna rozpoczynam terapie bede walczyl z calych sil z demonami przeszlosci ze zbyt bujna wyobraznia przestane marzyc a w glowie po tylu latach burzy zagosci radosc i spokoj zaczne ZYC
trzymajcie kciuki
pozdrawiam
 
ulotnie
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 21/05/2018 19:27
Rozgrzewający się


Postów: 4
Data rejestracji: 20.05.18

Nie wiem czy to tak można pisać (odpowiadać) nim dadzą Ci prawo głosu... ale nic to, napiszę, najwyżej mnie usuną.

Na pewno nie mam CHAD, ale podejrzewano u mnie shizoafektywne... ale być może to border + schizofrenia... szlak by to trafił, nie wiem co mam, ale wiem na pewno, że...

...wiem co to tracić przez chorobę - związki, prace, pieniądze czyli te namacalne rzeczy i te nienamacalne jak zaprzepaszczone szanse, stracony potencjał, czas. Gdy patrzę w przeszłość, sięgam wzrokiem do początków mojej dorosłości i przypominam sobie te wszystkie perspektywy, które miałem to czasem aż mi łzy płyną do oczu, bo widzę ile straciłem przez te wszystkie eFki.
Wiem też co to znaczy nie wiedzieć kim się jest na prawdę. Gdy nagle się okazuje, że to wszystko co o sobie myślałeś było tylko wytworem Twojej chorej głowy...
... i Ty pytasz jak sobie z tym radzę... i wiesz, co ... nie wiem. Świr by powiedział 'Trzeba żyć, więc żyję', a ja Ci powiem, że jak jest źle to zaciskam zęby i czekam, a jak jest dobrze to nadganiam ...i gdzieś tam tli się nadzieja, że może kiedyś się to ustatkuje i wyrówna.
Herzliche Grussen Wink
 
sigma
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 21/05/2018 19:50
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Witaj,
możesz pisać w pozostałych działach forum.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
martyna
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 21/05/2018 20:40
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Krzysiek miałeś kiedys remisje?
Nikt Ci nie odpowie dlaczego Ty, wiele osob sobie takie pytania zadaje na roznych etapach zycia. Ja tez pytalam, plakalam, blagalam. Teraz mam remisje i wiem ze mozna sie doczekac stabilizacji.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Praca a chad Choroba afektywna dwubiegunowa 32 25/09/2022 14:08
Bezsennosc w Chad Choroba afektywna dwubiegunowa 20 22/11/2021 00:36
Dlaczego tu jesteście? Porozmawiajmy 65 25/10/2021 14:20
Trójmiasto:Poszukiwana Grupa wsparcia dla partnerów osob z Chad Przedstaw się 9 22/08/2021 22:21
Jeszcze żona chłopaka z chad Przedstaw się 4 05/11/2020 18:48

50,242,118 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024