11 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


sasta sasta
1 dzień Offline
mamswojswiat mamswojswiat
2 dni Offline
Mirbla Mirbla
4 dni Offline
Mathews Arleen Mathews Arleen
1 tydzień Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
3 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: sasta
Ogółem Użytkowników:2,206
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
 Drukuj temat
na dnie studni
Life
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 28/06/2011 17:49
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3356
Data rejestracji: 26.02.10

Sesje bolesne są moim zdaniem najbardziej owocne. Wtedy człowiek otwiera "zaburzony" kawałek siebie. A by terapia była skuteczna klient musi czuć to, o czym mówi, czyli nie tylko wyartykułować swój problem, ale przede wszystkim go poczuć, by potem móc go przepracować.

Płacz ile wlezie- to jest najbezpieczniejsza metoda na odreagowanie ciężkiej terapii. Co do ludzi, to się dziwie, że się na Ciebie patrzyli - tu ironizuję- bo w moim przypadku jak wyłam w drodze powrotnej z terapii do domu, to nikt na mnie nawet nie spojrzał, jakbym trędowata była, co najmniejPfft (Chyba, że mieszkam na jakiejś innej, dziwnej planecie).

A z tym zmęczeniem- to wiem o czym mówisz. Sto lat pracy w kamieniołomach nie jest temu równeWink

Ps. Nie wiem czy się z Tobą witałam. Więc: witajSmile
Edytowane przez Life dnia 28/06/2011 17:53
[b][color=#00cc00]Bój się i idź do przodu Wink[/color][/b]

Dla odmiany szczęśliwa Grin
i wkur@@@na... Aaa... Już mi przeszło Pfft
 
virtusleo
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 28/06/2011 18:32
Awatar

Rozgrzany


Postów: 52
Data rejestracji: 16.06.11

witaj Life
cóz ... płaczę.. a to pewnie dopiero początek... skoro nie ma innej drogie to trzeba tak...
 
martyna
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 28/06/2011 18:36
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Słoneczko wypłacz się jak da Ci to ulgę .......Buziak

Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
virtusleo
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 28/06/2011 21:46
Awatar

Rozgrzany


Postów: 52
Data rejestracji: 16.06.11

jakby trochę... aż zasnęłam... dziękuję Wam za dobre słowa, są dla mnie ważne
 
verdemia
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 28/06/2011 21:50
Złoty Forumowicz


Postów: 1809
Data rejestracji: 29.07.09

płacz jest ważny...
 
ef
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 28/06/2011 22:30
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

mam nadzieję, że przyjdzie taki czas, kiedy będziesz dziękować za ten płacz i ból, kiedy popatrzysz na to wszystko z perspektywy zdrowego człowieka.
Smile
Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
virtusleo
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 29/06/2011 10:38
Awatar

Rozgrzany


Postów: 52
Data rejestracji: 16.06.11

aby tak się stało...
[youtube]27iVkOMlmkc[/youtube]

[color=#ff0000]zmieniłam nieklikalny link na filmik z YT[/color]
Edytowane przez Perfidia dnia 29/06/2011 11:16
 
virtusleo
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 06/07/2011 20:33
Awatar

Rozgrzany


Postów: 52
Data rejestracji: 16.06.11

... pierwsze dni na terapii trudne, szarpanie się z ED, poszukiwanie pracy, kiepska ogólna sytuacja finasowa... dwa dni marazmu, ale jutro nowy dzień i postaram się choć troszkę lepiej go wykorzystać...
 
martyna
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 06/07/2011 20:46
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Virtusleo jutro będzie nowy dzień .....
dla Ciebie
[youtube]wIrIaSNfHaU&feature=related[/youtube]
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
virtusleo
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 07/07/2011 23:24
Awatar

Rozgrzany


Postów: 52
Data rejestracji: 16.06.11

Smiledziekuję za Króla LwaSmile Martyno
trudny dzień... sesja znów mocno emocjonalna... ale trzeba jakos ten węzeł rozplątać...
 
Nadzieja
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 08/07/2011 10:13
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

oj ciężkie są te sesje i to bardzo....
Trzymaj sięSmile
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
virtusleo
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 11/07/2011 10:02
Awatar

Rozgrzany


Postów: 52
Data rejestracji: 16.06.11

... moja psycholog pojechała na urlop.
ja mam "gory" i "doliny", myśli krążą wokół jedzenia. Staram sie czymś zająć (szcególnie ręcę), ale i tak myśli takk się ogniskują. DOłujące to bardzo.
W ogóle stwierdziłam, ze jakos sie uwsteczniam. Mówiłam i pisałam ładnie po angielsku, a teraz.... "Kali mieć krowa" Sad
sama nie wiem jak zapobiec tej degradacji...
boli mnie to. Bardzo.
Wychodzenie trudne. Wstydzę sie ciała. Leki jakby pomagają, ale bardzo drżą mi ręce i czasem usta i policzek. Gapienie się. Chociaż pewnie mi sie wydaje, bo przecież ludzie mają swoje sprawy niż patrzenie na mnie.
Ale jednak jakoś w głowie siedzi.
no i tak jakoś...
pozdrawiam wszystkich czytających, dobrego spokojnego dnia
 
martyna
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 11/07/2011 10:22
Awatar

300% normy


Postów: 11241
Data rejestracji: 07.08.09

Virtusleo chciałabym Cię zwyczajnie przytulić Pocieszacz i powiedzieć, że z czasem będzie łatwiej .... ale nie jestem pewna czy będzie łatwiej. To jest trudne.... ale nie poddawaj się. Bo trzeba mnie NADZIEJĘ.
[img]http://broszka.pl/upload2/m/met/nadzieja%283%29.jpg[/img]
[b]- ŻYJ[/B]-powiedziała Nadzieja
[b]-BEZ CIEBIE NIE MOGĘ[/b]- odparło cicho ŻYCIE.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których nic nie znaczymy.
 
virtusleo
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 18/07/2011 12:50
Awatar

Rozgrzany


Postów: 52
Data rejestracji: 16.06.11

... jestem, choc ciezko... schodze chyba po równi pochyłej w depresyjną fazę... walczę z przymusami jedzenia. słucham muzyki .. staram się...
 
gabagaba
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 18/07/2011 13:06
Rozgrzewający się


Postów: 43
Data rejestracji: 09.07.11

Virtusleo... Wiem, jak bardzo cierpisz, jak bardzo się męczysz, jak jest Ci ciężko. Nie jesteś z tym sama. Po to Tutaj jesteśmy... Ja jestem.
Ja po sesjach terapeutycznych wychodzę uryczana, napuchnięta - jak po ciężkim pobiciu. Na początku mąż (laik, bez chęci zgłębiania kwestii) chciał mnie stamtąd zabrać, wypisać, bo nie mógł patrzeć na to moje sponiewieranie...
Wiesz, czego Ci zazdroszczę? Że jak chcesz, to możesz płakać.... Ja MUSZĘ się hamować przy córci, mężu, w pracy... Reakcja emocjonalna - zawsze z opóżnieniem. Nie, kiedy potrzebuję, tylko wtedy, kiedy mogę sobie pozwolić.... To tak samo, jak z jedzeniem w ED...
 
virtusleo
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 22/08/2011 09:41
Awatar

Rozgrzany


Postów: 52
Data rejestracji: 16.06.11

... zyję. Ale jest to dość przesadzone wyrażenie. Siedzę wśród czterech ścian. Mam problem z wychodzeniem. DUŻY. Opadłam z sil jeśli chodzi szukanie pracy. Nie wiem już co i gdzie pisać , by mnie chcieli.
Lekarz podkręcił antydepresanty i nieby troszkę lepiej. Nie mam takich natrętnych ms.
Jest cieżko. Finansowo i w ogóle. Trudno mi sie czymkolwiek zająć. Zdarza się, że cały dzien kontempluję sufit. Nie mam energii na jakiekolwiek działanie i nie widzę sensu w w robieniu czegoś. Przecież jutro bedzie takie samo jak dziś i wczoraj i tydzień temu. Przebywam praktycznie tylko ze sobą. Z radoscią czytam maile od pewnej osoby. Odpisuję. Ale nie bardzo umiem się sobą zająć. Dlugo nie pisałam, bo cóz... wszystkie posty musiałyby być podobne do tego. Myślałam, ze pouczę sie angielskiego, ale nie bardzo wiem jak... samej sie uczyć. I tak jakoś trwam raczej niż żyje.
 
ef
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 22/08/2011 11:11
Awatar

Pasjonat


Postów: 6498
Data rejestracji: 16.02.11

virtusleo,
dobrym i przyjemnym sposobem, żeby zacząć się uczyć angielskiego jest choćby słuchanie piosenek, tłumaczenie tekstów i śpiewanie razem z nagraniem. co Ty na to? Wink
albo oglądanie filmów, czytanie krótkich tekstów o dopasowanym stopniu trudności... w Internecie jest masę ciekawych stron.

[url]http://www.e-angielski.com/[/url]
[url]http://angielski-online.pl/[/url]
[url]http://www.ang.pl/[/url]

życzę powodzenia i dużo przyjemności Smile

Wcale nie umarłeś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci.
 
virtusleo
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 22/08/2011 12:04
Awatar

Rozgrzany


Postów: 52
Data rejestracji: 16.06.11

dziękuje, że pomysłyWink bardzo mi sie spodobały i już sprawdzam strony, dziękuję i pozdrawiam
 
virtusleo
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 02/09/2011 18:34
Awatar

Rozgrzany


Postów: 52
Data rejestracji: 16.06.11

Ustaliłyśmy z terapeutką, że mam 2 tygodnie urlopu od szukania pracy, bo straszne doły zbierałam. Teraz wychodze na spacery, staram sie o równowagę.Szydełkuję serwertę na zniszczony mebel, by zakryć zarysowaną powierzchnię. Staram sie wychodzić do ludzi- nie mam zbyt wielu możliwośći , bo niewielu ludzi znam, ale staram sie jakoś. Niedawno byłam w kinie i było bardzo sympatycznieSmile .Tarcia z matką wokół dwóch tematów pracy i mojego wyglądu. staram sie nie słuchać, bo zawsze mnie to dołuje. Różnie jest. Odczuwam ogromną presję na tle pracy.Ale najpierw muszę chwycić oddech, równowagę chociaż kruchą.
Pozdrawiam wszystkichSmile
Edytowane przez virtusleo dnia 02/09/2011 18:34
 
Nadzieja
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 02/09/2011 18:43
Awatar

Pasjonat


Postów: 5532
Data rejestracji: 20.08.08

Virtusleo pod względem pracy mam identyczne odczucia i tak jak Ty idę w dół...
A, tak w ogóle to fajnie, że dałaś znak życia. Może to szczęście czeka jednak na nas za rogiem Smile
[color=#333399]"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany."
Carlos Ruiz Zafón " Cień Wiatru"[/color]
 
Przeskocz do forum:

50,396,625 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024