04 Maja 2024
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


Mathews Arleen Mathews Arleen
2 dni Offline
Hernandez Hafsa Hernandez Hafsa
2 tygodni Offline
Klara Klara
5 tygodni Offline
Nieustraszona Nieustraszona
5 tygodni Offline
swistak swistak
8 tygodni Offline
Ostatnio zarejestrował się: asd asd ...
Ogółem Użytkowników:2,204
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2022
Cześć, Rafa!

15/12/2022
Dzień Dobry Wszystkim Smile

06/10/2022
zdrowia

06/10/2022
Covid zapukał do moich drzwi poraz kolejny ten już ze szpitalem w tle. Stres

17/07/2022
Romek, nowi użytkownicy mają zablokowaną możliwość pisania na Forum - najpierw muszą się przedstawić w dziale "przedstaw się".

Archiwum shoutboksa
Zobacz temat
Mam Efkę :: O psychiatrii :: Psychoterapia
 Drukuj temat
Wampiry energetyczne
Pogodna
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 14/06/2011 07:39
Awatar

Grupa Trzymająca Władzę


Postów: 3860
Data rejestracji: 23.06.10

Bardzo częstymi objawami ataku wampira energetycznego jest zmęczenie uczucie tak jakbyś był/a „wypompowana” energetycznie. Dzieję się tak, ponieważ wampir energetyczny „wysysa” energię (trafniejsze określenie – pobiera energię) z ciała człowieka a nie jak sądzą niektórzy z jego aury.

„Energia witalna” jak potocznie o niej mówimy jest potrzebna człowiekowi dla normalnego funkcjonowania organizmu. „Energia witalna” tak jak linie papilarne są różne a zależy to od stanu zdrowotnego człowieka i kondycji psychicznej. Gdy jest jej brak czujemy zmęczenie i dyskomfort. Ale tutaj istotna uwaga. Nadmiar energii również może doprowadzić do uczucia zmęczenia dlatego też człowiek wyposażony jest w samoistnie działający regulator który nadmiar energii odprowadza a jej braki uzupełnia poprzez centra energetyczne zwane czakramami. Niestety, gdy wampir energetyczny taką energię systematycznie „wysysa” dochodzi do załamania całego systemu, dlatego też pojawiają się problemy. Przedstawiamy tutaj fragment listu ukazujący odczucia kobiety, która parę razy była napastowana przez wampira energetycznego.

Czułam się w obecności tego mężczyzny bezsilna i zmęczona. Zmęczona do tego stopnia, że nie mogłam zmusić się do tego, aby wyjść z pokoju. Z minuty na minutę czułam ogarniającą mnie senność a zarazem zniewolenie. Nigdy wcześniej nie spotkałam na swojej drodze wampira energetycznego. Nawet o nim wcześniej nie czytałam. Słyszałam o tym, że wampiry energetyczne istnieją, ale myślałam, że są to jakieś zwidy. Chciałam się bronić, ale nie mogłam a jego oczy wpatrzone we mnie jakby chciały mnie zahipnotyzować i zniewolić do końca. Ostatnim wysiłkiem zrzuciłam talerz ze stołu a hałas jakby go przestraszył czy rozproszył. Poczułam się wolna i z wysiłkiem lekko się zataczając wyszłam z na dwór. Gdy doszłam do siebie wróciłam, aby wyperswadować mu moją złość, lecz on już wyszedł. Pytałam innych a było ze dwadzieścia osób, ale nikt nie był świadomy tego, co się działo.

Częsty ból głowy również może być spowodowany atakiem wampira energetycznego i wbrew panującej błędnej opinii wampir energetyczny nie musi być przy tym obecny. Wystarczy, że raz nawiązał kontakt z osobą o odpowiednich wibracjach, aby później na odległość dokonywać jej „wysysania” energii. Oczywiście mowa jest tutaj o jednostkach wyspecjalizowanych, które dokonują „wysysania” energii z premedytacją. Wampir energetyczny, który nie zdaje sobie sprawy (a są tacy) ze swojego negatywnego wpływu na innych, aby dokonać „wysysania” energii musi być przy tym obecny. Oczywiście ból głowy może być wynikiem stresu. Dlatego też zanim padnie podejrzenie, że ktoś z naszego otoczenia jest takim wampirem energetycznym należy dokładnie się zastanowić czy to stres nie jest przyczyną bólu głowy. Oczywiście, gdy ból głowy pojawia się zawsze w towarzystwie tej samej osoby i może to świadczyć, że mamy do czynienie z wampirem energetycznym.

Bardzo często w kontakcie z wampirem energetycznym mamy uczucie „wypompowania”, szumów w uszach i zawroty w głowie. Jeśli po kilku minutach rozmowy z kimś odchodzisz na miękkich kolanach i masz wrażenie, że powietrze stało się ciężkie i duszne może to świadczyć o utracie dużej dawki energii. Może to świadczyć, że właśnie spotkałaś/łeś wampira energetycznego. W zasadzie po paru godzinach wszystko wraca do normy, ponieważ organizm potrafi się zregenerować pobierając odpowiednią dawkę energii z otoczenia.

Atak wampira energetycznego w czasie snu objawiać się może poprzez koszmary senne – topienie się, duszenie przez kogoś lub coś. Oczywiście takie same objawy występują podczas ataku zmory, który to już opisywaliśmy. Zaznaczyć należy, że własne poczucie winy w stosunku do innej osoby może również wywoływać takie sny. Dlatego też zanim zaczniemy obwiniać za ten stan rzeczy wampira energetycznego zastanówmy się czy aby na pewno mamy czyste sumienie.

Nagłe napady lęku i paniki również może świadczyć o tym ze nastąpił atak wampira energetycznego. Może to być znak, że wampir energetyczny naruszył twoje pole ochronne, czyli aurę. Gdy w następstwie lęku (najczęściej ucisku na żołądku) poczujesz nagłe osłabienie lub drżenie swojego ciała może to może to być atak wampira energetycznego.

Długotrwałe „wysysanie” energetyczne przez wampira energetycznego może doprowadzić do Depresji i gdy ten stan będzie trwać dłużej może dojść do prób samobójczych lub ucieczki w alkoholizm czy narkomani. Brak zainteresowania do kontaktów z rówieśnikami powinien być sygnałem dla innych, że coś jest nie w porządku z daną osobą. Oczywiście nagłe i bezprzyczynowe stany lękowe mogą świadczyć również o obecności ducha.

Oczywiście nagłe odczucie zmęczenia nie musi być od razu identyfikowane jako atak wampira energetycznego. Otóż pomiędzy godzina 14.00 a 16.00 prawie każdy z nas odczuwa zmęczenie i jest to związane z pewnymi funkiami naszego organizmu. Uzależnione jest to od pracy, jaką wykonujemy i predyspozycji psychicznych. Na dwadzieścia przypadków domniemanego ataku wampira energetycznego zaledwie tylko trzy mogliśmy zaliczyć do świadomego działania i „wysysania” energetycznego. Przypadków wampiryzmu energetycznego jest coraz więcej poprzez wzrastającą świadomość realności omawianego zagrożenia.
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.
 
Rat
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 14/06/2011 10:33
Awatar

Platynowy forumowicz


Postów: 3056
Data rejestracji: 07.02.11

Tak ,znałam już tą definicję.
Troszkę nie do tematu , ale
się zastanawiam , jakby na wizycie u psychiatry opowiedzieć o tym
o wampirach energetycznych , czakrach , aurach ... mamy pozamiatane Pfft
np: zaburzenia schizotypowe
"Pytania pomocnicze w diagnozie:
-Czy często widzi pan/pani aurę pola energetycznego wokół ludzi?"
w tym artykule było a aurze , poza tym jeśli ktoś ezoteryką się zajmuje to również ćwiczył widzenie aury u ludzi Wink
[color=#33cc33] Czasem sobie myślę, że
Oj, lepiej byłoby gdyby nie było mnie. [/color]
 
https://sknerus.pl/pl/pp/301470/456
Przeskocz do forum:

50,362,477 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

2024