04 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
2 dni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
Tłok, czat, forum etc.
Czader
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 20:30
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

Godzina 20:26
7 wpisów.

Nie podoba mi się ta sytuacja. W której dostaję więcej PW niż widzę wątków na Forum. Nie podoba mi się. Ale akceptując i szanując zmęczenie Sigmy i apel Pefidii grzecznie poczekam aż forum stanie się bardziej czytelne i pojawi się apel o normalne jego funkcjonowanie.
 
sensitivechild
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 20:45
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2771
Data rejestracji: 04.12.10

Dopiero przeczytałam, doszłam do tego wątku Wink przedstawiłam Kuciakowi sytuację (spytał, co się tak zaczytałam i co na efce), a on powiedział: "shoutbox jest od tego". Uczestniczy w innych forach i pewnie ma rację.
Ja się dostosuję. Myslę, że jesli ktos chce pogadać (czasem też chciałabym), to możnaby zarezerwować jedynie ten wątek: "Pogadajmy sobie"?
Faktycznie, forum to forum. Choć sama często inaczej to traktowałam Wink, ale to, co napisaliscie, jest sensowne Wink Pozdrawiam
[color=#ff00cc]''Two and a half years ago, hell came to pay me a surprise visit" Andrew Solomon[/color]
[b][color=#ff9900]
"-Puchatku? -Tak Prosiaczku? -Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić,
 
Perfidia
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 21:07
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Czader, sorry, ale mam wrażenie, że trochę za bardzo przedkładasz ilość nad jakość. Co z tego, że 7? Zdarzało się tak, że było 0. I co? I nic. Żyjemy, jesteśmy, mamy się dobrze.

Chcesz więcej wątków i postów? Załóż ciekawy temat, wypowiedz się w już istniejących wątkach, zachęć innych do wypowiadania się.

PS Byłoby więcej niż 7, ale kilka poleciało do kosza Pfft
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
Czader
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 21:18
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

Wiesz jaki dzisiaj usłyszałem dowcip ?
Że "efka" powinna zmienić regulamin.

1. Perfidia ma zawsze rację
2. Jeśli uważasz, że Perfidia się myli, patrz punkt pierwszy.

Odpaliłaś bombę atomową pisząc taki a nie inny apel.
Jedynie Sigma wykazała odwagę i poparła, mówiąc to co powiedziała. Cała reszta "zmęczonych" jakoś nie miała odwagi dodać swoich wypowiedzi.
Próbuję powiedzieć że forum to nie tylko Twoja Robota, Sigmy Zmęczenie, Moje Zaangażowanie, piszesz mi, no to napisz, zaproponuj, zrób, a ja zapytam po co ? Aby usłyszeć że ktoś jest zmęczony ? Po co ? Cisza/spokój, Administracja nie ma co robić, zmęczeni odpoczywają, tylko Czaderowi źle, więc sprawę uważamy za zamkniętą.
Mnie interesuje i ilość i jakość. Ale żeby do tej jakości doszło, musi być tego dużo. Musi być zaangażowanie wszystkich. I muszą być tematy ważne i poważne, jak i pierdoły żeby po prostu odreagować. I tyle.

[i] Żyjemy, jesteśmy, mamy się dobrze[/i]

W to nie wątpię.
 
Alia
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 21:24
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2831
Data rejestracji: 01.09.09

Czader, poczułam się wywołana do tablicy. Popieram Perfidię, też byłam zmęczona nagłą aktywnością forum i podobnie jak ona czułam się w obowiązku wszystko choć przejrzeć, bo też jestem w końcu modem.

Jestem też modem na zupełnie innym forum - tam posty jednolinijkowe i składające się wyłącznie z emotikonów są wycinane bezlitośnie.
 
Makro
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 21:24
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

[quote]1. Perfidia ma zawsze rację
2. Jeśli uważasz, że Perfidia się myli, patrz punkt pierwszy.[/quote]

A co, chciałbyś aby tam było wpisane Czader? Nie będzie, a brak argumentów żałośnie obracasz w pseudożart.


[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Perfidia
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 21:25
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

[quote]Wiesz jaki dzisiaj usłyszałem dowcip ?
Że "efka" powinna zmienić regulamin.

1. Perfidia ma zawsze rację
2. Jeśli uważasz, że Perfidia się myli, patrz punkt pierwszy.[/quote]

A ja słyszałam, że Kowalska spod 5 puściła się z mleczarzem.

Wszyscy niezadowoleni z regulaminu, jeżeli mają odwagę, mogą śmiało zgłosić swoje sugestie do Makra lub na forum.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
Perfidia
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 21:32
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Dla informacji, skąd mój "apel":
[url]http://mam-efke.pl/forum/viewthread.php?thread_id=688&rowstart=720#post_39126[/url]
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
Nieustraszona
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 22:24
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

Jeny jak w ulu. Dla mnie? Poszła prośba przyjełam do wiadomości i tyle. Ja nie czytam wszystkich wątków, bo częśc mnie nuży z tego powodu też.

Bede się starała stosować do tej prośby tyle.
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
Czader
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 22:57
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

[i] kiedyś bezpieczne miejsce dziś stało się polem "walki" na słowa- przykre to[/i] powiedziała Martyna, ale to przecież Martyna, można zignorować, zgodnie z prośbą szanownej Administracji pozwoliłem sobie napisać [i]Nie podoba mi się ta sytuacja. [/i] zostało zignorowane również, olać, to tylko Czader.

Makro: [i]brak argumentów żałośnie obracasz w pseudożart. [/i]
Nie dam się sprowokować. Staram się przedstawiać argumenty na które nie reagujesz. Próbujesz wyprowadzić mnie z równowagi, ale niestety, żyletki w Twojej klawiaturze mocno się stępiły.

Perfidia:
[i]
Wszyscy niezadowoleni z regulaminu, jeżeli mają odwagę, mogą śmiało zgłosić swoje sugestie do Makra lub na forum.[/i]

Korzystając z okazji przedstawiłem swoje sugestie.
Tak samo jak każda osoba która miała odwagę tutaj napisać.
Mam nadzieję że WSZYSTKIE zostaną wzięte pod uwagę.
Nie tylko MOJE (czy KOGOŚTAM). O nic więcej nie proszę.

Alia: [i]też byłam zmęczona nagłą aktywnością forum [/i]

Nagła aktywność forum... czyli rozumiem że bardziej akceptowalne jest "martwe forum" niż "aktywne forum" ?
Nawet jeśli ta "aktywność" wymaga odrobinę większego zaangażowania ?
[i]
tam posty jednolinijkowe i składające się wyłącznie z emotikonów są wycinane bezlitośnie.[/i]

Tą kwestię udało nam się (mam nadzieję) ustalić i załatwić.
Dla postów jednolinijkowych i składających się wyłącznie z emotikonów miejsca tutaj nie ma.

wystraszona: [i]Ja nie czytam wszystkich wątków, bo częśc mnie nuży[/i] mnie też, i też nie czytam wszystkiego, i też czasem jestem zmęczony. Ale nie robię z tego powodu problemu. I nie niszczę miejsca które jest dla mnie ważne.
 
Makro
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 23:39
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Czader - dla uproszczenia, bo chyba nie łapiesz.

To jest prośba moderatorów, admina i części użytkowników, aby nie traktować forum jako czat i aby posty zawierały w sobie treść większą niż kilka znaków lub emotikona.
Rozwijasz konflikt, tak na prawdę nie za bardzo wiedząc o co. Widzę, że większość osób jest w stanie uszanować tą prośbę, za co im chwała.

Piszesz - nie niszczę ważnego dla siebie miejsca. Moja pamięć jest sprawna i w nieodległej przeszłości nie miałeś trudności w olaniu "ważnego" miejsca - zatem proponuję takie stwierdzenia stosować z rozsądkiem.


[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
ef
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 23:56
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

dobra. to jeszcze ja.
wypowiedziałam się w wątku [b]sigmy[/b], że mam podobne do niej odczucia w związku z tą nagłą hiperaktywnością na forum.
[b]sigma [/b]napisała coś takiego, że czuje się tak, jakby w realu zrobiło się nagle za dużo ludzi. ja poczułam się tak samo, nie wiem, może to wynika z FS, może ludziom, którzy nie mają podobnego problemu lub akurat w mniejszym nasileniu to zupełnie nie przeszkadza.

przyznam, że też nie czytam niektórych dłuższych wypowiedzi, które mnie nie zainteresują, bo po prostu mnie to przerasta. i ok.
ale gdzieś zgubił się na moment taki elementarny ład i porządek, który dawał poczucie bezpieczeństwa. a o to tu chodzi, tak?

[b]Czader[/b], są zasady. Ty koniecznie chcesz wprowadzać własne. nie czuję się z tym bezpiecznie.
i nikt nie mówi o niszczeniu tego miejsca, tylko właśnie o dbanie o to, żeby było przyjazne dla wszystkich, bo jesteśmy różni.
Ciebie jest wszędzie pełno, ja bezpieczniej się czuję w spokoju i porządku. fajnie by było gdybyśmy się jakoś porozumieli.
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
Attesa
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 22/09/2011 00:14
Awatar

Rozgrzany


Postów: 63
Data rejestracji: 12.08.10

Dobra, a ja chyba głównie do Makro - o co tu chodzi tak naprawdę, co? Czemu ma służyć [b]kontynuacja[/b] tego tematu, odbijanie piłeczki (zwłaszcza w tym, określonym klimacie)?
[i]Racja jest jak du**, każdy ma swoją[/i]
a że z głośnika mi leci to się podzielę:
[url=http://www.youtube.com/watch?v=jQWdd70FBwo&feature=feedrec_grec_index][i][u]ś[/u]wiat miał być piękny, ale nie jest wcale taki doskonały[/i][/url]
I co w związku z tym? Tym gorzej dla świata? phi...
Tak mi się skojarzyło, bo parę dni temu słyszałam: [i]Setting jest dla pacjenta, a nie pacjent dla settingu [/i](by Gabbard)
Forum jest dla ludzi, a nie ludzie dla forum. Nie ma co dzielić włosa na czworo i mnożyć złe emocje w służbie niedokarmion-ego.

Taaaak, taaak wszyscy jesteśmy wielcy, mądrzy, zapracowani i cholernie ważni... No już, już Pocieszacz
[color=#ff0000][small]przekroczony rozmiar sygnatury - edit by Perfidia[/small][/color]
 
sigma
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 22/09/2011 00:54
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Nie jestem pewna, czy pisanie tego posta ma jakiś sens, bo mam wrażenie, że adresat i tak nie rozumie dyskusji, w której uczestniczy... ale niech będzie.

[quote]Aby usłyszeć że ktoś jest zmęczony ? Po co ? Cisza/spokój, Administracja nie ma co robić, zmęczeni odpoczywają[/quote]
[quote]Nagła aktywność forum... czyli rozumiem że bardziej akceptowalne jest "martwe forum" niż "aktywne forum" ?
Nawet jeśli ta "aktywność" wymaga odrobinę większego zaangażowania ? [/quote]
[quote]i też czasem jestem zmęczony. Ale nie robię z tego powodu problemu. I nie niszczę miejsca które jest dla mnie ważne. [/quote]
Z tego wszystkiego wynika, że największym problemem jest tu moje lenistwo... bo mnie się nie chce czytać dużej ilości postów, więc robię problem i chcę, żeby ich było mniej.
Tak rozumiesz to, co piszę?
no więc wiedz, że to nie ma nic wspólnego z moim lenistwem czy brakiem zaangażowania. Pisałam to już na początku - gdyby na forum zaczęło w takim tempie przybywać konkretnych, treściwych postów, to bardzo bym się cieszyła, że forum kwitnie. I w niczym by mi nie przeszkadzało, że spędzam tu kilka razy więcej czasu, żeby to ogarnąć.
Mnie męczyła jakość tych postów (w połączeniu z ilością oczywiście, bo jakby się 2 czy 3 dziennie takie pojawiły, to też by było inaczej), a nie to, że było ich dużo.
Edytowane przez sigma dnia 22/09/2011 00:56
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Makro
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 22/09/2011 01:12
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

@Atessa - właśnie, forum ma służyć ludziom, a nie małej grupie. I są na forum policjanci, którzy mówią: przechodźcie na pasach. I tyle.

Zastanawiam się natomiast, czy końcówka twojego postu ma mnie rozzłościć? Jeżeli tak to prawie ci się udało, natomiast nie wiem czy to rzecz do której powinnaś dążyć.
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Attesa
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 22/09/2011 01:26
Awatar

Rozgrzany


Postów: 63
Data rejestracji: 12.08.10

A zastanawiaj się, zastanawiaj i interpretuj to sobie jak chcesz.

[quote]nie wiem czy to rzecz do której [b]powinnaś dążyć[/b][/quote]Chłopie... miej litość. Był już taki jeden od powinności i imperatywów moralnych, co o Kant du.py rozbić (każdy swojej, naturalnie). Wystarczy.
[color=#ff0000][small]przekroczony rozmiar sygnatury - edit by Perfidia[/small][/color]
 
Makro
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 22/09/2011 01:30
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Przyznaję, że nie mam co ci odpisać. Pominę milczeniem.
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Attesa
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 22/09/2011 01:32
Awatar

Rozgrzany


Postów: 63
Data rejestracji: 12.08.10

[color=#cc0099][post usunięty ponieważ satysfakcja użytkownika nie jest przedmiotem rozmowy][/color]
Edytowane przez Makro dnia 22/09/2011 01:44
[color=#ff0000][small]przekroczony rozmiar sygnatury - edit by Perfidia[/small][/color]
 
Attesa
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 22/09/2011 02:17
Awatar

Rozgrzany


Postów: 63
Data rejestracji: 12.08.10

teraz to się serio ubawiłam
[quote]post usunięty ponieważ satysfakcja użytkownika nie jest przedmiotem rozmowy[/quote] he? a kto tu rozmawiał o jakiejś satysfakcji? Ja wiem, że pora nocna może przywodzić na myśl satysfakcje wszelakie, ale bez przesadyzmu Prosi

Nie wolno mi się uśmiechnąć emotą i powiedzieć dobranoc? Bo tyle tam było.
To Twoje demony Makro, nie karaj innych za to, co siedzi w Twojej głowie. Btw. co złego jest w potencjalnej satysfakcji użytkownika (przy założeniu, że to w ogóle jest na tyle ważne, że może ją wywołać)? Czego Ty się boisz, że usuwasz post z uśmiechem? Że możesz się mylić Stres? Wielkie mi halo.
Jesteś tylko człowiekiem, [b]jak każdy [/b]tutaj.
Jak to mawiają mędrcy--> heloooł!
[color=#ff0000][small]przekroczony rozmiar sygnatury - edit by Perfidia[/small][/color]
 
martyna
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 22/09/2011 07:11
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

nie podoba mi się to do czego zmierza ta dyskusja Sad doszło do ataków czysto personalnych czyli co następne będzie powołanie obozu zwolenników i przeciwników?

Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Forum o Nerwicy Natręctw - Pomoc, wzajemny szacunek Ogłoszenia 10 07/03/2023 15:53
Przyszłość forum Regulamin i zagadnienia porządkowe 73 19/10/2021 09:11
Problemy techniczne forum Porozmawiajmy 10 08/12/2014 14:08
O samobójstwie, destrukcji i forum Regulamin i zagadnienia porządkowe 53 29/09/2014 07:05
Pierwszy raz na forum :) Przedstaw się 11 25/08/2014 17:11

50,361,506 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024