27 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 tydzień Offline
Klara Klara
4 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
4 tygodni Offline
swistak swistak
7 tygodni Offline
Alia Alia
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
świecący królik- klub dyskusji nad dziwnymi sprawami
fluorescent rabbit
Dodany dnia 31/01/2014 20:54
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

ja tylko chce żeby było dobrze, tak ogólnie. chyba każdy chce.
na pewno nie chce umierać na fete, bo mama sie zapłacze, będzie jej wstyd za mnie. Kiedyś syn jej koleżanki umarł bo za bardzo sie zaprzyjaźnił z heroiną, i chyba dlatego dragi ją śmiertelnie przerażają. nie chce przeginać.

dzisiaj już jakoś w miare ok sie zrobiło, spałam od 23 do 16 dzisiaj, o 11 sie przeniosłam tylko z wyra na kanape przed tv ale też spałam. widocznie takie coś jest organizmowi potrzebne. nie chce go rozwalić
 
Mina
Dodany dnia 31/01/2014 21:33
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 862
Data rejestracji: 18.05.12

Może pomyślisz poważnie o leczeniu, gdy wyczerpią się możliwości udawania że jest dobrze, teraz usilnie starasz się siebie przekonać, że jest ok i utrzymać się w tym przeświadczeniu - oby nie za wszelką cenę ....
[color=#996600]"Jeżeli ktoś prosi o radę, podpowiedź, wskazówkę albo pomoc, to świetnie; podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ale jeśli zobaczysz, że ten ktoś tylko cię wysłuchał, pokiwał głową i nic nie zrobił, to daj mu spokój. On po prostu j
 
fluorescent rabbit
Dodany dnia 31/01/2014 22:58
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

mi sie wydaje całkiem realne to że nie biore już drugi dzień. nawet fajek nie pale tylko jem i śpie. od jutra w dodatku mam zamiar jeść, spać i uczyć sie do sesji
 
Mina
Dodany dnia 01/02/2014 17:55
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 862
Data rejestracji: 18.05.12

[quote][b]fluorescent rabbit napisał/a:[/b]
mi sie wydaje całkiem realne to że nie biore już drugi dzień. nawet fajek nie pale tylko jem i śpie. od jutra w dodatku mam zamiar jeść, spać i uczyć sie do sesji [/quote]
a po sesji? weźmiesz by wynagrodzić się za to, że dobrze ci poszło/pocieszyć jeśli gorzej? czy zgłosisz się do specjalisty od uzależnień?
[color=#996600]"Jeżeli ktoś prosi o radę, podpowiedź, wskazówkę albo pomoc, to świetnie; podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ale jeśli zobaczysz, że ten ktoś tylko cię wysłuchał, pokiwał głową i nic nie zrobił, to daj mu spokój. On po prostu j
 
fluorescent rabbit
Dodany dnia 01/02/2014 20:01
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

zgłosze bo obiecałam. i dlatego że to jak się czuję teraz jest mega. wczoraj i przedwczoraj miałam ochote skoczyć z okna a teraz jakoś jestem już sobą. czuję się czysta, w głowie sie przejaśniło. duża zmiana.
 
Mina
Dodany dnia 01/02/2014 20:04
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 862
Data rejestracji: 18.05.12

ok, wytrwaj w tej decyzji Smile
[color=#996600]"Jeżeli ktoś prosi o radę, podpowiedź, wskazówkę albo pomoc, to świetnie; podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ale jeśli zobaczysz, że ten ktoś tylko cię wysłuchał, pokiwał głową i nic nie zrobił, to daj mu spokój. On po prostu j
 
Jaskolka
Dodany dnia 01/02/2014 20:20
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2580
Data rejestracji: 13.10.10

Mam nadzieję, że rzeczywiście się zgłosisz. Życzę Ci powodzenia.
 
Rat
Dodany dnia 01/02/2014 22:02
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

nie chcę siać defetyzmu , ale 2 dni ... ok to jest początek , ale jak zobaczę wpis .... miesiąc , drugi , trzeci ... i dalej nie biorę to wtedy będę winszowała .
Wytrwałości .
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
martyna
Dodany dnia 01/02/2014 22:27
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Ja tez nie wierze.tym zapewnieniom
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
fluorescent rabbit
Dodany dnia 01/02/2014 23:12
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

ja też nie wierze. tzn wierze że nie będzie ciągów takich długich na fecie bo to jest przypał, wstyd, porażka, głupio sie przyznać do czegoś takiego. dno i wodorosty.

chyba bardziej próbowałam wyrazić że to śmieszne że przestajesz brać i czujesz sie kijowo, kijowo, kijowo aż tu nagle sru i jest ok. nie wiedziałam że to sie tak czuje.
 
Mina
Dodany dnia 01/02/2014 23:33
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 862
Data rejestracji: 18.05.12

[quote][b]fluorescent rabbit napisał/a:[/b]
ja też nie wierze. tzn wierze że nie będzie ciągów takich długich na fecie bo to jest przypał, wstyd, porażka, głupio sie przyznać do czegoś takiego. dno i wodorosty.

chyba bardziej próbowałam wyrazić że to śmieszne że przestajesz brać i czujesz sie kijowo, kijowo, kijowo aż tu nagle sru i jest ok. nie wiedziałam że to sie tak czuje.
[/quote]

czyli zgłosisz się do terapeuty uzależnień by nie mieć ciągów, ale trochę sobie móc poużywać tyle że w bardziej kontrolowany sposób? dobrze cię zrozumiałam?
[color=#996600]"Jeżeli ktoś prosi o radę, podpowiedź, wskazówkę albo pomoc, to świetnie; podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ale jeśli zobaczysz, że ten ktoś tylko cię wysłuchał, pokiwał głową i nic nie zrobił, to daj mu spokój. On po prostu j
 
fluorescent rabbit
Dodany dnia 01/02/2014 23:43
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

nie, nie będę robić ciągów bo widzę że to skrajnie głupie, nic nie daje i ogólnie masakra

a do terapeuty pójde z różnych powodów których pewnie by nikt stąd nie zaakceptowal jako słusznych, czyli: obiecałam mojemu chłopakowi, mam kumpla który miał identyczne podejście jak ja a mu to pomogło, oraz jak łatwo przewidzieć, żeby stestować opcje.

ej tak poza tym to ja jakbym chciala w kontrolowany to by bylo w kontrolowany, a ze mialam wy****** to bylo w wy******. proste, nie potrzebuje zeby mi ktos wydzielał czy coś. kontrola taka na serio to jest jak sie nic nie tyka.
Edytowane przez fluorescent rabbit dnia 01/02/2014 23:53
 
Perfidia
Dodany dnia 02/02/2014 06:00
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

Myślę, że to nie jest niczyja sprawa dlaczego idziesz się leczyć. Choć zwrócę uwagę, że leczenie ma szansę powodzenia tylko wtedy, gdy sama tego chcesz.

Powodzenia życzę (zachowując zdrowy sceptycyzm Pfft)
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
Mina
Dodany dnia 02/02/2014 19:12
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 862
Data rejestracji: 18.05.12

[quote][b]fluorescent rabbit napisał/a:[/b]
nie, nie będę robić ciągów bo widzę że to skrajnie głupie, nic nie daje i ogólnie masakra[/quote]
a bez takich ciągów to dla ciebie spoko?

[quote][b]fluorescent rabbit napisał/a:[/b]
ej tak poza tym to ja jakbym chciala w kontrolowany to by bylo w kontrolowany[/quote]
jasne, przecież nie straciłaś kontroli, ciągi masz, bo ich chcesz, a przestać brać możesz bez problemu w każdej chwili, okej Wink

[quote][b]fluorescent rabbit napisał/a:[/b]
kontrola taka na serio to jest jak sie nic nie tyka.[/quote]
i tego ci życzę :-)
[color=#996600]"Jeżeli ktoś prosi o radę, podpowiedź, wskazówkę albo pomoc, to świetnie; podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ale jeśli zobaczysz, że ten ktoś tylko cię wysłuchał, pokiwał głową i nic nie zrobił, to daj mu spokój. On po prostu j
 
fluorescent rabbit
Dodany dnia 04/02/2014 00:00
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

tak w zasadzie to ja mam to wszystko w dupie. fakt czuje sie jak kupa jak wezme, na zasadzie jestem kupą że nie umiem przestać, ale jakoś bardzo to mnie to nie rusza. mogę nawet być kupą, luz. chyba jestem tylko dzieciakiem, nie ważne ile mam lat, mogłabym mieć nawet i 30 ale jestem gimbusem w głębi serca, i po gimbusiarsku mam wszystko gdzieś, jedyny gimbusiarski problem mam z tym że ktośtam sie mnie czepia, nie jest to stara ale problem na zasadzie 'stara sie czepia'
to tyle, postaram się wam nie bruździć więcej, pozdro.
 
Rat
Dodany dnia 04/02/2014 11:25
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

I co ,że gimbusiarski rocznik ?
W gimnazjum też brałam , taki wiek ( sposobność ? ) ,że mnie to wciągnęło .
Zaczęło się tak jak piszesz po gimbusiarsku od leków .
Albo nadejdzie moment ,że przestaniesz , albo nie bo tak wygodniej .
Możesz nazywać siebie kupą ,albo i lepszymi epitetami , ale co to da ?
Robisz co zechcesz z życiem . Jak już pisałam wcześniej rzucałam kilkukrotnie ... za którymś razem się udało ( udało to złe słowo , bo ponoć do końca życia jest się w grupie "szczęśliwców" , którzy mogą wrócić do pierwotnego nałogu , albo znajdą inny ) .
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
fluorescent rabbit
Dodany dnia 05/02/2014 04:53
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

nie, nie rocznik. niestety Sad mózg bardziej. rocznik to 91

jak bylam w gimbazie to nie wiedzialam ze tak mozna. jak mi dziewczyna z klasy zaproponowala fete to nie wiedziałam o co jej chodzi i nie skorzystałam. bylam na takim centralnym blokowisku w gimnazjum, solówy, 4 paski itp. dopiero na studiach cokolwiek i jakoś tak się stało że różne klimaty, te gimbusiarskie jednorazowo we własnym zakresie, nie wierzyłam że to jest możliwe :/

ogólnie zapisalam sie, zobaczymy co bedzie. narazie uwalilam sprawe. sama nie wiem czego chce. wiem że chce robić kariere w tym co robie i powoli bardzo powoli codziennie wstaje i zapierdzielam w wyznaczonym kierunku, ale tak poza tym to nic nie wiem.

Rat ty to zrobiłaś na siłe? czy miałaś dość? znam gościa który tak po prostu, z dnia na dzień, tak mu wyszło.
 
ef
Dodany dnia 05/02/2014 10:34
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

Rabbit, czyli nie jest źle. bo to, że wstajesz codziennie rano i zapierdzielasz to jest Twój za#bisty sukces.
trzymam kciuki, żebyś jednak poszła w to miejsce, gdzie się zapisałaś. żeby się nie okazało, że tuż przed będziesz robić w gacie i stwierdzisz, że przecież nie jest tak źle i że dasz sobie radę. bo taki mechanizm też jest.
pisz na bieżąco.
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
Mina
Dodany dnia 05/02/2014 15:58
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 862
Data rejestracji: 18.05.12

Rabbit, brawo za podjęcie trudnej decyzji Oklaski kiedy masz termin wizyty?
[color=#996600]"Jeżeli ktoś prosi o radę, podpowiedź, wskazówkę albo pomoc, to świetnie; podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ale jeśli zobaczysz, że ten ktoś tylko cię wysłuchał, pokiwał głową i nic nie zrobił, to daj mu spokój. On po prostu j
 
fluorescent rabbit
Dodany dnia 06/02/2014 02:26
Awatar

Finiszujący


Postów: 376
Data rejestracji: 11.06.12

sama sie sobie dziwie czasami że mi sie to nie nudzi. chyba najbardziej mnie napędza jak nikt totalnie we mnie nie wierzy, i robie sobie dobrze a przy okazji komuś na złość, wiecznie na mendy trafiam nie z tej ziemi, mam pecha, szczególnie do ludzi, i jak wkładam w coś dużo wysiłku (jak na mnie, lol) to normalnie wiadomo, że ktoś się trafi kto mi bezinteresownie nabruździ, a jakoś mi sie chce cisnąć. no spoko, zobaczymy.
to tez pewnie dlatego ze mam sama z siebie mega konfliktowy charakter, mam swoje prywatne poczucie sprawiedliwości. i możliwe że paranoje, czasami mi sie wydaje że ktos mi chce zaszkodzić i wtedy wiadomo, wojna

no a to w przyszłym tygodniu. środa albo czwartek
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Badania nad nikotyna Znalezione w sieci 1 19/11/2021 01:08
królik Nasze wątki - część otwarta 211 20/03/2015 15:35
Ważne badanie nad schizofrenią Znalezione w sieci 1 12/08/2014 21:02
pomozmy innym zapanowac nad umyslem :-) Ogłoszenia 1 12/03/2014 16:50
o wyższości świąt wielkanocnych nad Bożym Narodzeniem Psychoterapia 5 07/04/2012 19:11

50,302,569 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024