18 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


sasta sasta
1 tydzień Offline
mamswojswiat mamswojswiat
1 tydzień Offline
Mirbla Mirbla
1 tydzień Offline
Mathews Arleen Mathews Arleen
2 tygodni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
4 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: sasta
Ogółem Użytkowników:2,206
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: O psychiatrii :: Zaburzenia odżywiania
 Drukuj temat
Zmiana obsesji
Nieustraszona
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 07/04/2010 21:53
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

Z odzywiania (wymioty niejedzenie) na sex a konkretnie BSDM Tylko to pozwala uciszyc lęk. Wolałam siebie jak rzygalam niz siebie terazSad(

Makro wiem ze diagnostyke masz wylaczona ale czy to mozliwe ze poszlo w ta strone? Czy to moja naditerpretacja. Wstydze sie o tym powiedziec psychiatrze, jestem typem grzecznej dziewczynki i nikt mnie nie podejrzewa o kilka razy dziennnie czy czytanie opowiadan erotycznych... Mialam o tym dzisiaj z psychiatra pogadac ale nie pogadalam.

Byc moze nie powinnam o tym pisac tu na forum, jezeli tak to prosze admina niech usunie ten post
 
Makro
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 07/04/2010 22:16
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Dlaczego miałaś byś nie pisać? Ja nie mam oporów, a nie dodajesz do wpisu sugestywnych zdjęć, które zmuszałyby zrobić z mam eFkę forum dla dorosłych.

Uważam, że jeżeli stanowi to dla ciebie problem to warto na ten temat porozmawiać. Tym bardziej, że robienie z tego typu rzeczy tajemnicy raczej nie przyśpieszy twojej terapii.

To czy bulimia przerodziła się w sex? Nie wiem. I nie będę zgadywać. Myślę, że najlepiej będzie jeżeli dasz możliwość komuś zinterpretować swoje zachowania w przeznaczonym do tego miejscu i czasie.
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Kati
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 07/04/2010 22:21
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Seks może stać się takim samym uzależnieinem, jak każde inne. Nie ma w tym nic dziwnego, że jedną ulgę próbujesz zastąpić inną. Tobie poszlo w sex, innym idze w lekomanię, manię religijną.... Chodzi o znalezienie ulgi za wszelką cenę, tak?... i nie jest wstydem powiedzieć o tym lekarzowi. Na pewno nie jesteś wyjątkiem.
 
Perfidia
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 07/04/2010 22:24
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Wiesz... Wydaje mi się, że skoro sama widzisz, że potrzebujesz czegoś, aby uciszyć lęk, to chyba jedynym rozsądnym sposobem, aby poczuć się lepiej nie będzie zagłębianie się w kolejną obsesję, ale poradzenie sobie z tym lękiem. Żadna obsesja nie jest zdrowa.

I jeszcze dodam bazując na moich kontaktach z psychiatrami/psychologami - istnieje niewiele rzeczy, które mogłyby ich zszokować.

Trzymaj się!

PS śmiało pisz o tym co Ci leży na sercu. Przecież nie zamieszczasz linków, ani cytatów o treści erotycznej, więc wszystko gra.
 
http://antyproana.blox.pl
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zmiana czasu Porozmawiajmy 2 31/03/2022 15:17
Zmiana relacji terapeutycznej Psychoterapia 2 21/06/2015 08:17
zmiana osobowości? Choroba afektywna dwubiegunowa 3 14/04/2014 16:13
Zmiana nicka Regulamin i zagadnienia porządkowe 10 01/04/2011 17:57
Zmiana nicka Regulamin i zagadnienia porządkowe 24 14/03/2011 07:58

50,510,609 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024