24 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
6 dni Offline
Klara Klara
4 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
4 tygodni Offline
swistak swistak
7 tygodni Offline
Alia Alia
7 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: O psychiatrii :: Depresja
 Drukuj temat
Objawy Depresji?
marty
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 16/10/2014 11:41
Rozgrzewający się


Postów: 3
Data rejestracji: 16.10.14

Witam. Znalazłem wasze forum i postanowiłem że może tutaj ktoś mi podpowie co się ze mną dzieje i co mógłbym ze sobą zrobić. Jestem całkiem fajnym gościem, kiedyś bardzo pozytywnym, lekko ironicznym ale na pewno wesołym i otwartym dla ludzi.. teraz? siedzę w domu, nie wychodzę, nic mi się nie chce, od rana do nocy komputer... zero ochoty, na nic. Ciągłe smutne myśli, że jestem nikim, że nic nie osiągne, że już za późno mimo tego, że mam 23 lata.. że nic nie bd mieć z życia i będę sam.. te myśli pojawiają się nocą, jeszcze oglądając zdjecia znajomych na FB robi mi się gorzej, bo każdy się zaręcza, żeni i tak dalej... a ja sam? Znalazłem tutaj[url][http://www.biomedical.pl/psychologia/objawy-depresji-1366.html/url] objawy depresji i chciałem sobie to porównać. Zawsze myślałem, że depresja jest takim smoistnym wmawianiem sobie smutków i tak dalej.. myślałem, że e to dla ludzi słąbych a mnie to dotyczyć nie będzie - chyba się myliłem. te myśli same przychodzą, nie jest to kontrolowane. Zawsze też myślałem, że jestme racjonalnym gościem i mogą to kontrolować.. okazuje się, że jestem człowiekiem a wszystko mnie dobija. Ledwie zipę w pracy, zaraz mnie wyleją... znajomości które miałem kiedyś się porozchodziły to normalne, ale teraz praktycznie nie mam nikogo :// jestem zamknięty w sobie, mam ochotę tylko zjarać szluga i tkwić dalej przy komputerze... do tego ta słabość, kuszą mnie używki odlot. Oderwanie się od rzeczywistości... myślicie, że to depresja? Schizofrenia na pewno nie bo to jest chyba znacznie bardziej intensywna choroba, nie?
 
Olivia
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 16/10/2014 11:55
Awatar

Finiszujący


Postów: 299
Data rejestracji: 06.09.14

Idź do psychiatry , nie potrzebujesz skierowania. Jak to trwa już długo to może być depresja, przez internet nikt ci diagnozy nie wystawi. Lekarz ci powie co dalej. Jak masz słabość do używek to tymbardziej idź bo możesz się wpątać w nieciekawą sytuację , która jest dużo gorsza niż leczenie depresji. PozdrawiamKwiatek
[color=#669933]Everybody has someone that hates on you because you have something they want.[/color]
 
sigma
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 16/10/2014 12:09
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Czy to jest depresja, czy coś innego, powie Ci jedynie lekarz.
Ani na forum diagnozy nie dostaniesz, ani bawienie się w autodiagnozowanie większego sensu nie ma.
Jak czujesz się źle - to jest to wystarczający powód do tego, żeby się umówić na wizytę.
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Objawy negatywne Schizofrenia 6 16/03/2022 19:25
Objawy ostrzegawcze (prodromalne) psychozy Schizofrenia 8 24/10/2021 00:53
wita Was border po depresji Przedstaw się 28 13/01/2020 19:24
wyjście z depresji i poczucie winy Depresja 25 10/09/2018 12:19
Video nt depresji Depresja 2 05/09/2018 21:16

50,287,284 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024