27 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 tydzień Offline
Klara Klara
4 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
4 tygodni Offline
swistak swistak
7 tygodni Offline
Alia Alia
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
Ciągle jeszcze ten świat jest piękny
Czader
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 28/03/2011 22:46
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

Przecież to tylko chwila, zaledwie jeden dzień, przypomnij sobie ile przedtem miałaś "dobrych dni" ?

Co byśmy zrobili bez Nadzieji Smile

Jesteś silna bo chcesz przeprogramowywać.

Popatrz na siebie z innej perspektywy Smile

Nie panikuj, jutro dasz czadu Smile
 
girl interrupted
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 28/03/2011 22:53
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

Nie panikuję ale straszne jest to, jak zareagowałam na niepowodzenie w mojej diecie - tak, jakby zawalił się mój świat. Dopiero po kilku godzinach przyszła refleksja i jakieś opamiętanie się w "samobiczowaniu", ech. A ja bym chciała tak po prostu zjeść coś zakazanego czy nawet najeść się porządnie i się nie obwiniać jaka to jestem okropna i jaka to dziejowa porażka. Jeden dzień a urasta do rangi dramatu - to się nazywa brak wyczucia spraw istotnych i nieistotnych...
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
Czader
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 28/03/2011 23:01
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

[b][i]A ja bym chciała tak po prostu zjeść coś zakazanego czy nawet najeść się porządnie i się nie obwiniać [/i][/b]

Nie wiem czy to jest dobry pomysł ale może właśnie na tym się skup ?
"Ja girl chcę zjeść coś zakazanego i się nie obwiniać"
Ja Chcę !

A potem "ja girl wracam do swojej diety" bo JA TAK CHCĘ.

Może wtedy byłoby łatwiej ? Żadnego samobiczowania ? obwiniania, dramatu ? Jak inaczej nauczyć się wyczucia spraw istotnych i nieistotnych ? czy nie zalezy to od Twojego Ja ?
 
girl interrupted
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 28/03/2011 23:14
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

Te sprawy istotne i nieistotne to oczywiście na terapii.
Alechd ta neuro dobrze Cię prowadzi bo nawet z sensem gadasz hehe, muszę Ci to przyznać. Tylko wiesz - ja osobiście boję się takich odstępstw od diety, bardzo się boję a to dlatego, że tak się skończyło moje dietowanie, po prostu poleciało wszystko skrajnie taśmowo i hurtowo. No ale kto powiedział, że historia musi się powtórzyć? Zobaczymy, co przyniesie jutrzejszy dzień.
A z sytuacji istotnych i nieistotnych:
- mama w sobotę płakała przez picie siostry, bardzo mnie to dotknęło bo była mała awantura
- nie mogę przestawić swego zegarka cyfrowego i to mnie wkurza do imentu jak nie znam godziny z dokładnością do minuty
- w pracy więcej pracy więc kończy się powoli wracanie do domu o 10.30 :-/
- ciągle w głowie pobrzmiewa "nie poradzisz sobie, nie dasz rady"
- miałam 4 dni wolnego i poczułam się momentalnie jak jakieś nieużyteczne coś. Chyba jednak muszę rzucić się w wir pracy, wolne to nie dla mnie na ten moment.
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
Czader
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 28/03/2011 23:26
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

To może od końca

1. A mając wolne możesz zrobić coś aby się poczuć jak ktoś a nie jak nieużyteczne coś ? Jak widać wolne dni Ci nie służą.

2. Głowa ma terapeutę - kwestia przeprogramowania - a Twoje sukcesy powinny wpływać na " kurde... radzę sobie... umiem... ale jaja... potrafię"

3. Przecież godzinę z dokładnością co do minuty masz w kompie ?

4. Może pogadać z siostrą ? Może na odwyk ?

Zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień Smile
 
girl interrupted
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 28/03/2011 23:36
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

- Godzina z dokładnością co do minuty najczęściej potrzebna mi w drodze na przystanek i podczas powrotu ale ok, z tym jakoś dam radę, po prostu nie będę wychodzić na styk tylko 5 min wcześniej
- Siostra nie chce. Nie widzi swego picia jako problem. Dla niej wszyściutko gra (wyparcie ze świadomości)
- I co, jutro mam napisać wnioski z terapii? Aż strach hehe. No ale ok, nie panikuję. Za długo już znam terapeutkę by siać w sobie ziarno jakiegoś niepokoju, będzie co ma być.
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
girl interrupted
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 02/04/2011 22:32
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

Byłam dziś na rowerze, trochę za bardzo dokręciłam sobie śrubkę bo wolniej jadąc byłoby przyjemniej ale i tak było fajnie i cieplutko. Wnioski z terapii takie, że moja dieta zaczyna być cytuję "głodówkowa". A ja się z nimi nie zgadzam za bardzo. No nic, pokaże czas co będzie dalej. Nie chcę tu pisać za dużo o diecie bo wiem, że niektóre osoby to tutaj może nakręcać, to nie jest dobre miejsce do liczenia kalorii. Dlatego ten temat trochę będę omijać bo nie umiem się tu bezpiecznie poruszać jeśli chodzi o słownictwo hehe. Czasem można powiedzieć kilka słów za dużo i komuś zaszkodzić a to ostatnie co chciałabym tu zrobić.
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
Nieustraszona
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 02/04/2011 22:37
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

[quote][b]girl interrupted napisał/a:[/b]
. Wnioski z terapii takie, że moja dieta zaczyna być cytuję "głodówkowa". A ja się z nimi nie zgadzam za bardzo. No nic, pokaże czas co będzie dalej. [/quote]

Zabrzmiało mi problemowo, ale życze Ci zebym sie mylila
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
Czader
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 02/04/2011 22:41
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

Terapeuta proponuje "dietę głodówkową" ?
Jesteś pewna że dobrze go zrozumiałaś ?
Na rower fajna pogoda była, ale Ty tak bez rozgrzewki sobie te "śruby przykręcasz" ?
 
girl interrupted
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 02/04/2011 22:44
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

Czader źle przeczytałeś. Wnioskiem terapeutki jest, że moja dieta zmierza w złym kierunku z czym ja się nie zgadzam.
Nie łapią mnie żadne skurcze, nic złego się nie dzieje, po prostu wsiadam i jadę... I od zawsze tak, rozgrzewka to strata czasu.
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
Czader
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 02/04/2011 22:48
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

Girl, w takim razie, z całym szacunkiem, skoro mówi tak Terapeuta to zapewne ma rację. I przepraszam Cie bardzo, ale czy Ty się z tym zgadzasz czy nie, to powinnaś stosować się do rad Terapeutki a nie swoich. To Ciebie leczą a nie Ją.
Edytowane przez Czader dnia 02/04/2011 22:49
 
girl interrupted
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 02/04/2011 22:53
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

Rady? Ale kiedy ja Czader z całym szacunkiem jem dobrze i właściwie, zdrowo się odżywiam, no czy 4 posiłki dziennie to jest za mało? Nie wydaje mi się.
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
Czader
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 02/04/2011 22:56
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

Girl: dla jednych 4 orzeszki to są cztery posiłki, dla innych 4 kotlety to będzie za mało.Ale wchodzimy na śliski kaloryczny temat.

Czy istnieje możliwość że "wejdziesz w konflikt" z Terapeutą w związku ze sposobem odżywiania się ?
 
girl interrupted
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 02/04/2011 23:01
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

No właśnie - nie idźmy tą śliską kaloryczną drogą... To zabronione hehe.
Konflikt nie, będę słuchała reprymend heh. Ja nie jestem z natury konfliktową osobą. Jeśli już coś robię źle to będzie to nauczka na błędach i tyle... Nie wiem, o co Ci chodziło konkretnie z tym konfliktem ale zerwanie terapii mi nie grozi. Wymówienia współpracy z obu stron też bym się nie spodziewała.
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
Czader
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 10/04/2011 21:57
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

[quote][b]girl interrupted napisał/a:[/b]
Dziękuję bardzo Makro, to nie przekreśla moich szans na zrobienie prawka hehe. Dość optymistyczne.[/quote]

Girl, może byś się pochwaliła ze swoich osiągnięć co ?
Robisz prawko ?
Kiedy/Gdzie/Z Kim Grin
Jak na spowiedzi Smile
Edytowane przez Czader dnia 10/04/2011 21:58
 
Kati
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 10/04/2011 22:03
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Matko, jakiż on wścipski. A podobno nie baba Pfft No to kiedy to prawko? Smile
 
Czader
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 10/04/2011 22:05
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

Wścibski bo trzeba odpowiednio przygotować koleżankę do "wojen ulicznych" więc się pytam Smile

A swoją drogą miałem dzisiaj pecha do kobiet za kierownicą... no to co wyprawiały... to po prostu porażka...

A z telewizora wiem... kobieta ze środkowego pasa postanowiła skręcić w lewo... dlaczego pani to zrobiła ? pyta policjant ? (babka skasowała swój samochód i wjechała w bok innego)... GPS mi kazał... odpowiedziała kobieta...
 
girl interrupted
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 13/04/2011 21:54
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

Witajcie.
Odnośnie prawka to JESZCZE nie robię ale kto wie, co będzie w przyszłości. Mam trochę fazę wycofania z forum w stronę świata realnego ale jak to faza pewnie minie hehe. Podczytuję wątek o efkowym spotkaniu ale nie chcę się na razie deklarować bo Wrocek ode mnie to "gdzie diabeł mówi dobranoc".
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
Czader
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 13/04/2011 21:59
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

Girl: to zacznij mówić dzień dobry Smile
Bo plan jest taki żeby Cię zgarnąć razem z Glorią i Nadzieją i Hadassą Smile To co robisz w czerwcu ? Smile

A co do prawka, jakbyś chciała potrenować czy coś, to też da się zrobić Smile
Jak coś: PW
 
girl interrupted
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 24/04/2011 19:39
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

Dobry Boże niech te święta już się kończą - nie zapanowałam nad jedzeniem kompletnie ale nie wiem, czy to rozpatrywać w kategoriach problemu, w sumie polską tradycją świąteczną jest nażeranie się hehe. Od jutra dieta bezciastowa. Jak kiedyś kiedyś będę miała swój dom i nie będę mieszkała z rodziną będę spędzać święta w sposób niekonwencjonalny, na pewno nie na nażeraniu się.
Pozdrawiam świątecznie wszystkich z pełnymi brzuchami.
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Jeszcze żona chłopaka z chad Przedstaw się 4 05/11/2020 18:48
Schizofrenia prosta - przemyślenia, spekulacje, wasze zdanie... Czym ona jest według was samych??? Schizofrenia 14 17/08/2020 20:46
w tym swiecie jestem jeszcze ja Przedstaw się 4 23/07/2020 18:12
czy depresja jest uleczalna? Depresja 78 16/04/2020 12:11
A na nerwicę najlepsza jest... Przedstaw się 14 01/01/2020 14:02

50,302,175 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024