06 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mirbla Mirbla
12:52:05 Offline
Mathews Arleen Mathews Arleen
4 dni Offline Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline Offline
Ostatnio zarejestrował się: Mirbla
Ogółem Użytkowników:2,205
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
pieniądze w rękach chadowca
Ukryta
#61 Drukuj posta
Dodany dnia 24/09/2013 12:41
Rozgrzewający się


Postów: 26
Data rejestracji: 30.04.13

u mnie jest ciezko... moze sie nie zadluzam na duze kwoty ale zawsze mysle " aaaj tam jak zbraknie to pozyczę" i wydaje najczęściej na kosmetyki, akcesoria do domu, wystrój wnetrza,drobiazgi, ciuchy ( dla syna), bardziej wydaje na rodzine, uwielbiam kupowac ciuchy dla moich dwoch chlopaków. sobie kosmetyki...
i imprezyWink
potem patrze a na koncie pustka... jak juz sie " wyszaleje" to dopada mnie dolek i mysl jaka ja do kitu jestem i musze splacac dlug... teraz z mezem mam osobne konta i jako tako trzymam sie w ryzach.
quid pro quo, dearie...
http://dwabiegunychad.blogspot.com
 
Lenka
#62 Drukuj posta
Dodany dnia 27/09/2013 10:04
Rozgrzewający się


Postów: 15
Data rejestracji: 26.09.13

u nas też nie łatwo...
M potrafi na siebie i swoje "wazne" sprawy wydac każde pieniądze...potrafi kupić kilka par butów, i innych gadżetów w jego mniemaniu niezbednych i bardzo potrzebnych...ale do mnie uparcie twierdzic,, że nie mamy pieniędzy...
Jak ja kupuje coś, naprawde niezbędnego...to za duzo wydaję, a to nie potrzebny, a przeciez nie mamy pieniędzy...
Mam wrażenie, że w mani pojawiaja sie "zajawki"...np. na buty, na noże do domu, na różne sprzety do domu, na telefony komórkowe, jest wtedy "podkręcony, podekscytowany" zajmuje sie szukaniem, czytaniem o tym, jeździ po sklepach, oglada, a ja juz kupi...to wszystko mija...
to mnie zaniepokoiło i dlatego zaczęłam myslec, ze to pewnie może byc jeden z objawów dwubiegunowej...
on w tych zachowaniach nie widzi zupełnie nic złego...
uważa, że mam szczescie mając takiego m dbającego o dom...:-(
 
sabi
#63 Drukuj posta
Dodany dnia 27/09/2013 10:53
Rozgrzany


Postów: 57
Data rejestracji: 25.05.12

Jak bym czytała Lenko o swoim M . Teraz w manii to kupuje garnitury buty z wysokiej półki cenowej jak depresja to wiadomo co się dzieje.
co do córek a już są dorosłe to co się działo to już one najlepiej mogą opisać napiszę tylko tyle nie potrafił komunikować się z córkami były tylko żądania nakazy rozkazy pretensjeSad
Edytowane przez sabi dnia 27/09/2013 11:09
 
Lenka
#64 Drukuj posta
Dodany dnia 27/09/2013 13:51
Rozgrzewający się


Postów: 15
Data rejestracji: 26.09.13

Kontakt z córką..
W formie właśnie takiej jak piszesz...wynieś, przyniesz..pretensje,ostatnio usłyszałyśmy, że jestesmy jego wrogami, bo ciągle mu uwage zwracamy na jego zachowanie..ciągle mówi, że jest niegrzeczna, bo mu odpowiada, że jest zbuntowana przeze mnie na niego i przez moją rodzinę, jest wogóle nie zainteresowany co ona lubi, czy zdrowa, czy wszystko ma...czy potrzebuje buty...kurtke ...bieliznę...nic...zero tematu...czy nie głodna...
sama mówi, że nie chce miec takiego taty...bo ona mysli, ze ma dwóch...takiego złego i fajnego...
 
sabi
#65 Drukuj posta
Dodany dnia 27/09/2013 14:44
Rozgrzany


Postów: 57
Data rejestracji: 25.05.12

Mój eks jak w manii to mówi córce że ma porządne rzeczy kupować ,robił zakupy jak by wojna miała wybuchnąć. Jak kupuje sobie ciuchy to potem kołnierzyk odchyla aby nazwę marki było widać. Śmieszy nas to teraz jak już z nami nie mieszka ale kiedyś to myślałam że się wykończę.
 
Tessa
#66 Drukuj posta
Dodany dnia 27/09/2013 21:00
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 806
Data rejestracji: 06.04.13

Lenka - moj ojciec nie byl chadowcem, ale byl alkoholikiem - jednakze opisy jak zachowuje sie Twoj M. pasuja wysmienicie do mojego ojca (dbanie tylko o sibie, brak zainteresowania mama i mna, awantury o kazdy wydany grosz na nas, kiedy sobie kupowal naprawde drogie 'gadzety', mowienie mamie ze mnie przeciwko niemu buntuje, ze jestem pyskata, ze mama kogos ma, itd itd...
Powiem tyle, po tylu latach moja mama zaluje ze sie nie rozwiodla. Ja lecze swoje zaburzenie systemow wartosci, lek przed bliskoscia, mam ED, depresje, brak wiary w siebie...
Lepiej byloby mi bez ojca niz z takim ojcem... Daj swojemu dziecku szanse na dorastanie bez hustawki emocjonalnej dzien w dzien...
[i][color=#000066][small]'We accept the love we think we deserve'[/small][/color][/i]
 
Lenka
#67 Drukuj posta
Dodany dnia 28/09/2013 08:20
Rozgrzewający się


Postów: 15
Data rejestracji: 26.09.13

Tessa...
O tym już teraz myślę...
O dorosłości mojej córki, jak to na nią wpłynie...
Jak ona będzie postrzegać mężczyzn...siebie...
Stąd moje głośne sprzeciwy w domu, przeciwko wyzwiskom pod moim adresem, obrażaniu i słownym poniżaniu...
Kiedyś zapytała mnie...dlaczego się z tatą kłócę...mówię,nie kłócę się tylko zgłaszam sprzeciw przeciwko takiemu traktowaniu...bo żaden mężczyzna,żaden człowiek nie ma prawa mnie i ciebie tak traktować...
Najlepszy sprzeciw ...to byłoby odizolowanie się od źródła...
Zbieram siły:-)))))
 
sabi
#68 Drukuj posta
Dodany dnia 28/09/2013 10:32
Rozgrzany


Postów: 57
Data rejestracji: 25.05.12

Lenko masz inf na PW
 
Tessa
#69 Drukuj posta
Dodany dnia 28/09/2013 19:14
Awatar

Brązowy Forumowicz


Postów: 806
Data rejestracji: 06.04.13

Zbieraj, byle szybko. Szkoda dziecka i Ciebie. A male szanse ze sytuacja zmieni sie na tyle zeby zaczelo byc rozowo.

[i][color=#000066][small]'We accept the love we think we deserve'[/small][/color][/i]
 
swistak
#70 Drukuj posta
Dodany dnia 24/10/2014 22:30
Awatar

Złoty Forumowicz


Postów: 1757
Data rejestracji: 11.08.14

Jakby komuś było potrzebne:
[url]http://prawo.rp.pl/artykul/793876,1151893-Alkoholik-nie-cofnie-sprzedazy-mieszkania--gdy-byl-trzezwy-u-notariusza.html?referer=glowna[/url]
[quote][...]na podstawie art. 82 kodeksu cywilnego. Przepis ten wskazuje, że nieważne jest oświadczenie woli złożone przez osobę, która z jakichkolwiek powodów znajdowała się w stanie wyłączającym świadome albo swobodne powzięcie decyzji i wyrażenie woli. Dotyczy to w szczególności choroby psychicznej, niedorozwoju umysłowego albo innego, nawet przemijającego, zaburzenia czynności psychicznych.[/quote]
("Alkoholik nie cofnie sprzedazy mieszkania gdy byl trzezwy u notariusza" )
Edytowane przez swistak dnia 24/10/2014 22:30
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Terapia prywatna a pieniądze Psychoterapia 26 14/07/2018 10:45
Żona CHADowca...wita:-) Przedstaw się 29 28/09/2013 19:18

50,372,446 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024