10 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


sasta sasta
1 dzień Offline
mamswojswiat mamswojswiat
2 dni Offline
Mirbla Mirbla
3 dni Offline
Mathews Arleen Mathews Arleen
1 tydzień Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
3 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: sasta
Ogółem Użytkowników:2,206
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Sprawy organizacyjne :: Przedstaw się
 Drukuj temat
spóźnione ale szczere powitanie
Impresja
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 22/10/2011 00:09
Awatar

Rozgrzany


Postów: 74
Data rejestracji: 20.10.11

Trochę późno ale szczerze witam wszystkich. Wczoraj już trochę przedstawiłam się ale na innym wątku. Jak zwykle i nie celowo zaczęłam od d... strony. Może to ten mętlik w głowie...
A więc jeszcze raz: od roku stwierdzona nawracająca depresja, od tygodnia Chad.
Jeszcze się nie uporałam z brakiem akceptacji powyższego. Ale czytam Wasze posty i staram się jak mogę. A lek leży i czeka.........to i tak dużo , ze wykupiłam.
Pozdrawiam
[i][color=#339900]Odzyskać siebie...[/color][/i]
 
Alicja
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 22/10/2011 13:37
Startujący


Postów: 133
Data rejestracji: 19.08.09

Witaj, Impresjo, szalenie mi się podoba Twój avatar, uwielbiam malować takie niebo, skąd jest ten obrazek, jak się nazywa?
(masz go w większej rozdzielczości?)

Chad, depresja... to tylko etykietki, TY jesteś TY - takie myślenie mnie osobiście bardzo pomaga w akceptacji moich eFek Wink

Życzę miłego dnia!
 
Impresja
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 22/10/2011 17:40
Awatar

Rozgrzany


Postów: 74
Data rejestracji: 20.10.11

Alicjo dziękuję Kochana jesteśSmile
To moj obraz olejny a własciwie jego fragment. Można go obejrzeć na mojej mini galerii - a adres w profilu Smile
Jeszcze raz dziękuję Smile
Czym malujesz i na czym ? Ja jeszcze trochę na szkle ...czasami ale głównie oleje. Ostatnio niestety mam kryzys, deprecha wenę zabiera. Za to jak mam hipo to wpadam w twórczy szał ...Smile
Miłego wieczorku Smile

[i][color=#339900]Odzyskać siebie...[/color][/i]
 
Impresja
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 22/10/2011 17:41
Awatar

Rozgrzany


Postów: 74
Data rejestracji: 20.10.11

o matko ile uśmiechów w moim poście .....chyba hipo się zbliża hehe
[i][color=#339900]Odzyskać siebie...[/color][/i]
 
Alicja
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 22/10/2011 18:04
Startujący


Postów: 133
Data rejestracji: 19.08.09

Impresjo, ja maluję głównie akrylami, bo uwielbiam tempo ich schnięcia, maluję także głównie w hipo, często w stanie ogromnego napięcia. I na płótnie, najczęściej spore formaty.

Wszystkie obrazy są Twoje, które masz na tej stronie? Jest ich strasznie dużo, musisz mieć bardzo często górki Wink Rewelacyjne, mamy dość podobny styl (ekspresja barw), z tym, że ja nie cierpię postaci malować Wink
Skończyłaś jakąś szkołę albo kursy malarskie? Twoje obrazy są bardzo piękne...
 
Impresja
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 22/10/2011 18:50
Awatar

Rozgrzany


Postów: 74
Data rejestracji: 20.10.11

Tak, wszystkie moje . Zaczęłam malować jakieś 4 lata temu. Na początku tylko szkło a po roku olej. Tych górek nie ma tak dużo ale jak juz się jakaś trafi to powstają jeden po drugim.
Nigdy nie uczyłam się rysować/malować. Widzę tam sporo błędów i czasami strasznie mnie wkurzają. Mam dużo samokrytycyzmu i chyba brak wiary. Ale w zasadzie malowanie spełnia bardzo ważną dla mnie rolę - rozładowuje napięcia w hipo. Dopiero teraz dowiedziałam się, ze to jest hipomania. Do tej pory po prostu nie wiedziałam co ze sobą zrobić i co się dzieje. Na początku były kluby i taniec do białego rana. Nigdy nie miałam dośc , jakbym miała zapasowe akumulatory. Odkąd odkryłam farby , przestałam "klubować" i z tym mi lepiej.
Lubię wyraziste czyste kolory a w olejach lubię to, ze moge mieszać je bezpośrednio na płotnie. No i to ze schną wolno i na różnym etapie schnięcia można uzyskać fajne efekty Smile
Fajnie, ze mam z kim o tym porozmawiać Smile
[i][color=#339900]Odzyskać siebie...[/color][/i]
 
Alicja
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 22/10/2011 19:43
Startujący


Postów: 133
Data rejestracji: 19.08.09

Mam dużo mniejszy dorobek Wink
Uwielbiam prace Zdzisława Beksińskiego i nim się inspiruję, ale jestem dość "szybka" w malowaniu, nakładaniu kolorów i ogromnie niecierpliwa, dlatego jak już szastam farbą po płótnie to chcę szybko nałożyć kolejną warstwę.
Sprzedajesz swoje obrazy? Ja swoje staram się po mieszkaniu rozprowadzać, wieszać, stawiać w kątach... Chciałabym kiedyś sprzedać obraz jakiś, ale jak przychodzi co do czego, to jest mi żal i nie potrafię się rozstać i myślę sobie: ten następny będzie już na sprzedaż. Co innego, czy ktoś kupi: nie wiem Wink
Ale znajomych i rodzinę pytam czasami, które im się podobają i każdemu coś innego wpada w oko, więc chyba nie jest tak, że mam jedną (albo żadną ;p) pracę w miarę dobrą a reszta to gnioty... tak sobie tłumaczę.
Z Twoich szczególnie podobają mi się "pozostałe" oraz kobiety, najbardziej te, w których kobiety mają na głowie wspaniałe kapelusze, świetnie udaje Ci się namalować twarz, ja mam z symetrią problemy i zwykle te twarze wychodzą jak po spotkaniu z mikserem Wink
 
Alicja
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 22/10/2011 19:46
Startujący


Postów: 133
Data rejestracji: 19.08.09

Napisałam Ci wiadomość Smile
 
martyna
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 22/10/2011 19:59
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Impresja ty to masz talent Oklaski poprostu sie wzruszyłam.....
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Impresja
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 22/10/2011 20:08
Awatar

Rozgrzany


Postów: 74
Data rejestracji: 20.10.11

Dziewczyny nie przesadzajcie. Sporo gniotów mam. I czasami wstydze sie je pokazywać. Czasami sprzedaję - moze to znaczy, ze ludziom się podobają ? Z tą sprzedażą różnie bywa , najlepiej przed Bożym Narodzeniem. A w ciagu roku tak sobie. Tez zawsze mi szkoda i często maluję wybrany drugi raz na zamówienie Smile Alicjo strasznie jestem ciekawa Twoich prac . Oczywiście jesli nie chcesz pokazywać to wycofuję się .....
Martyna, dzięki ....o rany już się rumienię....brrrrr
[i][color=#339900]Odzyskać siebie...[/color][/i]
 
hadassa
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 22/10/2011 20:19
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1611
Data rejestracji: 13.03.10

Impresja...bardzo mi się podobały twoje obrazy...naprawdę...Kwiatek...ja mam plastyczne wykształcenie, ale nie maluję tak jak ty...
Uważam, że świetnie oddajesz emocje. Nazwałabym twoje malowanie malarstwem emocjonalnym.
[color=#660099][i]" A ja jestem proszę Pana na zakręcie
moje prawo, to jest pańskie lewo.
Pan widzi krzesło, ławkę, a ja rozdarte drzewo.(...)
Ode mnie widać niebo przekrzywione..."[/i][/color]
 
martyna
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 22/10/2011 20:21
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

[quote]Nazwałabym twoje malowanie malarstwem emocjonalnym.[/quote]
też tak pomyślałam GrinGrin
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Impresja
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 22/10/2011 20:26
Awatar

Rozgrzany


Postów: 74
Data rejestracji: 20.10.11

Buziak
Kochane jesteście ale dosyć już bo mi.........głupio echhhh jakoś w takich momentach czuję , ze nie zasługuję na te pochwały a z drugiej strony bardzo mi one potrzebne.
[i][color=#339900]Odzyskać siebie...[/color][/i]
 
Alicja
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 22/10/2011 20:36
Startujący


Postów: 133
Data rejestracji: 19.08.09

To nie są zwykłe głaski, pochwałki z zasady, ale szczere komentarze Twoich prac, tworów, które sama wykonałaś, zapewne ciężką pracą... dlaczego mielibyśmy nie powiedzieć szczerze co o nich myślimy?
A że myślimy baaardzo pozytywnie... Smile Tylko się cieszyć Smile

Moje są bardziej w tych klimatach: [url]http://www.imagic.pl/files/14571/ost%20wersja.JPG[/url] Wklejam tylko te (ten na sztaludze to przedostatni(zeszły tydzień), ten na ścianie to prawie dwuletni), bo to Twój wątek i nie chcę go zaśmiecać Wink
 
martyna
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 22/10/2011 20:37
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Impresja zasługujesz na pochwałę . Mi sie osobiście bardzo bardzo bardzo podobają, jeśli by było inaczej przemilczałabym . A tego nie da sie przemilczećOklaski
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Impresja
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 22/10/2011 21:00
Awatar

Rozgrzany


Postów: 74
Data rejestracji: 20.10.11

Alicjo są cudne.....bardzo bardzo cudne . Zawsze jak oglądam czyjeś prace, wstydzę się swoich. To chyba element choroby.
Kolory boskie, takie lubię najbardziej. Piękne przejścia tonalne a sama treść obrazu głęboka. Pewnie każdemu trochę inaczej się kojarzy i o to chodzi. Mnie brakuje tej lekkości i fantazji, jakoś nie potrafię malować abstrakcji, zawsze wychodzi nie to co chcę.
Piękne Smile
[i][color=#339900]Odzyskać siebie...[/color][/i]
 
Alicja
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 22/10/2011 21:08
Startujący


Postów: 133
Data rejestracji: 19.08.09

A ja się z kolei moich wstydzę przy Twoich, szczególnie, że ilością bijesz mnie na głowę - tym samym - doświadczeniem.
Ale dziękuję, umiesz prawić komplementy Wink

Możemy założyć kółko malarskie Wink
 
Impresja
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 22/10/2011 21:29
Awatar

Rozgrzany


Postów: 74
Data rejestracji: 20.10.11

Kółko - dobry pomysł Smile
A jeszcze co do akryli - nigdy nimi nie malowałam ale jak jestem w sklepie to od gamy kolorystycznej barw akrylowych aż kręci się w głowie. Zawsze mam silną pokusę żeby kupić ale zdaję sobie sprawę, ze jak zacznę to już nie będę mogła się powstrzymać a to nie tanie hobby. Oleje nie maja takiego wachlarza ale mozna wiele odcieni uzyskać poprzez mieszanie. A jak jest z akrylami? Też można mieszać bezpośrednio na płótnie czy zbyt szybko wysychają? A no i w olejach lubię to, ze można budować grubą strukturę obrazu, są takie plastyczne. Minusem natomiast jest to, ze jak maluję na zamówienie to trzeba poczekać min. 2 tyg. a przy grubej warstwie farby nawet ok. 3 na wyschnięcie Sad
Może kiedys Cie namówię do pokazania innych Twoich prac Wink
[i][color=#339900]Odzyskać siebie...[/color][/i]
 
Rat
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 22/10/2011 23:03
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

witam się Smile ,aczkolwiek poczytam i "poznam; ) " Ciebie za kilka dni
, jak poczytam co nieco .. na razie wiem ,że CHaD [ sorry , że jednostką chorobową ], ale tutaj raczej choroba /zaburzenie nie gra roli , [poznajemy człowieka a nie chorobę ... ją przy okazji ]
witaj Smile
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
hadassa
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 23/10/2011 00:13
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1611
Data rejestracji: 13.03.10

Alicjo, mnie też się podobają twoje obrazy. I widać pokrewieństwo do Beksińskiego. Może nie tyle w sposobie malowania, co w nastroju...przynajmniej ja to tak odbieram...
[color=#660099][i]" A ja jestem proszę Pana na zakręcie
moje prawo, to jest pańskie lewo.
Pan widzi krzesło, ławkę, a ja rozdarte drzewo.(...)
Ode mnie widać niebo przekrzywione..."[/i][/color]
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Osobowość chwiejna emocjonalnie ale jaka? Zaburzenia osobowości 24 10/09/2018 11:04
Powitanie Przedstaw się 6 30/07/2018 20:59
witam (ale bez entuzjazmu) Przedstaw się 7 11/03/2016 22:36
Powitanie Przedstaw się 4 05/12/2015 22:14
Powitanie Przedstaw się 9 13/11/2015 00:25

50,393,397 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024