03 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
21:01:59 Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
Skok w bok w manii
Diuna
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 31/05/2012 17:31
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

Zresztą czemu zamiatać ten wstydliwym problem pod dywan? Tak to wygląda, mamy udawać, że ChAD jest cacy, niegroźna i łatwa do ogarnięcia?
Ta choroba ma dwa bieguny, oba równie upierdliwe.
Srutututu, pęczek drutu
 
Nadzieja
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 31/05/2012 17:32
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Diuna wszystkiego chorobą nie można tłumaczyć...
krollamotryginy

to jak postępujecie, jak traktujecie innych ludzi...to jak opisujecie swoje "miłosne ekscesy"- o ile można je nazwać miłosnymi?
wykorzystujecie innych,traktujecie przedmiotowo...może jestem przewrażliwiona ale nie podoba mi się to.
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
Diuna
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 31/05/2012 17:52
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

Nadi, właśnie dlatego wpada się potem w doła.
Srutututu, pęczek drutu
 
Diuna
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 31/05/2012 18:00
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

U mnie z jej brakiemSad Jest tak przejmujący, że potem człowiekowi odbija.
Srutututu, pęczek drutu
 
martyna
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 31/05/2012 19:09
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

nakręcacie się chorobowo upajając w objawach chorobowych ....chyba jestem w piekle.
Krollamotryginy delikatnie ujmując nie podoba mi się to w jaki sposób piszesz o innych - myśle że jesteś na tyle inteligentny że wiesz o czym piszę.
Gardzę takimi wypowiedziami z obłudą płynącą ze słowa pisanego zwłaszcza że naśmiewanie się nie znając faktów jest żałosne.Mój drogi mylisz fakty jakbyś więcej przeczytał, nie wyskrobał byś takich tekstów....szkoda słów.

Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Diuna
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 31/05/2012 19:22
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

Ja tutaj żadnego "ukazania się" nie widzę. Zbyt dobrze to rozumiem i wiem,że to wszystko jest podszyte rozpaczą.
Srutututu, pęczek drutu
 
martyna
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 31/05/2012 19:23
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

doskonale wiesz o czym piszę , a resztę wkręcaj sobie co chcesz mam to gdzieś. Jesteś niesprawiedliwy w swoich osądach.
Jak ktoś będzie chciał to znajdzie drogę do odpowiedniego wpisu.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Diuna
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 31/05/2012 19:28
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

"Upajania się". Nie zdążyłam z edycją.
Wydaje mi się, że za szczerość obrywamy. Bo to w końcu niepoprawne, mówić zawsze co się myśli.
Srutututu, pęczek drutu
 
Polinka
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 31/05/2012 19:32
Rozgrzewający się


Postów: 28
Data rejestracji: 17.05.12

Krollamotryginy
Czytam, co piszesz Ty i Diuna i robię to bez obrzydzenia, chociaż ciężko się to czyta żonie chorego na CHAD. Z drugiej strony, jeśli tak czujesz to nie będę z tym polemizować. Jeśli jesteś szczery to ok., nie oczekuje by na forum ludzie pisali "co wypada". Ja ciągle tylko zastanawiam ile w tym charakteru, wcześniejszych skłonności, systemu wartości itp. ,a ile choroby. Ja wiem, że to choroba skłania do picia, ćpania, ryzykownego seksu, ale czy tylko choroba? Ja nie osądzam, ja się zastanawiam. Rozumiem tez forumowiczów, którzy się oburzają, każdy ma swoje doświadczenia i emocje. Rozumiem, bo sama pomagam (zawodowa) młodym ludziom krzywdzonym przez alkoholików, narkomanów, chorych psychicznie i wiem jak cierpią. Czasem myslę, że los zesłał chorobę na moją rodzinę, bym bardziej rozumiała. Jak to czytam, to sadzę, że ta myśl jest bez sensu. Wszystko dzieje się chyba bez jakiegoś planu. Czytając posty w tym wątku miałam jednak wrazenie, że rozumienie choroby nie pomaga w skupieniu się na na uczuciach drugiego człowieka. Do tej pory myslałam, że zrozumienie choroby przez mojego męża pomoże(bo on nic o niej nie chce wiedzieć). Teraz juz sama nie wiem co myśleć.....
Pozdrawiam i tych rozumiejacych, i tych obrzydzonych i Ciebie i Diune.
 
Nadzieja
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 31/05/2012 19:41
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Polinka pijesz do mnie...

mam prawo to czuć, czuć obrzydzenie do takiego postępowania, zresztą pisałam wcześniej...wykorzystywanie innych do własnych celów to tyle w temacie i ja wszystkiego chorobą nie zamierzam tłumaczyć....to tyle
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
Polinka
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 31/05/2012 19:52
Rozgrzewający się


Postów: 28
Data rejestracji: 17.05.12

Martyna
Dlaczego odbierasz, to co napisałam jako atak na Ciebie( słowo- pije). Przecież nie oceniałam, napisałam, że rozumiem takie podejście do tematu. Opisałam tylko swoje podejście bez "obrzydzenia", ale przecież z tego co napisałam da się odczuć, że jest mi przykro jak czytam, że tak łatwo skrzywdzić człowieka i pisać, że może się to powtarzać. Szanuje twoje odczucia i bądź pewna, że " nie piję do Ciebie". Po prostu zastanawiam się, gdzie zaczyna się a gdzie kończy CHAD. Poza tym, to ja jestem kobietą, która cierpi z powodu CHAD męża i nie trzeba mi tłumaczyć co to jest ból.
Pozdrawiam.
 
Diuna
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 31/05/2012 19:53
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

Nadzieja, tysiące zdrowych ludzi tak postępuje i twierdzi, że to ok. Ja tak nie twierdzę, a jeśli twierdzisz, że jest inaczej to znaczy, że bardzo wybiórczo czytasz.
Srutututu, pęczek drutu
 
Polinka
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 31/05/2012 20:03
Rozgrzewający się


Postów: 28
Data rejestracji: 17.05.12

Sory Martyna odpowiadałam Nadziei. Ciebie też pozdrawiam!
 
Perfidia
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 31/05/2012 20:25
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

A ja skomentuję tu, bo tam nie mogę.
Odnośnie:
[url]http://chadowezycie.blog.onet.pl/Primum-non-Szkodnik,2,ID472280961,n[/url]

W zasadzie to nie komentarz, a sprostowanie.
To ja jestem autorką wpisu: [url]http://blogozakrecie.blox.pl/2012/05/Recycling.html[/url] o panu recyclingowcu. I gdybyś rzeczywiście przeczytał tak wiele moich postów jak to deklarowałeś krollamotryginy, to byś wiedział, że Szkodnik to ksywka jaką określamy naszego starszego syna, który ma niespełna 7 lat.

Reszty nie komentuję, bo:
1. akurat dzisiaj mam ciekawsze zajęcia, niż klepanie
2. przez te kilka lat na tym forum, i nie tylko, nauczyłam się, że jak ktoś na forum na dzień dobry próbuje wprowadzić demokrację lub obalić panującą administrację, to na 99% jest tak mocno zaburzony/chory/..., że sensowna dyskusja z nim/nią nie ma sensu.

Diuna wybacz, że nie odpiszę Ci dzisiaj. Właśnie stuknęło mi 18 lat (po raz kolejnyWink) i jestem trochę zajęta świętowaniem.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
Nadzieja
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 31/05/2012 20:30
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Polinka ja też wiem co to jest ból...
ale to nie znaczy, że wszystko mam akceptować, napisałam to co czuje bo tak jest, może jestem przewrażliwiona...może to co jest teraz tak prawdziwe i w sumie normalne w dzisiejszym świecie mnie za bardzo przeraża...
Może Diuna działam wybiórczo, nie wiem, może postępuje tak tys. miliony ludzi-ale ja tak nie chce i czy to jest zdrowe wystarczy spojrzeć na kolejki do psychiatrów...
Nie wiem jakieś elementarne zasady człowieczeństwa i szanowanie nie tylko siebie, ale także drugiego człowieka.
Bo czytając Was to widzę: Ja jestem najważniejsza/najważniejszy- liczę się tylko ja, ja- uczucia innych są nie ważne...
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
Diuna
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 31/05/2012 20:54
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

Wiem, czym jest człowieczeństwo. Tymbardziej, że bywałam ofiarą jego braku tak samo jak bywałam nieludzka.
Zdarza się. Trzeba żyć dalej i wyciągać wnioski. Wielu rzeczy żałuję, ale czasu nie cofnę.
I ani razu podczas tej dyskusji nie zaznaczyłam, że jestem z tych rzeczy dumna.
Srutututu, pęczek drutu
 
Perfidia
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 31/05/2012 21:01
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 7779
Data rejestracji: 26.01.09

[quote][b]krollamotryginy napisał/a:[/b]
Dalej nie rozumiem po co porusza się tutaj sprawy nie z tego forum. Na blogu mam opcję komentarze i tam proszę wpisywać swoje odczucia. Moim blogiem nie łamię regulaminu tego forum. Bo w regulaminie tego forum nie ma nic, że w całej sieci nie można wypowiadać się tak jak chce.[/quote]

Pomijam całkowicie kwestię czy i ew. na ile tamten wpis łączy się z tym forum. Gdy próbuję dodać tam komentarz trafiam na takie coś:
[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/db3831567013b709.html][IMG]http://images46.fotosik.pl/1567/db3831567013b709.png[/IMG][/URL]
Możliwe, że powinnam mieć konto na onecie, żeby móc komentować. Nie mam takowego, więc skoro nie mogę tam, napisałam swój komentarz tu.
[color=#990099][i]Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - nie liczy się.[/i]
[small]A.Einstein[/small][/color]

[small]1,6180339887498948482045868343656...[/small]
 
http://antyproana.blox.pl
Makro
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 31/05/2012 22:36
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

@krollamotryginy - nie wiem, czy pewne rzeczy można tak łatwo usprawiedliwić - jestem porywczy, piszę na emocjach itd.
Temat odpowiadania za swoje słowa już poruszaliśmy na forum i moja opinia w tej kwestii jest niezmienna. Faktem jest, że pisane to było poza forum, jednak pijany atak został wymierzony i dotarł celu.
Prowadzę "mam eFkę" od 2008 roku, traktuję ją jako coś ważnego, to taki wirtualny dom. Ty wchodzisz do mojego wirtualnego domu i zdefekowałeś się na moim wirtualnym dywanie - jedyne co możesz powiedzieć - sorry, nerwowy jestem?
Nie do końca wiem, co z tym fantem zrobić. Staram się mieć dystans do swojej osoby, jednak też istnieją pewne granice. Nie wiem, czy dam radę znieść kogoś obrażającego mnie, podważającego moje "kompetencje".



[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Diuna
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 31/05/2012 22:54
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

Makro, Twój Wirtualny Dom WariatówGrin
Musiałam to powiedzieć, już się zamykam.
Srutututu, pęczek drutu
 
martyna
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 01/06/2012 07:37
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

[quote]Miałem zły dzień. Jesteś lekarzem to wiesz, że takie rzeczy w przypadku mojej przypadłości się zdarzają. [/quote]
nie noo litości
chłopie jesteś dorosły i odpowiadasz za swoje słowa !i ponosisz tego konsekwencje!
dziś będzie skrucha i słowo przepraszam a jutro obsmarujesz po pijaku kogoś innego?
bez jaj Angry

Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
sen w hipo/manii a depresji Choroba afektywna dwubiegunowa 4 18/10/2013 19:00
Ustabilizowanie manii Choroba afektywna dwubiegunowa 7 11/04/2013 13:48
Sposób na sen w czasie manii Choroba afektywna dwubiegunowa 11 09/03/2012 23:21

50,355,093 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024