17 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


sasta sasta
1 tydzień Offline
mamswojswiat mamswojswiat
1 tydzień Offline
Mirbla Mirbla
1 tydzień Offline
Mathews Arleen Mathews Arleen
2 tygodni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
4 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: sasta
Ogółem Użytkowników:2,206
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
zagubiona wsrod ludzi
zagubiona_olka
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 27/12/2011 21:38
Rozgrzewający się


Postów: 1
Data rejestracji: 27.12.11

Mam BDP stwierdzone ponad 8 lat temu od 3 lat nie mam kontaktu z psychiatrami ani psychologami do tej pory był spokój. Leczenie przerwałam ze strachu zaszłam w ciąze a niestety naszym kraju są przepisy a ja kocham mojego synka i nie chce by ktoś mi go odebrał. Wychowuje syna wspólnie z partnerem nie jest to jego biologiczny tata tyle że ostatnio zaczeło sie dziać zbyt wiele i nie potrafię znaleźć dobrego wyjścia z patowej sytuacji nie wiem gdzie jest wina i gdzie przyczyna. Może wiec zaczne czym problem mam częste wybuchy, krzycze gdy mnie coś irytuje, tak było zawsze od paru miesiecy moj zwiaze przezya kryzys i czesto dochodzi do spiec o byle co wczoraj byla kolejna o to ze dalam zbyt duzo cukierkó synoi ... partner zawsze tierdzi ze to ja powoduje kłutnie ale nie jestem tego pewna bo czy zasze musi byc perwekcyjnie czysto nie wiem co robic. Wiem ze zasze miałam skłonność do toksycznych zwiazków wszystkie takie były ale dziś zaczynam sie bac że popełniam błąd. Partner mnie ilkakrotnie udeżyl nie wiem czym miałam to sprowokowac próba obrony byla dla niego atakiem. Nie wiem co robie nie mam z kim porozmawiać moi rodzice despotyczni ucieklam z domu majac 18 lat dzis mam kontat ale nie moge i niepotrafie im zaufac szytko obuca przeciwko mnie. Co robić pomóżcie....
 
Nadzieja
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 27/12/2011 22:37
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

WitajWink a może pora powrócić do wcześniej przerwanego leczenia, przy stwierdzonej osobowości borderlaine, chyba nikt nie ma prawa odebrać Ci dziecka, skoro go nie krzywdzisz i jak sama piszesz bardzo kochasz. Twój partner znęca się nad Tobą i powinnaś zwrócić się do kogoś o pomoc, nawet zadzwonić na infolinię i zapytać nie wiem jakaś błękitna linia...etc
Na pewno jest Ci potrzebna pomoc psychologa, tak mi się wydaje, na pewno warto wznowić leczenie. Pozdrawiam.
Tu masz telefony zaufania:
[url]http://mam-efke.pl/viewpage.php?page_id=16[/url]
Edytowane przez Nadzieja dnia 27/12/2011 22:39
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
musta
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 28/12/2011 09:38
Awatar

Finiszujący


Postów: 323
Data rejestracji: 25.03.11

Witaj
[quote]Partner mnie ilkakrotnie udeżyl nie wiem czym miałam to sprowokować próba obrony byla dla niego atakiem[/quote]

NIC nie usprawiedliwia fizycznych, czy psychicznych aktów przemocy wobec drugiej osoby. Nie szukaj winy w sobie, skoro to on podniósł na Ciebie rękę.To jego wina, nie twoja.
Podpisuję się pod tym, co napisała Nadzieja, powinnaś poszukać profesjonalnego wsparcia.
Trzymaj się.
[center][i]Już zawsze będziesz odpowiedzialny za to, co oswoiłeś..[/i][/center]
[center][b]Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.[/b]
[/center]
[center]Hell is empty, and all the devils are here...[/center]
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zdrowie psychiczne ludzi nie zdiagnozowanych Ogólnie o psychiatrii 6 29/11/2020 10:52
Uzależnienie od ludzi Uzależnienia 4 27/07/2018 00:33
Lęk przed grupą (ludzi). Zaburzenia lękowe 14 17/11/2016 11:51
Boję się ludzi Nasze wątki - część otwarta 12 27/03/2015 12:24
Jakich ludzi lubicie/nie lubicie? Porozmawiajmy 27 17/10/2014 23:21

50,477,222 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024