27 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 tydzień Offline
Klara Klara
4 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
4 tygodni Offline
swistak swistak
7 tygodni Offline
Alia Alia
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Sprawy organizacyjne :: Przedstaw się
 Drukuj temat
Powitanie
mosia
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 20/10/2015 22:55
Awatar

Rozgrzany


Postów: 69
Data rejestracji: 08.10.15

Cześć bulimiczki... ja mam 21 lat 2 lata bulimii za Sobą a jakbym chorowała z 10 taka intensywność choroby, wiadomo falami jest lepiej...Shock
Przypadkowo dowiedziałam się, że mój kolega rok starszy też na to choruje, szok,że facet... Ta choroba tak podobnie niszczy...
Leczyłyście się? Ja próbowałam... rok psychotropów i terapii, 3 różne subst, psychoaktywne i nic...
 
xandra
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 21/10/2015 12:16
Rozgrzewający się


Postów: 11
Data rejestracji: 15.10.15

Cześć Mosia. Ja mam za sobą 15 lat bulimii, bardzo intensywnej, codziennej, bez remisji (a raczej bym rzekła - z rosnącą mocą). Dziś mam umówioną wizytę u terapeuty uzależnień. Stwierdziłam, że skoro inne terapie nic nie pomogły, to spróbuję u takiego terapeuty. Czuję się wewnętrznie bardzo silnie uzależniona.
Dam znać jak było, właśnie się wybieram.
 
Alia
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 21/10/2015 20:20
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2831
Data rejestracji: 01.09.09

Witaj mosiu - na forum przyjęte jest, że każdy nowy uczestnik wita się w swoim wątku, więc wydzieliłam Twój post i odpowiedź.
Od tej pory możesz pisać w innych dostępnych działach forum.
 
mosia
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 22/10/2015 00:40
Awatar

Rozgrzany


Postów: 69
Data rejestracji: 08.10.15

Myślę xandra, że mnie czeka to samo...również nie ma dnia przerwy... ciężko z tym żyć i pracować, bardzo ciężko, trzymam mocno za Ciebie kciuki bo 15 lat to bardzo długo...Jak to sie na Tobie odbiło po za psychiką?
Bóle głowy, gardła, chrypka, promieniowianie bólu do ucha, wszystko podchodzi samo pod gardło, ciągłę zmęczenie, senność,brak siły? Również tak masz?
Jak poszło?

Alia, dziękuje Ci bardzo jeszcze się mocno gubię na forum i nie znam obyczajów ale podobno szybko się uczę Smile
 
Nix
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 22/10/2015 15:49
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1056
Data rejestracji: 13.11.14

Cześć, Mosiu Smile Od 15 lat jestem chora, od prawie miesiąca nie wymiotuję. Staram się jak mogę i wierzę, że można wyzdrowieć, choć to jeszcze długa droga.

Trzymam za Ciebie kciuki!
[b][i]Ale z przeszkodami jest tak jak z pokrzywą - trzeba je uchwycić i wznieść się ponad nie[/i][/b]
 
xandra
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 23/10/2015 22:46
Rozgrzewający się


Postów: 11
Data rejestracji: 15.10.15

Mosia! Mam spore problemy zdrowotne. Do jakiegoś czasu wszystko było w miarę dobrze, ale zaczęły się problemy gastryczne (kilka razy leczyłam różne dolegliwości u gastrologa). Objawy (dolegliwości) mi się zmieniają, ale bywają na tyle uciążliwe, że motywuje mnie to do pójścia do lekarza. Do tego lekarza, (polecam serdecznie - dr Spoz, z Lublina), aby się dostać to trzeba spędzić dzień w poczekalni, średnio 4, 5 godzin, nie ma zapisów na daną godzinę. Ale jak już napisałam, dolegliwości są na tyle dotkliwe, że decyduję się pójść.

Inna sprawa to zęby. Mam już około 8,9 przeleczonych kanałowo (koszt wiadomy), mam bardzo starte zęby, paradontozę (nie wiem, czy to wynik bulimii, czy mam już tak).
Inne troski to...najbardziej mnie to boli (choć jest to przyziemne i niezauważalne przez innych) to moja twarz. Kiedy wymiotuję, to nie jest taka szczupła i z zarysowaną żuchwą (co uwielbiam u siebie), z kościami policzkowymi. Jak mam ciągi intensywnej bulimii to moja twarz robi się "gruba".
To chyba tyle z takich szkód, jakie doświadczam.
Acha...hehe, zapomniałam. Nie mam okresu od...6 lat już będzie. Badania mam w normie, wszystko tam jest ok, ale nie mam okresu i już. To już dla mnie taka norma, że zapomniałam o tym.
 
mosia
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 01/11/2015 18:15
Awatar

Rozgrzany


Postów: 69
Data rejestracji: 08.10.15

Xandra Widzę, że to podobnie nas wszystkie niszczy... brak miesiączki też mam juz za sobą ale wyleczony...
Gastrologiczne problemy to w sumie w naszym przypadku nic dziwnego...
Nix... zazdroszczę ja nie miałam wiekszej przerwy niz 2 tygodnie, pozniej to juz codzienność...
Najgorsze chyba są problemy z emocjami prawda? Tez tak macie?
Borderline was dotyczy?
Ja nie umiem sobie radzić z wlasnym życiem, nigdy nie miałam myśli samobojczych, a w tym momencie przy słabych okresach w moim życiu mam wrażenie, że to jedyne wyjście...
 
Junk Head
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 04/11/2015 14:21
Startujący


Postów: 193
Data rejestracji: 11.04.15

Witaj, Mosia! : )
 
mosia
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 13/11/2015 00:25
Awatar

Rozgrzany


Postów: 69
Data rejestracji: 08.10.15

Nie wiem co sie ze mną dzieje... następny epizod w moim domu gdzie ja w roli głównej wyrywam sobie włosy z głowy, krzycze aż chrypnę a moja matka ledwo jest w stanie mnie utrzymać, nie dobrze...oj nie dobrze. Po za bulimia, nerwica natręctw, depresja(która chyba mineła) jest coś o czym nie wiem ja i jeszcze nie wie moj psychiatra... jakby diabeł we mnie wszedł.. Sad
Brat nazwał mnie chorą psychicznie ćpunką która sie kur** na prawo i lewo.
Edytowane przez mosia dnia 13/11/2015 01:51
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Powitanie Przedstaw się 6 30/07/2018 20:59
Powitanie Przedstaw się 4 05/12/2015 22:14
Powitanie Przedstaw się 5 20/09/2015 19:00
Tuvikowe powitanie Przedstaw się 3 31/08/2015 00:03
Powitanie Przedstaw się 4 30/08/2015 00:40

50,305,332 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024