04 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
2 dni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
Tłok, czat, forum etc.
Perfidia
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 20/09/2011 22:20
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Ostatnio pojawiło się sporo narzekania, że forum stało się nieczytelne, że nie sposób śledzić wszystkich wątków, że wydaje się jakby był tu tłum ludzi.

Ludzi jest mniej więcej tyle samo, a ogromna ilość postów wynika z tego, że niektórzy traktują forum jak czat. Coraz więcej postów zawierających same emotikony. Coraz więcej postów, których treść jest mniejsza niż sygnaturka autora wpisu. Coraz więcej postów, których treść bardziej pasowałaby do shoutboxa.

Osobiście ta superaktywność nie bardzo mi się podoba, bo jak już pisałam, mam w obowiązku czytać wszystko co na forum napiszecie. Nie lubię też uczucia rozczarowania, którego doznaję wchodząc na forum, na którym jest 50 nowych postów, ale 48 jest taka ... bla-bla-bla...

Pamiętajcie, że to jednak jest forum, a nie czat. Nie zależy mi na tym, aby ograniczać czyjąś swobodę wypowiedzi, ale produkując się na forum miejcie proszę na uwadze innych użytkowników, dla których forum pełne bla-bla-bla traci sens i urok.

Dziękuję za uwagę Smile
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
Makro
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 20/09/2011 22:24
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Podpisuję się pod tym. Starajmy się, aby pisać posty, które coś zawierają. Nie chcę wprowadzać na tą chwilę ostrej polityki ala Giertych "Zero tolerancji", ale proszę o zastanowienie się przy pisaniu posta, czy pożegnanie się lub powitanie nie może znaleźć się na czacie lub czy można emotikonę rozwinąć w kilka zdań, ewentualnie odstąpić.
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
verdemia
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 20/09/2011 22:28
Złoty Forumowicz


Postów: 1809
Data rejestracji: 29.07.09

[quote]Nie chcę wprowadzać na tą chwilę ostrej polityki ala Giertych "Zero tolerancji",[/quote]

hahhaahhaha!!!!! jak do tej pory ta polityka króluje!!!! hahahahha!!!

ale mnie rozbawiły te dwa posty!
Edytowane przez verdemia dnia 20/09/2011 22:28
 
Makro
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 20/09/2011 22:43
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Twój post mnie również rozbawił. Ale jesteśmy zabawni!
A teraz na poważnie: bredzisz twierdząc, że taka polityka tu obowiązuje. Jestem w stanie pokazać ci szybko fora na których nie utrzymała byś się nawet do 10 posta ze względu na konsekwentne i bezlitosne przestrzeganie regulaminu.
Jeżeli coś masz, to napisz.
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
sigma
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 00:08
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

O, to ja się pod postem Perfidii wszystkimi kończynami podpisuję, jako jedna z tych marudzących.
Dokładnie o to mi chodziło, jak pisałam, że się czuję jak w rozkrzyczanym tłumie. Nie o ilość osób na forum, bo gdybym tu wchodziła wieczorem i widziała kilkadziesiąt nowych postów, dotyczących okołopsychiatrycznych dyskusji, to tylko bym się cieszyła, że forum kwitnie. Ale śledzenie towarzyskich pogawędek w kilku wątkach jednocześnie zwyczajnie mnie męczy.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Czader
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 01:47
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

A ja nie marudzę, bo nie widzę powodów do marudzenia.
sigma:[i] czuję jak w rozkrzyczanym tłumie.[/i], nie mam wpływu na Twoje prywatne "czucie"

[i] bo gdybym tu wchodziła wieczorem i widziała kilkadziesiąt nowych postów, dotyczących okołopsychiatrycznych dyskusji, to tylko bym się cieszyła, że forum kwitnie.[/i]

Konkretny Argument: Forum ma służyć jedynie okołopsychiatrycznym dyskusjom.
Z takim argumentem zgodzić się nie mogę, moim zdaniem forum kwitnie dzięki jego użytkownikom.
[i]
Ale śledzenie towarzyskich pogawędek w kilku wątkach jednocześnie zwyczajnie mnie męczy.[/i]

Przecież nikt Cię nie zmusza do śledzenia towarzyskich pogawędek w kilku wątkach jednocześnie.

Makro[i]: Ale jesteśmy zabawni![/i]
Jesteście zabawni.
[i]
Jestem w stanie pokazać ci szybko fora na których nie utrzymała byś się nawet do 10 posta ze względu na konsekwentne i bezlitosne przestrzeganie regulaminu. [/i]

Konsekwentnie i bezlitośnie przestrzegam regulaminu. W którym słowa nie ma napisane że mam pisać więcej niż trzy zdania w jednym poście, a ilość dziennych wpisów ograniczyć do 10. (to jest przykład)

Perfidia: .[i] Coraz więcej postów, których treść jest mniejsza niż sygnaturka autora wpisu. Coraz więcej postów, których treść bardziej pasowałaby do shoutboxa.[/i]

No i co z tego ? Nie ma zdefiniowanego ani wielkości posta ani jego treści ? Nie ma takiego zapisu w regulaminie, więc o co chodzi ? Przypomnę Makro w wątku "Pytanie do Makro" był mistrzem jednosylabowych odpowiedzi. Czemu wtedy było ok, a teraz nie ?

[i]Osobiście ta superaktywność nie bardzo mi się podoba, bo jak już pisałam, mam w obowiązku czytać wszystko co na forum napiszecie. Nie lubię też uczucia rozczarowania, którego doznaję wchodząc na forum, na którym jest 50 nowych postów, ale 48 jest taka ... bla-bla-bla...[/i]

A mi się nie podoba zdanie "mam w obowiązku czytać wszystko co na forum piszecie" - zmuszasz się do czytania ? nie czytaj.

A ja nie lubię rozczarowania kiedy wątek "uzależnienia" i merytoryczna dyskusja na argumenty tecza vs makro zamienia się w pole do jakiś dziwnych popisów innych osób.

[i]Pamiętajcie, że to jednak jest forum, a nie czat. Nie zależy mi na tym, aby ograniczać czyjąś swobodę wypowiedzi, ale produkując się na forum miejcie proszę na uwadze innych użytkowników, dla których forum pełne bla-bla-bla traci sens i urok.[/i]

To jest forum a nie chat. Jak będę miał ochotę napisać posta na 5 stron takiego napiszę, jak przyjdzie mi ochota na napisanie posta z 5sylabami - również. Dyktowanie mi w jaki sposób mam pisać jest ograniczaniem mojej swobody wypowiedzi, i , jeżeli nie łamie to regulaminu, jest zwykłym czepianiem się.

Dziękuję za uwagę Smile
 
Makro
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 06:53
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Czader, widzę że znajdziesz powód do personalnych ataków - sprawdziłem, że moje odpowiedzi raczej nie składają się z emotikony. Poza tym wiem, że ty wiesz dlaczego się nie rozpisuję - więc może się odczep?

Przypomnę:
[quote]6. [b]W postach należy nawiązywać do tematu wątku[/b], a wątki zakładać w odpowiednich działach.[/quote]

Mogę wskazać ci przykłady, gdzie nie jest prawdą:
[quote]Konsekwentnie i bezlitośnie przestrzegam regulaminu. [/quote]

Ja sam nie mam aż tak dużej pewności do swojej nieomylności. Może więcej krytycyzmu?
Edytowane przez Makro dnia 21/09/2011 06:53
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Perfidia
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 07:11
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Wiesz Czader, nikt ci nie dyktuje jak masz pisać. Natomiast prosić o uwzględnienie opinii innych użytkowników mogę. Od ciebie zależy czy weźmiesz to pod uwagę czy nie. A inni użytkownicy cie z tego rozliczą. I tyle.

[quote]A mi się nie podoba zdanie "mam w obowiązku czytać wszystko co na forum piszecie" - zmuszasz się do czytania ? nie czytaj.[/quote]
Taki mam job. Jak przestanę czytać mogę zapomnieć o premii i podwyżce.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
sigma
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 09:42
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Czader, nie chce mi się rozbierać twojego posta na kawałki i dyskutować z każdym zdaniem. Myślę, że wszystko już w tym temacie powiedziałam. Są na forum osoby, które z jakiegoś powodu wybrały mam-efke, a nie mam-pryszcza albo mam-randkę.
I chyba piszemy tu dość konkretnie, co i dlaczego nam przeszkadza. Ja cię siłą nie zmuszę do brania tego pod uwagę, bo (na szczęście?) nie mam takiej możliwości. Od ciebie zależy, czy chcesz zobaczyć na tym forum coś więcej, niż tylko siebie.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Czader
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 10:51
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

Przypomnę tylko "prośbę" która tutaj wielokrotnie się pojawiała. Dyskutujemy na argumenty,personalne ataki możemy sobie spokojnie darować.

[i]Czader, widzę że znajdziesz powód do personalnych ataków - sprawdziłem, że moje odpowiedzi raczej nie składają się z emotikony. Poza tym wiem, że ty wiesz dlaczego się nie rozpisuję - więc może się odczep?[/i]

Makro, nikogo nie zamierzam atakować, poza tym to że ja wiem, nie oznacza że wiedzą to inni, to że ja to akceptuję/szanuję, nie oznacza że inni też tak mają etc,
"więc może się odczep" pozwolisz nie skomentuję.
Nie miało by to nic wspólnego z merytoryczną dyskusją.

Moim zdaniem cały dział o psychiatrii spełnia Twój pkt.6.
Moim zdaniem "problem" o którym pisze Perfidia może pojawiać się dopiero w dziale "nasze wątki" "luźne rozmowy"
ale skoro to są "nasze wątki - luźne rozmowy" - no to o co chodzi ???
[i]
Mogę wskazać ci przykłady, gdzie nie jest prawdą:[/i]

I tu się z Tobą zgodzę, "mogę wskazać przykłady"
Możesz też bić po łapach. Wybór należy do Ciebie.

[i]Może więcej krytycyzmu?[/i]
To chyba nie jest argument, to może być personalna uwaga.
Bez komentarza.

Perfidia:
[i]Natomiast prosić o uwzględnienie opinii innych użytkowników mogę. Od ciebie zależy czy weźmiesz to pod uwagę czy nie. A inni użytkownicy cie z tego rozliczą. I tyle.[/i]

Zgadzam się z Tobą. Prosić. A nie kazać, żądać, oczekiwać, "bo ja tak powiedziałam tak ma być", prosić.

Nad opiniami innych użytkowników "z jakich powodów i dlaczego się pojawiły" można by się zastanowić.
[i]
Taki mam job. Jak przestanę czytać mogę zapomnieć o premii i podwyżce.[/i]

Masz fajną pracę. Z premią i podwyżką. Myślałem że ją lubisz.
Przepraszam. Pomyliłem się.

sigma: [i]Są na forum osoby, które z jakiegoś powodu wybrały mam-efke, a nie mam-pryszcza albo mam-randkę. [/i]

Z jakiegoś powodu wybrałem mam-efke, ale co, jak mam pryszcza albo mam randkę to mam spadać z efki ?
[i]
I chyba piszemy tu dość konkretnie, co i dlaczego nam przeszkadza.[/i]

No właśnie tych "konkretów" to mi tu brakuje.

[i]Od ciebie zależy, czy chcesz zobaczyć na tym forum coś więcej, niż tylko siebie.[/i]

Gdyby to był argument pt "wchodzę na forum i denerwuję się bo widzę że Czader pisze w 15 wątkach na raz" to byłaby to płaszczyzna do dyskusji.

Ale tak napisane wymaga zupełnie innej odpowiedzi:
Czasem warto zobaczyć Siebie w oczach Innych.
 
Perfidia
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 12:11
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

[quote][b]Czader:[/b]
Zgadzam się z Tobą. Prosić. A nie kazać, żądać, oczekiwać, "bo ja tak powiedziałam tak ma być", prosić. [/quote]

Przypomnę co napisałam w pierwszym poście:
[i]Pamiętajcie, że to jednak jest forum, a nie czat. Nie zależy mi na tym, aby ograniczać czyjąś swobodę wypowiedzi, ale produkując się na forum miejcie [b]proszę[/b] na uwadze innych użytkowników, dla których forum pełne bla-bla-bla traci sens i urok.[/i]

[quote][b]sigma:[/b][i]I chyba piszemy tu dość konkretnie, co i dlaczego nam przeszkadza.[/i]

[b]Czader:[/b]No właśnie tych "konkretów" to mi tu brakuje.
[/quote]

I tu pozwolę sobie powtórzyć moją wypowiedź z pierwszego posta:
[i](...)niektórzy traktują forum jak czat. Coraz więcej postów zawierających same emotikony. Coraz więcej postów, których treść jest mniejsza niż sygnaturka autora wpisu. Coraz więcej postów, których treść bardziej pasowałaby do shoutboxa.[/i]
Jeżeli to nie jest konkretnie, to co byłoby?

[quote]Masz fajną pracę. Z premią i podwyżką. Myślałem że ją lubisz.
Przepraszam. Pomyliłem się.
[/quote]
Lubię moją pracę, dopóki w tym co czytam zawartość bla-bla-bla nie osiąga poziomu, przy którym czytając mam eFkę zaczynam zastanawiać się czy to jeszcze forum jest czy już czat.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
Makro
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 12:17
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Nie widzę nic uwłaczającego w zwróceniu uwagi, że oceniasz siebie nieadekwatnie do realiów. Sam nie mogę napisać o sobie, że w 100% cos robię na forum, a ci to przychodzi bez zastanowienia - słowo krytycyzm jest nieodpowiednie?
A propos "odczepiania się" - poruszasz temat wątku "Pytanie do Makro" kolejny raz, piszesz że znasz odpowiedź. W takim razie czym innym to jest jak "czepianiem się"?

Będziemy Czader [b]prosić[/b] o rozwijanie wypowiedzi. Nie mam zamiaru grozić, żądać, oczekiwać - na tym forum istnieją stosowne narzędzia, które pozwalają unikać tak niskich form komunikacji.

[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Czader
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 12:19
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

Z siłą tak racjonalnych argumentów trudno się nie zgodzić.
Wasze prośby zostały wysłuchane. Forum stoi. Wszyscy ogarniają.
Tylko czy o to właśnie chodziło ?
 
Perfidia
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 12:35
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

[quote]Z siłą tak racjonalnych argumentów trudno się nie zgodzić. [/quote]
Czy to było złośliwe, czy tylko mi się wydaje?

[quote]Wasze prośby zostały wysłuchane. [/quote]
Bardzo się cieszę.

[quote] Forum stoi.[/quote]
Nie byłby to ani pierwszy, ani ostatni raz. Nie oczekuję, że będą tu spełniane jakieś normy ilości postów na godzinę.

[quote] Wszyscy ogarniają.[/quote]
Skąd wiesz co robią "wszyscy"? Może niektórzy jeszcze nie przeczytali? Może niektórzy są np. w pracy? Może nie wszyscy zaglądają na forum co 15 minut?

[quote]Tylko czy o to właśnie chodziło ?[/quote]
Ponieważ ostatnio kilka osób wyraziło niezadowolenie z powodu tego jaka atmosfera panowała na forum, postanowiłam sformułować problem w specjalnym wątku. Bez wskazywania palcem na "winnych" i rozliczaniu kto ile spamuje. Zależało mi na tym, aby wszyscy przemyśleli sobie problem, a nie rozbierali go zdanie po zdaniu. O to chodziło. Czy tak wyszło? Nie wiem, nie sposób to ocenić po niecałym jednym dniu. Jeżeli za kilka dni te osoby, które były niezadowolone z sytuacji będą bardziej zadowolone, to wtedy cel będzie osiągnięty.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
Makro
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 12:36
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Angry -> tak by to wyglądało w wersji dowolnej, bez narzucania dłuższej wypowiedzi.

Chodzi o nie wpadanie w skrajności, przecież Perfidia napisała o to, aby nie traktować forum jako czat, czyli prowadzenia luźnej rozmowy pełnej emotikon, kilkugłoskowych określeń emocji.
Forum jest i[b]nną formą wypowiedzi[/b].
->to jest tak jak powinno wyglądać i nie ma to nic współnego z tym czy forum stoi.
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Czader
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 12:44
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

[i]Ponieważ ostatnio kilka osób wyraziło niezadowolenie z powodu tego jaka atmosfera panowała na forum, postanowiłam sformułować problem w specjalnym wątku. Bez wskazywania palcem na "winnych" i rozliczaniu kto ile spamuje. Zależało mi na tym, aby wszyscy przemyśleli sobie problem, a nie rozbierali go zdanie po zdaniu. O to chodziło. Czy tak wyszło? Nie wiem, nie sposób to ocenić po niecałym jednym dniu. Jeżeli za kilka dni te osoby, które były niezadowolone z sytuacji będą bardziej zadowolone, to wtedy cel będzie osiągnięty.[/i]

Obiecuję że nie będę się czepiał.

"kilka osób wyraziło niezadowolenie" co spowodowało sformułowanie specjalnego wątku. Rozumiem. Możemy określić ilość dni potrzebnych "kilku osobom" na określenie swojego zadowolenia ?

Bez wskazywania palcem - czytasz - czy widzisz jak to głupio brzmi ? Ale trzymając się ściśle sposobu takiego pisania (i dziękując z góry za możliwość tego napisania w specjalnym wątku): kilka osób również prosiło o możliwość opcji dodatkowych typu: ignoruj, co ułatwiłoby im czytanie tylko wybranych fragmentów lub osób. Czy ich prośby również zostaną wysłuchane ?

I uprzedzając reakcję:
[i]Czy to było złośliwe, czy tylko mi się wydaje?[/i]
Wydaje Ci się.
 
Perfidia
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 13:08
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

[quote]Czy ich prośby również zostaną wysłuchane ? [/quote]

Nie wszystkie prośby są możliwe do spełnienia. Z przyczyn technicznych. Niektóre opcje byłyby możliwe do zainstalowania, ale kosztem np. przejrzystości forum dlatego zainstalowane nie będą. Ostateczna decyzja jak zawsze należy do Makro.

[quote]Możemy określić ilość dni potrzebnych "kilku osobom" na określenie swojego zadowolenia ? [/quote]
A czemu miałoby to służyć?

[quote]Bez wskazywania palcem - czytasz - czy widzisz jak to głupio brzmi ? [/quote]
Sądząc po twojej reakcji na ten wątek mam wrażenie, że poczułeś, że w twoją stronę został skierowany oskarżycielski palec. No właśnie problem polega na tym, że o ile piszesz na forum dużo, to jednak w twoich wypowiedziach nie dominują kilkusylabowe, emotikonowe opowieści bez treści. Gdybym miała wskazać osoby, które robią z mam eFki czat, to nie znalazłbyś się na pierwszym miejscu takiej listy. Nie wiem czy nawet na pierwszą piątkę byś się załapał.

Zasadniczo sytuacja wygląda tak. Gospodarzem na mam eFce jest Makro i to Makro ustala zasady tu panujące. Drzwi są otwarte dla wszystkich chętnych, jednak te osoby, które nie będą szanować panujących tutaj zasad, nie będą w stanie dostosować się do panującej atmosfery, nie będą mile widziane. Jeżeli ktoś ma chęć podyskutować np. o sztuce, to raczej wybierze się do galerii niż sportowego baru pełnego kibiców. To fakt, że atmosferę forum kształtują użytkownicy, zwłaszcza ci aktywni, ale jednak generalny kierunek obiera człowiek za sterem.

Idąc do kogoś w gości, mając potrzebę zrobienia kupy idzie się do toalety, a nie sadzi kloca na środku salonu, nie wtedy jeżeli liczy się na to, że przy następnej wizycie zostanie się wpuszczonym.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
Czader
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 13:20
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

Perfidio zgadzam się z Tobą.

[i] w twoich wypowiedziach nie dominują kilkusylabowe, emotikonowe opowieści bez treści. [/i]

[i]Ostateczna decyzja jak zawsze należy do Makro.[/i]

A Makro wcześniej napisał: Angry[i] tak by to wyglądało w wersji dowolnej, bez narzucania dłuższej wypowiedzi.[/i]

Rozumiem że odwołujecie się do "zdrowego rozsądku" użytkowników, i fajnie będzie jeżeli ten "apel" poskutkuje.
Ale przecież istnieje chyba możliwość wyłączenia emotikonek (zrezygnowania z czegoś co kojarzy się z chatem). Wtedy siłą rzeczy zamiast stawiać coś takiego Angry pisało by się tak 8^*^*%^*@#(^*(^%#@*) !!!

Bo widzisz "zapachniało" mi to lekką cenzurą, i o ile w pełni mogę Cię popierać w niepopularnych decyzjach typu "kasuję" (aby nie wzbudzać niezdrowych emocji innych użytkowników) to zdaję sobie sprawę że jest "kilka osób" które nawet mogę konkretnie wymienić z nicka, którym nie podoba się... no właśnie... i tu trzeba by się do nich konkretnie odwołać... co konkretnie im się nie podoba... [i]atmosferę forum kształtują użytkownicy, zwłaszcza ci aktywni, ale jednak generalny kierunek obiera człowiek za sterem.[/i]... generalny kierunek jest słuszny ;-)
 
Perfidia
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 13:34
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Emotikony są częścią każdego znanego mi forum. To fajny dodatek, który pozwala np. na zilustrowanie danej wypowiedzi stanem emocjonalnym, który tej wypowiedzi towarzyszy. Moim zdaniem nie są problemem samym w sobie, problemem jest to, że niektórzy ich nadużywają zapominając, że głównym składnikiem postów powinny być jednak słowa. Pomijam już fakt, że brak emotikon graficznych nie wyeliminuje emotikon w takiej postaci:
:-|, :D, 8-), :O, ,,I,, itd.

Jeżeli to co napisaliśmy zapachniało ci cenzurą, to bardzo mi przykro, ale jest to problem twojej interpretacji. Jak już wcześniej napisałam - ten "apel" został napisany w formie prośby, a nie kolejnego punktu regulaminu. Liczymy na to, że nie będziemy musieli tego punktu w regulaminie tworzyć.

Jeżeli komuś coś na forum się nie podoba, zawsze może to zgłosić - na forum, lub na priw. Nie obiecuję, że wszystkie uwagi zostaną uwzględnione, bo to byłaby utopia. Jednak obiecuję, że wszystkie zostaną przemyślane. Na zażalenia niezgłoszone - nie będziemy reagować, bo nie czytamy w myślach.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
sigma
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 21/09/2011 15:29
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

[quote]Możemy określić ilość dni potrzebnych "kilku osobom" na określenie swojego zadowolenia ? [/quote]
Nie, nie mogę określić ilości dni... Nie określałam też ilości dni, których potrzebowałam na określenie swojego niezadowolenia. Po prostu - poczułam się przytłoczona, poczułam się zmęczona, więc o tym napisałam. To chyba była najzdrowsza reakcja, jaką mogłam podjąć... a na pewno zgodna z tym, czego mnie na terapii uczą Wink

[quote]jest "kilka osób" które nawet mogę konkretnie wymienić z nicka, którym nie podoba się... no właśnie... i tu trzeba by się do nich konkretnie odwołać... co konkretnie im się nie podoba[/quote]
Co mnie się nie podoba, jest jasne, skoro napisałam, że się pod postem Perfidii podpisuję, a w tym poście było wszystko wyszczególnione. Nie będę kolejny raz tego kopiować.

karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Forum o Nerwicy Natręctw - Pomoc, wzajemny szacunek Ogłoszenia 10 07/03/2023 15:53
Przyszłość forum Regulamin i zagadnienia porządkowe 73 19/10/2021 09:11
Problemy techniczne forum Porozmawiajmy 10 08/12/2014 14:08
O samobójstwie, destrukcji i forum Regulamin i zagadnienia porządkowe 53 29/09/2014 07:05
Pierwszy raz na forum :) Przedstaw się 11 25/08/2014 17:11

50,361,468 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024