18 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
02:12:28 Offline
Klara Klara
3 tygodni Offline Offline
Nieustraszona Nieustraszona
3 tygodni Offline Offline
swistak swistak
6 tygodni Offline Offline
Alia Alia
6 tygodni Offline Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: O psychiatrii :: Uzależnienia
 Drukuj temat
Wystarczy chwila ...
Rat
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 03/10/2015 21:30
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

Ostatnie uzależnienie nie rozkładałam aż tak na czynniki pierwsze , jak teraz na terapii. Zgłosiłam się o pomoc jak już byłam czysta dłuższy - długi czas . Wówczas po przebytych psychozach poamfetaminowych "załączyły" mi się lęki , które uniemożliwiały mi normalne funkcjonowanie .
przez 6 lat było raz lepiej raz gorzej ... jak to w życiu , chociaż przewrażliwienie n/t lęku było (jest) to mim wszystko było ok .


Teraz ... najchętniej poszłaby wiązanka naszej pięknej polszczyzny ...
trochę się działo ostatnio ( re operacja na ścięgnie zaledwie kilka dni temu ) to na minus ... wiadomo nerwy/stres etc .
Sierpień tudzież lipiec ... kilka dni na wewnętrznym by zdiagnozowali mnie porobili badania ( hormony , morfologia, chemia, czasy ... z moczem miałam opory , czy nie zaznaczą narko ... doszła gastroskopia oO i USyGy jamy brzusznej) , bo .. bo nie jestem sobą ? bo ważę zdecydowanie mniej i kg poszły w bardzo krótkim czasie ... co przełożonych zaniepokoiło . Bo ... nie śpię od 5-6 miesięcy tak jak trzeba ... jedynie po 2-3 h , czasami organizm już sam się domaga i nie wiem kiedy ... ale jakby ktoś odłączył nagle kompa od zasilania . Np. piszę na laptopie coś i bach "pobudka" , już mocno daje po oknach słońce , patrze 10-11 .. kompletnie nie pamiętam momentu zaśnięcia . Bo ... w pracy jestem "nieobecna?" , zbyt wolno coś robię <-- ( tutaj pojechane ostro i nie wiem co mnie powstrzymało by nie powiedzieć kto tutaj powolny jest albo nic nie robi )
Nie o tym generalnie miało być ... ale to wstęp by przybliżyć co nieco .
Wystarczy chwila ... wystarczy chwila i kreska leci , albo ekonomiczniej spalony kryształek ... po co ? skoro jest ok w danej chwili . Niedawno wróciłam i mam pierwszy tatuaż . Przed re operacja zapisałam sie na treningi kondycyjno sprawnościowe 4x/tydz + 1x/tydz. kickboxing . Niestety z przyczyn wiadomo jakich klub na dłuższy czas zamknięty , trener za granice wyjeżdża . Lecz grupa zżyła się i szukamy innego miejsca na czas nieobecności trenera .
Miesiąc na l4 od psychiatry , odgórna decyzja, gdyż mam odpocząć .
Na treningach cel - nabrać masy mięśniowej , wkręciłam sie w to
po kilku treningach to był wręcz "rytuał" , na 19 trening i koniec , nie ma ,że się spóźnię bo muszę coś innego załatwić .
Wystarczy chwila ... tatuaż wyrąbisty , ale nie cieszę się tak jak kiedyś ,jak czegoś bardzo chciałam i dostałam to . Wiem , że potrafię 6 dni ( to Ci sukces pomyślicie zapewne i wcale wam się nie dziwię) na czysto . Wystarczy chwila a wszystko przygotowane - pozostaje jedynie zaaplikować w jeden lub drugi sposób albo i zapalić i tradycyjnie . Zaraz ... może nawet już pójdzie bo takiego stanu nie zniosę.
Wystarczy chwila ...
Wystarczy chwila ....
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
martyna
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 26/12/2015 19:57
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

kontynuując .....
Wystarczy chwila .....
Bo Święta, bo samotność, bo obłuda, bo cyrk bożonarodzeniowej szopki, bo....
Zawsze jest jakieś bo by móc się wytłumaczyć swoją decyzję by wrócić do nałogu, by zacząć się głodzić, by zacząć rzygać.
Myślę, że w kalendarzu każdego z Nas są takie daty, które są jakąś rocznicą , stają się niebezpieczne bo są wyzwalaczami. Z biegiem lat na terapii dostrzegamy takie punkty zapalne i gdy nadchodzi TEN dzień ze szczególną delikatnością chronimy siebie, czyż nie ...
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Rat
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 10/01/2016 11:57
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

[b]Martyna[/b] u mnie nie potrzebne były wymówki ... dzień zaczynał sie u mnie od przygotowanej już wcześniej kreski Ehmm ... w ostatnim czasie ilość jaką brałam była już zdecydowanie za duża a ja i tak ledwo odczuwałam działanie ...
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Czy wystarczy urodzić się dziewczynką by być kobietą? Znalezione w sieci 7 03/04/2013 20:31
[Chwila] Nasze wątki - część otwarta 133 09/02/2013 17:29

50,253,328 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024