27 Kwietnia 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
1 tydzień Offline
Klara Klara
4 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
4 tygodni Offline
swistak swistak
7 tygodni Offline
Alia Alia
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Hernandez...
Ogółem Użytkowników:2,202
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
Skok w bok w manii
Diuna
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 01/06/2012 10:05
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

To się odezwę. Na pochwalam, tego co zrobił krollamotryginy, ale doskonale pamiętam, że mi też zdarzały się pijackie odpały, których bardzo żałowałam.
Można zmienić swoje podejście? Można. A ile to człowieka uczy!
Srutututu, pęczek drutu
 
Diuna
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 25/06/2012 21:49
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

A czy Mania w ogóle jest do tego potrzebna? Może to czynność przemyślana i podejmowana bez skrupułów, nawet przy głębokiej świadomości choroby- co więcej samousprawiedliwiona- no przecież jesteśmy chorzy!!! Kpina, którą zbywamy ogólno przyjęty system wartości. Śmiech prosto w twarz systemu, który nazwał nas wariatami.To jest dopiero chore.
Ale jakie przyjemne. Mimo że ociera się o socjopatięSmile
Srutututu, pęczek drutu
 
Ukryta
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 24/09/2013 13:01
Rozgrzewający się


Postów: 26
Data rejestracji: 30.04.13

a ja sie zastanawiam... czy jak jestescie w manii i zrobicie skok w bok czy inna rzecz to w czasie kiesy jestescie w manii mozecie zapanowac nad tym? ja mam tak ze jak chaj zejdzie to tak jakbym "przypomnala" sobie co robilam w tych dniach... ze to nie bylam ja ...
quid pro quo, dearie...
http://dwabiegunychad.blogspot.com
 
Panna De
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 24/09/2013 19:21
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 9
Data rejestracji: 19.09.13

Ja też tak mam, jak już mi minie mania to dopiero dociera do mnie co tak naprawdę robiłam w czasie manii... nie mam zbyt dużego doświadczenia jeśli chodzi o tą chorobę (choruję dopiero od 2 lat i przeżyłam dwie manie), ale za każdym razem po manii musiałam ją "odchorować", przypominały mi się stopniowo różne sceny jak z filmu, często musiałam prosić bliskich żeby mi opowiedzieli jak to wyglądało z ich strony, bo wielu rzeczy nie pamiętałam...
Jeśli chodzi o zdrady to w manii nie miałam żadnych skrupułów. Ogólnie jestem strasznie przeciwna zdradom, zawsze byłam i nigdy nie zdradzałam. Pierwszy raz zdradziłam podczas manii i to trzykrotnie... i w ogóle nie miałam wyrzutów sumienia ani w trakcie, ani po. Wyrzuty pojawiły się dopiero po tym jak mania ustała...
 
Rat
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 24/09/2013 19:24
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

[b]Panna De[/b] a partner wie o chorobie ?
wie co to CHAD ?
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
Panna De
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 24/09/2013 19:40
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 9
Data rejestracji: 19.09.13

Wtedy kiedy to się działo nawet ja jeszcze nie wiedziałam o chorobie, tym bardziej mój partner. Związek rozpadł się zaraz po tym jak skończyła mi się mania.
 
Ukryta
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 29/09/2013 23:33
Rozgrzewający się


Postów: 26
Data rejestracji: 30.04.13

Panna De- u mnie jest bardzo podobnie... z tym że u mnie czy w depresji czy manii wystepuje wykorzystanie osób które coś w tym momencie do mnie "czują" do własnych celów. NIe zdradziłam jeszcze i cieszę się ale umiem swoją seksualność wykorzystać aby osiągnąć cel, do którego dąże. Najgorsze jest to że później sobie przypominam niektóre momenty- to w manii... w depresji jest troszke inaczej ale nie bede offtopowac XD
quid pro quo, dearie...
http://dwabiegunychad.blogspot.com
 
Bayra
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 21/10/2013 09:45
Rozgrzewający się


Postów: 26
Data rejestracji: 15.10.13

Mój lekarz nigdy mnie nie do końca nie zdiagnozował ,nie powiedział w prost ma pani CHAD ,czy inne tam g....o .Natomiast powiedział ogólnie zaburzenie osobowosci w tym nerwice lekową .Jezlei chodzi o CHAD ,chyba nie do końca kwalifikuje się do tego rodzaju zaburzenia ale....
W sumie od kont pamiętam ,zawsze wpadałam w skrajnosc ...Przychodziły takie dni ,ze czułam się własnie jak na haju moze ze 2, 3 dni praktycznie zawsze te dni kończyły się zapiciem i o ile mi sie udało niczym wiecej nie zszokowac meża to na pewno duzym zwróceniem uwagi na siebie.Zdarzały sie skoki (jeden związek z facetem -którego sobie po miesiącu obrzydziłam) w bok a na pewno prowokacja na maksa -tak jak bym nie była sobą alkohol był zapalnikiem i leciało ....na drugi dzien kac ,na trzeci dół i przypominanie sobie tego co robiłam nieraz wkręcanie sobie rzeczy ,które z realistycznego punktu nie mogły miec miejsca ! ale te mysli były natrętne (nerwica natręctw ?) i trzymały mnie np.z tydzień przy czym juz byłam w depresji -ogólnie jadłowstręt itp ....

Takie epizody wpadania w skrajnosc miałam od zawsze ...
Dlatego bardzo dobrze rozumiem Diunę . na co dzień jestem bardzo wzorową matką i zoną Smile .....

Nie wiem ja mam wrazenie ,ze u mnie po części prawie wszystkie zaburzenia się nakładają na siebie ....juz sama nie wiem .
Edytowane przez Bayra dnia 21/10/2013 09:50
 
Bayra
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 21/10/2013 09:52
Rozgrzewający się


Postów: 26
Data rejestracji: 15.10.13

a moze jestesmy zwykłymi sukami !!!! Angry?
 
sigma
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 21/10/2013 10:32
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 12627
Data rejestracji: 12.02.11

Proszę nie pisać dwóch postów pod sobą, do dopisków służy opcja "edytuj".
karą za niewiarę będzie lęk
który już nie zechce opuścić mnie
 
Bayra
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 21/10/2013 12:10
Rozgrzewający się


Postów: 26
Data rejestracji: 15.10.13

Myślałam ,ze jeden post "podciągnie "drugi ....Pfft

Ale spoko ,będę uwazac Smile
 
ladydanger
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 01/11/2013 22:07
Awatar

Rozgrzewający się


Postów: 7
Data rejestracji: 05.06.13

Zdarzyło mi się zdradzić swojego poprzedniego partnera. W sumie 2 razy. W totalnej ogromnej manii. Oj bardzo mi odbiło, seks z facetem, którego znałam 2 godziny. Zero wyrzutów sumienia, nic.. Związek zakończyłam może tydzień po tym wydarzeniu, nadal nie czuje się winna, nie czuję, że zrobiłam źle..
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
sen w hipo/manii a depresji Choroba afektywna dwubiegunowa 4 18/10/2013 19:00
Ustabilizowanie manii Choroba afektywna dwubiegunowa 7 11/04/2013 13:48
Sposób na sen w czasie manii Choroba afektywna dwubiegunowa 11 09/03/2012 23:21

50,305,414 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024