04 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
2 dni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
Tłok, czat, forum etc.
Makro
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 22/09/2011 07:20
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

W związku z zachowaniem Attesy, czyli:
- ciągnięciem konfliktu, mimo dostrzeżenia że nie ma podstaw do ciągnięcia tematu [post 33]
- próby personalnego ataku, mimo wcześniejszego ostrzeżenia [post 35](wypowiedzi w sygnaturze świeżo aktualizowanej)

postanawiam dać jej bana. Do tej pory napisała około 60 postów, przez ponad miesiąc jej nie było na forum i od pierwszych kroków pozwala sobie na personalny atak.
Mam nadzieję, że decyzja jest zrozumiała.

[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Czader
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 22/09/2011 10:36
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

Zapomniałem...
Zapomniałem ale zostało mi przypomniane...
Podsumujmy.

[i]Gospodarzem na mam eFce jest Makro i to Makro ustala zasady tu panujące. Drzwi są otwarte dla wszystkich chętnych, jednak te osoby, które nie będą szanować panujących tutaj zasad, nie będą w stanie dostosować się do panującej atmosfery, nie będą mile widziane.[/i]

Czytaj: Makro ma zawsze rację, a jak uważasz że nie ma, to źle uważasz
Zwróć uwagę: na panujące zasady, na panującą atmosferę - zwróć uwagę bo inaczej nie będziesz mile widziany.

Nie jestem tutaj mile widziany bo zmuszam do myślenia. Nie tylko o sobie ale i o innych.
Smutno że Gospodarz zapomniał o tym że otworzył Forum dla Osób z eFką ( osób specyficznych ) a nie klub gospodyń miejskich.

Smutno że niektórzy użytkownicy zapomnieli o panującej tu atmosferze.

[i]Idąc do kogoś w gości, mając potrzebę zrobienia kupy idzie się do toalety, a nie sadzi kloca na środku salonu, nie wtedy jeżeli liczy się na to, że przy następnej wizycie zostanie się wpuszczonym.[/i]

Trzymając się tego przykładu: ktoś zrobił kupę w kącie. Zamiast posprzątać, Gospodyni wali kupę na środku salonu.
W dodatku każe się zachwycać, jaka piękna kupa !
A jak się nie podoba, jak ktoś mówi "coś tu śmierdzi" palcem wskazuje mu się drzwi.

[i]To jest prośba moderatorów, admina i części użytkowników, aby nie traktować forum jako czat i aby posty zawierały w sobie treść większą niż kilka znaków lub emotikona. [/i]

I ta prośba została wysłuchana. Powtórzę: Dla postów jednolinijkowych i składających się wyłącznie z emotikonów miejsca tutaj nie ma.

[i]Rozwijasz konflikt, tak na prawdę nie za bardzo wiedząc o co. Widzę, że większość osób jest w stanie uszanować tą prośbę, za co im chwała.[/i]

Rozwijam konflikt bo zapomniałem że Gospodarz jest tylko jeden. Zapomniałem że zwykły "user" nie ma nic do powiedzenia.Zwłaszcza taki który nie ma poparcia Gospodarzy.

Powtórzę jeszcze raz:
Szanuję prośbę Perfidii i w pełni ją popieram w kwestii " Dla postów jednolinijkowych i składających się wyłącznie z emotikonów miejsca tutaj nie ma. "

Gdy widzę jednak że ktoś ma problem z wyłączeniem komputera lub ze swoją ciekawością - potem mówi że jest zmęczony - a potem to jego zmęczenie staje się podstawą do tego typu "rozmowy" w której sypią się epitety a kończy się banem.
To wybacz ale coś mi tu nie gra.

[i]Moja pamięć jest sprawna i w nieodległej przeszłości nie miałeś trudności w olaniu "ważnego" miejsca - zatem proponuję takie stwierdzenia stosować z rozsądkiem.[/i]

Gdyby Twoja Pamięć rzeczywiście była tak sprawna, pamiętałbyś dlaczego.

[i]ef: fajnie by było gdybyśmy się jakoś porozumieli. żeby było przyjazne dla wszystkich, bo jesteśmy różni.
Ciebie jest wszędzie pełno, ja bezpieczniej się czuję w spokoju i porządku.[/i]

I tu jest właśnie sedno problemu. Fajnie że mówisz o porozumieniu i widzisz to że jesteśmy różni.
Że nie mówisz "bo ja tak chcę" że widzisz że inni mogą mieć inaczej.

To jest specyficzne miejsce. Chwała Makro za to że pilnuje by wszyscy przechodzili na pasach.
Ale chodzisz ulicami. I widzisz że niektórzy przebiegają, niektórzy przechodzą, a inni się wloką w nieskończoność.
Ale pasy się nie zmieniają, są ciągle takie same.

Z problemem należało by się zmierzyć a nie go unikać.
Zawsze przecież istnieje coś takiego jak magiczny przycisk OFF w komputerze.

Sigma uważa że nie rozumiem dyskusji w której uczestniczę - jej sprawa - ma do tego prawo by tak uważać.

[i]gdyby na forum zaczęło w takim tempie przybywać konkretnych, treściwych postów, to bardzo bym się cieszyła, że forum kwitnie. I w niczym by mi nie przeszkadzało, że spędzam tu kilka razy więcej czasu, żeby to ogarnąć.
Mnie męczyła jakość tych postów (w połączeniu z ilością oczywiście, bo jakby się 2 czy 3 dziennie takie pojawiły, to też by było inaczej), a nie to, że było ich dużo.[/i]

Wychodzisz z domu. Idziesz ulicą. Widzisz coś co Ci się nie podoba. Co robisz ? Omijasz szerokim łukiem i idziesz dalej, czy biegniesz do najbliższej budki telefonicznej i informujesz służby miejskie że "coś ci się nie podoba" ?
[i]
forum ma służyć ludziom, a nie małej grupie[/i]

Fajnie brzmi w teorii. Gorzej z praktyką.

Czyli dalej mamy kupę na środku salonu. Ale to nie mój salon i nie moja kupa.
Nie będę się więc zachwycał że się pojawiła.
 
Perfidia
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 22/09/2011 10:42
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Powyższy post jest proszę państwa ilustracją tego, jak jeden człowiek potrafi przekręcić całą sytuację. A sytuacja była bardzo prosta - padła prośba, aby forum traktować jako forum, a nie czat. Tymczasem Czader niczym Rejtan nastawia swoją pierś w obronie uciśnionych użytkowników gnębionych przez wrednych moderatorów z adminem na czele, jakbyśmy wprowadzili obowiązek pisania wierszem i ilustrowania wypowiedzi własnoręcznie namalowanymi obrazkami.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
sensitivechild
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 22/09/2011 10:48
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2771
Data rejestracji: 04.12.10

Może się niepotrzebnie wtrącę, ale kurcze Czader. Może to moje zaćmienie umysłowe (które doskwiera mi od jakiegos czasu), ale nie ogarniam Twojego toku myslenia. Jak je wprost uwielbiam, gdy piszesz i analizujesz w naszych wątkach, tak teraz wydaje mi się, że wykorzystujesz swoją energię bez sensu. Przecież to wszystko, o czym tu mowa, jest proste i logiczne. Nie do wszystkiego trzeba się czepiać i rozpatrywać na miliard częsci.
Edytowane przez sensitivechild dnia 22/09/2011 10:48
[color=#ff00cc]''Two and a half years ago, hell came to pay me a surprise visit" Andrew Solomon[/color]
[b][color=#ff9900]
"-Puchatku? -Tak Prosiaczku? -Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić,
 
sigma
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 22/09/2011 12:49
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

[quote]Wychodzisz z domu. Idziesz ulicą. Widzisz coś co Ci się nie podoba. Co robisz ? Omijasz szerokim łukiem i idziesz dalej, czy biegniesz do najbliższej budki telefonicznej i informujesz służby miejskie że "coś ci się nie podoba" ? [/quote]
Rozumiem, że powinnam ominąć szerokim łukiem i udawać, że problemu nie ma? A niby dlaczego? Chyba po to właśnie są służby miejskie, żeby je informować?
Choć przełożenie na sytuację na forum to ma średnie. Ja nie informowałam administracji, że coś mi się nie podoba, nikogo nie prosiłam o zaprowadzenie porządku. Ja napisałam dokładnie tyle, ile jest w moim wątku. Pojęcia nie miałam, że więcej osób ma takie odczucia, jak ja.
I niebardzo też wiem, dlaczego forum ma wyglądać tak, jak Ty chcesz, a reszta może skorzystać w przycisku "off", jak się nam nie podoba.
Mnie się podobała taka atmosfera forum, jaka była do tej pory, z taką proporcją rzeczowych dyskusji do luźnych rozmów, jaka była. To, że Ty chcesz to nagle zmieniać, nie znaczy, że cała reszta grzecznie sobie pójdzie poszukać innego odpowiadającego im forum.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Czader
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 22/09/2011 15:26
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

[i]dlaczego forum ma wyglądać tak, jak Ty chcesz, a reszta może skorzystać w przycisku "off", jak się nam nie podoba. [/i]

Każdy z nas, w tym Ty i Ja ma prawdopodobnie jakąś "wizję" forum. Niekoniecznie słuszną. Ważne żeby umieć o tym rozmawiać w kategoriach "jesteśmy różni" ale jesteśmy Tutaj, więc się postarajmy wszyscy razem tutaj być. Nawet jeśli czasem jest nam tutaj źle.

[i]Mnie się podobała taka atmosfera forum, jaka była do tej pory, z taką proporcją rzeczowych dyskusji do luźnych rozmów, jaka była. To, że Ty chcesz to nagle zmieniać, nie znaczy, że cała reszta grzecznie sobie pójdzie poszukać innego odpowiadającego im forum[/i].

I widzisz, Tobie się nie podoba coś. I o tym piszesz.
Ja napisałem co mi się w tym nie podoba.
Zamiast poszukać "złotego środka" strony się usztywniają.

Tak jak staram się zrozumieć i przyjąć do wiadomości że jesteś zmęczona, tak postaraj się zrozumieć i przyjąć do wiadomości że innych (w tym mnie) męczy zupełnie coś innego. O nic więcej nie proszę. Oboje musimy z tym żyć. Tutaj. A nie wyganiać się na "zupełnie inne fora". Bo to zupełnie nie jest metoda.

Konfliktu nie ma. Wszyscy zgadzamy się że " Dla postów jednolinijkowych i składających się wyłącznie z emotikonów miejsca tutaj nie ma. " i tego się trzymajmy.

Mam nadzieję że znajdziesz "spokój" i odpoczniesz, mam nadzieję że pozwolisz mi być tutaj (w swoim spokoju i odpoczynku który może wyglądać zupełnie inaczej niż Twój) . Bo to miejsce dla wszystkich

 
Inus
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 23/09/2011 10:13
Awatar

Finiszujący


Postów: 405
Data rejestracji: 05.09.11

Nie ogarniam, i aż muszę się wtrącić.
Wszyscy zrozumieli co Marko miał na myśli, pisząc o nietraktowaniu forum jako czatu, więc po jaką, za przeroszeniem , cholerę Wy ten temat ciągniecie?
Prosty i logiczny komunikat. Nie ma sensu tego wątku ciągnąć w jakikolwiek sposób bo wasze argumenty w wypadku niektórych nie mają z nim nic wspólnego.Naprawde musicie robić z tego konflikt użytkownicy vs moderatorzy czy tam grupa trzymajaca wladze?

Agrhhhh nie rozumiem,no nie rozumiem o co wam chodzi...

"Uczyń bym był z kamienia, bym z kamienia był.
I pozwól mi, pozwól mi,
Spróbować jeszcze raz, jeszcze raz, jeszcze raz."
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Forum o Nerwicy Natręctw - Pomoc, wzajemny szacunek Ogłoszenia 10 07/03/2023 15:53
Przyszłość forum Regulamin i zagadnienia porządkowe 73 19/10/2021 09:11
Problemy techniczne forum Porozmawiajmy 10 08/12/2014 14:08
O samobójstwie, destrukcji i forum Regulamin i zagadnienia porządkowe 53 29/09/2014 07:05
Pierwszy raz na forum :) Przedstaw się 11 25/08/2014 17:11

50,360,871 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024