26 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 tydzień Offline
Klara Klara
4 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
4 tygodni Offline
swistak swistak
7 tygodni Offline
Alia Alia
7 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Hyde park :: Porozmawiajmy
 Drukuj temat
Sny
martyna
Dodany dnia 31/01/2013 05:29
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

śniła mi się wizyta sigmy u psychiatry Ehmm jestem wykończona Pfft
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
sigma
Dodany dnia 31/01/2013 11:17
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

o matko Shock
A jak wyglądała? Grin
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Karol
Dodany dnia 31/01/2013 11:40
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1156
Data rejestracji: 23.06.12

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1835/aef3c44d07112d83.jpg[/IMG][/URL]

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać Pfft.
[i]The barbarians come out at night.[/i]
 
martyna
Dodany dnia 31/01/2013 11:47
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

sigma będę się domagać odszkodowania od Ciebie Smile takie mi spustoszenie ta noc uczyniła Pfft. Ja chcę spać.
weź nie pisz wieczorami sensacji bo widzisz co się dzieje Grin
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
sigma
Dodany dnia 31/01/2013 11:51
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Jejku, mordowałam tego psychiatrę czy co? Grin
Przecież moja wizyta była zupełnie pokojowa i przebiegła w pełnym porozumieniu Grin
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Pogodna
Dodany dnia 31/01/2013 11:53
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Sigma dla Ciebie ale dla nas było to coś więcej Wink
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
martyna
Dodany dnia 31/01/2013 12:08
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

dla nas to było przeżycie niczym tsunami Pfft
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
sigma
Dodany dnia 31/01/2013 12:20
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Dla Was moja wizyta była większym przeżyciem, niż dla mnie? Grin
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
RedKate
Dodany dnia 31/01/2013 13:25
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

Mi też się śniła wizyta u psychiatry, ale moja własna. I było bardzo dziwnie, w gabinecie było mnóstwo jakiś praktykantów którzy mi się przyglądali Ehmm. Pamiętam tylko, że lekarz się mnie pytał, czy chodzę do kościoła, gdy powiedziałam, że nie, to stwierdził, że to niedobrze Shock.
A teraz się budzę, zaglądam na efkę, a u Pogodnej rozmowy o religii Boisie.
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
Alia
Dodany dnia 05/02/2013 09:27
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2831
Data rejestracji: 01.09.09

Śniło mi się dzisiaj, że miałam zdawać jakiś egzamin. Z czegoś w rodzaju stylistyka języka polskiego chyba. Mąż mnie wiózł tam samochodem, bo to było inne miasto, nie mógł znaleźć miejsca do zaparkowania, ja się bardzo zdenerwowałam. Potem niby robiłam jakieś notatki, niby przygotowywałam się do egzaminu, aż poprosiła nas pani profesor. I jak dała pytania, do odkryłam, że nie mam bladego pojęcia i kompletnie nie rozumiem, o co w tych pytaniach chodzi. W sumie koszmar. A ostatni egzamin zdawałam ponad dziesięć lat temu.
 
tajfunek
Dodany dnia 05/02/2013 09:45
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

Sniło mi się, że po raz 2 szłam do komunii. Miałam zdawać egzamin, ale zaspałam na niego. Mimo to zostałam dopuszczona z bardzo dobra oceną >.
Moja Mama wszystko przygotowywała w "kościele". Ojciec leżał gdzieś w pokoju bardzo pijany.
Sen bardzo pomieszany. Wiem, ze bałam się, żeby Mama nie piła, kłóciłam się z Nią...na koncu jedna się napiła. Jechałam po NiąEhmm
 
powstajaca
Dodany dnia 05/02/2013 16:22
Rozgrzany


Postów: 88
Data rejestracji: 06.10.12

[quote][b]Alia napisał/a:[/b]
Śniło mi się dzisiaj, że miałam zdawać jakiś egzamin. Z czegoś w rodzaju stylistyka języka polskiego chyba. Mąż mnie wiózł tam samochodem, bo to było inne miasto, nie mógł znaleźć miejsca do zaparkowania, ja się bardzo zdenerwowałam. Potem niby robiłam jakieś notatki, niby przygotowywałam się do egzaminu, aż poprosiła nas pani profesor. I jak dała pytania, do odkryłam, że nie mam bladego pojęcia i kompletnie nie rozumiem, o co w tych pytaniach chodzi. W sumie koszmar. A ostatni egzamin zdawałam ponad dziesięć lat temu.[/quote]
Współczuję. Brr.. Czy ta szkoła nigdy się od człowieka nie odczepi?
[b]"Wszystko możliwe jest dla tego, kto wierzy." [/b](Mk 9, 23)
 
Rat
Dodany dnia 10/02/2013 13:16
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

[b]Alia[/b]
przeczytałam Twój sen i tej nocy matura ustna mi się śniła , ale mega dziwna
jak to w snach .
Kompletnie nieprzygotowana , nawet nie wiedziałam jaki temat, ale na pełnym luzie szłam . Jak się skończyło nie pamiętam ...

Aż mi się przypomniała matura ustna z angola .... na pytania pieknie odpowiedziałam a tutaj ... przewróć kartkę i opisz , a ja ze stresu zapomniałam , że jest też zadanie opisowe i nie wiedziałam ,że na odwrocie jest obrazek do opisania Wink
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
sensitivechild
Dodany dnia 10/02/2013 14:57
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2771
Data rejestracji: 04.12.10

Dwa dni temu śnił mi się terapeuta - przyszedł do mnie do domu i ewidentnie przekraczał granice. Chciał grać w lotki pomimo tego, że czułam się nie najlepiej. Nie miałam też pieniędzy, by mu zapłacić i płynęłam z nim jakimś promem po jego wizycie.
Wczoraj śniło mi się, że dzidziuś jest zagrożony bardzo, musiałam jechać do szpitala, a się gubiłam w nim i nie mogłam trafić na izbę przyjęć.
Dziś natomiast śniło mi się, że jestem w psychiatryku, wyłam, wrzeszczałam do mamy i taty Ehmm
[color=#ff00cc]''Two and a half years ago, hell came to pay me a surprise visit" Andrew Solomon[/color]
[b][color=#ff9900]
"-Puchatku? -Tak Prosiaczku? -Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić,
 
fluorescent rabbit
Dodany dnia 24/02/2013 19:55
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

wczoraj mi się śniło coś paskudnego- mega dużo szczurów, całe ulice miasta w tych szczurach wielkich, potem się pojawił jakiś pies, duży i te szczury go oblazły i zaczeły zjadać i on się nie miał jak bronić. ja generalnie często mam straszne sny ale to to już była przesada...

moja mama jest przekonana że jak ona pamięta jakiś swój sen i do tego jest straszny to coś okropnego się przytrafi w życiu, co gorsza ma na to mnóstwo przykładów i ja teraz chodzę z jakimś takim dziwnym lękiem że za chwilę przytrafi mi się jakaś masakra :/
 
martyna
Dodany dnia 08/03/2013 09:56
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

męczą mnie ostatnio sny o śmierci, że mam nowotwór, szpitale, skok z wieżowców itp rano jestem strasznie zmęczona Sad
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
RedKate
Dodany dnia 18/03/2013 22:40
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

Może uznacie że to dziwne, ale...:
Śniło mi się dzisiaj że spotkałam się w Łodzi z PogodnąSmile. Był strasznie fajny dzień, piękna pogoda, a my chodziłyśmy razem po mieście (i wyjątkowo ładna ta Łódź była w moim śnie). Co ciekawe - Pogodna, byłaś ze swoim dwuletnim synkiem (!), którym z kolei z wielką radością opiekował się mój SzymonWink. No i pamiętam, że byłam zachwycona Twoimi włosami Zawstydzony
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
yanshee
Dodany dnia 19/03/2013 06:27
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 43
Data rejestracji: 15.03.13

dopiero co się zarejestrowałam i już mi się martyna śniła Shock czekałaś ze mną bo miałam coś załatwić. więcej nie pamiętam... Sad
[i]Im więcej dostajesz po buzi, tym więcej możesz wytrzymać.[/i]
 
martyna
Dodany dnia 19/03/2013 14:34
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

o matko to ja Cię przepraszam za ten koszmar senny Shock
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Alia
Dodany dnia 20/03/2013 07:59
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2831
Data rejestracji: 01.09.09

To coś bardziej optymistycznego. Śniło mi się, że wstaję rano, idę do drugiego pokoju i zaglądam do szafy. I odkrywam, że w nocy kotka Szarka wskoczyła na półkę na wysokości półtora metra i śpi wśród naszych swetrów. Dla wyjaśnienia - mamy szafę z drzwiami przesuwnymi, kota błyskawicznie je rozpracowała, ale zazwyczaj śpi na poziomie parteru, pod rzeczami wiszącymi, albo mości się na pierwszej półce na moich koszulach nocnych.
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Sny a choroba, choroba a sny. Porozmawiajmy 2 20/08/2013 13:58
marzenia sny koszmary [daydreamer-k] Nasze wątki - część otwarta 125 09/06/2012 20:12

50,300,716 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024