29 Marca 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Klara Klara
3 dni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
3 dni Offline
swistak swistak
3 tygodni Offline
Alia Alia
3 tygodni Offline
Anderson_81 Anderson_81
4 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: Anderson_81
Ogółem Użytkowników:2,201
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: O psychiatrii :: Depresja
 Drukuj temat
tragedia!!!Moja historia pobytu w szpitalu psych. w szczecinku
Darooo27
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 09/03/2012 16:12
Rozgrzewający się


Postów: 10
Data rejestracji: 09.03.12

Witam,trafilem do psychiatryka w tamtym roku w maju z objawami depresji,na miejscu dostalem lek uspakajacy i zasnalem,na drugi dzien rozpoczela sie kuracja,pol kieliszka roznych psychotropow,madeszla 1noc,a ja juz mialem klopoty ze snem,poprosilem o tab i po niej spalem kilka godz.2dzien,rano leki w wiekszej dawce,pod wieczor dosc silny bol zoladka,pecherza,watroby i nerek,pomimo tab nie spalem wogole,3 dzien,rano tab w zwiekszonej dawce,bol narzadow sie nasilil,do tego doszedl bol glowy,lekarze:tak ma byc.
 
Diuna
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 09/03/2012 16:17
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

Wiesz, wiele leków, zanim zacznie działać ma wiele skutków ubocznych. Różne są tez indywidualne reakcje. a teraz co sie z Tobą dzieje?
Srutututu, pęczek drutu
 
Darooo27
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 09/03/2012 16:19
Rozgrzewający się


Postów: 10
Data rejestracji: 09.03.12

W miedzy czasie dzwonie do zony,prosze ja,wrecz blagam:zabierz mnie stad kochanie,ja tu sie wykoncze,odp:masz zostac i sie leczyc!rozlaczyla sie...przyszla noc,z bolu wszystkiego jeczalem,dostalem tab przeciwbol. i na sen,ani jedne ani drugie nie podzialaly...4dzien,wstalem rano z lozka,w megafatalnym stanie,pod czaszka czulem ogromny ucisk i cisnienie,poprosilem o pomiar cisnienia,bylo w normie,pow. o moim stanie pieleg.a ta na to,ze mam wziac tabletki na sen i psychotropy w zwiekszonej dawce,cdn
 
Darooo27
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 09/03/2012 16:36
Rozgrzewający się


Postów: 10
Data rejestracji: 09.03.12

cdn...powiedzialem jej,ze boje sie,ze po tych lekach odejde na tamten swiat ironicznie sie usmiechnela i rzekla,ze mam wziac leki bo inaczej wypisuja mnie z oddzialu.w miedzy czasie zadzwonili do mojej zony a ta do mnie z zadaniem i pretensjami:masz wziac leki i zostac w szpitalu!!odmowilem powiedzialem jej,ze czuje sie krytycznie a ona:nic ci nie bedzie,jestes pod opieka lekarzy! poprosilem ja by mnie zabrala do domu,bez odp rozlaczyla sie.zadzwonilem do mamy a ta bez wahania przyjechala po mnie...cdn
 
Darooo27
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 09/03/2012 16:44
Rozgrzewający się


Postów: 10
Data rejestracji: 09.03.12

...cd: przy wypisie lekarz stwierdzilPfftopelnia pan blad!a ja na to:wykonczylibyscie mnie tu!wypisal mnie bez zadnych tabletek.wrocilem z mama do domu,a w nim przywital mnie sms od zony:zawiodlam sie...jestes dnem,a twoja matka jest bardziej chora niz ty!nic nie daly moje wyjasnienia.nadeszla kolejna noc znowu bez snu...dzien 5:tulalem sie po mieszkaniu bez celu co chwile otrzymujac sms od zony:jestes zerem,i tak sie powiesisz!jak twoje nerwy?pomagala mi bardzo...napisala tez ze chce kase...cdn
 
Darooo27
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 09/03/2012 16:52
Rozgrzewający się


Postów: 10
Data rejestracji: 09.03.12

...cd...dzien 6,7,8,9,10,11,12,13,14...jestem cieniem czlowieka,nie spalem od 12 dni,moja motywacja do zycia jest zerowa,zona z synem mnie nie odwiedzila,"budujace" sms nadal dochodza...chodze po podworku z nadzieja,ze stane noga na mine,ktora odesle mnie na tamten swiat...bez skutku...dostalem sms od zony,ze jesli do niej dzis nie przyjade ona przyjedzie ze swoja rodzina i zrobi wielki dym,totalnie wyczerpany wsiadlem na rower i pojechalem...wyjechala po mnie ze swoim szwagrem...wkoncu zobaczylem syna..cdn
 
Darooo27
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 09/03/2012 17:00
Rozgrzewający się


Postów: 10
Data rejestracji: 09.03.12

...cd...wzruszylem sie...on juz na mnie dziwnie patrzal...zona stwierdzila,ze jutro zawozi mnie do szpitala,powiedzialem:nie!a ona:zaciagniemy cie tam sila!przyszla noc,a z nia burza,moj niepokoj wzmogl sie,bardzo martwilem sie o pozostawione puste mieszkanie,ktorego dach byl w zlym stanie,beznadziejnym...balem sie ze zerwie dach,ze ucierpia na tym lokatorzy,bylem aczkolwiek odpowiedzialny za jego stan,zone to nie interesowalo choc grzala tam swoja dupe ze mna przez 2lata...kolejna noc nie przespana...cdn..
 
sensitivechild
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 09/03/2012 17:04
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2771
Data rejestracji: 04.12.10

Witaj Daro Wink... a może pisz nie - jeden pod drugim postem, tylko w jednym poście?
[color=#ff00cc]''Two and a half years ago, hell came to pay me a surprise visit" Andrew Solomon[/color]
[b][color=#ff9900]
"-Puchatku? -Tak Prosiaczku? -Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić,
 
Czader
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 09/03/2012 17:08
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

Pisze z telefonu, widocznie ma ograniczenia w ilości znaków.
I tak cud że w wątku a nie na SB Smile

 
Darooo27
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 09/03/2012 17:11
Rozgrzewający się


Postów: 10
Data rejestracji: 09.03.12

...cd...nastepnego dnia histeria sie nasilila,pogoda byla jeszcze gorsza,do intensywnych opadow doszedl silny wiatr,moje obawy osiagnely apogeum...poprosilem wujka i szwagra zony by mi pomogli przy dachu,wzielismy silikon i wraz z nami ona pojechala.na miejscu pokazalem im usterki,brak gasienic na naroznikach zacieki w kilku miejscach,przesiagniete woda belki,..wujek wzial silikon i zakleil mala dziurke,stwierdzili,ze wszystko juz jest ok patrzac na mnie z ironia i lekcewaga...zona zabrale reszte tunik..cdn
 
Diuna
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 09/03/2012 17:14
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 2684
Data rejestracji: 08.11.11

Podejrzewam, że dyskusja będzie niemożliwa...
Srutututu, pęczek drutu
 
Darooo27
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 09/03/2012 17:18
Rozgrzewający się


Postów: 10
Data rejestracji: 09.03.12

...cd...reszte majtek i stanikow...i koc...ja nie chcialem jechac bo bylem przekonany,ze z dachem nie jest ok,a oni robie ze mnie idiote.wsadzili mnie sila do samochodu.w domu u dziadkow wszyscy postanowili,ze jade do szpitala,bylem przeciwny,wyczerpany do granic probowalem nabrac szczypte optymizmu spedzajac czas z synkiem...zblizal sie wieczor,a wraz z nim wiatr sie wzmogl,ogarnela mnie niespotykana panika i lament,chodzilem po kuchni i prosilem bysmy pojechali do mieszkania jeszcze raz,bez skutku...cdn..
 
Darooo27
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 09/03/2012 17:26
Rozgrzewający się


Postów: 10
Data rejestracji: 09.03.12

...cd...szwagier,jego dziewczyna i moja zona wsadzili mnie sila do auta,wychodzac z mieszkania uslyszalem slowa:twoja matka jest popierdolona!jestescie idiotami!...po drodze,zona i szwagierka trzymaly mnie pod ramie bym nie wyskoczyl z samochodu.nie zamierzalem,pragnalem tylko rzeczy niemozliwej-snu...w szpitalu okazalo sie,ze nie ma miejsc,ja nic nie mowilem,mowili oniShockn ma omamy wzrokowe i sluchowe,widzi,ze dom sie wali!boimy sie go!dali mi jakas konska dawke tab na sen i wrocilismy do dziadkow...cdn...
 
Darooo27
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 09/03/2012 17:27
Rozgrzewający się


Postów: 10
Data rejestracji: 09.03.12

ciag dalszy wieczorem
 
marzi2626
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 09/03/2012 17:30
Rozgrzewający się


Postów: 1
Data rejestracji: 09.03.12

czekamy zatem na ciąg dalszy Smile
 
Makro
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 09/03/2012 17:33
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Ciągu dalszego nie będzie. A na pewno nie w takiej formie.
[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Makro
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 09/03/2012 22:33
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3419
Data rejestracji: 10.08.08

Kilka słów wyjaśnienia, wydaje się że w tej sytuacji konieczne.
1. Posty jak widać nie zostały wykasowane, jedynie tymczasowe przeniesione do podjęcia decyzji co z nimi zrobić dalej. Nie zawsze mam możliwość natychmiastowej reakcji - na tym polega forum, że czasami trzeba poczekać.
2. Forma pisania łamie elementarne zasady współżycia społecznego w internecie - nazywane pospolicie netykietą. Wydaje się, że w XXI wieku tłumaczenie netykiety jest bezsensowne - wszak nie tłumaczymy w realu, że nie oddaje się moczu w kącie klatki schodowej, lub że nie kradnie się w sklepie.
Przejdźmy do konkretu - netykieta została złamana poprzez floodowanie, czyli pisanie posta pod postem.

Regulamin został złamany za to chwilę później przez autora wątku - w shoutboxie były zawarte inwektywy. A na to zgody już nie ma.
Dodatkowe proste informacje:
1. Forum nie jest metodą na pisanie opowiadań - to jest dyskusja.
2. Wypowiedzi były chaotyczne
3. Starym bywalcom (można poznać po ilości postów) należy ufać, jeżeli przypominają nowym zasady regulaminu, czy netykiety.

[color=#cc0099]Oficjalnie informuję: jeżeli kolejne posty Darooo27 będą chaotycznym opowiadaniem, a nie kulturalną dyskusja wylądują już nieodwracalnie w koszu - proszę potraktować to jako ostrzeżenie, z szansą na bana.[/color]

Howgh!

[color=#3300ff]"Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie."[/color]
[color=#6600ff]Karl Kraus[/color]
[color=#0099ff]Jestem lekarzem. Na forum jestem prywatnie, więc funkcje leczenie i diagnostyka są wyłąc
 
http://www.blogozakrecie.blox.pl
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Pobyt w szpitalu psychiatrycznym Schizofrenia 27 06/07/2021 11:39
moja niepewna diagnoza Zaburzenia osobowości 3 01/05/2019 09:51
Moja grupa wsparcia Psychoterapia 24 15/03/2016 02:26
matka próbuje mnie zamknąć w szpitalu psychiatrycznym. Przedstaw się 6 04/09/2015 19:37
Moja historia - potrzeba podzielenia się. Zaburzenia odżywiania 8 12/05/2015 22:49

50,118,272 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024