27 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 tydzień Offline
Klara Klara
4 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
4 tygodni Offline
swistak swistak
7 tygodni Offline
Alia Alia
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: O psychiatrii :: Psychoterapia
 Drukuj temat
dobre momenty
Nieustraszona
Dodany dnia 22/04/2014 22:34
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

Umówiłam się do ginekologa na 8 maja, a myślałam, że zawaliłam i będę czekać
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
tajfunek
Dodany dnia 24/04/2014 21:47
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

podanie o podwyzke rozpatrzone pozytywnie,nawet sie takiej podwyzki nie spodziewalam Wink
orzeczenie odebrane,st.niepeln.zostaje bez zmian na kolejne 2 lata.
Mile spedzony czas z kolejanka i jej mezem Grin
 
Perfidia
Dodany dnia 25/04/2014 09:58
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Bardzo się cieszę tajfunek, że wszystko poszło po Twojej myśli. I gratulacje z okazji podwyżki Hura

Wczoraj był dość niefajny dzień, ale jestem zadowolona, ponieważ:
- ktoś zwrócił uwagę na moje samopoczucie i powiedział kilka ciepłych słów, miło było, że ktoś prawie obcy zdobył się na taki gest,
- w porę się opanowałam i udało mi się nie być totalnie perfidną zołzą.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
bambi
Dodany dnia 27/04/2014 20:11
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 4
Data rejestracji: 27.04.14

Mimo, że listonosz przyniósł ją już kilka dni temu na adres mojej babci, to dopiero dziś dostałam w swoje łapki książkę, która ma mi pomóc w powrocie do zdrowia. Smile Zaczęłam się w niej powolutku i ostrożnie zagłębiać.
 
sigma
Dodany dnia 27/04/2014 23:31
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Zabawy na piłce Smile To był dobry zakup, mam z tego sporo frajdy. Nawet jeśli obiektywnie nic mi to nie da, to turlanie się na piłce jest po prostu przyjemne Smile

A wczoraj do tego spotkanie towarzyskie, poznanie nowej osoby i spontaniczne robienie domowej pizzy Smile
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
tajfunek
Dodany dnia 28/04/2014 14:00
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

spokojnie, bez pośpiechu pozałatwiałam swoje sprawy. A i słonko wyszło więc spacerek będzie udany Grin
 
tajfunek
Dodany dnia 28/04/2014 22:21
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

dostałam zwrot z podatku, będzie czym szaleć na urlopie Pfft
 
sigma
Dodany dnia 02/05/2014 22:50
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Zakupy z rodzicami. Kupiłam sobie dwie bardzo oryginalne tuniki, sukienkę i narzutkę Grin I kijki do nordic walking, bo pomagałam mamie wybrać i stwierdziłam, że też chcę mieć takie profesjonalne, a nie byle jakie trekkingowe Pfft

I długi spacer z mamą i z kijkami, uczyłam ją chodzić Wink
Edytowane przez sigma dnia 02/05/2014 22:56
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
tajfunek
Dodany dnia 03/05/2014 11:45
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

dwa wspaniałe dni z Wiki u kolezanki w Krakowie Grin
Zwiedzanie rynku, koncert, spacery nad jeziorko, gra w piłkę,ping-pong,bilard Wink
 
tajfunek
Dodany dnia 07/05/2014 19:22
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

zakupy: 2 biustonosze z H&M- uwielbiam tam je kupować, czuję się w nich bardzo komfortowo, a i ich trwałość jest duużo dłuższa niż z bazaru;buty- wygodne adidasy;majteczki,skarpetki Grin
dziś kierownik zgodził się abym miała płacone za nadgodziny, dyżury,a nie będę musiała ich wybierać. Nieźle będę mogła sobie przyrobić Grin
Dobra passa trwa Pfft
 
sigma
Dodany dnia 07/05/2014 21:42
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Terapia, lubię takie sesje, gdy coś odkrywam Smile
Godzinny wieczorny spacer z kijkami.
I moje mieszkanie doczekało się męskiej ręki - mam normalne światło w łazience, wymontowane niepotrzebne drzwiczki z mebli (ja sobie dziesięć śrubek sama wykręciłam, ale dwóch ostatnich żadnym sposobem nie umiałam... męska ręka też nie umiała, ale poradziła sobie, podważając i wyrywając drzwiczki Pfft) i zamknięte okno Grin I nowe łóżko i biurko Smile To znaczy nie zupełnie nowe, ale inne, niż miałam Wink A łóżko właściwie prawie nowe, kupione niecały rok temu i niewiele używane.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
sigma
Dodany dnia 08/05/2014 19:09
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Mój autystyk najgłębszy pierwszy raz wyszedł ze mną z domu, bez mamy Hura
Co prawda tylko na chwilę, poszliśmy porysować pod oknami kredą, ale to i tak jest wielkie wooow, jak mu proponowałam, to nie sądziłam, że to się uda Smile
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Nieustraszona
Dodany dnia 08/05/2014 21:14
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

Byłam u lekarza,wreszcie wiem na czym stoje.

Przyejacham do cioci, znalazlysmy miejsce gdzie jutrobedemiala rozmowe (OREW).
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
sigma
Dodany dnia 08/05/2014 21:49
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Ooo, ja bardzo chciałam pracować w OREWie... to znaczy dalej bym chciała, gdyby nie to, że na razie już nie szukam innej pracy Wink Tym bardziej trzymam kciuki Smile

Spacer z kijkami - wyszłam z domu o 19:30 i miałam zrobić rundkę dookoła osiedla... ale mnie trochę poniosło i przeszłam 8,5 km Shock Jak się zaczęło ściemniać, to się ocknęłam ze świadomością, że w obie strony mam mniej więcej tak samo daleko do najbliższej cywilizacji i przystanku, z którego mogłabym wrócić do domu... z tym że droga powrotna prowadzi przez las, więc sensowniej będzie iść dalej Pfft ale spoko, przyspieszyłam mocno i do kolejnej dzielnicy dotarłam akurat jak zaczynali latarnie zapalać Wink
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Nieustraszona
Dodany dnia 09/05/2014 18:36
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

Praca nie miała być w Orewie tylko w SdŚie.
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
sigma
Dodany dnia 10/05/2014 23:48
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Popołudnie i wieczór na kameralnej imprezce, bardzo pozytywnie Smile
I poznałam kolejne dwie osoby, z jedną z nich szybko znalazłam wspólne tematy. I śpiewaliśmy Kaczmarskiego i Wójcickiego Grin Nie sądziłam, że jeszcze mnie w życiu czekają imprezy, na których się śpiewa Grin
Oj, potrzebowałam czegoś takiego bardzo - dobrej zabawy w gronie fajnych ludzi, z którymi da się i powygłupiać, i sensownie porozmawiać.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
tajfunek
Dodany dnia 11/05/2014 11:03
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

wczoraj zaplanowalam wakacje ze znajomym w gorach Grin
stesknilam sie za gorami,teraz sobie moge pozwolic na taki wyjazd Smile
samo planowanie,bardzo przyjemne i ekacytujaceWinkspotkamy sie tam ze wspolnym znajomymWink ja i 2 mezczyzn,oj bedzie sie dzialo Pfft
zaczelam czuc,ze zyje a co najwazniejsze to wszystko co mam zawdzieczam sobie i ciezkiej pracy jaka w to wlozylam.dotarlo to do mnie w piatek,tez przyjemne to byloWink
 
Rat
Dodany dnia 11/05/2014 11:18
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

[b]Tajfunek[/b] też bym w góry chciała Smile, uwielbiam
Na razie jest opcja nad morze ( nie byłam chyba z 20 lat ) . Mam nadzieje , tak się pozamieniać dyżurami bym mogła pojechać .
co do dobrych momentów ....chwilowo zabrakło .
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
tajfunek
Dodany dnia 13/05/2014 05:07
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

Racik trzymam kciuki by wpad sie odbyl Wink
wczoraj ur w milym i przyjaznym gronie. Bylismy w kawiarni na dobrym ciachu i kawie Smile
pochwala terapeutki,ze bardzo dobrze sobie radze w obecnej sytuacji,staje sie coraz silniejsza i nie daje soba manipulowac.
 
Rat
Dodany dnia 13/05/2014 12:25
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

Tajfunek - super sobie radzisz ( i inni to zauważają ) , ale jak wiesz ... na laurach nie ma co spoczywać Buziak .... ciągnij dobrą passę jak najdłużej Smile , to TYLKO Twoja zasługa Smile

- wychodzę z oddziału ortopedycznego ( a jakżeby Wink ) .... i Pani ,która zajmuje się sprzątaniem terenu , jak mnie wyściskała , życzyła wszystkiego najlepszego - za wczorajszy dzień pielęgniarek Smile .
Grzecznie się uśmiecham , dziękuję i mówię , że to nie bardzo moje święto .... ale Pani uważała inaczej Smile
- wizyta u ortopedy w poradni ( wcześniejsza była na oddziale ortopedycznym) ... trzeba wykupić zastrzyki ....2-gi koniec miasta ( ja po nocce ... najchętniej widziałabym siebie w domu , a tu nagle kolega ratownik z przewozówki z Panią na kontrolę u ortopedy . Szybkie pytanie gdzie później jadą .... a gdzie chcesz ... i takim sposobem zastrzyki [tylko w 1 aptece w mieście można je dostać , sprowadzane z niemiec ) wykupione i dziś już jeden w kaletkę poszedł . Jeszcze tylko 4 .
- wszystko ładnie ... ale autobus za 40 min ... zjawia się koleżanka, w księgowości musiała coś załatwić , oczywiście pogaduchy i text , podwiozę Ciebie do domu Smile , przy okazji dłużej pogadamy - spoko ... jeśli to nie problem Smile.

Kilka fartów , ale jeden duży nie fart ... zabiegu na achillesie nie będzie , praca mi nie służy , na zwapnienia i ogólny rozpizdziel w ścięgnie nie pomoże nic poza rehabilitacją miesięczną w jakimś ośrodku .
Jak "przy okazji" dyżuru , zapytałam , czy doktor zrobiłby mi USG ścięgna ... nie ma problemu ... jak je zobaczył ... powiedział tylko A fuj ... jakie brzydkie to ścięgno . To chyba wystarczy za puentę .
Nie mniej dzień udany z uwagi na kilka zbiegów okoliczności , ułatwiających mi załatwienie leku i podwiezienie do domu Smile
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Momenty zwrotne Psychoterapia 3 16/11/2020 08:27
na dobre i na złe Porozmawiajmy 5 05/05/2011 01:23
Nie wiem czy to dobre miejsce... Porozmawiajmy 46 06/05/2010 20:52

50,302,124 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024