26 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 tydzień Offline
Klara Klara
4 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
4 tygodni Offline
swistak swistak
7 tygodni Offline
Alia Alia
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: O psychiatrii :: Psychoterapia
 Drukuj temat
Dzisiaj zrobiłam/em dla swojego leczenia
sigma
Dodany dnia 27/01/2013 23:16
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Wykonałam kilka telefonów
Oglądałam jedno mieszkanie i starałam się zadawać sensowne pytania
Nie nagrodziłam się specjalnym jedzeniem
Zwróciłam uwagę kobiecie, która mi wlazła do miniaturowego pomieszczenia z bankomatem, jak wyjmowałam pieniądze
I panuję nad sobą
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Nieustraszona
Dodany dnia 28/01/2013 10:35
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

Super Sigma,

U mnie tak:
- poszłam na terapie mimo silnych objawów somatycznych.
- mam lepszy nastrój.
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
girl interrupted
Dodany dnia 10/02/2013 07:19
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

- Na terapii rozpłaszczyłam się w fotelu (już drugi raz - sic!), było mi źle, bo wolę spiętą sprężynę, ale terapeutka zdaje się jej nie lubi

- Wzięłam kilkanaście tabletek Hydroxyzyny (uspokajam: nie na raz!), ale próbuję walczyć bez niej, choć momentami jest lękowo, serce mocno mi bije, ale widać tak teraz musi być. Moje podstawowe leczenie jest neuroleptykami, a nie, na Boga, Hydroxyzyną heh. Próbuję pozwolić płynąć emocjom - jest to niesamowita ulga i wybawienie dla ciała

- Poza tym robię bardzo często zakupy do domu (choć najchętniej zamknęłabym się na klucz w swoim pokoju nie wyściubiając nosa z niego), chodzę na spacery z psem, które oczywiście sprawiają mi maksimum frajdy, bo lubię go obserwować, jest on wyjątkowym psem (wiadomo - pies jak pies, ale dla mnie wyjątkowy), pracuję (choć podobno miałam iść do jakiegoś szpitala, ale już zapomniałam, o co chodziło, chyba najbardziej o zwrócenie na siebie uwagi i zrobienie zamieszania)

- Generalnie to przepraszam, że tak zbiorczo to ujęłam, ale nie obserwuję siebie tak na codzień. Nie będę przecież pisać, że sobie zrobiłam herbatę z cytryną (to też dla mojego leczenia), czy umalowałam paznokcie na kolor czerwony, bo dla mnie to takie (za przeproszeniem!) bzdurki. Oczywiście [i]doceniam[/i] każdy maleńki swój i Wasz krok, ale nie uważam żeby zachodziła potrzeba pisania tutaj o moim czerwonym lakierze do paznokci, który służy mi do maskowania się.
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
sigma
Dodany dnia 10/02/2013 09:55
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Przeprowadziłam się Smile
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Nieustraszona
Dodany dnia 10/02/2013 11:58
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 6722
Data rejestracji: 03.04.10

Smile

Super Sigma
Kiedyś musisz się pożegnać z nadzieją na lepszą przeszłość....
 
fluorescent rabbit
Dodany dnia 10/02/2013 23:00
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

mega, też chce...
do tematu: wysłałam maile w sprawie praktyk i nie odebrałam paru telefonów Wink
 
Ania
Dodany dnia 11/02/2013 15:56
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 29
Data rejestracji: 05.10.12

[quote][b]fluorescent rabbit napisał/a:[/b]
mega, też chce...
do tematu: wysłałam maile w sprawie praktyk i nie odebrałam paru telefonów Wink[/quote]

A dlaczego nie odebrałaś?
[i][small]Wiem jak to jest budzić się nikomu niepotrzebnym...[/small][/i]
 
niepotrzebna.soup.io
fluorescent rabbit
Dodany dnia 11/02/2013 21:18
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

żeby się nie spotykać z niedobrym towarzystwem Pfft
 
Karol
Dodany dnia 19/02/2013 13:47
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1156
Data rejestracji: 23.06.12

Odwołałem zamówienie na książkę, przez którą mógłbym znieruchomieć.
[i]The barbarians come out at night.[/i]
 
girl interrupted
Dodany dnia 19/02/2013 18:57
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

- Zjadłam coś niedietetycznego i przeszłam nad tym do porządku dziennego, zaczęłam bardziej intuicyjnie się odżywiać, słuchać swojego brzucha, a nie tabelek dietetycznych

- Wyspałam się do bólu i był to sen regenerujący, nieucieczkowy. Wiem, że może nie powinnam spać w dzień w ogóle, ale po pierwsze: kto tak powiedział? Po drugie: było mi to potrzebne do regeneracji sił organizmu.
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
Swietlik
Dodany dnia 20/02/2013 15:30
Awatar

Finiszujący


Postów: 223
Data rejestracji: 23.12.12

Wyjechalam z przyjaciółką na parę dni w góry, wstałam z łóżka przed późnym poludniem, wykonuje systematycznie prace typu hand-made, od czasu do czasu biegam
[color=#000033][small]"Neron grał na lirze, kiedy płonął Rzym."[/small][/color]
 
powstajaca
Dodany dnia 21/02/2013 18:30
Rozgrzany


Postów: 88
Data rejestracji: 06.10.12

Pracowałam intensywnie na terapii.
[b]"Wszystko możliwe jest dla tego, kto wierzy." [/b](Mk 9, 23)
 
sigma
Dodany dnia 26/02/2013 21:17
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Poszalałam dzisiaj Grin
- byłam u fryzjera (to chyba nie przestanie być dla mnie wyczynem Pfft )
- włączyłam się do rozmowy z dwiema fryzjerkami i jedną klientką Shock od ponad trzech lat tam chodzę, rozmowy się toczą zawsze, ale ja się odezwałam po raz pierwszy. I to nie raz, normalnie rozmawiałam
- byłam w dwóch kolejnych miejscach w sprawie pracy i zostawiłam CV
- nie mogłam odebrać telefonu, jak terapeutka do mnie dzwoniła, więc potem oddzwoniłam, na numer ośrodka... Shock też pierwszy raz, przez dwa lata terapii tam nie zadzwoniłam, a jak raz musiałam, to w końcu znalazłam prywatny numer terapeutki i jej smsa wysłałam Pfft
- i powiedziałam, że przełożenie terapii na czwartek mi nie pasuje, więc być może w tym tygodniu nie będę mieć... to też coś nowego, kiedyś nie było dla mnie takiego czegoś, jak "terapia mi nie pasuje", nie pasować mi mogło wszystko inne i w takiej sytuacji kombinowałabym z odrabianiem pracy w weekend
- i pojechałam na spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej Smile
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Jaskolka
Dodany dnia 26/02/2013 21:36
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2580
Data rejestracji: 13.10.10

Kurczę, sigma, wymiatasz! Oklaski
 
girl interrupted
Dodany dnia 26/02/2013 22:19
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

Dziś:

- po raz drugi uczyłam się jeździć samochodem
- odważyłam się zasygnalizować pewien problem terapeutce (nie potrafiłam tego zrobić od dwóch miesięcy)
- narysowałam psychorysunek
- byłam dwa razy na zakupach, w markecie weszłam w rolę opiekunki siostry (to na minus)
- skoncentrowałam się na sobie zamiast na problemach innych znajomych
- zamierzam raczej odwołać jutrzejszą nieprzemyślaną decyzję, ja po prostu nie umiem rozmawiać przez telefon stacjonarny i jak dzwonią jacyś ankieterzy to tracę rozum
- nie wpadłam w atak paniki, kiedy mój pies chciał pogryźć pekińczyka i nie zdenerwowałam się nawet wtedy, kiedy przechodzeń się przestraszył
- dbam o siebie - rano zrobiłam 17 minutowy spacer, w szybkim tempie, ale spieszyłam się z autobusu do pracy, a spacer chciałam zaliczyć
- mimo, że dwukrotnie się w pracy pomyliłam to naprawiłam swój błąd i jakoś bardzo się tym nie przejęłam, może trochę, a kiedyś bym się na pewno zadręczyła

Uff, to na tyle, to był [u]chyba[/u] dobry dzień.
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
tajfunek
Dodany dnia 27/02/2013 06:17
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

Urlop spędziłam bardzo aktywnie
Byłam u bliskiej koleżanki na weekend
Byłyśmy w kinie
Zaczęłam stawiać granice kierowniczce
Podejmuje trudne tematy na terapii bez użycia karteczek
 
Rat
Dodany dnia 27/02/2013 18:57
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

- tak jak [b]sigma [/b]- wizyta u fryzjerki . Znowu chodzi za mną coś takiego ,
specjalnie tył dłuższy został . Obecnie mam w głębokim poważaniu, bo już nie pracuje i szefowa nie zwróci uwagi Wink
[img]http://2.bp.blogspot.com/_r6uTI4xy2C8/TQpw5E7hfuI/AAAAAAAAADw/ME76jMqKGUM/s1600/dredy+trojmiasto+010+%255B800x600%255D.jpg[/img]

- całkiem ok wizyta u psychiatry , potrafi rozśmieszyć i pogadać .
- zaraz zabieram się za książkę , która dzisiaj dotarła ( milion małych kawałków )
- wizyta po prawie 2 tyg u Juniorka ( nie chciałam zarażać , a męczyło mnie przeziębienie jak nigdy tak długo )
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
girl interrupted
Dodany dnia 13/03/2013 23:56
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

Dziś:
- wyspałam się do bólu (zregenerowałam siły organizmu maksymalnie)
- miałam udaną, prawdziwą terapię, z której dużo wzięłam dla siebie i z której dużo zapamiętałam
- poprzerzucałam duże hałdy śniegu w ramach zdrowego rozładowania emocji przed terapią
- dalej kontynuuję leczenie kwetiapiną, bo mi to na rękę, że usypiam po minucie od wzięcia tabletki - wreszcie nie męczę się przed zaśnięciem, nie piszą mi się głupie filmy w głowie i myśli nie obijają się bezcelowo od ścian mózgu
- coraz lepiej wyczuwam czas i swoje możliwości, nie jest już tak, że sobie myślę: "mam 30 minut to przejdę przez 30 minut 30 km" Grin
Edytowane przez girl interrupted dnia 14/03/2013 00:00
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
Em
Dodany dnia 14/03/2013 22:20
Awatar

Finiszujący


Postów: 222
Data rejestracji: 10.01.12

Po miesiącach walki ze sobą wprowadziłam radę terapeuty i od dziś prowadzę dziennik jedzenia. Cały dzień udało mi się wszystko zapisać, więc czuje się jak człowiek sukcesu :-D
 
sigma
Dodany dnia 16/03/2013 16:29
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Prowadziłam samochód Smile
Od wypadku nie mogłam się przełamać, czyli od prawie trzech lat. Najpierw się bałam każdego samochodu na drodze, że we mnie uderzy, a potem im dłużej nie prowadziłam, tym bardziej byłam pewna, że już nie umiem, nie pamiętam i nie dałabym rady znowu. I to do tego stopnia, że w zeszłym roku byłam w takiej sytuacji, że ktoś mnie gdzieś zawiózł samochodem i zostałam z nim sama, a trzeba nim było potem przejechać z parkingu na boisko - jakieś 30 metrów. I poszłam obcych ludzi prosić, żeby mi go przestawili, udawałam, że nie mam prawa jazdy Pfft
A dzisiaj w końcu się przełamałam - stres był przez pierwszych pięć minut, a potem tylko na większych krzyżówkach Wink
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
smutno mi dzisiaj Porozmawiajmy 6 03/03/2022 21:44
Trójmiasto:Poszukiwana Grupa wsparcia dla partnerów osob z Chad Przedstaw się 9 22/08/2021 22:21
Trening metapoznawczy dla pacjentów ze schizofrenią Schizofrenia 5 25/06/2021 00:37
Prezent dla dziecka 12-13 lat Dzieci 11 01/01/2021 16:44
Prośba o pomoc, ankieta dla osób z zaburzeniem odżywiania Ogłoszenia 1 14/05/2019 18:20

50,302,039 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024