26 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 tydzień Offline
Klara Klara
4 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
4 tygodni Offline
swistak swistak
7 tygodni Offline
Alia Alia
7 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: O psychiatrii :: Psychoterapia
 Drukuj temat
dobre momenty
tajfunek
Dodany dnia 02/01/2016 16:31
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

Byłam dziś na lodowisku Smile mrozno było,ale zabawa świetna Grin
Edytowane przez tajfunek dnia 02/01/2016 16:33
 
mosia
Dodany dnia 03/01/2016 16:53
Awatar

Rozgrzany


Postów: 69
Data rejestracji: 08.10.15

Chętnie sama wybrałabym się na lodowisko jak by jeszcze mi się chciałoShock
Ja dziś w końcu się wyspałam, tj wstałam zadowolona z godzin poświęconych na sen ahhh jak miło.
 
Innocentia
Dodany dnia 03/01/2016 18:17
Awatar

Medalista


Postów: 694
Data rejestracji: 14.09.14

We wszystkie dni wolne dałam sobie luzu, to było cudowne uczucie. Nie zadręczałam siebie tym, że nie uczę sie czy nie sprzątam - po prostu czytałam, grałam i nicnierobiłam.
I chyba też wybiorę się na lodowisko.
[b][i]"Zdolność człowieka do dawania siebie innym ludziom jest poezją w prozie życia." - Zygmunt Freud[/i][/b]
 
sigma
Dodany dnia 03/01/2016 21:57
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Byłam w sobotę na videowystawie "7 miliardów Innych".
Niesamowite przedsięwzięcie, wywiady z ludźmi z całego świata, odpowiadającymi na kilka takich samych pytań - np. o marzenia z dzieciństwa, życie po śmierci, kiedy ostatnio płakali, co to jest szczęście, miłość, postęp...
Kilka kontenerów, w każdym film z wypowiedziami na jeden z tych tematów... i setki wypowiedzi, z Europy, Azji, Afryki...
Naprawdę robi wrażenie.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
sigma
Dodany dnia 04/01/2016 15:07
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Podpisałam umowę na nowy rok. Liczba godzin mi się na razie nie zmieniła, za to dostałam podwyżkę zacieszacz
Wiec od razu na zakupy poszłam, kupiłam jeszcze jedna sukienkę, czapkę uszankę, na którą mam od paru lat ochotę i kalendarzyk, który mi się podobał, ale szkoda mi na niego kasy było, bo takie zwykłe kieszonkowe można kupić kilka razy taniej.
Iii więcej już nie będę w najbliższym czasie wydawać kasy na swoje kaprysy Pfft
Edytowane przez sigma dnia 04/01/2016 15:07
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
sigma
Dodany dnia 11/01/2016 01:17
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Dobry, aktywny dzień Smile
Najpierw byliśmy z eM w aquaparku i się porządnie zrelaksowałam, potem zjedliśmy dobrą pizzę z duużą ilością rukoli, chwilkę odpoczęliśmy i pojechaliśmy na koncert KSU na WOŚP (kto by pomyślał, że w tym wieku jeszcze wyląduję na koncercie takiej punkowej legendy Wink). A po koncercie jeszcze ze znajomymi do pubu skoczyliśmy się rozgrzać.
Jestem zmęczona, ciągle jeszcze nieco zmarznięta, ale było mi tego trzeba, napięcie zeszło Smile
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
girl interrupted
Dodany dnia 11/01/2016 20:07
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

Wykonałam dziś dwa telefony do pracy, biorąc pod uwagę to, że nie lubię dzwonić i nie lubię tej formy komunikacji to jestem z siebie zadowolona Smile Byłam na terapii, na terapii trochę pod górkę, ale doceniam to, że nadal chce mi się na nią jeździć Wink Wyspałam się, naładowałam akumulatory.
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
sigma
Dodany dnia 24/01/2016 16:46
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Ulepiłam dziś bałwana Grin
Marudziłam drugą zimę, że chcę to zrobić, więc w końcu się wybraliśmy i ulepiliśmy Smile
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Junk Head
Dodany dnia 25/01/2016 14:24
Startujący


Postów: 193
Data rejestracji: 11.04.15

Rozwiązałam "Zagadkę Einsteina" w niecałą godzinę, wygrywając tym samym zakład ze znajomym.
 
sigma
Dodany dnia 26/01/2016 21:07
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Kupiłam sobie kolorowankę z mandalami i dużą paczkę kredek bambino, czas zacząć nową zabawę Smile
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
sigma
Dodany dnia 28/01/2016 21:55
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Byłam w antykwariacie na spotkaniu z baśniami dla dorosłych.
Świetne to było, chłopak z darem mówienia opowiadał baśnie spoza koła podbiegunowego... dawno nikt mi bajek nie opowiadał Smile
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
ef
Dodany dnia 29/01/2016 22:47
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

sigma, zaciekawiły mnie bardzo te bajki, słuchałabym Wink

dziś same dobre chwile (wizyta u lekarza rano trochę nieprzyjemna i sporo zamętu w głowie po niej, ale nie o tym):
słońce.
inspirujący, pobudzający myślenie wywiad tu: [url]http://haloziemia.pl/krytyk-nie-moze-byc-tchorzem/[/url] i zakupiona książka. nie mogę się doczekać niedzieli, kiedy zacznę ją czytać w podróży. w ogóle jak ktoś nie zna, to polecam bloga Halo Ziemia i cykl Halo Człowiek - jestem pełna szacunku i podziwu dla autora.
wizyta u fryzjera - właściwie fryzjerki, którą poznałam niedawno również na gruncie prywatnym - jest naprawdę dobrą, cudowną, ciepłą osobą. cieszę się z fryzury, ale chyba jeszcze bardziej z naszej rozmowy.
zajęcia na uczelni. naprawdę interesujące, prowadzone przez pasjonatkę i profesjonalistkę - cały arsenał przydatnych rzeczy, motywacja i wielkie "wow". żałuję, że to były ostatnie zajęcia przez nią prowadzone. w ogóle te studia mogłyby dla mnie trwać wiecznie, uwielbiam tych ludzi (prowadzących, ale też grupa jest naprawdę fajna, bardzo różni, interesujący ludzie, rozmowy), bycie tam, te wszystkie ciekawe rzeczy, które czasem nie mieszczą się w głowie, takie są niesamowite!
dowiedziałam się, że znajoma spodziewa się dziecka. to znajoma ze studiów, żadna bliska relacja, choć bardzo lubię ją i nasze rozmowy, kontakt z nią. ale tak mnie ta wiadomość ucieszyła! mam nadzieję, życzę jej, im, żeby wszystko było dobrze, żeby byli cali i zdrowi.
wracając stałam na przystanku i starszy pan zapytał mnie, czy autobus już odjechał. i nawiązała się rozmowa, opowiedział troszkę o sobie, o swojej chorej żonie, zapytał czym się zajmuję. nie skarżył się, był tak pogodny, uprzejmy, uśmiechał się. to było bardzo dobre, miłe, cieszę się też z tego, że nie chowałam się, ale udało mi się nawiązać, wejść w ten kontakt, uśmiechnąć się, okazać szczere zainteresowanie.
teraz biorę się za ogarnianie rzeczy na jutro, pewnie jeszcze chwilę się zejdzie, i leci to: [url]http://www.zapetlone.pl/nocnazmiana-playlista/[/url]

no, i wyszło mi piękne podsumowanie dnia. był dobry. jutrzejszy też taki będzie. dobrej nocy!
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
sigma
Dodany dnia 30/01/2016 01:53
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Coś mi świta, że opowiadacz jest z Krk i tam też opowiada Wink

Spędziłam wieczór w herbaciarni, poznałam ze sobą dwie osoby... i ruszamy z projektem fotograficznym (a może też filmowym). Częściowo o moim małym M., a częściowo o mnie.
Nie wiem, jak to wyjdzie... ale wejdę w to i się okaże Smile
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
sigma
Dodany dnia 01/02/2016 01:44
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Byłam wczoraj na rewelacyjnym koncercie!
Takiego lokalnego, zupełnie nieznanego zespołu. Poszliśmy głównie dlatego, że tam grają znajomi eM. Ale zagrali naprawdę świetnie, mają genialnego gitarzystę (który w dodatku grał akustycznie, a ja uwielbiam brzmienie gitary akustycznej), całkiem fajne teksty i dobrego wokalistę... nie spodziewałam się, że to będzie koncert, w który się tak zasłucham Smile
Edytowane przez sigma dnia 01/02/2016 01:44
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
tajfunek
Dodany dnia 06/02/2016 20:36
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

Spotkałam się z bliską koleżanką. Spedzilysmy miło czas. Byłyśmy w pubie na Monte potem poszłyśmy cos zjeść.dobrze mi zrobiło wyjście z domu,pogaduchy.
 
sigma
Dodany dnia 07/02/2016 23:43
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Po prawie czteromiesięcznej przerwie znowu zaczęłam chodzić z kijkami. Po dwóch spacerkach boli mnie wszystko, ale i tak się cieszę, że przełamałam swój zimowy marazm Smile

I odezwała się do mnie osoba, z którą kiedyś byłam dość blisko, a teraz jakoś ciągle nam się kontakt zrywa... może tym razem uda się go utrzymać dłużej.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Liana
Dodany dnia 09/02/2016 19:05
Awatar

Rozgrzany


Postów: 67
Data rejestracji: 07.02.16

Ja byłam dziś u sąsiadki na kawie, milutko było, a teraz szykuję sobie pachnącą kąpiel z muzyką Davida Bowie w tle. Wink
 
girl interrupted
Dodany dnia 09/02/2016 21:00
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

wczoraj: wykonałam dwa telefony, jeden do psychiatry (jak zwykle odwlekałam maksymalnie...) Smile

dzisiaj: odebrałam 13 wypłatę Hura wygląda na to, że zadomowiłam się w pracy, no cóż - kiedyś musiało to nastąpić Wink dałam sobie radę pomimo tego, że dziś był szalony dzień w pracy jeśli chodzi o ruch i natężenie gości (a byłam sama na zmianie, było mi ciężko, ale przetrwałam).
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
ploion
Dodany dnia 10/02/2016 22:35
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 924
Data rejestracji: 02.12.14

Zajadam się nowym smakołykiem - kaszą manną z sokiem malinowym. Nauczyłam się szyc nowe elementy - lamówki, plisy, mankiety.
[color=#6633cc]"nazwał chorobę władcy melancholią, proponując, by go zanurzono w olejku fiołkowym i w ten sposób dostarczono do jego mózgu nieco wilgoci"[/color]
 
sigma
Dodany dnia 13/02/2016 02:02
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Budzik mi zadzwonił o 9:30, miałam jechać do kina, ale jakoś mi się nie chciało, więc zrezygnowałam i poleżałam sobie do południa w łóżku.
Potem połaziłam po internecie, kilka fajnych rzeczy poczytałam, trochę ogarnęłam kawałek mieszkania, słuchając w kółko dwóch nowych piosenek... jak eM wrócił z pracy, to zrobiłam nam dobry, prosty i zdrowy obiad, zjedliśmy i na cały wieczór zakopaliśmy się w łóżku, oglądając Big Bang. A na kolację dla równowagi zamówiliśmy sobie bardzo niezdrowy kubełek mięcha Pfft
I to był bardzo dobry dzień, bo cały w zgodzie z tym, na co akurat miałam ochotę Smile
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Momenty zwrotne Psychoterapia 3 16/11/2020 08:27
na dobre i na złe Porozmawiajmy 5 05/05/2011 01:23
Nie wiem czy to dobre miejsce... Porozmawiajmy 46 06/05/2010 20:52

50,296,965 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024