06 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mirbla Mirbla
04:30:22 Offline
Mathews Arleen Mathews Arleen
3 dni Offline Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline Offline
Ostatnio zarejestrował się: Mirbla
Ogółem Użytkowników:2,205
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
nie podoba mi się...
sigma
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 23/08/2012 22:37
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Ach, no i wszystko jasne. Urażona duma sprzed wielu tygodni wychodzi?
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Diuna
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 23/08/2012 22:44
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

Nadinterpretacja?
No ej, ale to właśnie można wywnioskować... Ale ja pewnie przewrażliwiona jestem.

Agresja u Miny??? Cuda ogłaszają.
Srutututu, pęczek drutu
 
Mina
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 23/08/2012 22:46
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 862
Data rejestracji: 18.05.12

Rozszyfrowałaś mnie Sigma Smile
[color=#996600]"Jeżeli ktoś prosi o radę, podpowiedź, wskazówkę albo pomoc, to świetnie; podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ale jeśli zobaczysz, że ten ktoś tylko cię wysłuchał, pokiwał głową i nic nie zrobił, to daj mu spokój. On po prostu j
 
teczacpt
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 24/08/2012 00:04
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 823
Data rejestracji: 13.08.10

Nie wiem czy powinnam zabierać głos w tym wątku-ale zabiorę.
[b]Wczorajszej decyzji Perfidii nie odebrałam personalnie[/b], ale czytając dzisiejszą argumentację już nie jestem tego taka pewna.
I chociaż raczej tego nie robię na codzień to dziś się pochwalę-moim wkładem w rozwój forum było podanie na nie namiar kilkudziesięciu osobom.Podejrzewam,ze conajmniej kilka z tych osób bardziej lub mniej aktywnie pisze na "mam eFkę"/ ( piszę podejrzewam bo bardziej sie tego domyślam po historiach,które znam i problemach z jakimi ludzie Ci weszli na forum ).
Przez około 2 lata wiele osób zadawało mi pytania pisząc na pv. i myślę,że można do tego wrócićPfft
Tęcza

[color=#3333ff]Tylko ci nie robią żadnych błędów,którzy nic nie robią.........[/color]
 
www.teczacpt.pl
szara
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 24/08/2012 00:06
Awatar

Startujący


Postów: 124
Data rejestracji: 11.11.09

Hm, jakoś nie czuję się urażona tym, że zamknięcia wątku nie poddano pod dyskusję. Skoro Makro nie chce lub nie może odpowiadać na pytania, to istnienie wątku faktycznie traci sens, i nie wydaje mi się, żeby było coś niesprawiedliwego w tym, że inni nie mają w tej sprawie nic do gadania Pfft W końcu ktoś mógłby tam zadać kolejne i kolejne pytania, i ignorowanie ich też nie wyglądałoby najlepiej, a na odpowiadanie najwyraźniej Makro się nie zgadza. No to zamyka temat, czemu miałby pytać o zdanie?
Rozumiem też argument Perfidii: na to forum mogą trafić osoby szukające informacji, a nie przychodzące z jakąś chęcią bycia częścią tej społeczności, to się może pojawić w trakcie. W takim wypadku orientowanie się, kim jest Makro albo Tęcza, i czytanie długaśnych wątków, bo może ktoś właśnie tam zadał ważne pytanie... strasznie by to było demotywujące. Możliwe, że o to się tu rozbijacie: użytkownicy chcą mieć taki wygodny barłóg, a paskudni admini chcą, żeby to było w miarę merytoryczne i uporządkowane... No, taka ich rola.
Słabo ogarniam wszystkie najświeższe konflikty na tym forum, więc trochę nie wiem, o co robić aż taki problem. Może toi niezrozumiałe dla kogoś, kto nie ogarnia Waszych relacji, duże natężenie emocji, zniechęca też potencjalnych nowych użytkowników? Wink Strasznie skomplikowane rzeczy się między Wami dzieją, i nawet nie wiadomo, które wątki przeczytać, żeby zrozumieć, czemu niektóre rzeczy są takim strasznym problemem i niesprawiedliwością Wink
 
Makro
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 24/08/2012 00:55
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Szara - dobrze uchwyciłaś sens.
Jest jeszcze jedna ważna rzecz - pominąwszy moderację - wszyscy użytkownicy są równi. Wydaje się, że nie powinniśmy funkcjonować w relacji lekarz/terapeuta a pacjent/klient. Tworzenie "Wątków do..." przypomina pseudomedyczne portale, gdzie autorytet podaje innym recepty na rozwiązanie problemów. Tutaj jednak każdy powinien móc wyrazić swoje zdanie, podzielić się swoją wiedzą.

[b]Powtórzę:[/b]
Wiele pytań kierowanych do mnie lub do Tęczy mogło bez problemu być zadane w tematycznych działach. Jest dział psychoterapia, jest dział o lekach, ogólnie o psychiatrii. Nie widzę problemu, aby tam zadawać pytania, dyskutować, wymieniać się opiniami.

Nawiązując do wypowiedzi Szarej o atmosferze na forum:
Niepokoi mnie tendencja części użytkowników do prób podgrzania atmosfery, wbijania szpileczek. Nie chcę pokazywać palcem, ale zapraszam do przyjrzenia się temu. Jaka jest motywacja "awanturników"?
Co chcą osiągnąć? Czy rzeczywiście walczą o forum?

Proszę, aby moja wypowiedź nie została potraktowana jako próba zamykania komukolwiek ust. Absolutnie nie traktuję za "awanturników" osoby wyrażające swoje wątpliwości, o ile są stosownie przedstawione i autorzy wspomnianych wątpliwości są otwarci na dialog.
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
sensitivechild
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 24/08/2012 08:40
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2771
Data rejestracji: 04.12.10

Tak generalnie patrzę z boku, nie wchodzę w temat, bo jakoś go nie czuję. Tylko ciąży atmosfera, ale to da się przeżyć, w końcu to minie. Każda strona ma swoją rację.
Wczoraj zwróciłam uwagę na to, że problemu nie ma; jak ktoś chce zadać pytanie, to może to zrobić w inny sposób. Perfidia napisała:
[quote]A jeżeli ktoś ma pytanie i chce zacząć dyskusje na dany temat, i do tego zależy mu na opinii kogoś konkretnego, to co za problem zaznaczyć to w poście inicjującym temat?[/quote]
Czyli ok, już trudno, że wątek "Pytanie do Tęczy" został zamknięty, nie korzystałam z niego co prawda, ale patrzyłam na niego przychylnie. Tylko, że w cieniu tego, co napisała Perfidia, Makro napisał:
[quote]Acha, każdy kolejny wątek skierowany do konkretnej osoby będzie usuwany.[/quote]
I, żeby nie czepiać się słówek (w jaki sposób zaznaczać to w poście, że może nie pisać tak bardzo WPROST do konkretnej osoby itp itd), to jednak tego już nie pojmuję, a jestem prostolinijna - jest tak, ok, będzie tak. Ale jak jest tak i tak, i to jest sprzeczne ze sobą, to moje poczucie bezpieczeństwa w pewnej kwestii zostaje zaburzone, bo w końcu nie wiem jak robić.
Fajnie byłoby, gdyby sprawa została ujednolicona - nie wiem jak inni, ale ja potrzebuję wytycznych, w ramach których funkcjonuję.

I taka tylko moja sugestia mała, że to niezbyt mądre będzie, jak będziemy się teraz taplać w nieprzyjemnej atmosferze. Każdy powiedział swoje zdanie i tyle, trzeba przejść do porządku dziennego, jak w życiu bywa...
Edytowane przez sensitivechild dnia 24/08/2012 08:45
[color=#ff00cc]''Two and a half years ago, hell came to pay me a surprise visit" Andrew Solomon[/color]
[b][color=#ff9900]
"-Puchatku? -Tak Prosiaczku? -Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić,
 
Perfidia
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 24/08/2012 08:52
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

sensi, porównaj te dwa wątki:
[url]http://mam-efke.pl/forum/viewthread.php?thread_id=1493[/url]
i
[url]http://mam-efke.pl/forum/viewthread.php?thread_id=1492[/url]
Zaznaczyć, że zależy na opinii konkretnej osoby, a zadać pytanie konkretnej osobie to dwie na tyle różne kwestie, że nie mowy o sprzeczności.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
sensitivechild
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 24/08/2012 09:08
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2771
Data rejestracji: 04.12.10

W sumie w serii "pytanie do..." też ludzie się wypowiadali, choć Makrem (nie wiem czy się odmienia, jak nie to przepraszam) czy Tęczą nie byli. Tak samo, jak jest jakiś wątek skierowany do ogółu - zdaje się, że piszą jak mają coś do wniesienia też dzięki posiadanej wiedzy (mi np. Tęcza bardzo pomogła jak wyjaśniła pewne sprawy mogące mieć miejsce w moim życiu z racji np. na ślub). No, ale ok - czuję różnicę i teraz wiem o co chodzi Smile i ew. jak formułować posty, tym bardziej, że często chciałoby się zasięgnąć opinii znawcy tematu.
Edytowane przez sensitivechild dnia 24/08/2012 09:10
[color=#ff00cc]''Two and a half years ago, hell came to pay me a surprise visit" Andrew Solomon[/color]
[b][color=#ff9900]
"-Puchatku? -Tak Prosiaczku? -Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić,
 
Nadzieja
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 24/08/2012 10:06
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

[quote][b]Makro napisał/a:[/b]
[quote]Czyli my jako ludzie tak naprawdę Was nie interesujemy, liczy się tylko rozwój forum.Tylko, że forum tworzą ludzie, czyli my i tylko tak naprawdę dzięki nam funkcjonuje.[/quote]
Nadinterpretacja. Nic takiego nie zostało napisane. [/quote]

aha, czyli jak zwykle nad interpretuje, super....



przestałam już ogarniać to co tutaj się dzieje....
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
szara
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 24/08/2012 11:55
Awatar

Startujący


Postów: 124
Data rejestracji: 11.11.09

Nadia, nie "jak zwykle", ale też myślę, że w tym wypadku nie miałaś racji. To nie koniec świata.
Makro, ale tego, jak "usadziłeś" tęczę w tym wątku o uzależnieniach behawioralnych to jakoś nie rozumiem, jakbyś sam zareagował z jakimś przewrażliwieniem, i jakbyś chciał Tęczę ukarać za to, że poczuła się zdezorientowana, i nie zrozumiała jakichś skomplikowanych i trochę złośliwych sposobów zakomunikowania, czego oczekujesz.
Tak w każdym razie to rozumiem, może się mylę. Tak czy inaczej wydaje mi się, że sam wszedłeś w jedną z tych skomplikowanych sytuacji, dla kogoś "z zewnątrz'" totalnie niezrozumiałych. Ludziom trudno się połapać, jakie formy zwracania się do konkretnej osoby akceptujecie, a jakich nie- a Wy próbujecie to pokazywać za pomocą złośliwości? Nie wydaje mi się to szczególnie pomocne.
 
Makro
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 24/08/2012 13:30
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Nadzieja - wytłumaczę skąd się wzięła twoja nadinterpretacja. Pisząc, że dbam o przyszłość forum, nie stwierdziłem że nie dbam o aktualnych użytkowników.
Podobnie w życiu - masz pany długofalowe, ale realizujesz też aktualne potrzeby. Czasami trzeba poświęcić trochę dla planów. Chociażby idziesz na studia, aby w przyszłości mieć lepszą pracę. Mimo, że np. masz ochotę leżeć i patrzeć sobie w sufit. Czy dbanie o przyszłość forum jest złe i równa się lekceważeniu użytkowników? - moim zdaniem nie.

Szara - nie byłem złośliwy. Lakoniczny - tak, nie owijający w bawełnę - też. Jednak poziom swojej złośliwości oceniam w tej sytuacji na "0"

Jak zadać pytanie? Moim zdaniem najlepiej do ogółu. Nikt tutaj nie powinien występować w roli autorytetu. Mojego prawa wykonywania zawodu nie widziałaś, a ja pokazywać go nie mam zamiaru. Jeżeli ci zależy na czyjejś opinii zasugeruj to, pamiętając aby nie kierować pytania tylko do jednej konkretnej osoby.

Na banalnym przykładzie. Tutaj są osoby, które zajmują się różnymi rzeczami - fryzjerstwo, farmacja, j, angielski itd
Jednak jak zależy nam na dyskusji np. jaką farbę wybrać to zadajemy pytanie, dodając że zależy ci też na opinii "autorytetu". Jeżeli zadasz pytanie tylko "autorytetowi" wyłączysz z dyskusji inne osoby, a w zasadzie mogłaś to pytanie skierować na PW.

[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
modliszka
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 24/08/2012 13:48
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 2327
Data rejestracji: 26.10.09

To i ja dodam coś od siebie..
Jeszcze jakiś czas temu rozemocjonowałoby mnie to co zadziało się na forum.Teraz nauczona doświadczeniem czyt.wieloma akcjami tu po prostu obserwuje i przyjmuje do wiadomości.Czy to się komuś podoba czy nie na forum panuje GTW i było, jest i będzie jak oni zarządzą.Albo się na to godzisz albo nie czyli uczestniczysz w forum bądź nie.Nikt tu nikogo nie trzyma siłą.

Suma sumarum nie wiem po co ten wątek
 
Diuna
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 24/08/2012 15:20
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

"Nikt tutaj nie powinien występować w roli autorytetu"

Przezabawne. W takim razie nad każdą decyzją powinna być toczona dyskusja bez oskarżeń o podgrzewanie atmosfery.
Srutututu, pęczek drutu
 
tajfunek
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 24/08/2012 19:05
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

[quote]Gwarantuję, że jeżeli będzie wolne miejsce, a osoba będzie spełniać kryteria ([b]znaczący wkład dla rozwoju[/b], szacunek dla regulaminu, duże zdolności interpersonalne, w miarę stabilną kondycję) dostanie propozycję udziału we władzach.
[/quote]
Makro czy napewo wszystkie osoby w GTW spełniają te kryteriamyśliciel
Jedna z tych osób bywa raz na jakiś czas na forum, jej wkładu szczerzę nie widzę...
Jesli chodzi o całą syt. to rozumiem starania aby forum się rozwiało. To co zostało zrobione jest dla mnie zrozumiałe. Bez tych wątków da się tu funkcjonować i w razie wątpliwości dalej można pytać. Daje to tez możliwość do dyskusji wszystkim, także to pewnie wyjdzie na dobre.
Zasmuciła mnie syt. w wątku "uzależnienia". przykro mi, że Tęcza została tak potraktowana.
Wyczułam w tym złośliwość...Ehmm

 
Diuna
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 24/08/2012 19:14
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

Stabilna kondycja.

A mi się wydaje, że w GTW za mało jest świrów.
Procentowo tu przewodzimy, a tak marną liczebnie mamy reprezentację!
Srutututu, pęczek drutu
 
Mina
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 24/08/2012 20:01
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 862
Data rejestracji: 18.05.12

[quote]Zasmuciła mnie syt. w wątku "uzależnienia". przykro mi, że Tęcza została tak potraktowana.[/quote]
Właśnie przeczytałam w uzależnieniach to co się zadziało i tez mnie to zasmuciło.
Tęcza tam pisze:
[quote]To co padło potem-również w tym wątku każe mi się zastanowić o co chodzi[/quote]

Myślę, że o to, że Właściciel Forum nie miał czasu odpowiadać na pytania zadane Jemu a ty miałaś i to robiłaś,więc zostało to uznane za szkodliwe dla rozwoju forum, bo zwracano się nie do Właściciela. Dopóki to były tylko pytania do Makro - nie zagrażało rozwojowi, teraz zaczęło. Może chodzi o to że Forum jest Właścicieli a nie Twoje a ludzie do ciebie się zwracają tak chętnie? Tylko w czym tu szkodliwość dla forum i jego rozwoju?
Nie przestaje mnie to dziwić, bo ludzie tam chętnie pytali rozmawiali czytali dużo mogli się dowiedzieć - był ruch na forum, wyraźna korzyść z istnienia wątku, jego popularność ... więc i rozwój forum chyba? to że pytania z PW przeniosły się na publiczne rozmowy mogło tylko służyć rozwojowi, bo każdy mógł sie czegoś dowiedzieć lub wypowiedzieć.
Argument że nowi nie wiedzą kim jest Tęcza - przecież wystarczy kliknąć w ten nick, by ten kogo to za/interesuje się dowiedział, można było też zmienić tytuł wątku... widocznie chodziło o to by koniecznie wątek zamknąć. No i trudno. Właściciele chcą decydować o tym jak wygląda forum i mają prawo do tego. Tylko po co takie teksty wobec tego:
[quote]wszyscy użytkownicy są równi
Nikt tutaj nie powinien występować w roli autorytetu [/quote]
skoro jasno zostało powiedziane że równi nie jesteśmy i kto ostatecznie jest autorytetem na tym forum w każdej sprawie:
[quote] Przypominam, że Makro i ja jesteśmy właścicielami domeny, serwera oraz całego portalu mam eFkę. Czy jest coś dziwnego w tym, że chcemy decydować o tym jak to forum ma funkcjonować?[/quote]
Edytowane przez Mina dnia 24/08/2012 20:06
[color=#996600]"Jeżeli ktoś prosi o radę, podpowiedź, wskazówkę albo pomoc, to świetnie; podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ale jeśli zobaczysz, że ten ktoś tylko cię wysłuchał, pokiwał głową i nic nie zrobił, to daj mu spokój. On po prostu j
 
Nieustraszona
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 24/08/2012 20:30
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

Ja napisze tyle sytuacja mnie wkurzyła. Tym razem także wkurzył mnie Makro. Czy to jest kwestia mojego zaburzenia? Nie wydaje mi się.

To wkurzenie trzeba po prostu przetrwać tyle.
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
sigma
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 24/08/2012 20:40
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Mina, czytanie ze zrozumieniem się kłania. Pięknie wyrwałaś cytat z kontekstu, ale tam było wyraźnie napisane, że WYJĄWSZY MODERACJĘ wszyscy użytkownicy są równi.
A powody zamknięcia obu wątków były podane tak wyraźnie i tyle razy, że doprawdy trudno je przeoczyć. Więc odpuść sobie może podkrecanie atmosfery i snucie teorii spiskowych?
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Makro
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 24/08/2012 20:46
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Nie będę tłumaczyć się z rzeczy, które nie miały miejsca. Tak więc nawet nie dopytam się o przyczyny wkurzenia, bo do winy się nie poczuwam.

@Mina - potraktuj moje wypowiedzi jako test na umiejętność czytania ze zrozumieniem. (tu akurat jest złośliwy, jednak mam nadzieję, że ze smakiem - jako człowiek też mam pewne granice)

Nie mam ochoty na dalsze nieproduktywne dyskusje. Decyzje, które są podejmowanie, nie muszą znajdować poklasku. Proszę jednak, aby nie traktować ich jako wyraz złej woli, czy personalnych ataków. Nie mam nic do Tęczy i bardzo będę zadowolony z jej aktywnego udziału, tyle że nie w postaci "wątku do".
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zaczęło się Przedstaw się 10 03/09/2023 13:57
czy po ed można się odchudzać? Zaburzenia odżywiania 12 06/09/2021 20:51
Zdrowie psychiczne ludzi nie zdiagnozowanych Ogólnie o psychiatrii 6 29/11/2020 10:52
Przedstaw się Przedstaw się 4 28/11/2020 18:50
o tym, że psychiatra nie gryzie Znalezione w sieci 1 06/09/2020 22:43

50,371,789 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024