25 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
6 dni Offline
Klara Klara
4 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
4 tygodni Offline
swistak swistak
7 tygodni Offline
Alia Alia
7 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Sprawy organizacyjne :: Przedstaw się
 Drukuj temat
hej. Pomożecie? Doradzicie?
Sabina
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 25/11/2015 16:49
Rozgrzewający się


Postów: 1
Data rejestracji: 25.11.15

Hej. Jestem Tu nowa i chciałabym zasięgnąć Waszych Opinii a może rad... Uważam że jeszcze nie jestem Anorektyczką ale z pewnością dzieje się ze mną coś złego. Bardzo dawno temu miałam delikatną nadwagę ważyłam [color=#ff0000](...)[/color] [hide]ok 72kg przy wzroście 164cm[/hide]słysząc tu i ówdzie że mogłabym coś z tym zrobić , w końcu poddałam sie presji otoczenia i schudłam [color=#ff0000](...) [/color][hide]ok 15kg [/hide]oczywiście metodą najgorszą z możliwych czyli nie jedząc. Od tego czasu minęło 15 lat . Dzisiaj zauważam że mam ze sobą problem który polega na tym że bardzo mało jem , mało oznacza ze czasem w ogóle zapominam że powinnam, albo zjadam na cały dzień kanapkę jeśli mam dobry dzień zostaje ona strawiona i ok ,jeśli mam zły dzień organizm nie przyjmuje jej do siebie i wtedy przychodzi odruch wymiotny. obecnie ważę [color=#ff0000](...)[/color] [hide] ok 54 kg [/hide]więc nie jest zle ale gdybym tylko przytyła choć kg albo dwa od razu zrobiłabym wszystko by wrócić do swojej wagi albo nawet do mniejszej. Wiem że to co robię nie jest normalne i uważam ze zaczyna się robić problem bo kiedy człowiek będąc głodny odmawia sobie zjedzenia bo jest za późno to znaczy ze chyba dobrze nie jest. Wiem też ze powinnam jeść więcej aby funkcjonować normalnie ale to wszystko to tylko teoria. wiem jedno robię drugie. Oczywiście to że ciągle jestem za gruba dla samej siebie to juz inna kwestia bo tak ma pewnie 99% kobiet ale chyba zaczynam się o siebie martwić... mam 33 lata i wiem że coraz młodsza nie będę nie chciałabym zrobić sobie krzywdy a przede wszystkim mojemu dziecku bo kiedy córka mi ostatnio powiedziała kiedy widziała że jedłam " mamo ty jesz?? wiesz jak mnie to cieszy? zrobić ci jeszcze ?" pomyślałam że chyba coś jest nie tak.

[b][color=#ff0000]Proszę zapoznać się z regulaminem! Na forum nie wolno podawać swojej wagi ani ilości zrzuconych kilogramów! [/color][/b]
Edytowane przez RedKate dnia 25/11/2015 19:00
 
girl interrupted
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 25/11/2015 22:03
Awatar

Srebrny Forumowicz


Postów: 1339
Data rejestracji: 23.09.10

Hej Sabina. W jaki sposób możemy Ci pomóc? Czy korzystałaś z pomocy psychologa/psychoterapeuty? Pytam o to, bo myślę, że to właśnie mogłoby Ci pomóc - przyznanie się do tego, że masz problem z jedzeniem (co też tutaj czynisz) i praca nad tym z profesjonalistą. Tu jesteśmy tylko wirtualną "grupą wsparcia", a przede wszystkim powinniśmy korzystać z dostępnych form pomocy w realu. A to, że szkoda zdrowia, a przede wszystkim życia (bo ED bywa śmiertelne) to przecież dobrze wiesz. Witaj na forum Smile
"Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było coś nie tak..."
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Hej Przedstaw się 7 28/09/2022 21:46
Hej :) Przedstaw się 4 30/11/2020 07:30
Hej Przedstaw się 7 23/02/2020 12:29
hej i pytanie Przedstaw się 6 02/10/2019 22:18
Hej Przedstaw się 6 08/11/2018 17:27

50,289,209 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024