17 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


sasta sasta
1 tydzień Offline
mamswojswiat mamswojswiat
1 tydzień Offline
Mirbla Mirbla
1 tydzień Offline
Mathews Arleen Mathews Arleen
2 tygodni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
4 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: sasta
Ogółem Użytkowników:2,206
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Hyde park :: Porozmawiajmy
 Drukuj temat
wątek awaryjny
Mademoisellka
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 05/09/2010 19:47
Awatar

Medalista


Postów: 583
Data rejestracji: 28.12.08

Pozwoliłam założyć sobie wątek, w którym moglibyśmy porozmawiać na temat burz, które targają efką.
Bo nie da się ukryć, że forum przechodzi kryzys.
Ja też, więc dużo nie napiszę.
Przykro mi, że tak wyszło.
[color=#336633]To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

Gabriel García Márquez
[i]Miłość w czasach zarazy[/i] [/color]
 
HeyStPeter
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 05/09/2010 19:49
Rozgrzewający się


Postów: 43
Data rejestracji: 28.08.10

OK.
Czekam, aż postawicie mnie w stan oskarżenia.
 
Mademoisellka
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 05/09/2010 19:49
Awatar

Medalista


Postów: 583
Data rejestracji: 28.12.08

[color=#cc0066][złamanie regulaminu][/color]
Edytowane przez Makro dnia 05/09/2010 21:37
[color=#336633]To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

Gabriel García Márquez
[i]Miłość w czasach zarazy[/i] [/color]
 
HeyStPeter
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 05/09/2010 19:49
Rozgrzewający się


Postów: 43
Data rejestracji: 28.08.10

Chciałbym usłyszeć zarzuty, żebym potem mógł na nie odpowiedzieć.
 
martyna
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 05/09/2010 19:50
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Wiem , że Ci przykro i wiem jak to jest bo sama byłam niedawno w podobnej sytuacji, ale na forum są jeszcze inni np ja Grin więc warto podejmować pochopnie decyzję? wiem ile to forum dla Ciebie znaczy.
Ciebie też jest pełno. I powiem tak nie chce wiedzieć o co poszło, bo to wasze prywatne sprawy. Tutaj mnie to nie interesuję, jeśli chcesz bądź a nie odchodź bo " tak lepiej" tylko dla kogo?
Edytowane przez martyna dnia 05/09/2010 19:55
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Mademoisellka
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 05/09/2010 19:55
Awatar

Medalista


Postów: 583
Data rejestracji: 28.12.08

Znaczy, ale przyznam się szczerze, że z Kati zżyłam się najbardziej.
Tym bardziej boli mnie to, w jak bardzo niedojrzały sposób załatwiła sprawę.
Jakim prawem opublikowała na forum moje wyjęte z kontekstu zdania?
W ciągu jednego wieczoru cały obraz wspaniałej Kati legł nieodwracalnie w gruzach.
Bo nagle dostrzegłam, że robi to samo, co krytykuje u innych.
Że odpiera ataki, których de facto nie ma.
Poza tym czułam się przez nią 'wytresowana'. Jedno słowo nie tak- i już węszyła manipulację.
Paranoja Sad
Przepraszam, wiem, że ją bardzo lubicie i szanujecie, ja do feralnego dnia też miałam o niej jak najlepsze zdanie.

Ale nie pozwolę, żeby ktoś mnie traktował z góry i wyśmiewał moją szczerą chęć pomocy.
[color=#336633]To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

Gabriel García Márquez
[i]Miłość w czasach zarazy[/i] [/color]
 
Mademoisellka
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 05/09/2010 19:56
Awatar

Medalista


Postów: 583
Data rejestracji: 28.12.08

Zarzucała Weronice, że ta czekała na to, aby mieć powód do odejścia z forum.
Sama postąpiła identycznie.

[color=#336633]To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

Gabriel García Márquez
[i]Miłość w czasach zarazy[/i] [/color]
 
martyna
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 05/09/2010 20:00
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Modem to są wasze sprawy z własnego podwórka, nie wiem czy tak chcesz to załatwiać? a jeśli już publicznie to może ona też by się wypowiedziała?
Wiem jak to jest, ja po takim czymś trafiłam do ośrodka z czystej mojej winy a kogoś przeczulicy ( to akurat nie ma wspólnego z Kati). Warto czasem wyluzować i ochłonąć.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Nadzieja
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 05/09/2010 20:05
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Madem, a co opublikowała jest juz skasowane, bo nic nie rozumiem?
Tak naprawdę to nie wiem co między Wami zaszło, jest mi przykro, że tak się skończyło.Obydwie dla mnie jesteście ważne i zachowajcie sie jak dorosłe osoby. Przecież na forum jest wiele osób, które też są chyba dla Was ważne?
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
Kati
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 05/09/2010 20:19
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

[quote]Jakim prawem opublikowała na forum moje wyjęte z kontekstu zdania?
W ciągu jednego wieczoru cały obraz wspaniałej Kati legł nieodwracalnie w gruzach.
Bo nagle dostrzegłam, że robi to samo, co krytykuje u innych.
Że odpiera ataki, których de facto nie ma.
Poza tym czułam się przez nią 'wytresowana'. Jedno słowo nie tak- i już węszyła manipulację.
Paranoja
Przepraszam, wiem, że ją bardzo lubicie i szanujecie, ja do feralnego dnia też miałam o niej jak najlepsze zdanie.

Ale nie pozwolę, żeby ktoś mnie traktował z góry i wyśmiewał moją szczerą chęć pomocy. [/quote]
Odpisuję na wyraźną prośbę Martyny. Dzięki Martyna za tego kopniaka. Nie upubliczniałam i nie zamierzam naszej rozmowy na gg, przynajmniej Twoich słów, jednakże pewne rzeczy unaocznić trzeba, bo bez tego reszta oaób kompletnie nie wie, o co hodzi. J edynym przewinieniem wobec Ciebie był brak gotowości do opowiedzenia o przyczynach mojej próby s. Nie to, że nie przyjęłam pomocy tylko napisałam wprost, że ledwo po pół roku po raz pierwszy jestem w stanie na terapii o tym wspomnieć. Nic nie wyśmiewałam. Chroniłam siebie. W zamian wiesz dobrze, co mi napisałaś, chcesz, to streść ze swojej strony. Łatwiej byłoby uzgodnić, że od dnia dzisiejszego spotykamy sie tyklo i wyłącznie publicznie, niż butować kogoś za to tylko, że nie chce rozebrać się do naga. Bo nie jest na to gotowy. To moja wersja.
Czy ja mam żal? Tak. Za brak uszanowania granic i jawny atak w kompletnie nieadekwatnym momencie. Gdybym ja tak pdchodziła do wszystkich osób w kryzysie, z którymi rozmawiałam na tym forum - bo ja ewidentnie w kryzysie byłam, o czym nie omieszkałam wspomnieć - to nie miałabym dziś czystego sumienia. Taka byłaś niby wtedy stabilna? Skoro koś jest stabilny, to ma wyczucie czasu, treści i granic. I tylko (aż) tyle od niego wymagam.
 
Mademoisellka
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 05/09/2010 20:45
Awatar

Medalista


Postów: 583
Data rejestracji: 28.12.08

To, co Ty zrobiłaś, to że usunęłaś rozmowę, tak, żeby każdy miał prawo wiedzieć co się stało, to jest dopiero hardcore.
Żegnam, naprawdę.
Myślałam, że się pogodzimy, ale jak dla mnie jestes bez serca.

Żegnam i przepraszam resztę użytkowników.
Możecie zatem się tylko domyślać co było w tej rozmowie.

[color=#336633]To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

Gabriel García Márquez
[i]Miłość w czasach zarazy[/i] [/color]
 
martyna
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 05/09/2010 20:48
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Madem nie zachowuj się jak mała dziewczynka obrażając się . W najgorszym wypadku jest tutaj ponad 200 użytkowników do pogadania.A czas pokarze póki co to jest wszystko świeżę.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Nadzieja
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 05/09/2010 20:52
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Pewnie Madem zostań
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
Makro
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 05/09/2010 21:46
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Jest kryzys. Pewne kroki muszą zostać podjęte - jednak postarajmy się aby w ich podejmowaniu rozum był obecny.
Nie dziwi mnie, że konflikt się pojawił - wręcz był on do przewidzenia (przynajmniej ja się go spodziewałem).
Po dłuższym zastanowieniu zbanowałem Petera - nie była to łatwa decyzja. Może gdyby nie było tak ostro, to decyzja byłaby inna.
Na forum przeniosła się kłótnia, która powstała w indywidualnym kontakcie - ot, tak się dzieje że konflikt 2 osób wstrząsa całą grupą, szczególnie jeżeli były w niej bliskie relacje.
Na spokojnie widzę 3 rozwiązania:
1. Kontynuować kłótnie
2. Udawać, że nic się nie stało
3. Rozwiązać kłótnię
Pierwsze 2 rozwiązania wydają mi się mało budujące. 3 pomysł jest kuszący, jednak wymaga pomysłu jak to zrobić. Gdzieś tu puka pojęcie "racji" - jednak jak to osądzić, skoro nie ma tu postronnych osób?
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Kati
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 05/09/2010 21:51
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Z mojej perspektywy mniej chodzi o rację, bardziej - o spuszczenie z balona. Ja ze swojego spuszczam. Decyzja Madem po Jej stronie.
 
Mademoisellka
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 05/09/2010 22:31
Awatar

Medalista


Postów: 583
Data rejestracji: 28.12.08

Kati, jakbyś nie usunęła zbyt pochopnie mojego posta, to może zauważyłabyś, że jest tam gotowość do pogodzenia się, hm?

Ja mam aktualnie dosyć tej szopki. Nie 'pchałam' się na forum z prywatnym konfliktem, to Ty Kati tego chciałaś, do teraz nie wiem, jaki miałaś w tym cel.

[color=#336633]To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

Gabriel García Márquez
[i]Miłość w czasach zarazy[/i] [/color]
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
wątek książkowy W wolnym czasie 760 29/10/2023 15:19
Wątek Muzyczny IV W wolnym czasie 709 15/01/2023 20:15
Wątek kulinarny W wolnym czasie 570 16/03/2021 06:54
Wątek Nasze wątki - część otwarta 153 23/11/2020 20:31
wątek wakacyjny W wolnym czasie 30 01/06/2020 16:38

50,482,016 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024