19 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
12:31:08 Offline
Klara Klara
3 tygodni Offline Offline
Nieustraszona Nieustraszona
3 tygodni Offline Offline
swistak swistak
6 tygodni Offline Offline
Alia Alia
6 tygodni Offline Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: Sprawy organizacyjne :: Przedstaw się
 Drukuj temat
hej :)
xxvictxx
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 01/10/2015 22:18
Rozgrzewający się


Postów: 3
Data rejestracji: 01.10.15

Witam, tak szczerze długo zastanawiałam się czy tu pisać. Czuję że mam problem, moje otoczenie też to zauważyło i to mnie martwi.. Coraz częściej słyszę:"Co się z Tobą dzieje?! Raz tryskasz energią i jesteś najszczesliwsza a po chwili wyglądasz jakbyś miała płakać albo kogoś zabić!" Cóż ta sytuacja utrudnia kontakt z rodziną i znajomymi. Jestem tu nowa i zbytnio nie wiem jak to tu wygląda więc chyba na tym skończę.
Pozdrawiam Vict :)


[quote]czym kolwiek jest miłość
-kochaj sie we mnie[/quote]
Edytowane przez xxvictxx dnia 01/10/2015 22:21
 
Zuluz
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 02/10/2015 13:58
Awatar

Rozgrzany


Postów: 81
Data rejestracji: 13.08.15

Cześć!
Miło poznać.

Byłaś już u jakiegoś specjalisty?
Ile masz lat?
Czasem takie rzeczy dzieją się, gdy się dojrzewa.

Opisz obszerniej swój problem, jeśli możesz.
 
xxvictxx
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 03/10/2015 00:05
Rozgrzewający się


Postów: 3
Data rejestracji: 01.10.15

Hej!
Mi również bardzo miło Smile
U specjalisty nie byłam ponieważ moi rodzice twierdzą że jestem po prostu rozpieszczona i wymyślam problemy..
W tym roku wybija 17 lat.
Czytałam właśnie o tym ale jak już wspomniałam jest coraz gorzej..
Wszystko miało swój początek ponad 2 lata temu kiedy o moja wieloletnia przyjaźń się zakończyła zmieniając diametralnie moje życie. Moja przyjaciółka przekonała wspólnych znajomych na swoją stronę, okej czyli byli fałszywi. Nie odczuwałam tego dopóki nie straciłam wszystkich znajomych, tych bliższych i dalszych. Z szarej myszki w najpopularniejszym gronie stałam się tematem wszystkich. Na każdym kroku dowiadywałam się o sobie coraz to ciekawszych rzeczy heh. Sytuacja z rodziną również się pogorszyła z powodu mojego załamania, z piątkowej uczennicy stałam się jedną z najgorszych.. W końcu stwierdzono depresję. Wyparłam się tego, nie chciałam sie leczyć, może bardziej nie chciałam słyszeć nowych przezwisk. Ledwo zdałam klasę. W wakacje dostrzegłam jak bardzo stałam sie nerwowa chociaż i tak już byłam ale tym razem byłam nie do zniesienia.. Zaczełam naukę w liceum w klasie z moją "przyjaciółką". Po pierwszym miesiącu, była znowu mi bliska. Ufam prawie każdemu. Moja nerwica została. Poprzedni rok nie był bardzo zły. Lecz w wakacje poczułam pogorszenie sytuacji, jest chyba coraz gorzej chyba.. Po drodze doświdczłam zdrady ze strony mojego chłopaka. Sądzę że dużą przyczyną do zapoczątkowania depresji była również miłość do chłopaka(jak to oklepanie brzmi eh) ale tak było i jest. Od 3 lat jestem szaleńczo zakochana w facecie który od 3 lat jes w ziwązku i zerwał ze mną kontakt. To tylko taki bonusik bo nie chce być postrzegana jako zakochana nastolatka z 'depresją' .
Troszkę się rozpisałam ale i tak wszytskiego nie wyjaśniłam Smile
Pozdrawiam Vict.
 
xxvictxx
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 03/10/2015 00:13
Rozgrzewający się


Postów: 3
Data rejestracji: 01.10.15

Jeśli chodzi o moje objawy to jestem dość optymistyczną osobą. W klasie jestem zawsze tą uśmiechniętą. Podczas zajęć z psychologii miałam narysować co znajduje sie w mojej głowie. Był to akurat jeden z tych gorszych dni, wszędzie chaos, brak organizacji, rozpacz. Moja bliska koleżanka powiedziała: Co to jest? Przecież Ty jesteś najszczęśliwszą osobą jaką znam, wręcz nadpobudiwą." To dało mi troche do myślenia. Racja bywa że mam tyle energii że jestem wstanie zrobić wszystko co sobie postanowię. Ale często bywam roztargniona, nie poradna, płaczę przy najmniejszym podniesieniu głosu na moją osobę czy nawet podczas normalnej rozmowy.
Na prawdę nie wiem co się dzieję.
 
RedKate
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 03/10/2015 00:25
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 2185
Data rejestracji: 06.07.12

Vict, przykro mi bardzo, ale zgodnie z regulaminem (który każdy ma obowiązek poznać przy rejestracji) forum jest przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich. Niestety, nie mogę dać Ci dostępu do pozostałych działów.
[color=#3399ff][i][small]"Moja doprowadzona do ostateczności dusza doszła do głosu. Z zimną furią, z pełną świadomością tego co robię, przestałam panować nad sobą."
Joanna Chmielewska - "Całe zdanie nieboszczyka"[/small][/i][/color]
 
Zuluz
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 03/10/2015 11:54
Awatar

Rozgrzany


Postów: 81
Data rejestracji: 13.08.15

Ale właściwie czemu mogą pisać tylko osoby pełnoletnie?
Na schizofrenię często zapada się w dość młodym wieku i takie osoby też potrzebują wsparcia.
Oczywiście to tylko taka moja uwaga, nie jakieś oskarżenie.

Vict, z tego co widzę nałożyło się kilka różnych nieprzyjemnych sytuacji w Twoim życiu, a jesteś osobą wrażliwą, więc musiało się to jakoś w Tobie objawić. W tym przypadku depresją.

Powinnaś spróbować chodzić na terapię, jesteś już prawie dorosła, więc może przekonasz do niej swoich rodziców.
Tutaj na forum co najwyżej możesz się wypisać, ale raczej nie otrzymasz doraźnej pomocy.
 
sigma
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 03/10/2015 13:38
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Bo taki jest profil tego forum, że jest przeznaczone dla dorosłych.

Temat zamykam.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Hej Przedstaw się 7 28/09/2022 21:46
Hej :) Przedstaw się 4 30/11/2020 07:30
Hej Przedstaw się 7 23/02/2020 12:29
hej i pytanie Przedstaw się 6 02/10/2019 22:18
Hej Przedstaw się 6 08/11/2018 17:27

50,255,977 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024