02 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
06:15:08 Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
wątek Kati
modliszka
Dodany dnia 02/07/2010 11:25
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 2327
Data rejestracji: 26.10.09

Kati aleś Ty rozchwytywanaWink

a podpis przepiękny i dający nadzieję..
[i]Złamać można praktycznie wszystko, nawet
serce.
Lekcje, których udziela nam życie, nie przynoszą
mądrości, lecz blizny i zrosty.[/i]
 
Kati
Dodany dnia 02/07/2010 15:41
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

No co ja poradzę, że Wrocław pieknym miastem jest i przyciąga ludziska swoim wdziękiemWink
 
Pogodna
Dodany dnia 02/07/2010 19:24
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Ja tylko buduję sobie poczucie bezpieczeństwa Pfft
 
Kati
Dodany dnia 08/07/2010 12:28
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Miało mnie nie być a jestemSmile Wyjeżdżam jednak dopiero jutro. Czuję się niedospana i nie bardzo mam ochotę pakować się na trasę w takim stanie. Moja córa też szczęśliwa, bo ostatnio narzeka, że mam dla niej za mło czasu. Mamy, powinnam napisać, bo taty też ni ma od kilku dni. Jestem w dobrej formie, zaskakująco dużo się dzieje, jak na wakacje plus widoczną ciążęWink Tak trzymać. Kto wie, może jeszcze trochę podoświadczam do rozwiązania.
 
hadassa
Dodany dnia 08/07/2010 15:21
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1611
Data rejestracji: 13.03.10

Faktycznie z twoich ostatnich wpisów wieje optymizmem Kati, aż miło poczytać. Czuć tyle radości, enargii i woli życia.
Szczerze się cieszęBuziak
[color=#660099][i]" A ja jestem proszę Pana na zakręcie
moje prawo, to jest pańskie lewo.
Pan widzi krzesło, ławkę, a ja rozdarte drzewo.(...)
Ode mnie widać niebo przekrzywione..."[/i][/color]
 
Kati
Dodany dnia 08/07/2010 20:08
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Jestem czarna, tak do szyi włącznie. Miały być tylko włosy, a jakoś tym razem się porozlewało. Może dlatego, że tym raezm nie są one krótkie na jeża jak zwykle? A może byłam mniej uważna? A może to ten upał? W każdym razie mam czas do jutra żeby się doszorować, bo jeszcze mnie zostawią, tam gdzie jadę, w charakterze oczerniałego pacjentaGrin
 
Kati
Dodany dnia 09/07/2010 09:23
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Jestem, jak widać. Wczoraj o godz. 22 dowiedziałam isę, że znajoma nie odebrała listu poleconego z moim podaniem i w związku z tym nie mam zgofy dyrekcji szpitala, a ponoć bezproblemowa pani ordynator okazała się jednak bywać problemowa. No a na koniec usłyszałam, że znajoma jednak musi dziś gdzieś wyjechać i w ogóle to nie mam po co wyjeżdżać. Także jestem w punkcie zero. Szkoda tylko straconych dwóch miesięcy, które mogłam poświęcić na zrobienie praktyk na miejscu. No i szkoda mi, że się zawiodłam na człowieku, bo to mnie zawsze jednakowo boli.
 
verdemia
Dodany dnia 09/07/2010 11:46
Złoty Forumowicz


Postów: 1809
Data rejestracji: 29.07.09

Przykra sprawa, potem sobie człowiek pluje w brodę, ze znów na kogoś liczył, znow sie zawiódł i po raz kolejny sobie obiecuje, że do końca życia już będize liczył tylko na siebie.
Ale po pierwsze... z kazdej sytuacji jest jakies wyjście więc moze można coś jeszcze zdziałać innego, a po drugie...wszystko kwestią przeznaczenia. Może praktyki są ci pisane gdzies indziej, może dzięki temu więcej osiągniesz.
 
kohterka
Dodany dnia 09/07/2010 12:16
Awatar

Startujący


Postów: 159
Data rejestracji: 28.05.09

Żeby to...! I co teraz planujesz?
[color=#996600]Jest taka cierpienia granica, za którą uśmiech pogody się zaczyna...

Czesław Miłosz[/color]
 
Kati
Dodany dnia 09/07/2010 12:59
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Chwilowo obdzwaniam szpitale we Wro. A co do wartości przyjaźni, wolę to sobie odłożyć na później, bo wnioski, jakie mi się nasuwają są zdecydowanie w afekcie.
 
hadassa
Dodany dnia 09/07/2010 13:24
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1611
Data rejestracji: 13.03.10

Przyjaciel też człowiek, tzn. popełnia błędy i zaniedbania. Myślę, że prawdziwy przyjaciel to taki, co umie przyznać sie do błędu i przeprosić, a nie taki co błędów nie popełnia. Masz rację, w afekcie nie ma co podejmować żadnych decyzji.
Trzymam kciuki, aby udało ci znaleźć miejsce na praktyki we Wrocławiu. Może tak będzie lepiej dla ciebie i tego małego człowieczka w tobie?Smile
[color=#660099][i]" A ja jestem proszę Pana na zakręcie
moje prawo, to jest pańskie lewo.
Pan widzi krzesło, ławkę, a ja rozdarte drzewo.(...)
Ode mnie widać niebo przekrzywione..."[/i][/color]
 
martyna
Dodany dnia 09/07/2010 18:43
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Mam podobne zdanie do Hadassy ludzie błądzą i mają do tego prawo nawet jeśli przyjaźń zobowiązuje.A działanie w afekcie emocji nie jest chyba najlepsze wiec masz racje z tym "przeczekaniem" choć zapewne to wszystko boli.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Kati
Dodany dnia 11/07/2010 22:09
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Ochłonęłam, zaczęłam myśleć racjonalnie. Wnioski na dziś: chciałabym jaśniej kategoryzować moje relacje i nie mieszać, tych, które są:
- przyjaźnią
- wsparciem
- biznesem/współpracą
- koleżeństwem
- łóżkiem
- itede

Chciałąbym ine dać się ranić tylko dlatego, że sama jeśli się już zdeklaruję, to choćby się waliło i paliło to jestem. A potem, gdy spodziewam się tego samego, okazuje się, że dla kogoś ważniejsze jest jego "JA", a nie dane słowo, ustalenie, umowa.
Gdzieś tak od pewnego jż czasu - bo to nie pierwsza tego typu sytuacja była - chodzi mi po głowie, że skoro dla własnej matki jestem nieważna, z tym, jak się czuję, co czuję, co przeżywam, to szukanie tego bycia ważną u obcych ludzi jest stratą czasu. Moje priorytety: terapia, prosta, własna świadomość, mądre pomaganie bez krzywdzenia siebie.
 
martyna
Dodany dnia 12/07/2010 08:37
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Podobają mi się te ustalenia Smile
rodziców nie wybieramy a przyjaciół tak, czasem nasza przyszłość zależy od mądrych wyborów.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
hadassa
Dodany dnia 14/07/2010 07:55
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1611
Data rejestracji: 13.03.10

Kati, jak tam, udało ci się znaleźć coś we Wrocławiu?
I jak znosisz te upały będąc w ciąży?
[color=#660099][i]" A ja jestem proszę Pana na zakręcie
moje prawo, to jest pańskie lewo.
Pan widzi krzesło, ławkę, a ja rozdarte drzewo.(...)
Ode mnie widać niebo przekrzywione..."[/i][/color]
 
Kati
Dodany dnia 14/07/2010 09:29
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Hadassa, jestem w trakcie szukania. Nie chcę zapeszyć, bo to calkiem nowa sprawa ale może uda mi się jednak wyjechać za miasto i jednocześnie zaczerpnąć trochę tlenu.
Upały znoszę ... bo nie mam wyjściaSmile Po prostu nie pcham si na zewnątrz, jak nie muszę. Wczoraj wyszłam i dużo potu mnie to kosztowało. Poza tym chyba jestem stworzona do chodzenia w ciąży, bo poza rosnącym brzuchem nic się złego nie dzieje// odpukać. Nawet nogi mi nie puchną. Mój problem tkwi w głowie: od dwoch tygodni "nie składa mi się" iść do ginekologa, bo... boję się stanąć na wagę. Dziś nawet śniło mi się, że tam bylam, stnęłam i skali w wadze brakło. Obudziłam się zlana potem. Co nie jest w tych dniach trudneWink
To tyle, o tym, o co pytasz.
Poza tym po prezpłakanym weekendzie postanowiłam zrobić coś dla siebie i wczoraj kupiłam sobie piękną sukienkę, kompletnie nie w moim stylu - spodniowym - no ale póki co styl ustępuje miejsca wygodzie. A że podoba mi się od dawna, to miałam dzięki temu radosny wieczór.
I wiecie, jakoś tak to, że pozwoliłam sobie wywalić wszystko z siebie, wyplakać, wyżalić się ktokolwiek chciał słuchać, to teraz jest mi lekko. I tylko jakiś niesmak pozostał no ale na to chwilowo nic nie poradzę.
 
kohterka
Dodany dnia 14/07/2010 11:09
Awatar

Startujący


Postów: 159
Data rejestracji: 28.05.09

[quote]Kati napisał/a:
Poza tym po prezpłakanym weekendzie postanowiłam zrobić coś dla siebie i wczoraj kupiłam sobie piękną sukienkę, kompletnie nie w moim stylu - spodniowym - no ale póki co styl ustępuje miejsca wygodzie. A że podoba mi się od dawna, to miałam dzięki temu radosny wieczór.
I wiecie, jakoś tak to, że pozwoliłam sobie wywalić wszystko z siebie, wyplakać, wyżalić się ktokolwiek chciał słuchać, to teraz jest mi lekko.
[/quote]

Jest to jakiś rodzaj samoopieki. Zarówno to, że sprawiłaś sobie przyjemność, kupując tę sukienkę, jak i to, że umiałaś znaleźć kogoś kto wysłuchał i wypłakałaś się mu. Niestety ludzie zawodzą. Umiałaś sobie pomóc, samoukoić w jakiś sposób się. I był to sposób dojrzały.
Edytowane przez kohterka dnia 14/07/2010 11:19
[color=#996600]Jest taka cierpienia granica, za którą uśmiech pogody się zaczyna...

Czesław Miłosz[/color]
 
martyna
Dodany dnia 14/07/2010 18:36
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

tez mam wrażenie ze ważę tonę przy tych upałach a muszę kontrolować wagę Sad
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Kati
Dodany dnia 14/07/2010 19:42
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2764
Data rejestracji: 29.06.09

Oj martyna, rozumiem, że to doskwiera - ale aż tak, żeby cztery posty takie same wyslać? Grin
 
martyna
Dodany dnia 14/07/2010 20:28
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

ups Shock
nawet nie zauważyłam Grin
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
wątek książkowy W wolnym czasie 760 29/10/2023 15:19
Wątek Muzyczny IV W wolnym czasie 709 15/01/2023 20:15
Wątek kulinarny W wolnym czasie 570 16/03/2021 06:54
Wątek Nasze wątki - część otwarta 153 23/11/2020 20:31
wątek wakacyjny W wolnym czasie 30 01/06/2020 16:38

50,349,134 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024