16 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Klara Klara
3 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
3 tygodni Offline
swistak swistak
6 tygodni Offline
Alia Alia
6 tygodni Offline
Anderson_81 Anderson_81
6 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Anderson_81
Ogółem Użytkowników:2,201
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
wiecznie powtarzające się wczoraj-moje spojrzenie na bordeline
TarryCat
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 15/06/2016 12:04
Rozgrzewający się


Postów: 2
Data rejestracji: 03.02.15

I chociaż na chwilę mógłbym przysiąc, że to było prawdziwe.
Uciekliśmy
Tonąc w twoim śmiechu

Zaburzenie osobowości to chaos; to szaleństwo, to trucizna, która płynie w żyłach, niszcząc wszystko co jest drogie. Jest to życie balansujące pomiędzy rozdzierającym cierpieniem i obezwładniającą pustką. Życie bez przyszłości. Życie wiecznie powtarzającego się wczoraj.
Jest to przeszywający krzyk, który nie pozwala złapać oddechu; paraliżujący strach porzuconego dziecka; ciągła walka o miłość, która przyniesie ukojenie. Ostatecznie, jest to zupełny brak zrozumienia tego kim jesteś i kim się stajesz. Jest to świat emocji, gdzie prawda, czy rozsądek nie istnieją. Miejsce, w którym nawet lekki smutek, czy przelotny uśmiech zamieniają się w huragan obezwładniających emocji, nad którymi nie można zapanować. Jest to równoległy świat, w którym nie ma różnicy pomiędzy przeszłością, teraźniejszością, czy przyszłością.

Jest to nieustanne poszukiwnie miłości, tej jedynej, która ocali i sprawi, że cierpienie przeminie. Miłości, która jest jedyną możliwością wyzwolenia. Walka o to, aby ktoś zrozumiał dlaczego nie ma się siły by dalej oddychać.

Ludzie żyjący z zaburzeniem osobowości cierpią bardziej, niż ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić. I ten ból nigdy nie przemija. Nie ma nawet jednej sekundy, która nie byłaby nim skażona. Demony zawsze czychają w ciemnościach, zatruwając nawet te najszczęśliwsze chwile.

Zaburzenie osobowości sprawia, że chciałbyś się nigdy nie urodzić. Sprawia, że tylko egzystujesz obezwładniony cierpieniem, niepozwala ci żyć. Ale co boli najbardziej, to świadomość, że to nie niszczy tylko nas. Niszczy również tych, którzy kochają nas najbardziej i którzy nie mogą pogodzić się z byciem calkowicie bezsilnym i nie mającym możliwości nas uratować.

Jest nam tak bardzo przykro, nigdy nie chcieliśmy skrzywdzić tych, których kochamy. Nie wybraliśmy tego jak się czujemy i naprawdę chcemy tak bardzo jak wy, żeby to się wszystko skończyło. Próbujemy ze wszystkich sił być silni i wytrwali, ale ten ból trwa tak strasznie długo.

To nie wasza wina, że nie możecie nas ocalić. Nigdy się za to nie wińcie.
Where was I when you lost all your dreams

https://silencescreamssoloud.wordpress.com/
 
https://silencescreamssoloud.wordpress.com/
kwiatek4
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 16/06/2016 17:36
Rozgrzany


Postów: 70
Data rejestracji: 06.01.15

Witaj TarryCat!Przyznam ,że trochę skomplikowany ten Twój wywód,chociaż szacunek za wyrzucenie tych emocji z siebie....Przemówiło do mnie Twoje ostatnie zdanie"To nie wasza wina,że nie możecie nas ocalić.Nigdy się za to nie wińcie"ze względu na fakt ,ze byłam żoną faceta chorego na Chad ,zmarł prawie 8 m-cy temu ...Właśnie dzisiaj miałby swoje kolejne urodzinySadByliśmy ze sobą 20 lat i właśnie czasami nachodzą mnie takie momenty,że to poczucie winy gdzieś jednak tkwi w podświadomości ,w tej pustce po bliskiej osobie w tych wspomnieniach jego niełatwych "chadowych"wybryków.Właściwie Twój opis przybliżył mi nieco stan umysłu faceta z bordeline.....Cóż powiem Ci ,ze jednak warto żyć ...bo w życiu jesteś zawsze komuś potrzebnaSmilePozdrawiam ,życząc Ci sił i jasnego promyczka nadziei w całej swojej niełatwej egzystencjiPapa TarryCat!Prostuję !Przepraszam wzięłam Cię za faceta a Ty jesteś młodą dziewczyną ,Ty przytoczyłaś wypowiedź używając męskiej formy stąd ta pomyłka ,wielkie przepraszamWink Nie mniej jednak opis przydatny w zrozumieniu zaburzenia bordeline.... Gorąco pozdrawiam życząc życzliwych osób wokół CiebiePapa
Edytowane przez kwiatek4 dnia 17/06/2016 09:20
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zaczęło się Przedstaw się 10 03/09/2023 13:57
moje hobby W wolnym czasie 93 28/11/2021 11:31
czy po ed można się odchudzać? Zaburzenia odżywiania 12 06/09/2021 20:51
Przedstaw się Przedstaw się 4 28/11/2020 18:50
Boję się zasnąć. Boję się spać. Zaburzenia lękowe 9 24/07/2020 19:57

50,244,326 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024