17 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


sasta sasta
1 tydzień Offline
mamswojswiat mamswojswiat
1 tydzień Offline
Mirbla Mirbla
1 tydzień Offline
Mathews Arleen Mathews Arleen
2 tygodni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
4 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: sasta
Ogółem Użytkowników:2,206
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: O psychiatrii :: Zaburzenia odżywiania
 Drukuj temat
potrzebuję was
balcerka88
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 19/02/2012 22:55
Rozgrzewający się


Postów: 16
Data rejestracji: 25.08.11

witam serdecznie wszystkich, potrzebuję wysłuchania. Pisałam już wcześniej jestem bulimiczką od 5 lat, zrobiłam ogromny postęp. Bardzo mało wymiotuję, panuję nad swoim apetytem. Zmieniłam w swoim życiu naprawdę wiele. Potrafie mówić o swojej chorobie, stopniowo ale coraz mniej zaczynam się jej wstydzić. Znalazłam chłopaka, zmieniłam studia, na takie jakie zawsze chciałam. Ale nie radzę sobie psychicznie, tak jak ktoś już wcześnieł napisał na forum: " Bulimia to nie tylko zwalczanie apetytu" i to jest racja. Chciałam opowiedzieć o moim myśleniu. Nie myśle o kaloriach, o tym że muszę zjeść, przejeść się, zwrócić i tak dalej. Ale mam problem z myśleniem o własnej osobie. Uważam się za nikogo, nienawidzę siebie, ale nawet nie umiem powiedzieć dlaczego. Mam olbrzymie zmiany nastrojów, od radości po taki dół, że potrafię stanąć i płakać. Najbardziej boli mnie to, że nie potrafię z swoim mężczyznę wyjść do klubu z jego znajomymi, wtedy wśród pięknych kobiet czuję się taka malutka, taka nic nie warta, kobietka która powinna stanąć w kącie i jeszcze się przesunąć żeby nie zasłaniać innym widoku. Czuję się jak jakiś niewolnik, który nie może wydostać się na zewnątrz. Nie wiem co robić jak radzić sobie z emocjami. Jak ty sobie z tym radzicie?
 
Czader
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 19/02/2012 23:03
Awatar

Pasjonat


Postów: 5149
Data rejestracji: 29.09.10

[quote]Najbardziej boli mnie to, że nie potrafię z swoim mężczyznę wyjść do klubu z jego znajomymi, wtedy wśród pięknych kobiet czuję się taka malutka, taka nic nie warta, kobietka która powinna stanąć w kącie i jeszcze się przesunąć żeby nie zasłaniać innym widoku.[/quote]

Ja tu czegoś nie rozumiem, idziesz ze swoim mężczyzną do klubu i dla niego jesteś "naj", i chyba tylko to się liczy ? a przynajmniej powinno ?

Oj trzeba by tu popracować nad poczuciem własnej wartości Smile

[quote]Czuję się jak jakiś niewolnik, który nie może wydostać się na zewnątrz. [/quote]

A próbowałaś tego niewolnika - uwolnić ?

[quote]Nie wiem co robić jak radzić sobie z emocjami. Jak ty sobie z tym radzicie?[/quote]

Co robić ? Iść na terapię i nauczyć się radzenia ze swoimi własnymi emocjami. Przynajmniej po sobie widzę jak była przydatna.
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Hej wszystkim POTRZEBUJĘ POMOCY Przedstaw się 2 06/09/2016 23:21
Potrzebuję mężczyzny, nie chłopca. Porozmawiajmy 4 20/06/2016 10:54
Czesc mam chad I potrzebuje wsparcia Przedstaw się 5 11/07/2015 23:13

50,478,762 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024