05 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
2 dni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
Nowe życie Hadassy
hadassa
Dodany dnia 02/08/2011 19:12
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1611
Data rejestracji: 13.03.10

cieszę sięSmile
[color=#660099][i]" A ja jestem proszę Pana na zakręcie
moje prawo, to jest pańskie lewo.
Pan widzi krzesło, ławkę, a ja rozdarte drzewo.(...)
Ode mnie widać niebo przekrzywione..."[/i][/color]
 
hadassa
Dodany dnia 03/08/2011 07:32
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1611
Data rejestracji: 13.03.10

Wstałam rano, bo córka jechała nad wodę ze szwagrem i trzebabyło ją wyprawić...wstawiłam pranie...i chyba się jeszcze położę...
Jeszcze nie wiem jak się dziś czuję...chyba trochę mi wstyd, bo czepiałam się męża wczoraj wieczorem...raczej bez powodu...
[color=#660099][i]" A ja jestem proszę Pana na zakręcie
moje prawo, to jest pańskie lewo.
Pan widzi krzesło, ławkę, a ja rozdarte drzewo.(...)
Ode mnie widać niebo przekrzywione..."[/i][/color]
 
martyna
Dodany dnia 03/08/2011 08:22
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Super że wstałaś rano a nie o 12 Oklaski
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
hadassa
Dodany dnia 03/08/2011 12:09
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1611
Data rejestracji: 13.03.10

Nie bedę używać brzydkich słów...ale cóz, położyłam się i znowu obudziłam się o 11.30...nic na to nie poradzę...ciągle mi się chce spaćSad
[color=#660099][i]" A ja jestem proszę Pana na zakręcie
moje prawo, to jest pańskie lewo.
Pan widzi krzesło, ławkę, a ja rozdarte drzewo.(...)
Ode mnie widać niebo przekrzywione..."[/i][/color]
 
teczacpt
Dodany dnia 03/08/2011 12:21
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 823
Data rejestracji: 13.08.10

...Czepiałam się męża raczej bez powodu...a może był powód???-poczucie winy po zapiciu?
Tęcza

[color=#3333ff]Tylko ci nie robią żadnych błędów,którzy nic nie robią.........[/color]
 
www.teczacpt.pl
tajfunek
Dodany dnia 03/08/2011 12:22
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

dużo teraz w Tobie pewnie emocji, może organizmy w ten sposób chce odpocząć, zregenerować się? sen czasami bywa leczniczy, choć wiem, że to może cholernie wkurzać jak ciągle chce Ci się spaćPocieszacz
 
hadassa
Dodany dnia 03/08/2011 12:27
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1611
Data rejestracji: 13.03.10

Tęcza, myślę, że dotarłaś do sedna...mnie to tez przyszło do głowy, ale juz później...
Tajfunku, ja zawsze miałam duże zapotrzebowanie na sen, około 9-10h, ale teraz to jest jakas masakra! Sypiam po 12h! I dopiero jak tyle prześpię, to budzę się wypoczęta...i nie chce mi się potem spac w ciągu dnia...Zalamka no paranoja jakaś...nie wiem, może to przez leki...anafranil ma taki skutek uboczny...
[color=#660099][i]" A ja jestem proszę Pana na zakręcie
moje prawo, to jest pańskie lewo.
Pan widzi krzesło, ławkę, a ja rozdarte drzewo.(...)
Ode mnie widać niebo przekrzywione..."[/i][/color]
 
Nieustraszona
Dodany dnia 03/08/2011 12:27
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

[quote][b]teczacpt napisał/a:[/b]
...Czepiałam się męża raczej bez powodu...a może był powód???-poczucie winy po zapiciu?[/quote]

Hipoteza warta przemyślenia.
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
tajfunek
Dodany dnia 03/08/2011 12:39
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

Może faktycznie to przez leki? ja czasami mam tak, że jak już mój stan się poprawia, a mam zbyt wielkie dawki danego leku to po prostu mnie usypiają. Czasami organizmowi sa potrzebne po prostu mniejsze dawki, ale ja sobie tak tylko gdybam, żeby nie byłoWink
Jak długo nie widze słońca tez staje się senna, brak witamin...nie wiem rozmawiałas z lekarzem o tym?
 
hadassa
Dodany dnia 03/08/2011 12:39
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1611
Data rejestracji: 13.03.10

Jest jeszcze gorzej...ja rozmowę poprowadziłam tak, żeby zrzucić na męża winę za to zapicie! Bo powiedziałam mu o tym...ale w jaki sposób! Aż wstyd o tym mówić...ale dopiero teraz to widzę...jak na dłoni...Zalamka
Na szczęście nie dał sie wyprowadzić z równowagi i w ogóle podszedł do mnie jakoś tak łagodnie...
[color=#660099][i]" A ja jestem proszę Pana na zakręcie
moje prawo, to jest pańskie lewo.
Pan widzi krzesło, ławkę, a ja rozdarte drzewo.(...)
Ode mnie widać niebo przekrzywione..."[/i][/color]
 
martyna
Dodany dnia 03/08/2011 13:11
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Facet też człowiek Smile i czasem jak chcę to potrafi grzecznie łagodnie i w promocji nawet przytuli.
A tak serio skoro już więsz co i teraz wyciągnij wnioski i pilnuj by na innych nie odreagowywać własnych upadków.Pocieszacz
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
hadassa
Dodany dnia 03/08/2011 13:18
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1611
Data rejestracji: 13.03.10

[quote][b]martyna napisał/a:[/b]
(...)teraz wyciągnij wnioski i pilnuj by na innych nie odreagowywać własnych upadków.Pocieszacz[/quote]

Choroba, wnioski wyciągam, ale czy w przyłości czegoś takiego nie powtórzę, to nie wiem...robię to nie całkiem świadomie...i na tym polega problem...Sad
[color=#660099][i]" A ja jestem proszę Pana na zakręcie
moje prawo, to jest pańskie lewo.
Pan widzi krzesło, ławkę, a ja rozdarte drzewo.(...)
Ode mnie widać niebo przekrzywione..."[/i][/color]
 
teczacpt
Dodany dnia 03/08/2011 18:54
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 823
Data rejestracji: 13.08.10

Hadassa-a słyszałaś o mechaniźmie obwiniania w systemie iluzji i zaprzeczeń-to co robisz jest związane z Twoją chorobą (uwaga:nie może stać się usprawiedliwieniem).Może warto nad tym kawałkiem popracować w terapii indywidualnej?myśliciel
Tęcza

[color=#3333ff]Tylko ci nie robią żadnych błędów,którzy nic nie robią.........[/color]
 
www.teczacpt.pl
hadassa
Dodany dnia 04/08/2011 12:46
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1611
Data rejestracji: 13.03.10

Zaprosiła mnie dzis do siebie koleżanka....z którą kiedyś dużo piłam...zdecydowałam, że pójdę...
Wiem, że to ryzykowne, wiem...ale martwię się o nią, bo ona dużo pije i w jej życiu jest naprawdę źle...trochę liczę na to, że może jak z nią pogadam, to ona zdecyduje sięna jakąs terapię, albo choć na jedną rozmowę z terapeutą...
A nawet jeśli nie, to po prostu nie mam sumienia zostawiać jej tak samej sobie...Sad...ale boje się...
[color=#660099][i]" A ja jestem proszę Pana na zakręcie
moje prawo, to jest pańskie lewo.
Pan widzi krzesło, ławkę, a ja rozdarte drzewo.(...)
Ode mnie widać niebo przekrzywione..."[/i][/color]
 
teczacpt
Dodany dnia 04/08/2011 14:10
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 823
Data rejestracji: 13.08.10

Hadassa-znów szukasz okazji do picia!Sama się pchasz!Angry do jaskini lwa,a za kilka dni napiszesz ....."znowu zapiłam,nie wiem jak to się stało......"Dramat,rozpacz....i nie wiem co jeszczeBoisieBoisieBoisie
Tęcza

[color=#3333ff]Tylko ci nie robią żadnych błędów,którzy nic nie robią.........[/color]
 
www.teczacpt.pl
hadassa
Dodany dnia 04/08/2011 15:54
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1611
Data rejestracji: 13.03.10

[quote][b]teczacpt napisał/a:[/b]
....."znowu zapiłam,nie wiem jak to się stało......"[/quote]

Tęcza, po pierwsze nigdy nie napisałam, że nie wiem jak to się stało, że zapiłam...bo z grubsza wiem jak to się dzięję.Sad
I nie szukam okazji do picia, ta dziewczyna zaprosiła mnie pierwszy raz od roku, bardzo mi jej szkoda, bo ona właściwie nie ma nikogo kto by jej pomógł i zawsze tak było...
Ona wie, że ja jestem w terapii, rozmawiałam z nią i powiedziała, że nie będzie przy mnie piła. Ja to postawiłam jako warunek naszego spotkania.

Wiem, że się o mnie martwicie i wiem, że ta sytuacja jest dla mnie niebezpieczna...ale nie umiem i niechcę jej odmówić...
[color=#660099][i]" A ja jestem proszę Pana na zakręcie
moje prawo, to jest pańskie lewo.
Pan widzi krzesło, ławkę, a ja rozdarte drzewo.(...)
Ode mnie widać niebo przekrzywione..."[/i][/color]
 
Life
Dodany dnia 04/08/2011 18:15
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3356
Data rejestracji: 26.02.10

Hadassa a mnie się wydaje, że się poddajesz z dnia na dzień coraz bardziej.
Narażając siebie na takie sytuacje, wiedząc o tym, nic dobrego z tego nie wyniknie. Dla mnie to jest tak samo, jakbyś trzymała alkohol w lodówce. Celowo wypróbowujesz swoją samokontrolę, która teraz, wybacz, ale prawie nie istnieje.
[b]Dlaczego się poddajesz?? Czego masz tak bardzo dość??[/b]
[b][color=#00cc00]Bój się i idź do przodu Wink[/color][/b]

Dla odmiany szczęśliwa Grin
i wkur@@@na... Aaa... Już mi przeszło Pfft
 
Nadzieja
Dodany dnia 04/08/2011 18:34
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

ech podobnie jak u mnie, ja np ostatnio zdecydowałam się pójść na oddział zaburzeń odżywiania, a przecież wiem jak reaguje na wychudzone dziewczyny z anoreksją w ostrej fazie...i też byłam tylko by wesprzeć koleżankę w czasie kwalifikacji....i robię wiele innych rzeczy i wiem jakie to wszystko ma/miało na mnie działanie...
chodzi mi o to, że mechanizm dokładnie ten sam.....

[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
hadassa
Dodany dnia 04/08/2011 18:43
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1611
Data rejestracji: 13.03.10

No co mam, kurde zrobić! Zostawić osobę, która szuka wsparcia samą sobie?! [b]N I E P O T R A F I Ę ! [/b]

Twoje pytanie Life, mnie zastanowiło, uderzyło w czuły punkt...tak, mam czegoś dość, tylko nie wiem czego...Sad...jestem bardzo zmęczona moją depresją, moim uzależnieniem, terapią, ciągłą walką...bo każdy dzień jest walką, a ja mam wrażenie, że już nie mam siły...Zalamka
[color=#660099][i]" A ja jestem proszę Pana na zakręcie
moje prawo, to jest pańskie lewo.
Pan widzi krzesło, ławkę, a ja rozdarte drzewo.(...)
Ode mnie widać niebo przekrzywione..."[/i][/color]
 
sensitivechild
Dodany dnia 04/08/2011 21:47
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2771
Data rejestracji: 04.12.10

Hadassa, a nie dałoby zaprosić tej koleżanki do siebie?
[color=#ff00cc]''Two and a half years ago, hell came to pay me a surprise visit" Andrew Solomon[/color]
[b][color=#ff9900]
"-Puchatku? -Tak Prosiaczku? -Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić,
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Życie na Chadzie Przedstaw się 11 27/09/2021 15:17
Chad a dalsze życie i wychowywanie razem dzieci Choroba afektywna dwubiegunowa 5 30/07/2020 20:55
Darmowy e-book: "Zdrowe życie z chorobą afektywną dwubiegunową" Choroba afektywna dwubiegunowa 2 06/02/2018 13:24
Życie z chorobą Przedstaw się 6 09/01/2018 05:19
Piosenka, która najlepiej opisuje Twoje życie W wolnym czasie 30 13/04/2017 20:50

50,364,113 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024