05 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
2 dni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: O psychiatrii :: Leki
 Drukuj temat
Piracetam
fluorescent rabbit
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 05/08/2013 17:59
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

jak jest z przepisywaniem tego przez lekarzy?

jak powiem że ja bym to chciała bo brałam takie a takie narkotyki i przez to teraz mam pogorszoną koncentracje, pamięć itp, i chciałabym żeby mi szło na studiach itp tak jak kiedyś to mi to dadzą czy powiedzą że mam jakby to powiedzieć... spadać na drzewo prostować banany?

lepiej do rodzinnego z taką sprawą iść czy do psychiatry? od razu mówie że rodzinnego mam takiego że żaden kit nie przejdzie i wszystko ma być porządnie według podręcznika

wiem z doświadczenia że załatwianie rzeczy "na ćpuna" nigdy nie wychodzi bo takim to zawsze... kij w oko :/ może powiedzieć że to chce z innego powodu?

a może lepiej co innego załatwić?
 
Pogodna
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 05/08/2013 18:16
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Najlepiej to isc do psychiatry i powiedziec jakie masz dolegliwosci. Powiedziec ewentualnie, ze czytalas, slyszalas od kogos czy skad tam wiesz o tych lekach, ze pomagaja i co sadzi o tym lekarz, z doswiadczenia powiem, ze zdarzylo mi sie rozmawiac o lekach i zawsze lekarz kompleksowo mi tlumaczyl dlaczego nie albo tak.
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
fluorescent rabbit
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 05/08/2013 18:25
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

właśnie chyba wolałabym jutro pójść do rodzinnego i to załatwić a psychiatra ma kolejki po pare miesięcy i przyjmuje raz w tygodniu, musiałabym sie znowu między pacjentami wbijać ...

ogólnie musze sie ogarnąć, mocno popracować teraz i próbuję znaleźć coś co mi pomoże i nie jest amfetaminą :/
 
Pogodna
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 05/08/2013 18:58
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Aha rozumiem, że Ty nie chcesz konsultacji psychiatrycznej Ty chcesz po prostu od lekarza rodzinnego wysępić lek który działa podobnie jak amfetamina.
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
martyna
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 05/08/2013 19:02
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

rabbit jak Cię czytam co planujesz to mi się agresor włącza Angry
oczekujesz oklasków?

Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
fluorescent rabbit
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 05/08/2013 19:41
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

nie, po prostu mam problem i potrzebuję go rozwiązać, mam do wykonania pracę od której bardzo dużo w moim życiu zależy ale idzie mi to w strasznym tempie, jakby mi inteligencja i koncentracja siadały, wiem że ze 2 lata temu by mi to szło lepiej :/

dla mnie rozwiązanie jest proste i intuicyjne- zadzwonić do wujka od fety. ale właśnie nie chce tego robić, jestem czysta od jakiegoś czasu, dobrze mi idzie i nie chce do tego wracać, próbuję ogarnąć sprawę w inny sposób.

co w tym jest złego?
 
Pogodna
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 05/08/2013 19:53
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Więc powtórzę zaburzeniami psychicznymi zajmuje się psychiatra to on diagnozuje i przepisuje leki. A Ty tego leku nigdy nie brałaś i chcesz, żeby lekarz pierwszego kontaktu wypisał Ci receptę.
Tak ja widzę coś złego w takim sępieniu leków. Być może ani inteligencja ani koncentracja Ci nie pada, po prostu bez amfetaminy nie działa tak jak na niej i może tego Ci brakuje? Jak dla mnie w dalszym ciągu chcesz coś na szybko co pomoże Ci ogarnąć tą pracę a nie coś co będzie lekiem.
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
fluorescent rabbit
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 05/08/2013 20:30
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

dla mnie właśnie takie podejście u lekarzy jest straszne, to jest czysta złośliwość.

możesz komuś pomóc ale nie, mówisz mu żeby spieprzał do specjalisty, albo spieprzał wogóle, tak sobie, dla zasady, to że ten ktoś zaraz od ciebie wkurzony pójdzie do dilera to już jest nie istotne, ważne że ty postępujesz zgodnie z jakimiś idiotycznymi zasadami.

To nie jest ZŁE?? ja już w takiej sytuacji byłam nie raz jak chciałam defalgan czy tramal bo mnie cisneło na morfine a bardzo chciałam z tego zejść ale nie nie można było głupiego świstka wypisać. serio, co im zależy?
 
tajfunek
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 05/08/2013 20:52
Awatar

300% normy


Postów: 7284
Data rejestracji: 31.05.09

OJP co Ty bredzisz!!!!
 
Pogodna
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 05/08/2013 21:06
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Ponieważ rozmowa zmierza w kierunku "wymuszenia przepisania leku", na chwilę obecną będzie zamknięta.
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
piracetam Leki 14 27/04/2012 16:19
PIRACETAM - do nauki i nie tylko Ogłoszenia 11 19/10/2011 18:15

50,366,467 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024